Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
15. sep 2008

Anika dik za pochvalu 😉 a teda dufam ze sa vam to pocko umudri na ten jarmok 😅

idem stiahnut fotky dam vam vediet potom mozte kuk 😵

Anika idem kuk vase 🙂

bejca
15. sep 2008

no teda Anika Robko aky uz velky chlap 😨 a aky fesacisko 😵 a na tej stvorkolke no super 🙂 aj moj uz chce nieco take kupit Petkovi ale som mu to zatrhla ... az ked bude mat ale 3 roky som mu povedala ale no neviem ci uspejem 😅

nika07
15. sep 2008

Annika super fotky, musí u Vás byť veselo, aj môj ocko vždy čítal tieto reklamné letáky a porovnával čo sa oplatí 😀 , ja som tomu hovorila, že denná tlač 🙂 😵

lubii
15. sep 2008

Beji,super 😉 , a ťap ťap ťapušky pred zrkadlom je krásna fotka 😉 😵

nika07
15. sep 2008

beji ty môžeš o chvíľku vydať knižku fotiek 😀

lubii
15. sep 2008

Ale najlepšie je keď si z letáku povyberáš čo by si chcela,a omi to nemajú 😠 . Ako aj dnes . Prišiel leták z Kiky a mne sa tam toľko vecičiek páčilo, tak sme tam šli, veď bolo aj tak hnusne vonku,lenže tam bolo asi celé mesto a nič z toho,čo som chcela nemali 😠

nika07
15. sep 2008

Lubii ved oni píšu, len do vypredania zásob 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
15. sep 2008

Lubi dik 🙂 a dnes prvy krat reagoval takto na seba v zrkadle 🙂

Nika veru uz mame straaaaaaaasne moc fotiek a videi 😅 😀 ja mam len par fotiek ☹ a Petko aspon bude mat na co pozerat 😵

bejca
15. sep 2008

a tie akcie ani ja neznasam 😝 tiez ked sa tam potom clovek vyberie a nic nemaju 😠

annika
16. sep 2008

Pekné ráno! Bejca, to zrkadlo nebudeš mať také čistučké, to ti garantujem!!! Mňa už nebaví každý deň ho utieraťxixixixixixi.
A denná tlač je fakt denná tlač u môjho svokra.....Neuveriteľne veľa tých letákov k nám chodí.....A veru fakt niekedy už 1.deň nemajú tie akcie!!!
Dnes idem autoopravárovi s tým naším hebedom, včera sa pokazilo elektrické sťahovanie okien na ňom, dolu to išlo, hore už nie...

bejca
16. sep 2008

dobre ranko 😉

u nas v byte je fakt kosa 😝 a muz ten radiator vcera zabudol ☹

Anika to mi je uplne jasne ze to zrkadlo nebude ciste 😀 ale ved nevadi a ked sa mi nebude chciet tak ho nevylestim 😉

azuzi
16. sep 2008

Ahojte kocky, Annika musim pochvalit Robka ako pekne uz chodi. Ja som kupovala hrazdicku minuly tyzden. Ak budete nieco predavat tak mi mozete dat IP, momentalne potrebujem nejake body alebo tielka s dlhym rukavom, pozerala som v Hypernove za 180 SK - hroza. Momentalne som vo velmi setriacej faze, lebo Ti Spanieli co by chceli nas byt sa este riadne nevyjadrili. 😒 .
Choditko neplanujem kupovat.
Nika my mame 19 stupnov ☹ ☹ .
Vcera sme si na stavbe tiez kurili v nasej kachlovej peci bude to super ale nesmieme vetrat tak ako vcera 😀 😀 .

nika07
16. sep 2008

ahojte,
idem na skok pozrieť, beji, annika ja tiež leštím zrkadlo a stolík len sporadicky 😀 nepolatí sa mi to, hlavne v tedy ked má prísť návšteva 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi to máte veľmi chladno brrrrrrrrrrrrr, ja som tiež neplánovala ale nakoniec som kúpila 😅

mima07
16. sep 2008

cauko kocky
azuzi body kupujem v tescu tam sa oplatia iba stihle babatka maju smolu lebo im to zlieza z ramien ale to mojmu nehrozi ja budem predavat zimne overaly pozriem velkost a mozem ti ich nafotit ak by boli malemu dobre aku velkost vlastne nosite?

annika
16. sep 2008

Mima, v našom tescu nemajú bodynka s dlhým rukávom, neviem prečo??? Len samé krátke rukávy... 😠
Azuzi, ja mám dve celkom nové body s dl. rukávom z Hypernovy, my sme ich nestihli vynosiť, prišlo leto a teplo... 😅 Pošli mi email adresu v IP, keď máš záujem. Ja ich odfotím keď sa malý zobudí.
Ja som teraz skončila so žehlením, som K.O. Auto opravené, to okno bolo len zaseknuté, chvála bohu!

annika
16. sep 2008

Joj, a to chodítko je super vecička, aspoň pre moje kríže to bola!!!

nika07
16. sep 2008

mima ja som od vtedy čo sme tie bodyčka kúpili, nenašla s dlhým rukávom, takže kto nájde prvý kupuje, prípadne hlási 😵

vladkaz1
16. sep 2008

Ahojte mamicky tak som len na skok u mami tak rospravajte co je nove?Mi pohoda spinka sa dobre ale stale vela prace a bordelu xixi mala mi uz chodi po vlastných tak sa teskáme a ma 4 zuby inak je ako odtrhnuta od retaze!!!!

mima07
16. sep 2008

vladka no lucka je sikula ze po svojich 😲 😉
nika ani ja som odvtedy body nevidela 😠

annika
16. sep 2008

Vladka ahoj!!!! Gratulujeme malej k prvým krôčikom!!!! Je šikulka!
My rovnako, ja nič nestíham, hoci teraz je to už lepšie , lebo sa začala škola a do obeda mám aspoň "pokoj".
Robko je smeloch, lieta ako Indián v byte a teraz už aj na dvore a ja za ním a dostávam infarkty pri tej samostatnosti.. 😅 😅 😅
My už máme 8 zúbkov a dnes sa naučil s nimi škrípať.Joj, a dnes sme jedli celý mandarín, hoci bol dosť kyslý, ale mu to nevadilo.

annika
16. sep 2008

No a fakt neviem, čo robiť s malým v takomto počasí... My sme zvyknutí chodiť teraz na prechádzky do tej siedmej, pol ôsmej, no ale teraz nemám na to chuť. Alebo vytiahnem fusák??? A zimný kabát???

nika07
16. sep 2008

jej vladkaz1 konečne, aspoň na chvíľku 😀
ty máš teda šikulku , naša Linda ešte ako tak, ale už sa pomaly rozbieha 🙂 😀
my máme 10 celých zubkov, a prerezávajúsa ďaľšie stoličky ☹

Anika Linda strašne ľúbi broskyne, dnes do obeda zošrotovala 2, mám na linke taký košík na ovocie, sa pod neho postaví a capká s pusou, že mňam, 😀 je to strašne podarené 😅 😵 😵 😵 😵

nika07
16. sep 2008

ani ja nejdem von, hráme sa s kockami, a momentálne Maťo učí Lindu repovať, asi sa od smiechu poč.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😅

annika
16. sep 2008

Vy už dávate džúsy malým??? Keď áno, tak aké? A treba ich riediť?

nika07
16. sep 2008

nie ja nedávam, ja iba vodu alebo čaj,

annika
16. sep 2008

Juj, Nika! Linda sa učí repovať???? xixixixixix! To môže byť sranda!

annika
16. sep 2008

Robko eštš spí, asi ho zobudím, lebo večer bude dlhý potom.

bejca
16. sep 2008

Vladka gratulujeme k behaniu 😵

Mima ja co som vtedy ked sme boli spolu kupila tie body na 9-12 mesiacov vo vnutri boli na 3-6 mesiacov 😠 😠 a odvtedy nemali tak som ich vratila a som bez body 😠 😠 😠 😠

Nika musi byt mala zlatucka ze repuje 😀 a teda aj ked tak mlaska pri tej linke 🙂 😵

Anika my este nedavame skoro nic len MM 😅 😀

a my ideme zajtra na vylet za mojou krstnymi rodicmi do Partizanskeho uz sa tesim som ich velmi dlho nevidela 😅 a uz su neni najmladsi tak nech sa potesia s Petka a oni svoje deticky nemaju ... tak sa krstna bude tesit velmi 😵

lubii
16. sep 2008

Ahojte 😉

Vladka,gratulujem k chodeniu 😉 ,my ešte nič,iba 4nožkujeme a chodíme okolo nábytku.

Zubov máme 8. Ktoré teraz majú ďalšie vyjsť? Nika, Ty budeš vedieť, vy už máte 10 😉

Annika,ja džúsy ešte nedávam,Sam pije iba vodičku a MM 😉
A tiež dnes spapal 2 broskyne 😅

Tie dlhorukávové body som už tiež dlho nevidela v Tescu a ide zima, trebalo by ďalšie,tak keď ich náhodou objavíte,tak napíšte. 😉
Azuzi, mám 3 dlhorukávové veľkosť 3-6, keď chceš,Ti pošlem,napíš adresu do IP