Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. sep 2008

Gratulujeme ku krsteniu! Joj, detičky, ja nič nestíham... Jarmok bol na nič, to počasie 😖 😖 😖 😖 😖
Ale stačilo to na angínu obidvoch dcér.... Nevedeli asi koľko stačí z hojdačiek... a bez čiapky v daždi.... NO obidve teraz ssa cítia na na nič a ja som nervôzna a ospalá z toho počasia...
Dúfam, že vy máte lepší víkend a aj internet ma furt vyhadzuje....

nika07
20. sep 2008

Ahojte kočky,

práve sme sa vrátili so Stupavy, bolo celkom dobre, škoda že nevyšlo počasie ☹

Bejca otázka, nebola si náhodou dnes okolo 18,00v Kauflane v TT 🙂

bejca
20. sep 2008

Abika u nas pocko tiez nic moc 😝 co uz ... a dakujem za gratulaciu 😉

Nika hej bola 😨 si ma tam videla a nepriznala si sa mi ??? ty ty ty !!! 😉

azuzi
20. sep 2008

Ahojte aj ja Vas pozdravujem a ja som si splnila ulohu kliknutia. 🙂 🙂 .
Annika, tak pojarmocna nalada u vas nic moc😒
Vcera a dnes som v jednom kole, vobec som nemala cas sa zastavit. 😒 😒 . Bola som v Brezne povybavovat vela veci, chcela som ist s Martinkom k lekarovi, vsak este nebol ani ockovany, lekar mal znovu dovolenku uz asi 30 krat v tomto roku, tak som si zobrala zdravotnu kartu a v pondelok idem k lekarke na Sliac, som zvedava ake to bude.
Rozculuju ma splatkove spolocnosti aj napriek tomu ze mam matersku 15 000 Sk mi nechcu nic dat na splatky, lebo som pre nich clovek bez prijmu 😠 😠 . Musim manzela dotiahnut do Zvolena do TPD maju tam umyvacku Baumatic precenenu z 23900 na 9 990,-. Nechcem minat hotovost na veci, ktore sa daju kupit na splatky. 😒 . Je to na slak trafenie.
Bejca vy ste si tie krstiny rozdelili na 2x?
Nika pocasie hroza, lezie mi na nervy ta zima.
Janka, ani ja sa velmi nevyspim pri Martinkovi, pravidelne sa budi okolo jednej, potom o stvrtej a potom uz kazdu hodinu a niekedy je hore aj dlhsie. Cez den nemam vobec cas spat. Ale mam jeden velky ciel co najskor dokonocit do minimalneho stavu nas dom, lebo byvanie u nasich nie az take hrozne ale samym nam bude lepsie. 🙂 🙂

nika07
20. sep 2008

azuzi, máš pravdu s tým počasím, ja som bola s malou zvyknutá byť v kuse vonku, teraz neviem čo bude 😢

prečo bola tá umývačka až toľko zlacnená,

Sliač máš bližšie?, kde si pracovala? 😵

bejca na jarmoku som tento rok nebola, vlastne ani minulý 😀 , dajako mi to nevyšlo 😔

bejca
20. sep 2008

Azuzi my sme krst v kostole neplanovali 😅 ono to prislo tak nejako potom ... my sem chceli len uvitanie nakolko sme neni ani sobaseni v kostole ani primanie ani birmovku ani jeden nemame 😅 tak sme si mysleli ze nam ho nepokrstia 😅 ale ked uz sa Petko narodil tak potom uz aj clovek inak rozmysla 😅 a bola som raz v meste a isla som okolo farskeho uradu tak som sa tam isla opytat a oni ze ved v pohode ked sme my krsteny tak aj on moze byt ale krstna mam musi mat vsetky sviatosti 🙂 tak sme to vybavili 🙂 a dnes sme len krstili v kostole 🙂

nika07
20. sep 2008

beji strašne mi prepáč ☹ , ale veľmi som sa ponáhľala, lebo malá spala v aute a muž bol s ňou, ale sledujem , že mám ešte celkom slušmé pozorovacie schopnosti 😀 😀 😀

ako Peťko reagoval na vodičku ktorou ho krstili 😅

nika07
20. sep 2008

s tým krstom, ste mali šťastie, máte super farára, niektorý by robil problémy 🤐

bejca
20. sep 2008

Nika ved neva 😉 to ja len tak ze ja neviem ako vyzeras nemas tu ziadnu fotto podla ktorej by som ta spoznala 🙂 a mohla si ma aspon kopnut 😀 😀 a Petko uplne v poho ,len od rana nespinkal tak fararkovi do toho aj mrnkal , aj spieval to jeho eeeeeeeee a pod 😀 a este aj robil brm brm 😀 😀 ale ked sme ho dali v aute do autosedacky hned spinkal 😀

nika07
20. sep 2008

nabudúce 🙂 ti šliapnem na otlak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
20. sep 2008

Nika ale ved ze to tak normalne robia 😅 a aj nam povedal ze v poho mozme mat aj sobas v kostole 😅 tak nad tym silno dumam 😀 😀 ale aj tak by som potrebovala znameho farara nakolko chcem pokrstit moje krstniatko ale ma 18 a nechcu ju pokrstit ze musi mat 3-rocnu pripravu 😅 😕 😨 a to akosi nehrozi .....

bejca
20. sep 2008

no vids 😀 to je napad 😀

bejca
20. sep 2008

inak kocky dik za to hlasovanie 😵

nika07
20. sep 2008

čo musí mať 🙄 to snáď nie je možné, takto odradia mladých od kresťanstva, okrem tých čo sú fanatici 🙄

bejca
20. sep 2008

no vidis ja som tiez zostala v soku 😅 a ked som povedala ze a babtko nemusi mat pripravu ?? a on nato nie lebo on este nerozmysla a vy ako rodicia a krstny rodicia ho budete viest tou cestou a ona uz je dospala a ked to chce tak to musi byt takto 😅 😒

nika07
20. sep 2008

no nech sa ne..............zbláznia ☹ 😀

lubii
20. sep 2008

Ahojte 😉
Beji, gratulujem ku krstu 😉 ,fotky super.
Ja mám deti pohančatka nepokrstené,hlavne, že Danka chodí na cirkevné 8-ročné gymnázium 😅

nika07
20. sep 2008

my máme obe deti pokrstené, syn má aj prijímanie, ale nie sme zrovna z tých čo by sa tlačili každú nedeľu v kostole 😔

bejca
20. sep 2008

no my sme o krste ani neuvazovali 😅 ale clovek mieni ... deti menia 😵

Lubi ved na to vobec nezalezi 😉

Nika aj my sme taki 🙂

nika07
20. sep 2008

ideme spať 😀 , dobrúúúúúúú

mima07
20. sep 2008

cauko kocky
taj ja sa prihlasim a nika zdrha 😀

mima07
20. sep 2008

bei pozeram ze krst sa vydaril 😉 aj my mame obe deti pokrstene 😉 nech nemaju problem ak by chceli mat svadbu v kostole 😀

azuzi
20. sep 2008

Nika neviem preco v obchode povedali ze rusia vyrobu tohoto modelu a tak ho vypredavaju. Tak isto som napriklad kupila aj baterie do celeho domu z cca 3000 na vyse 1000 sk za bateriu. Sliac je najblizsie k velkej Luke kde budeme byvat.
Robila som aj robim pre nemecku firmu - vyrabame lepidla a pracujem z domu.

mima07
21. sep 2008

dobre ranko
tak dnes sa zobudil uz o 6,00 😠 este ze som vcera skorej zalahla ale som sa dobre nevyspala najprv mi bolo teplo potom ked som bola v polospanku tak zacal pes stekat 😠 a kedze som sama doma musela som ist pozriet co to je ale nic som nezistila 😕 takze si idem urobit druhu kavu a snad budem dnes nejako fungovat
a este stale prsi nech prestane aspon po obede ja nechcem byt doma ☹

nika07
21. sep 2008

prajem príjemný deň, dúfam , že už konečne prestane pršať 😝

mima kam sa chystáš, prezraď 😕

azuzi, tak potom OK celkom dobrá kúpa 😉

mima07
21. sep 2008

nika neviem kam chcem ist ale aspon na dvor 😀

lubii
21. sep 2008

Unás je dnes celkom pekne, na chvíľu aj vykuklo slniečko 😉 .My sme už boli v lese a maličký spinká 😵

bejca
21. sep 2008

u nas tiez uz neprsi 😅 ale fuka stale 😝

moji chlapi spia tak som prisla kuk 😵

Mima ako je na dvore 😀 😀

Lubi aj ja chcem hned les vedla domu 😅 🙂

nika07
21. sep 2008

,čauko beji a aj ostatné babulky, zdravím,
myslím , že prestalo pršať, 🙂

Linda do obeda nechcela spať, takže išla až o 12,30 som zvedavá dokedy budem mať kľud 😀
že by začala spávať len raz 😅