Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
10. dec 2008

Tak sa trošku pridám k téme vlastnej izby 😀 . My sme bývali v 2-izbovom byte do Dankiných 6 rokov. Vlastná izba nehrozila. Mali sme urobené letisko z 3 postelí. Potom sme sa presťahovali do domčeka, urobili sme jej izbičku, aj sa tešila, ale spala tam 1 noc a vrátila sa k nám. Musím povedať, že som sa celkom potešila. lebo mi bolo celkom smutno,že nie je s nami. Potom si z jej izby urobil tata pracovňu, tak spala s nami, až kým sme neurobili podkrovie a to mala 11 rokov 😀 . Potom sa narodil Sam a zas sme v spálni traja, niekedy štyria, keď sa Danke zacnie a príde k nám. Toľko o detskej izbe 😀

vanilka32
11. dec 2008

azuzi ako vravis, teraz je trend bravat si deticky do postele, co napriklad moja mama razantne odmieta. Ona tvrdi ze tym sa rusi partnersky vztah atd...proste ked som ja bola mala sa zas propagovalo nechavat deti spavat v postielke a nechat ich plakat a plakat ak maju vsetko co chcu a iba vymyslaju..v tomto sa s mojou mamou neviem dohodnut...

vanilka32
11. dec 2008

a inak druha uzasna noc za nami, Simonka spi od 20:30, papala 4x a este spiiiiiiiiiiiiii 🙂 v nasej posteli od 4:00 ale nevadi tesim sa prevelmi 🙂

annika
11. dec 2008

Spanie v druhej izbe??? U nás tiež nehrozí...V každej izbe u nás niekto spi....Ale Robko spí so mnou , no vo svojej postielke. Už od narodenia to tak robím, uspávam a vypijeme mliečko vo velkej posteli, ešte sa trojku pomojkáme a potom hajde do malej postielky. Tam sa ešte trošku mrví a potom spí do tej piatej, napapá sa a teraz sa zobudil, ak dobre počujem...

bejca
11. dec 2008

caute 🙂

Azuzi tak dufam ze antibiotika zaberu a uz bude vsetko oki 😵

Vanilka to sme bolina trhoch v TT 😀 ak myslis ten link na fotky co som dala 😉 a bolo uzasne 😵 a ja dam Petka do druhej izby asi az dos neskoro 😅 jedine ze by sme mali druhe miminko tak by musel uvolnit 😀 postielku 😀

Janka super fotto v pase 😵 a ak poznas TT tak chod smer stanica a kusok od nej je Max 😵 jaaaaaaaaaj uz sa neviem dockat 🙂

a co sa tyka spania babatka s rodicmi suhlasim s Azuzi a uplne nadherne to bolo u Lubi 😀 jeeeej to musi byt uzasne 😵

Vanilka aj ja nadranom uz nechavam Petka pri nas a tiez spime dlchsie potom a hlavne pokojnejsie 😵 niekedy ma dokonca drzi aj za prst a sem tam mi ho aj v sne kuse 😀 a super ze lepsie spúinkate 🙂 aj my papame casto ale nevadi 😵 ved su este malicky 😵

Anika treba si to uzit este pokial su malicke 😵 a ked budu velke tie nase dietky uz nebudu chciet byt s nami v jednej izbe 😅

mima07
11. dec 2008

cauko kočky
pozeram ze rozoberate izby 😀 moj starsi spal sam od 3 rokov ale chcel a tesil sa dvere mal otvorene ale chodil len cez vikend k nam u alexa uvidime mne by ho bolo luto dat do inej izby ja sa vytesujem ze ho mam tak blizko 😉 maly nespava s nami vo velkej iba vynimocne lebo ked sme ho zobrali k nam tak zacal vymyslat buchat tak to robime iba ked mame vstavat 🙂 inak si myslim ze ked je este dieta kojene tak by malo byt co najblizsie k mame to je moj nazor

janka cedule na max su takze nezabludis

vanilka32
11. dec 2008

beji to naozaj bolo na trhoch v TT? no teda mne sa to vsetko zdalo na tych fotkach ako v BA 😝

mima, Simonke sa velmi pacia tie svetielkujuce tykadielka na hracke, zatial ju zaujala som rada 🙂

mima07
11. dec 2008

vanilka som rada no ked bude vacsia tak sa s tym zahra aj alex tu hracku mal rad

bejca
11. dec 2008

Mima a prides dufam aj ty 😵

Vanilka aka hracka ??? daj link alebo hod do albumu 🙂 a hej bolo to v TT 😀 ja sa nemam ako dostat do BA kedze nemame druhe auto 😅 a prisli kocky aj z Hlohovca , Senice ,BA a pod .. takze to bolo super 🙂 a teraz asi nalanujeme stretko na januar MEGA a aby to nikdo nemal " blizko " alebo " daleko" tak v Nitre 🙂 uvidime kolko nas pride 😅

vanilka32
11. dec 2008

beji tu hracku musim vyfotit s malou, tazko ju opisat, a aj som ju hladala na internete ale nenasla som ju. vecer odfotim a pridam.

ja auto mam ale momentalne ho aj tak pouzivat nemozem ked chcem ist s malou, je 3dverove, cize autosedacka je vpredu a airbag sa neda vypnut, iba nastalo v servise za poplatok a potom spatne, takze jazdim na muzovom 😝 uz to predychal 😀

mima07
11. dec 2008

bei ak mi do toho nic nepride tak ano zatial to mam v plane 😀

mima07
11. dec 2008

bei aku znacku fotaka mas?

janka_fr
11. dec 2008

Ahojte,

ja sa prilis neriadim radami mojho pediatra, pretoze su trosku odlisne od rad na SVK. Malinky spinka s nami ale nie v posteli a to preto, lebo ked ho dam k nam do postele tak hned ozije zacne vyvadzat, skakat po nas, buchat po stene a nie a nie zaspat.Teraz ale ako je chory tak uz druhu noc bol s nami v posteli ale za kazdym ked sa zobudil na jedenie tak sa najedol a potom sa chcel hrat. Ked je v postielke tak po najedeni v momente spi.Teraz ale strasne plakal a mal aj teplotu tak som ho nechala tak s nami.Franck sa ale velmi nevyspal, lebo ten prcek je taky maly ale tak sa vie roztahovat a pritom mame velikansku postel.

Uz aj my mame darceky vybavene, vsetko nakupene, uz len pre Francka jednu vec a to bude vsetko ale to az na SVK.
Uz sa na vas velmi tesim a na vianocne trhy tiez.Mnaaaaaaam taka ciganska ale z kuracieho mnaaaaaam to si dam, viem ze to nie je ciganska ale ja mam radsej z kuracieho masa.

veronkaj
11. dec 2008

no u nás je to teraz tak, že sme spolu a hoci nám veštkina veštila krízu - teda skôr jemu, lebo po vyrovnaní a zadlžení sa kvôli vyrovnaniu s bývalou bude mať strach a bude mať pocit, obavy, ako to dopadne s nami ale vraj to prelomíme a budeme manželia a máme možnosť mať dieťatko,

či chcem alebo nie musíme počkať až ako dopadne konečne to vyrovnanie, zatial máme len dve možnosti ako ju vyplatiť ale obe sú na dlhé splácanie. Priateľa to ťaží veľmi a je nešťastný lebo si to potom pri splácaní odskáčeme obaja, hoci ja mám toto už dávno v poriadku a potom môžeme uvažovať o dieťati, hoci sa cíti vo svojich 42 rokoch na dieťa starý

a ešte sa chcem spýtať ak by som bola niekedy tehotná musela by som ísť na odber plodovej vody kvôli testom.však

vladkaz1
11. dec 2008

Ahojte tak uz mam notebook muz mi kupil za 2 tyz. budem mat aj net, tak sa teste budem tu nonstop. Posielam cmukac Vladka

annika
11. dec 2008

Ahoj Vladka!!! Konečne nejaká dobrá správa!!!To je super, sa teším!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Veronka, na odber nemusíš, len ti to budú odporúčiť lekári, kvôli veku, ale ty sa rozhodneš, či pôjdeš, či nie. Ale predtým ti vyšetria krv na genetické choroby, cca.v 16.týždni nejako, a podla výsledkov sa rozhodneš potom.

lubii
11. dec 2008

Ahoj Vladka 😉

Ešte k tým postieľkam. My sme teraz odmontovali prednú stenu z postieľky a prisunuli sme k nej našu posteľ. Madrac v postieľke sme dali na úroveň postele, takže máme "letisko". Malý spí s nami a aj v postieľke. Keď chce papať, tak nemusím vstávať 😉

bejca
11. dec 2008

Vanilka cakam na fotto 😵

Mima super tesim sa na Vas 🙂 a fotak mame olympus preco ??? 😉

Janka ja sa tesim na vas ako kobyla z konika 😀

Veronka rozhodnutie je len na tebe 🙂 a my sme tusim boli vsetky co si tu piseme 😅 🙂

Vladka super tesime sa na tvoju teda vasu spolocnost 😵

Lubi super napad 🙂 len nam sa neda ta bocna strana dat dolu 😅 inak by som to hned dnes spravila 😀 😵

nika07
11. dec 2008

Ahojte kočky, tak k tomu spaniu, naša herečka spinká, cca od 11 mesiacov vo svojej izbe a v postielke, s nami nechce spinkať, ked sme mali tu črevnú chrípku, tak som ju mala pri sebe a to bola hruza, nie a nie sa uložiť.

ked som ju dala do postielky ihneď zaspala.Toto už neriešim, máme otvorené dvere a zapnutu vysielačku, a Linda spinká pekne celú noc.

mima07
12. dec 2008

dobre ranko
bei super mozno ta prepadnem moj muz neviem kde dal kabel od fotaka a ja si chcem stiahnut fotky 😉

bejca
12. dec 2008

Mima len daj vediet kedy

mima07
12. dec 2008

bei neboj dam

bejca
12. dec 2008

no lebo dnes mam behacky v meste 😝 ale do cca 13,00 som doma 😵 zajtra plavame 😅 a konecne je muz doma v pondelok mame poradnu- ale doobeda som doma 🙂 , a v utorok alebo stredu peciem 😵 a to neviem ani kedy bude stretko s Jankou 😅 ale to uz prisposobime 😵

mima07
12. dec 2008

bei no tak najskorej ten pondelok doobeda aj sme s norikou rozmyslali ze vyrazime kuknut na trhy sak ti dam vediet ono to nie je az take akutne mne sa tam este fotiek zmesti ale ja som sa chcela popysit 😀

bejca
12. dec 2008

Mima 😀 oki tak v pondelok doobeda ta cakam 😵 a popysis sa v pondelok 😀 😉 uz sa tesim 🙂

annika
12. dec 2008

Joj, detičky, u nás ceeelýýý deň prší.....hnusné počasie,fúúújjjj!!!!! A my sa doma nudíme s malým, ani na dvor nemôžeme....

vladkaz1
13. dec 2008

Ahojte aj ja sa tesim mi chybate dnes ideme vecer do maxu na stretko s babami....
Taaaak sa tesim asi sa troska ozerieme ,potrebujem vypadnut z domu mi maximalne stoho harasi ,aj Boris mi leze na nervy . 😝
Kocky dajte vediet aj mne v pondelok ,mam cas ak chcete spravit stretko pa cmukac drobcekom .
Net nam zapoja az v Januari 😢

azuzi
13. dec 2008

Ahojte kocky, annika tak my sme dnes mali velmi pekne pocasie a doobeda sme nosili nasim drevo zo zahrady do domu.
Martinka uz prikrmujem, davam mu na obed mixovanu zeleninku, a aj jablcko sme uz skusili a dnes aj instatnu ryzovu kasu. Papa zatial vsetko co mu dam.
Bejca ja by som tiez prisla keby ta Trnava nebola tak daleko 😀 😀 😀 .

annika
13. dec 2008

Ahojte! My sme dnes oslavovali, dcéra mala 15., ja zas 37. Joj, som prežratáááá...aj trošku prepitááá.... Bože, zase som o rok staršia... 😠 😠 😠 😠

bejca
13. dec 2008

Anika aj u nas vcera prsalo 😝 a ja aj s malym aj so psom po meste 😅 😝 no otras 😅 ale ked uz som musela ist vsetko povybavovat 😅 co uz ... a srdecna gratulacia k narodeninam vela lasky , zdravia a aby ta tvoja rodinka posluchala 😵 a aj dcere vsetko naj 🙂

Vladka uzi si to a vypni 😵 a ked bude stretko napisem ti Ip 🙂 lebo zatial neviem kedy bude 😅

Azuzi 😀 Trnava neni daleko ty len byvas daleko 😀 😉 a boli by sme happy keby si prisla aj s Martinkom 😵