Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
12. okt 2008

pekný večer,

beji ešte som stihla hlasovať 😉

azuzi
12. okt 2008

Aj ja prajem pekny vecer, dnes som sa konecne dokopala a dala som par fotiek do noveho albumu. Zmenila som si aj pas 🙂 🙂

bejca
12. okt 2008

Azuzi mne ten link nejde otvorit 😅 a super fotto v pase 😵 idem kuk fotky 😵

Nika aj tebe pekny vecer 🙂 a dakujeme 🙂

bejca
12. okt 2008

no teeeeeeeeeeda Martinko uz aky chlapisko 😵 zlatunky je 🙂 cmuk cmuk 🙂

nika07
12. okt 2008

azuzi aj ty patríš medzi šikovníčky s fotkami,mala by som sa aj ja konečne dokopať 😎

azuzi
12. okt 2008

Bejca poslal som Ti IP s adresou od kial maju to DVD za 100 SK. Neviem preco sa to neda otvorit.
Inak dik za pochvaly. 🙂 🙂

azuzi
13. okt 2008

Vcera som to tu koncila a dnes to tu zacinam 🙂 🙂 .
Martinko spal do polnoci vo svojej postielke takze O.K. Idem dnes do Zvolena a vybavit do BB odkvapove rury. Muz povedal ze dom je cierna diera v ktorej miznu vsetky peniaze 😀 😀 😀 .

bejca
13. okt 2008

ahojte 🙂

nestiham od rana sa hram z fotkami ak chcete tak kuk :

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Kuk1?authk...

Azuzi dakujem .-)

my sme mali celkom oki noc a prvu po dlhej dobe co spal v postielke 😵

idem pracovat xixixixi

janka_fr
13. okt 2008

Ahojte

Azuzi pekna fotka v pase a teda Martinko ako narastol. Krasnucky je. Ja som vcera nesportovala, ale zase som asi dve hodiny nosila maleho v baby vaku ked sme boli vonku takze to beriem ako sport 😀 😀 .

No moje pokusy s vodou v noci nejako nevysli po 2 tyzdnoch skusania sa aj tak stale budil a bolo to este horsie pretoze ked som mu dala vodicku tak uz bol po hodke zase hore. Fungovalo to asi len 4 dni. Takze zase kojim je to lepsie napije sa mliecka a v momente zaspi.Sice sa budi kazde 2 hodinky niekedy aj po hodke a pol ale je to rychlejsie ho nakojit ako mu dat vodicku a potom cakat kym zaspi. Cakam uz len na prekvapko kedy prespi celu noc.
Nika tak sup supp do toho nech si mame co pozriet.
Jee a vcera sme kupili malemu smoking na svadbu. Som ho do toho navliekla a vobec neprotestoval.Povodne sme chceli cierny ale ked som mu ho skusala tak to bolo take smutne tak sme mu vybrali kremovy. Takze maly je uz pripraveny na svadbu uz len topanocky.

janka_fr
13. okt 2008

prave som si pozrela Beji tvoje fotky krasne.Strasne sa mi paci vo vanicke co ma ocka zatvorene a potom este co sa tak smeje a potom ako ti poriadok robi no to by bolo na dlho vymenovavat.Super.

bejca
13. okt 2008

dakujem za pochvalu 😵 a strasne sa zacal smiat sposobom ze privrie ocka zvrasti nostek a smeje sa az hika :-d :-d no strasne je zlatucky 😵 a dakujem ese raz 🙂

a teda Julianko musi byt nadherny 😵 uz sa tesim na fotky xixixixixi a ozaj saty uz mas vybrate ????
ja som zacala skust davat raz cajik raz prso 😅 tuto noc prvy krat a teda aj ja som zvedava ako budeme pokracovat 😅 a inak po prvy krat mi bez protestu zobral nieco ine do pusinky ako prso 😅 ...tak dufam ze sa nam nejako podari lepsie spinkat 😅 uvidime 😉

no veru Nika cakame na fotky 😵

annika
13. okt 2008

Ahojte, sorry, že Vás trošku zanedbávam, ale mám iné starosti teraz, dúfam, že sa to vyjasní a budem mať viac času na vás....
A eštš k tomu sme dnes boli na očkovaní hexa+prevenar, tak čakám odozvy aj z toho u Robka.... Myslím na Vás, pa&pa!

lubii
13. okt 2008

Beji,krááásne fotky 😉 😵
Annika,držímpalce, aby toRobko pekne zvládol 😉

azuzi
13. okt 2008

Bejca mne sa pacia tie s listim, teda jesen mame teraz velmi peknu 🙂 🙂 .
Janka prajem nech Vam to s tou svadbou vyjde co najlepsie.
Annika nech starosti cim skor prejdu. 😒 😒 .

lubii
14. okt 2008

Dievčatá, sme na konci strany 😕 .Prajem dobré ránko 😉
U násje škaredá hmla, malý je od rána nejaký nervný, to bude deň. Ani plávať nemôžeme ísť,lebo nemôžem ☹ A zas frfle,lebo sa mu niečo nedarí. Idem pozrieť čo 😅

nika07
14. okt 2008

ahojte babulky,
ja dnes len nakrátko asi máme črevnú chrípku ja aj malá, ☹
idem rýchlo popratať kým Linduška spinká,
prajem príjemný zvyšok dňa ☹ 😉

azuzi inak tvoj manžel má pravdu, že dom je čierna diera, kde miznú tie prašule 😝

bejca
14. okt 2008

ahojte 😵

Lubi dik za pochvalu 🙂

Azuzi aj tebe dakujeme 🙂

Nika juuuuuuuuuuuj skoro sa nam uzdravte 😅 cmuky cmuk 🙂

bejca
15. okt 2008

dobre ranko 🙂

my uz neviem kolku noc za sebou o nicom ☹ a uz som asi takto na tom 🙄 😝 ale snad uz tie zubadla vidu ....

Janka ja som skusala davat cajik - prvy den mi to islo a na druhy ho uz vypluval a vrestal 😅 nemam srdce nechat ho hat revat ☹ tak ho radsej nakojim a je kludny a spinka dalej - len keby predtym tak strasne nereval vzdy ☹

azuzi
15. okt 2008

Bejca je mi luto ze mate take noci, treba verit ze coskoro to skonci 😉 😉 .
Nika vy ste tiez stavali?
My mame za sebou taku klasicku noc, spal vacsinou, v nasej postielke. Uz sa prevratil dnes aj rano z chrbatika na brusko, ale to bol uz vo svojej postielke, akurat mu trcala nozka cez mriezku.
Vcera ma trochu mrzelo nasmu starsiemu synovi vycital v skole spoluziak ze chodi v tom istom tricku dlhsie a neprezlieka sa kazdy den? Je pravda ze mu tie veci az tak nestriedam, ked vidim ze je to ciste, ale on ma spoluziakov, co chodia kazdy den v inom. Takze nas Samko je ako sedliak z dediny podla nich 😀 😀 . Tam kde chodil pred tym tam nikto nato nehladel, vo vacsom meste sa asi nato viac dba. Uz rozumiem tym spravam v telke ked hovorili ze v BA sa deti delia na tie co chodia v znackovom a neznackovom obleceni.
Budem mu to striedat castejsie, asi aj nieco dokupim, aj ked on to teraz ponosi par mesiacov a je mu to male. Od vlani nenosi skoro nic, vsetko je vymenene. 😒 😒

nika07
15. okt 2008

prajem vám kočky príjemný deň,

vyzerá to tak že pliaga je naústupe, huráááááááááááááááááááá 😉
azuzi decká v tomto su strašne hnusné a zákerné, mame s tým tiež skúsenosti, nie kôli oblečeniu ale môjmu synovi zasa vyčítali deti že má protekčné známky, nakoľko ja som bola 7 rokov zástupca rodičov za jeho triedu, oni si vždy dôvod nájdu až raz som to už nevydržala a na rodičovskom združení som to doslova vykričala rodičom a vzdala som sa funkcie/takéto veci niekedy vychádzajú aj od rodičov/a decká to potom ventilujú pred spolužiakmi a sú to hlavne zakomplexované deti, žiaľ ale je to smutné ☹

azuzi my postupne prerábame rodičovký dom, ale lepšie je stavať nový, ☹

janka_fr
15. okt 2008

Ahojte

Beji ja tiez uz nedavam ani vodu ani cajik v noci, lebo 4 dni to zabralo a potom sa mi budil skoro kazdu polhodku len preto ze chcel mliecko a kym som ho utisila na rukach tak za ten cas som ho mohla aj nakojit a tak som sa na tu metodu vykaslala a teraz ked vstane tak ho nakojim pekne a hned ho dam do postielky a v momente spi takze nam to tak zaberie asi 15 min. Sice papame stale kazde 2 hodky ale nevadi raz to musi skoncit.

Azuzi teda decka vedia byt strasne zakerne ale vies to s tym znackovym oblecenim maju len a len z domu a nejako u nas teda neviem ako inde ale viem ze v Ba si na tom poniektori velmi potrpia. Tu neviem zatial ako to chodi to zistim neskor.Nas maly ma par veci znackovych ale to len preto ze ked su tu akcie tak je to za babku. Zatial nie som ochotna davat 40 euros za svetrik ktory ma mat na sebe len parkrat-nezmyselne.

Nika to je super ze vas ta pliaga uz opusta. Presne ako pises oni si vzdy nejaky dovod najdu.Moja mamka uci na gympli a ked som ja isla na gympel, tak mi hned povedala ze nechce aby som isla na ten kde ona uci, pretoze aj pozna svojich kolegov a vzdy mi vravela ze nemieni pocuvat ze som nebola pripravena a podobne veci a potom zase aby som aj nemala problemy so spoluziakmi a tak som isla na iny gympel a bol pokoj a ja hlavne bez dozoru hehe.

azuzi
15. okt 2008

Ahojte, vdaka za Vase reakcie na nas problem so starsim synom. 🙂 🙂 Dnes sme este dokupili jeden svetrik.
Dnes som stretla Tamitu v Tescu, normalne som ju spoznala podla fotografii, bola aj s Leou, ma teraz 6 tyzdnov, vyzerala este malinka oproti Martinkovi, maju sa dobre a spominala, ze chodi do augustoviek.

bejca
15. okt 2008

Azuzi ja viem ze my to chapeme inak ale deti su ine a aj inak to chapu a tvoj syn to tiez chape asi posvojom 😅 treba sa s nim vybrat do mesta a nieco mu kupit aby bol happy 😵 🙂 a veru ako pise aj Nika deti byvaju "zakerne" drzime palceky 😵

Nika sme radi ze vam je lepsie 🙂

Janka presne aj my tak papame ale ako kedy 😵 niekedy aj menej casto 😅 ale to je malokedy 😅

Azuzi no mala si Tamite povedat aby nas prisla aspon kuk 🙂 😵 nie len augustovky 🙂 ale aspon vieme ze su oki 😉

lubii
15. okt 2008

Azuzi, si ma pobavila s tým tričkom 😉 .Aj u nás to asi začína.A to doteraz som neverila mojim kolegyniam,čo mali také deti a mali s nimi problémy kôli značkovému oblečeniu. Moja Danka je zatiaľ celkom spokojná s tým, čo jej kúpim, ale už spomínala, že majú v triede aj také dievčatá, čo si na oblečení potrpia a aj to dávajú druhým pocítiť. Našťastie sa s nimi nekamaráti 😀 . Ale teraz čo sa chystáme do BA, tak som navrhla, že by sme mohli ísť jeden deň na výlet do Viedne a moja Danka horlivo súhlasila.Lenže potom boli u nás tí naši kamaráti z BA a spomínali, že chodia nakupovať niekam do Rakúska do Pandorfu? A že tam dostať lacnejšie značkové veci. Tak moja dcéra vyhlásila, že ona si chce ísť radšej kúpiť botasky, ako sa prechádzať po záhradách Márie Terézie 😅
A to ja tak neznášam tie značky.Ja som schopná odpárať aj Adidas značku keď sa dá. Koľkokrát som videla peké tričko v Kenvele alebo v Mangu,ale keď tam vidím značku,čo sa nedá odpárať,tak nekúpim 😀 . Azuzi a ešte som chcela k tomu tričku. To aj moja Danka donedávna bola schopná chodiť celý týždeň v jednom, tak som jej vždy hovorila, nech nosí v pondelok 1. tričko, v utorok 2. tričko, v stredu 3. tričko, štvrtok zas 1. tričko, piatok 2. tričko, v sobotu 3....a.t.d. 😉 A tak bude mať každý deň niečo iné.

janka_fr
16. okt 2008

Dobre ranko prajem
Tak my mame otrasnu noc, maly vstal o pol jednej a spat sa mu nechce len sa chce hrat akonahle ho dam do postielky tak vrieska 😠 😠 😠 Zaspal potom o tretej na polhodinu 😅 😨 😠 Takze sa zase hrame. Pod ocami mam kufre aj Jullian ma cervene oci ale spat nebude. Ide ma porazit, dufam ze sa cez den vyspime.

Lubii ked som byvala v Ba tak som stale chodila do Parndorfu na nakupy a hlavne kupovat si sportove oblecenie je to tam neporovnatelne lacnejsie a hlavne ked su akcie a vzdy sme isli najprv do Brucku(?)tusim sa to tak pise a potom odtial do Parndorfu je to hned blizko a v tom Brucku je New Yorker a myslim ze tvoja slecna by si tam urcite nasla kopec veci a mavaju tam dobre ceny. Ja som si tam raz kupila topanky ktore ma vysli na 700Sk a u nas v Ba som ich potom videla za 2100Sk 😅 . Hehe dobre si jej poradila s stymi trickami 😉

Azuzi tak ked ju este raz stretnes tak ju pozdravuj od nas a nech nas pride obcas pozriet.
Kocky prajem vam krasny den.

bejca
16. okt 2008

ahojte 🙂

Janka tak aj ja mam blbu noc za sebou 😝 ale teda len podavat dudela a papat 😅 nastastie sa nehrame 🙂 no ale teda nadranom o 6,00 som uz mala riadny nerv 😅 lebo som ho nakojila isla dat do postielky a rev ako keby ho rezali 😅 no tak som ho pestovala vrestal 😅 tak som si ho polozila do postele naspat otocil sa mi ritou a spal 😅 🙂 tak som ho tam nechala a spali sme do 8,00 😅 ale inak som kojila od pol noci do 3,30 "iba" 3 x a od pol noci do 6.00 asi tak 6 x dudinka 😝 ...no co uz ....

a kam to chodite na nakupy ??? to je kde blizko za hranicami ci daleko ??? ja som v zivote este v Rakusku nebola 😅

vanilka32
16. okt 2008

Lubii, my sme minulu sobotu boli v Parndorfe, maju teraz 30 az 70 percentne zlavy v kazdom obchode, ten komplex oslavuje 10 rokov. Ale my sme nekupili nic iba plnu nadrz benzinu do auta 😀 tam nas vysiel liter na 35skk.

Ja som chcela pre malu dake hracky ale ani jeden obchod s hrackami tam nie je. Ale ako vylet to bolo dobre, malu som dvakrat kojila v aute takze uplne v pohode a mali sme pekny den na cerstvom vzduchu.

azuzi
16. okt 2008

Lubii, dik za Tvoj postreh ohladne triciek, musime to zacat aj my tak praktizovat, lebo evidentne mojmu synovi je jedno kolkokrat to nosi, ale jeho spoluziakom nie 😀 😀 .
Inak je momentalne aj dost problem nanho kupit, lebo v detskom uz nanho nemaju a dospelacke veci aj najmensie su mu velke, ja som zatial objavila v Takko prenho asi tak najlepsie. Ale vcera smu mu dokupili ten svetrik s kapucnou v Takko.
Bejca a Janka, ja si myslim ze ten spanok suvisi aj so splnom, a teraz je alebo bol spln preto tie nase deticky mozno horsie spia, ked je nov tak sa spi lepsie 🙂 🙂 .
Zvazujem cestu do Krakova, mame tam mat stretnutie predajcov z vychodu, mohla by som tam ist aj s Martinkom a mamou. Este neviem ani kolko by tam trvala cesta, trochu ma to aj laka 😉 😉 .
Muz nie je nadseny - je to jeden vecer sa tam pride do hotela na dalsi den by sme tam sedeli a na treti den domov. Martinko sa inak celkom rad vozi v aute, ale zatial tak maximalne hodinku. Toto by bolo na dlhsie.

janka_fr
16. okt 2008

Beji tak mne nervy doslova tiekli 😀 ale uz je to teraz ok ale mam kufre pod ocami. Parndorf je 25km od Ba a aj Bruck. Inac v tom Brucku je prave obchod kde su veci aj pre dospelych a aj detske a prave tam sa daju kupit detom dobre tricka a svetre , hlavne na ten vek 12-15 rokov, pretoze viem ze v Ba s tym bol problem. Najlepsie je ist ale na nakupy v utorok, stredu a stvrtok nie je tam az tak vela ludi a hned rano, lebo vtedy vykladaju zlavneny tovar.Sobota je o drzku ale da sa. Ja sa chystam do Rakuska ked budem v Ba ale ja by som chcela ist do SCS tam sa da tiez velmi dobre nakupit a je tam aj HM a maju tam krasne veci a podstatne lacnejsie ako v Ba, ceny su tam ako tu vo Fr.

Azuzi kludne si urobte vylet, uvidis ze to Martinko zvladne a aspon budes mat trosku zmenu. Ja strasne rada cestujem a hned ako mozme uz aj balim 😀

Idem varit obed, lebo franck o chvilku pride. Chudak urcite poriadne nevyspaty tiez, ale ked nechcel maly spat ani v postielke ani u nas tak som ho zobrala do obyvacky tak aspon vtedy si mohol pospat.

mima07
16. okt 2008

ahojte babule
vcera vecer sme sa s alexom vratili z londyna 🙂 boli sme pozriet starsieho syna bolo super az na tie schody v metre ☹
sme si to uzivali a ja som sa konecne aj vyburila v obchodoch tak snad budem mat na 1/2 roka pokoj 😉
sa mi tam strasne pacili tie ich parky uzasne a strasne velke som si to az take velke nepredstavovavala a v kazdom este ohradeny priestor na detske ihrisko a preliezky aj pre male deturence no fantazia 😉 teraz si to maly az tak neuzil este nema taky pevny krok a nevedel dobre vyliezat ale aj tak fajn ze sa clovek nemusi bat ze mu decko padne do nejakeho psieho hovna
a bolo tam plno vevericiek dokonca jedna sa mi zdala nejaka drza vobec neutekala tak som sa bala aby alexovi neskocila na hlavu 😀 a chcela som aby sme isli inam ale jemu sa prave to pacilo ze moc neuteka ze stiha za nou 😀