Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
9. mar 2008

dakujeme za pochvalu 😀 xixiix no my sa kojime kazde cca 3 hodinky niekedy aj dve 😀 a tych 15 minut , a ty ako dlho ho nechas papat ?? dlchsie ?? alebo tiez tak asi 😅 boze len sa ta vypytujem 😅 😕 😀
a my sme boli vcera u svokrovcov na chvilku tiez boli cely happy 😀

lubii
9. mar 2008

Môj malý najlepšie papá, keď je v polospánku. Prisaje sa a cicá, kým všetko nevycicá. Asi 10-15 minút. Keď je v bdelom stave, tak to je kabaret. Toľko so sebou narába, vrtí sa, potom grcá, tak ho niekedy dávam aj počas papania odgrgnúť. Najnovšie papá, vrtí sa, potom ho asi začne tlačiť bruško, odgúľa sa na bruško, grgne si, prigúľa sa späť a papá ďalej 😵. My totiž papáme po ležiačky v posteli. Vtedy to trvá aj pol hodinu. A niekedy, hlavne ráno zaspíme pri papaní obidvaja a zobudíme sa o hodinu alebo dve a vtedy netuším ako dlho papal 😅

bejca
10. mar 2008

dobre ranko 😵 😅 dnes som hore od 5 😝 😅 Petko si povrestal a mamu preslo spanie 😝 a Petko uz haja 😀 tak ja papam a pisem xixiixi
Lubii nas Petko sa tiez tak " šidlíkuje" stale sa hmyri a vrti a s hlavickou ako keby robil " nie nie" a to je prisati na prse 😝 neviem co ho to zacalo chytat take vrtenie ... co uz 😀 a teda on ma tiez ten "vcus " a scuc xixixi kvalitny 😀 tak dufam ze spapa vzdy vsetko co sa mu tam " nachystalo " xixixiixi 😀 😀 😀 a aj my papme po leziacky 😀 je to lepsie ked som sedela tak ma strasne chrbtica bolela 😝
a ten tvoj maly musi byt teda podareny ze odgula sa , grgne si a prigula sa a papa dalej 😀 zlate xixiixix

annika
10. mar 2008

Dobré ránko! Aj ja som hore od šiestej,no najprv deti vychystať do školy, napapať a teraz už som tu, no neviem dokedy, lebo by som mala žehliť.... 😝 Bejca, Robko papal najprv 20 minút, potom 15, v druhom mesiaci už len 10 a teraz niekedy len 5 minút... No ale max. 10 v poslednej dobe. Aj on sa mrví pri tom a v poslednej dobe rukami stláča a masíruje cicík... Po ležiačky papáme aj my.
Bejca, a ty sa máš ako? Stehy už vypadávajú? Joj, ja som ich mala vyše mesiaca! Ani sedieť som nevedela poriadne.
My sme včera kočíkovali ,až trikrát sme boli vonku, no Robko spal max. hodinku v tom kočíku. Ja neviem, holky, ako to je, že v Tako zaspí aj tri hodiny a v PP len hodinu max.????
Bejca, to lehátko je krásne, aj Peťko je zlatučký .

bejca
10. mar 2008

ahoj Anika a dakujeme za pochvalu 😀 no tak ty mas inu pracu este popri tom ..ale ja som mohla spinkat aspon do 7,30 😅 co uz ... 😀 ale hlavne ze v noci prespinka bez mrncania to som rada tuk tuk klop klop .. uz cez den mi to az tak nevadi ...obcas aj hej 😅 som hnusna viem 😀 a zehlit chcem aj ja len este pockam az na neskor lebo chcem este pozehlit aj tie plienky co sa prave peru 😉 tak ich dam na radiator 🙂 a mam tam par veci aj nasich 😝 aj ked sa mi nechce .. a aj povysavat chcem , prach som uz trochu prebehla 😅 a stehy ?? hej uz vypadavaju pomalu - a co sa sedenia tyka tak celkom v poho sedim 😉 a aj Petkovi sa v kociku celkom paci - zatial dufam ze aj sa mu bude 😉
a hrazdicku na lehatko nemali ale ze sa da dokupit - tak uvidime ci nam bude treba 😉 teraz v lehatku spinka ... tak dufam ze nam bude dobre 😀 mama riad umyvala a sem tam pohupala na stole a aj dudinku dala 😅 a tak aj sme si povrestali 😀 chvilku ... no uvidime 😅 ako si zvykneme 😀

annika
10. mar 2008

Ahoj! Tak malý ešte spí, aj ja som zdriemla trošku, nejak som prechladnutá, či čo.Alebo je to už alergia???Však ja mávam až v máji !!! Neviem. Uvidíme.
Ako ste spali v lehátku?
Ty, počúvaj minule si písala niečo také, že nemáte vajíčko? A v čom vezieš malého v aute???
Dnes a chystám do mesta, do Dm, že vraj tam majú nejaký vitamín na vlasy. Pozreme. Najradšej by som išla ku kožnému, ale nechce sa mi najprv k obvodnej, vypýtať si doporučenku, potom zase vyčkať ten rad u kožného... 🙄 🙄 🙄 🙄 To je fakt na zbláznenie.

mima07
10. mar 2008

annika s vlasmi je ti zatial zbytocne chodit ku koznemu skus si v lekarni kupit vitaminy viaderma baby si to pochvalovali

ja som uz akoze zdrava len kaslu sa stale neviem zbavit

vikend super az na to obzerstvo to sa zas cely tyzden neodvazim postavit na vahu ☹

annika
10. mar 2008

Gratulujem, Mima k prežitiu tohto víkendu! Ani ja sa neodvážím postaviť na váhu, hovorila som, kým kojím, tak žiadne diety. Mama mi zvykla hovoriť, z diéty budeš mať len diétne mlieko... Tak, tak. Ja som tiež počula o vitamíne, tak to skúsime...Malý mi nejak zaspal, spí už vyše hodinu a pol... asi idem aj ja vedľa neho.

mima07
10. mar 2008

tak ten moj nechce spat 😠 je nauceny v postielke a kedze som mu oprala postelne pradlo tak mu tam asi nieco chyba tak sa len jeduje 😠

annika
10. mar 2008

No, a ja som prišla na to, že som ešte neobedovala, tak teraz práve papám mäskovú polievku zo včerajška. Mňam!
Tá polievka je fakt lepšia na druhý deň!

mima07
10. mar 2008

annika aj ja som mala zo soboty a je fakt lepsia 🙂

bejca
10. mar 2008

anika nemame vajicko - vozime sa (uz 3x ) v prenosnej taske z kocika 😉 ale autosedacku mame - ale do tej ho dam az ked bude spevneny 😎
mima tak vikend v poho no super 😀 dufam ze si sa moc " neprezrala " 😀 😀 😀

mima07
10. mar 2008

bejca samozrejme ze som sa prezrala a roztiahla zaludok a teraz len chodim a snupem co by som zjedla 😠

bejca
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 mima vies ako to je v tej reklame : cica nezer 😀 nic v zlom xixixixi

annika
10. mar 2008

Bejca, nexcem ťa strašiť, bože chráň, ja ťa xcem len upozorniť, že keď vás chytia policajti a nemáte autosedačku, tak budete o 2000 Sk chudobnejší.....Sedačka je povinná! Aj pre bábetká.

bejca
10. mar 2008

anika ja viem ale nechcem vajco 😝 a sedacku mame ale az neskor ho do nej dam 😉 a nech radsej zaplatim 😅

annika
10. mar 2008

ty to vieš,moja.

lubii
10. mar 2008

Dá sa nosiť dieťa aj vo vaničke, ale musí byť nejak pripútaná a mať popruhy na pripútanie dieťaťa. Nevidela som to ešte, ale vraj sú také.

vladkaz1
10. mar 2008

ahojte kocky tak ja mam dnes den strasny sused mi vynadal ze mala strasne vresti ze ju je pocut a ze som nezotpovedna ked som si ju naucila na ruky .Vesala som pradlo a mala zacala plakat tak som ju nechala nech sa vyrumazga taky rev spustila a za to mi vynadal ked som ho stretla vo vytahu.Chapete? ja som sa nezmohla mu nic povedat..... 😠

bejca
10. mar 2008

my tu vanicku nemame specialnu na pripevnenie ale muz ju vzdy pripase s pasom a ja ju este drzim za "usi" 😀 😀 a v telke davali ze vo vajicku moze prist k tomu syndromu nahleho umrtia - takze mna nikto neprinuti ho dat do vajicka 😝
vladka na mna by sa museli stazovat stale 😝 aj dnes som ho nechala porevat lebo fakt uz neviem co by mu mohlo byt ☹ 😖 ked je napapany , prebaleny a vresti 😖 😢 😢 len by mi niekto skusil nieco povedat 😠

mima07
10. mar 2008

bejca ja viem ze som to nemala zrat ale ked je to mnamky a este ked to pripravi niekto iny 😉
ja mam vanicku co sa da pouzit ako autosedacka 😉

bejca ten syndrom vo vajicku je len vtedy ked prides domov a dieta spi a ty ho nevyberes za jazdy vraj nie lebo dieta nemoze tak tvrdo zaspat

vladka mala si mu povedat ze mohol prist zavarovat 😀 nic si z neho nerob asi nemal nikdy male deti to by si nemohla ist ani na wecko 😀

a pridala som nove fotky sa nam podarilo odfotit alexa v stoji 😉

bejca
10. mar 2008

mima ja by som ina nebola a tiez by som jedla vsetko chi chi chi chi a idem kuk fotto

annika
10. mar 2008

Juujj, nenávidím takých ľudí, normálne ťa uzemnia s takými rečmi.!!!!!!!! Taký sused je "výhra", nezávidím ti, moja!

bejca
10. mar 2008

pekne fotecky 😎 len si ich mohla otocit 😉

mima07
10. mar 2008

bejca to by si po mne chcela moc a to som len tak narychlo hodila mozno ich este prerobim 😀

mima07
10. mar 2008

bejca tak ked som 2 fotky zmazala ze si ich upravim tak som zistila ze staci kliknut a oni sa otocia no co uz 😀 tak 2 fotky som otocila 😀

lubii
10. mar 2008

Jéj Mima, zlatý je, o chvíľu bude chodiť 😅

mima07
10. mar 2008

lubi to este potrva nez zacne chodit on ani krocik neurobi stoji jak svieca 😀

bejca
10. mar 2008

xixi mima uz na buduce budes vediet 😀 😎