Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
8. sep 2008

Ahojte kočky,
vladi teším sa s Tebou, ja začínam mať riadne nervy, môj muž zahlásil, že chce zrekonštruovať do vianoc spodnú časť domu, ja mám za úlohu zohnať dobrú stavebnú firmu, neviete o nejakej ☹
už sa teším na ten bordel 😝

annika
8. sep 2008

Vladka, máš pravdu, furt ma bolí zub, ale furt tie dva, totiž jeden, druhý už vytrhli, ale ten jeho "sused" odkedy tam stojí sám, tak ma buzeruje. A doki nevie s tým čo robiť, lebo ďasno tam mám stihnuté a preto je taký citlivý....
Ináč gratulujem k novému bývaniu. a vieš čo sa hovorí v novom byte? Nový byt, nové bábetko....xixixixiix

AJ my budeme mať o dva týždne jarmok tu v Dunajskej, sa teším na tie vône a chute...mňami....
Lubi, pekné foto v páse!!!
Nika, u nás to funguje opačne. Ja zvyknem zahlásiť manželovi zmeny a prácu doma. Aj my máme v pláne na jar vymeniť okná doma. Neviem čo z toho bude???? 😉

nika07
8. sep 2008

annika o oknách mi ani nehovor, my sme ich menili pred 8mimi rokmi bola to hrúza, my rekonštruujeme starší dom, už som povedala,že nikdy viac 😖 , a ešte tu aj bývame ☹

lubii
8. sep 2008

Chichi, Nika,aká starý??? My sme rekonštruovali 90 ročný 😀

nika07
8. sep 2008

lubii tak to ste nás prekonali, náš má cca 40 rokov, je to môj rodičovský 😔

lubii
8. sep 2008

No rodičovský sa asi ťažko prerába, však, tam máš ku všetkému nejaký vzťah. My sme náš kúpili a tak som nemala problém niečo prerobiť alebo zbúrať,keď sa mi nepáčilo

annika
9. sep 2008

Aj náš je rodičovský, raz sme to už prerobili, v roku 2000, ale na okná sme už nemali peniažky...
Pekné ránečko, mamičky! U nás je slnečno, teplúčko, zbožňujem takéto počasie.
V noci dvakrát sme boli hore, dá sa to vydržať.
Pračka mi včera raplovala, prala mi 5 hodín!!!!Už som si myslela, že to nikdy v živote nedokončí... 😒 😒 😒
Furt sa mi zastavila, svietila červená lampička a blikala zelená. Tak som stlačila zelenú a išla ďalej....horororrr!
Pozerali ste včera Poisťovňu??? Škoda po tom advokátovi, bol taký sympoš. No, idem niečo variť, asi to bude roštenka so zemiakmi.

nika07
9. sep 2008

Ahojte, ja varím kel so zemiakmi a párkom, to je rýchlovka a pečiem bábovku v pekárni 🙂

problém s prerábkou domu nebol, len najhoršie je keď tam aj bývaš 😔

lubii
9. sep 2008

To áno 😅 , my sme prerábali podkrovie keď som bola tehotná a to máme otvorené schodisko 😅 ,čiže všetok prach šiel dole. Ešte dobre, že sme mali celom čistotných majstrov 😉

Nika,daj recept na bábovku v pekárni 😉

nika07
9. sep 2008

lubii posielam

http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=2467

ja som dala celý prášok do pečiva, dobrú chuť

mima07
9. sep 2008

cauko babulky
konecne som vas docitala 😝 😀
sme sa dnes nad ranom vratili z dovolenky z turecka 😉
bolo super ale neda sa povedat ze som si odychla maly sa hned aklimatizoval a robil nezbedu 😵 a teraz pokracuje v rovnakom style aj doma proste si zacina vydobijat ze bude robit len co chce a co je horsie aj ostatni a kedze stale nechodi tak stale potrebuje nieci prst aby sa premiestnil ☹ ide mu to aj asmemu ked ho nejakym sposobom prekabatim ale tak sa mu to nepaci 😠
vecer pozriem fotky lebo to som este nestihla

vanilka32
9. sep 2008

Mima, aku paradnu tortu mal Alex, a aky ohnostroj k tomu aj my take chceme 🙂 a inak pacia sa mi tie zaclonky co su tam v pozadi...pekne naaranzovane, zensku ruku doma hned vidiet 🙂
A vo vodicke ako sa mu paci ojojoj 🙂

Dnes sme boli v poradni, mame 5390gramikov, 59cm a sme zaockovani do kazdej nozicky. Dva dni som malej davala tie homeopatika co aj lubii pisala ze su fajn, a sa mi zdalo ze mala viac spala cez den 😀 zatial je Simonecka v pohode, ocakavam mrzutost k veceru 😖

Vladka, konecne byvate vo svojom gratulujem 🙂
Annika ako zuby dnes, lepsie?

annika
9. sep 2008

Juj, pekné miery, Vanilka! Super! Dúfam, že aj noc bude kludná a Simonke posielame pusinku!!!
Vanilka, zub už lepšie, masírujem a umývam každú hodinu, tak dúfam, že sa to zlepší. 😒
Teraz práve pozerám jedným okom ordináciu. Pekný večer vám prajeme!

bejca
9. sep 2008

Ahojte kocky 😵

akosi nic nestiham lebo som sa hrala s fotkami na picase 😅 zalozila som si tam albumy 😅

Vladka tak si to pekne doma vo vlastnom uz uzivaj 🙂 😵

Mima vitajte diomenka 🙂 a kraaaaasne zabery 🙂 Alexikovi sa evidentne pacilo 🙂

Vanilka drzime palceky aby nic nebolelo a teda pekne rozmery 😵 gratulujeme 🙂

Anika tie tvoje zuby ti teda davaju zabrat 😝 😅 drzm palce aby pomohli masaze 🙂

no nam vysli dva duby ale noci sme mali len dve co sme vstavali len 3 x vcera uz zasa 7 x za noc 😝 tak asi nam idu aj vrchne 😅 ved uvidime ... 😉

nika07
9. sep 2008

Ahojte,
beji to zvládnete 😉
vanilka super rastiete 😵

bejca
9. sep 2008

Nika ved hej 😉 ine nezostava 😀 a kedy zabludite do TT ???? haaaaaaaaaa

nika07
9. sep 2008

možno v pondelok by sa dalo, ako spáva malý 😉

bejca
9. sep 2008

v pondelok - neviem ci muz nebude doma ak hej tak to urcite niekam pojdeme ☹ co ma mrzi koli tomu ze by som sa rada stretla s vami 🙂 iny den sa neda ?? Petko spava okolo 9,015 do cca 10,00 potom okolo 12,30 do 13,15 a nakoniec okolo 15,30

nika07
9. sep 2008

zatiaľ neviem, dám vedieť, prípadne pošlem SMS

lubii
9. sep 2008

Ahojte 😉

Nika ďakujem 😉 ,vyskúšam

Mima,vitaj doma 😉 ,už sme Ťa hľadali,že kde si, a ty na dovolenke 😉 Pekné fotky a najviac sa mi páči, ako maličký haja na lehátku 😉

Vanilka, pekné miery máte 😵

bejca
10. sep 2008

dobre ranko 😀 my dnes v noci "iba" klooooooooooooooooooooop 2 x hore 😅 😀 jaaaaaaaaaaaaaaj keby to tak zostalo 😀 neni som narocna ze 😀

Nika oki budem sa tesit 😵

annika
10. sep 2008

Dobré ránko! Aj my sme spali super! Len o pol piatej sa zobudil malý, napapal sa a spalďalej. No a už ho počujem ako spieva v postielke.

nika07
10. sep 2008

Dobré ránko,

dnešná noc bola najhoršia zo všetkých, každú hodinu bola Linda hore ☹ no hrúza,

beji ja som zabudla, že v pondelok je voľno, treba spraviť výlet, takže ozvem sa 😉

mima07
10. sep 2008

dobre ranko
lubi dakujem som si trochu mocila nohy v mori 😀
nasa noc bola celkom fajn len nad ranom sa stale vrtel mrnkal tak cakam kedy sa vyklube dalsi zub jasna spuchnute a zub nikde ☹

annika
10. sep 2008

Ahojte! My asi v pondelok ideme do Maďarska na nákupy a možno, že do ZOO, závíisí od počasia...
Teraz som dokončila žehlenie, no hrúza!
Mima a čím ste cestovali k tomu moru?

mima07
10. sep 2008

annika lietadlom ale maly bol super obe cesty prespal 🙂

bejca
10. sep 2008

Anika ja radsej zehlim kazdy druhy den aby som toho nemala moc lebo potom sa k tomu nedokopem 😝

zajtra mame stretko pri mestskej vezi s par mamickami - mozno len s jednou 🙂 zalezi ako sa im zadari 🙂 je tu ten jarmok - ozaj Mima +Alexik a Nika+Linduska nechcete sa k nam pridat ??? kedze vy to nemate daleko 😅 bola by som rada 😵

lubii
10. sep 2008

Ahojte, kde ste všetky? Veď sme už skoro na konci stránky 😉 . Pozeráte modré z neba? Ja by som aj pozerala,ale keby tam bol iný moderátor 😅

Beji,som si pozrela fotky korynačky 😀 .Peknučké. A aj môj teraz tak zvykne spinkať 😉
Aj ja som pridala fotky z narodenín 😉

mima07
10. sep 2008

lub ja nepozeram ani keby bol iny moderator 😀
fotky su kasne a pieskovisko ste urobili svojpomocne alebo kupili sa mi lubi

lubii
10. sep 2008

Kúpili sme v metre 😀 Ale už pred pár mesiacmi,l en stálo zabalené v komore a nemal ho kto poskladať 😉