Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
14. apr 2008

Ahojte, nemôžem tu teraz veľmi chodiť, lebo tata dostal chrípku a nasťahoval sa do izby, kde máme počítač. Teraz musel ísť po Danku do školy, tak som tu vyvetrala a na chvíľu zapla počítač 😀 😀 😀
Baby, kľudne spite, aj ja som spinkala stále keď sme prišli domov. Aj keď bol maličký maličký, tak som spala vždy keď spinkal aj on. 😀
Dnes sa mi vykakal do plienky 😠 , teda začal kakať, tak som ho rýchlo šla dať na nočník. Už tam bolo nakakané, tak som tú plienku dala vedľa prebalováku, maličký dokakal do nočníka, šla som ho umyť, a keď som ho šla zabaliť, tak mi ušiel, rovno tú plienku šmaril na zem, čo myslíte, ktorou stranou padla na parkety???

annika
14. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
14. apr 2008

Lubi 😀 😀 😀 😀 a tatovi skore uzdravenie 😉

nenela
14. apr 2008

🙂

nenela
14. apr 2008

nebola som tu už dlho 😲 od vtedy som už porodila syna (21.5.2007), no nedá sa mi to zmeniť v nadstaveniach, stále mi dáva, že som nezadala rok. Teraz tam mám 90tt, no to by som dopadla.. 😀 . Ináč mám 36 rokov a materskú dovolenku si konečne užívam...

annika
14. apr 2008

Aho Nenela, večná tehulka naša!!!! Že 90 tt...xixixixi. Vitaj medzi nami! Ako pozer§m máš skoro také "veľké" deťurence ako ja. Tak vieš čo prežívam s tou pubertou práve teraz...Asi budeme mať spoločnú tému my dve... 😅 😅 😅
a vy ostatné??? Kde ste celý deň???Lubi, aj ja prajem skoré uzdravenie tatkovi!!! A tebe posielam trošku pozitívnej energie, aby si to zvládla s ním v pohode. Hoci ani ja nemám veľa z tej energie.... Dnes som dala Robkovi troška kašičky na večeru, tak som zvedavá, kolko vydrží v noci....
Tak sa majte krásne, dobrú noc prajeme!!!!

azuzi
14. apr 2008

Vanilka, kde ti ponukli zlavu az 30% na decodom a na ktory typ, lebo mne len 15% priamo v Topolcanoch. Daj vediet skusim si to aj ja tak vybavit, lebo kazda zlava je dobra 🙂 🙂 .

bejca
15. apr 2008

dobre ranecko 😉
dnes idem k svojmu dokimu na kontrolu po 600nedeli 😅 no som zvedava ci sa nebude hnevat na mna 😅 ked som chodila sukromne k tej doki do BA 😅

Nenela vitaj 😉 a k tomu 90tt musis v nastaveniach zaskrknut :stav ani jedno ani druhe a potom pridaj najmensieho drobca do kolonky pridaj dieta - podla mna to musi ist ak nie tak neviem 😅

Anika ja som tu hocikedy ale akosi ma prestava bavit monolog 😖 lebo ked napisem tak ked sem kuknem tak som tu len ja a ja sa tu stale vykecavam ☹ takze sa mi ani nechce moc pisat ...

azuzi
15. apr 2008

Ahojte kocky, pozdravujem Nenela, dnes som sa strasne zle vyspala, a este ma syn zbytocne zobudil skor, lebo si pomylil hodiny o hodinu no v tej chvilu by som ho poslala ani neviem kam. 😠 😠 .
Teraz rozmyslam ci zacat pracovat alebo zobrat dovolenku, lebo mi uplne chyba energia na nejaku cinnost. ☹ ☹ . Varit sa mi vobec nechce a muza poslem nech sa ide najest do restauracie. Ja som taka unavena ze ani jest mi nechuti. 😒 😒 .

annika
15. apr 2008

Joj, a ja by som vedela spaaaťť!!! Ani tá kašička večer nerobila zázraky, boli sme hore o pol jednej o pol tretej a o pol piatej.... 🙄 🙄 🙄 Ja neviem, čo to je, čím to je, ale ma to už nebaví veľmi...
Azuzi, vidíš? Ty nevieš spať a mňa nenechajúúúúú!!!!! 😠 😠 😠
A ani šajnu neviem, prečo to robí Robo.....To je v tom najhoršie.... 😅 😅 😅
Bejca, prečo by sa hneval??? Veď si aj u neho rodila, nie?

azuzi
15. apr 2008

Annika, ja si pamatam pri Samkovi ale to mal uz cca rok, tiez mal take hlupe obdobie ze sa zobudzal v noci hrozne casto a tak ako to prislo aj odislo. 😉 😉 . Tak to bude aj pri Robkovi.
Rozhodla som sa ze dnes akoze pracujem len doobeda a poobede idem spat. 😉 😉 . Musim dobit energiu.

annika
15. apr 2008

Kižby si mala pravdu, Azuzi!!! A aj dobre robíš, veď nie sme duracelky, že??? 😀 😀 😀
Ja dnes varím prívarok a fašírky a potom idem vegetovať aj ja.... Veru si ľahnem vedľa Robka , neboj sa!

bejca
15. apr 2008

Anika ved prave ze som chodila cele tehu sukromne do BA a tam som aj rodila 😅 a u neho som sa len sem tam ukazala 😉 ale vedel ze chodim tam - a aj kontrola bola v poho a maly sa mu pacil a len oci vyplestil ze 4 kila a 52 cm xixixi ze aky krasny valibuk xixixixi aj ruku podal - bol zlaty a kontrola az za pol roka 😉 keby nieco tak kedykolvek 🙂

azuzi aj mna maly zobudil rano o 6 takze idem sa napapat a lahnut 😉 lebo maly spinka - potom pojdeme von

inak ja som tiez nejako zle spala strasne ma hned po zobudeni bolela hlava 😖 dala som si hned kafco a trochu to je lepsie 😅

ja dnes spravim asi len spagety xixixixixi

annika
15. apr 2008

No vidíš, Bejca, ženebol protivný... Som rada, že si o.k.A ty si aj malého zobrala na gyndu?
Aj ja som už po obede, a teraz začnem cítiť únavu velikánsku, tak asi aj ja idem na gauč....

annika
15. apr 2008

Holky, ja som na niečo prišla. Moja únava je len fyzická... Psychyka mi pracuje o 106, pri oddychu namiesto spania rozmýšlam o všelijakých blbostiach... Som ja nenormálna, čo???

azuzi
15. apr 2008

No ja idem tiez si lahnut a dufam ze nebudem rozmyslat o blbostiach ako ty Annika 😀 😀 .

vladkaz1
15. apr 2008

Ahojte tak kocky zla sprava byt nam nevyšiel navýšili nám ho o 600tis tak na to nemame takze predcasna radost bola a tak to vyzeralo pekne.Nemam na nic cas stale nieco a nemozem sa ani dostat sem medzi vas 😝 🙂 . Predvcerom nam odysla ladnicka tak sme utekali kupit novu aj s mrazakom sama smola ale teraz sa tesime s novej.Ale ste tu toho popisali nestiham precitat skoda ale gratulujem k 330g 😉 Tak sa drzte ked budem mat cas tak sa stavim.

vladkaz1
15. apr 2008

A zabudla som vam povedat mame nove foto a mala sa dava na štyri 😀

vanilka32
15. apr 2008

azuzi, poslala som ti IP....
vladka, tusim tomu vravite ze pasieme? ked sa mimino dava na styri? dakde som ten vyraz uz videla napisany 🙂
inak ta fotka 44 s dvoma zubkami je roztomila 🙂

vanilka32
15. apr 2008

teda fotka 42 to je 😎

vladkaz1
15. apr 2008

no to je segrin maly Adamko ma 8,5mesiaca 😀 😀

bejca
15. apr 2008

Anika jasne ze bol Petko somnou 🙂 ved co som homala kam dat xixixi a este som mu ho aj na stol polozila v autosedacke chi chi chi

Vladka skoda ☹ no co narobite este ze mate kde byvat 😉 neboj nieco sa podari 😉 drzim palceky 😀

Vanilka hovori sa tomu pasie konicky , ovecky , baranky ... 😀 ako kde a ako kto xixixixixi

bejca
15. apr 2008

Vladka pekne fotecky mala je peknulinka 😀

vladkaz1
15. apr 2008

Dakujeme 😀 , no s tym bytom skoda ,ale ved mozno sa podarí musíme sa len snaziť 🙂 beriem to ako to ma byt tak to bude ,len uz chcem svoje!!!!Aj ja musim ist na gyndu lebo od cytológie som nebola ale mam divny menzes zasa som dostala 2x do mesiaca,stale sa tam chystam a ked uz chcem ist tak dostanem 😝 .Boze dufam ze nebudem zasa v tom 😕 😅 sak by ma slak trafil 😀

bejca
15. apr 2008

😀 😀 😀 😀 V ladka snad nie ked mas menzes 😨 😕 ale ked hej co uz 😀 😎 a ten byt co nekupite nejaky "starsi" ci chcete len novostavbu ???

vladkaz1
15. apr 2008

No nam nedaju uver na taky aky by sme chceli ale takto by sme mali uver vybaveny v muzovej prace a bez poplatkov a mensie splatky....No vek ked by som bola co uz aj by som sa tesila len by to bolo skoro. Boze neblazni tusim si idem kupit test 😅 by ma porazilo najprv musime mat kupeny byt az potom mozeme nieco ...

bejca
15. apr 2008

😀 😀 😀 😀 tomu nerozkazes 😀 😀 😀 a veru bolo by to skoro 😉 a ten byt no ved teraz dost bytov postavili snad sa vam zadari 😵

vladkaz1
15. apr 2008

😀 😀 😀 😀 ale urcite nebudem nestras ma hihi

azuzi
15. apr 2008

Vladka je mi tiez luto, ze Ti to s tym bytom nevyslo. 😒 😒 .

pizzamati
15. apr 2008

Ahojte dievčatá.
Nehnevajte sa že som nedala o sebe tak dlho vedieť, ale nebol vôbec čas chodiť na net. 😢 Ale dnes som sa už konečne dokopala že vám niečo napíšem aby ste si nemysleli že som sa na vás vykašlala. 😵 Veľa ste toho popísali, ani som to všetko nestihla prečítať, ale slubujem prečítam si to. Som rada že vaše miminká Vám robia len radosti, aj ked Robko teraz vymýšla v noci že Anika? ale on sa polepší uvidíš. 😀 Bejča aj moj 17 ročný syn mal exzém od narodenia do 2 rokoch bolo to utrpenie, viem čo zažívaš a ako sa trápiš , pretože mu nemožeš pomôcť. Môj bol alergický na mlieko tak sme mu dávali kozacie, pretože ja som ho vobec nekojila nemala som mlieko. ☹ Ale po dvoch rokoch akoby uťalo a odvtedy je pokoj. Doki hovorila že v Puberte sa to môže zhoršiť ale bol v pohode. 🙂 Takže neboj treba na to len čas. Vladka je mi luto že vám to nevyšlo, viem o čom píšeš, aj my by sme chceli byť vo svojom, ale nehrozí nám to v najbližšej buducnosti, ale snád raz aj motyka vystrelí 😀 . Teraz niečo o mne. Takže doktor ma poslal na rizikovu poradnu lebo mám malinké bábo, že len 286Og. tak som tam šla a lekár ma vyhodil, že čo tam robím že bábo je v poriadku nie je hypotrofické, čo si to ten lekár vymýšla že patrím do normálnej poradne. Tak tam idem vo štvrtok tak vám dam vedieť ako sme dopadli. Poslal ma ja na vyšetrenie prietokov ale ani to mi nik nerobil. 😢 Ale dufam že malá je v poriadku, ved kopká jak malý koník. 😀