Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
19. dec 2008

beji máš pravdu, otrasssssssss

Janka ja som asi 10 km od Trnavy, takže nieje problém a mima myslím že tiež nemá problém prísť, tá síce býva ďalej ale to nevadí,
takže dohoda istá

vladkaz1
19. dec 2008

Ahojte no stretko bolo super!!!! Ja na tych foto som jak 50 rocna zena otras 😝
Ale detičky su nadherne juj by som ich postiskala.
Inak tie gulicky niekto spomínal že maju v metre za 500 dost usetris Ninka 😉
Prave sme boli kupovat darceky som na nervy vsade tlacenica a strasne su vypredaný .

nika07
19. dec 2008

vladi viem mima ich tam kupila

nika07
19. dec 2008

som sa rozhodla že ich nekupim pôjdeme sa zahrať k mime 😀 aspoň ušetrím 😀

bejca
19. dec 2008

no kresielka stale nemaju 😅 iba toho oslika 🙂 a ani nevedia ci este budu 😖

Janka stretko kedykolvek aj zajtra 😀 ze kocky 😵 😀

Vladka co taras ved si tam super 😵 a ja mam darceky uz vsetky chvalabozku lebo ja neznasam prave tieto tlacenice 😝 a to ze uz potom nic nekupis ☹ take co by si chcela ...

Nika a predsa som bola v Lidli 😅 ale aj tak som ich nekupila 😀 prisla som k nim a povedala som si ze ma toho na teraz habadej a aj tak je na to este maly skor by vsetko postracal 😅 a mas pravdu s tou Mimou - a spon usetris a budete castejsie s Mimou a Alexikom 😵

nika07
19. dec 2008

beji máš pravdu ved ani tie detské izby nie su rozťahovacie 😖

potom ťa asi nejako neuchvátili,

práve mi zobrali na varovku Lindušku 😢 aj na noc, už teraz som z toho nervózna, ideme s mužom na nejaku vianočno -firemnu večeru ☹

bejca
19. dec 2008

nebud nervozna ale sa poriadne zabav a uzi si to 😵 ved ona ti to zajtra vynahradi 😉

a ta stavebnica bola super ako kedysi lego ale ...stale aj tak dumam ci ju nekupúime a neodlozim 😀 😀

lubii
19. dec 2008

Čo Vy nakupujete???? Aké kresielka? Aký oslík??? Aj my chceme vedieť 😉

bejca
19. dec 2008

Lubi to tu mali take kresielka male pre deti pockaj nieco podobne najdem 😀

bejca
19. dec 2008

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

nieco podobne len asi o dost mensie 🙂 a stali 570 sk mali z macka Poo toho oslika a toho tigra ,potom Mickey Mausa a Mickey Mausicu 😀 a toho Mickeya som kupila ja Petkovi pod stromcek 😉

janka_fr
19. dec 2008

Ahojte,

Lubii je to krasne kresielko, videla som ked sme boli na stretku.Beji vies co ak ich uz mozno nebudu mat ja by som ho zobrala a ja by som tam dala molitan alebo teda tu molitanovu drt. Ak by mala Mima cestu okolo a aj okolo Ba ja by som ho teda zobrala.
Mima halooooooooooooooooooooo 🙂 😉 Daj mi prosim vediet.Dakujem, teda ovsem ak to nebudes chciet ty.

janka_fr
19. dec 2008

Este som zabudla reagovat, Vladka co to pises!!!!Taka pekna kocka, ze baby??

bejca
20. dec 2008

ahojte 😵

Janka jasen ved som jej aj ja pisala ze je kocka 🙂

a Mima ak pojdes pre to kreslo daj vediet lebo Janke ho nukali za 500,- takze potom pojdem s tebou a " pripomeniem " im to 🙂 😀 a ak by si isla tak ja ho tam asi behnem zajednat 😉

annika
20. dec 2008

My máme kresielko také, ale tigra, no malého to velmi nebaví, aj som to odložila na neskoršie. A už aj dvakrát z neho aj spadol, či skotúľal dole... ☹ ☹ ☹ ☹ Takže bacha na to!

bejca
20. dec 2008

Anika to su take malinke kresielka z toho sa ani padnut neda 😀 😉

lubii
20. dec 2008

Aj v Kike mali teraz také malé kresielka, ale neboli zvieratkové a ani farba sa mi nepáčila ☹
My už máme vianočný stromček. Teraz ho Danielka urobila 😉 . Sam len oči vyvaľoval 😀 . Položili sme ho na skrinku k televízoru a okolo tej skrinky sme dali ohrádku, takže na neho nedočiahne 😉

annika
21. dec 2008

No naše kresielko má tú sedaciu časť nafukovaciu a ja som asi nafukala viacej , lebo Robko tam pribehol, chytil to a s tým šungom ho aj to odrazilo a spadol... 😠 😠 😠 No a druhýkrát už nebol taký smelý, ale vtedy zas skotúľal z toho dole... 😠 No a potom som to odložila, hovorím to sa neoplatí takto skúšať osud! 😝 😝 😝

bejca
21. dec 2008

no ja uz mam vsetky darceky pobalene 🙂 zhruba vsetko k sviatkom nakupene 😵 takze vcelku dobre zatial zvladam predvianocny " zhon" 🙂 😉 uz len dokupime par somariniek 😉 a postavit s muzikom v utorok vecer stromcek 🙂 a mozu byt vianoce 😀 keby aspon trosku nasnezilo 😅 🤐

annika
22. dec 2008

Ja som na tom detto, Bejca. Len ešte stále nemám tú ozajstnú predvianočnú náladu... ☹ A to určite z toho počasia!!!! 😠 V telke ukazujú tie všelijaké americké filmy o Santa Claus a tam nádherne sneží .... 😖 😖 😖

bejca
22. dec 2008

Anika presne aj ja 😅 to pocasie mi lezie na nervy a vobec mi to nepripada na vianoce ☹ ale sned aspon na stedry den zacne snezit ako minuly rok 😀 a do rana nasneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 a presne v tych filmoch tak krasne snezi 😵 aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

inak baby ja som totol v pr...li s mojimi kostami , krizami a chrbticou 😝 hned po novom roku zacinam s masazami 😖 lebo fakt ledva chodim 😅

annika
22. dec 2008

Tak s tou chrbticou som mala aj ja problémy, ale ja kvôli Dane, aj sa mi to vyšmyklo a tlačilo na nerv, tak som ledva chodila. A navyše bolo to v období, keď Robko začal behať ...No hrúza. Potom mi to doki aj vybral a odvtedy som celkom o.k.

mima07
22. dec 2008

cauko šikovničky
tak ja som úprave upratala obyvacku a jedalnou ale ked tam teraz pustim alexa tak neviem ci to bude vidiet 😀 a zachod je tiez hotovy este keby ho chcelo aj dieta pouzivat 😀
napecene bude snad zajtra to idem k maminke
janka zajtra idem cez trnavu tak sa ozvi ci ti mam kupit aj toho prepichnuteho somarika
baby nech ste fit cez vianoce aby ste si ich mohli uzit
my sme boli cez vikend na vychode u svokry tak uz mam zase minimalne na 1/2 roka pokoj aj ked tam nie je zle ale na zachod sa chodi vonkajskom a tepla voda iba ked si nazhrievas no co uz som zhyckana 😀

mackaa
22. dec 2008

Ahojte sikulky

aj ja uz mam vsetko nakupene a dnes som este bola v Panta Rhei, no ale to bola hroza. Kupila som si 5 knih aby som mala co citat a aj malemu som kupila dve knizky, teda to dostane od babky. 🙂

Nas maly je neskutocne zly, stale len reve, hadze sa o zem a uz ma zase 2 modriny na hlave co si ju tak bucha o zem, ja neviem co s nim mam robit.Nic nezabera 😒 😠 Ma hnusny kasel takze super.

Ja som si myslela ze konecne po dlhej dobe zazijem krasne zasnezene vianoce a nic.No dufam ze nasneziiiii.

Kocky ak by som sa tu nahodou uz neobjavila(zajtra mi pride moj drahy/ tak Vam prajem krasne Vianoce, pohodu a vela vela darcekov.No a nech nas uz ti drobci konecne zacnu posluchat 😀 😀

Magdi dakujem, si zlata ja to vezmem a ja mu tam namiesto toho nafukovacieho nacpem tu molitanovu drt alebo teda molitan.

Este raz krasne Vianoce.papapappa

mackaa
22. dec 2008

Prepacte to som ja Janka ale nevsimla som si ze zase pisem cez svagrinku. 😀 😀 😀

mackaa
22. dec 2008

To je moja svagrinka s Jullianovym bratrancom , to je Dominik. 😉

bejca
22. dec 2008

Anika no tak ty mas apson po probleme 😉

Mima no tak to aj u nas tak je upratane - neupratane 😀 ved co s nimi 😉

dnes vecer budem zehlit 😝 zajtra poovysavam ,utrem prach navecer spravim salat 😵 a stromcek a jupiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 mozu byt vianoce 🙂 len aby stromcek vydrzal dovecera 😀 dufam ze ho Petko nezhodi 😅

Janka aj tebe vsetko naj hlavne pokoj , pohodu a vela lasky celej rodine 😵 a Dominik je fesak a ma sympaticku rodinku 🙂 ze aj ich pozdravujeme 😵

a to pocasie sere aj mna 😠 😒

annika
22. dec 2008

Decká, u nás takýýý vietor zas, že normálne fučí vonku... 😠 A tma celý deň, keby pred snežením, ale sneh nikde.... 😠
Ja dnes už len naplním medové rezy s tou vanilkovou plnkou, zajtra šalátik urobím a Vianoce môžu prísť... A už nikam nejdem, ani do mesta, lebo je tam tolko ludí a áut, že až...

azuzi
22. dec 2008

Ahojte kocky ta pozeram ze uz mate vsetko prichystané, no ja by som bola najradsej aby uz bolo po Vianociach, napiekla som jeden kolac a vsetko ostatne piekla mama a ani ma velmi nechcela v kuchyni, no dve zeny v jednej kuchyni nie je bohvieco.
Nas Samko ma stale ten kasel uz vyse mesiaca, dnes dostal zase dalsie antibiotika tak som zvedava ci mu to pomoze. 😒 😒
Konecne som zacala cvicit cca kazdy druhy den si dam stacionarny bicykel a potom trochu cvikov s dynabandom, som si povedala ze uz sa musim dostat k svojej povodnej postave 😀 😀 .
Martinkovi som kupila v akcii v Metre to nafukovacie zvieratko, co sa na nom skace - kedy to mozu zacat deti pouzivat?

annika
23. dec 2008

Azuzi, to je dobré, že máš takúto maminu, veď určite aj ona je rada, keď vám vie dajako pomôcť! Neboj sa, príde aj tvoj čas na vypekanie! xixixixixi 😉 😉 😉
Skákacie zvieratko...hm...neviem odkedy, ale Robko ešte určite neskáče, len skúša, ale nedarí sa mu odrážať od zeme , hoci sa velmi snažííííí!!!!! 😀 😀 😀 😀

bejca
23. dec 2008

ahojte 😵

no noc zasa katastrofa 😝 ale co narobim 😅

Azuzi aj ja chcem maminu co pomoze hoci len napiect 😉 a skakacie asi az ked su si uplne isty rovnovahou a hlavne namaju strach z rychlejsieho pohybu - myslim ale od dvoch rokov 😉

nastastie mam krstniatko - Petkovu krstnu mamu 🙂 a ta sa s nim vtedy cely den hrala a aj vonku s nim bola , Benika vyvencila a tak a ked isla vecer domov tak povedala ze je viac unavena ako ked cely den je v robote a maka 😀 a to robi casnicku 😀 😀 a dnes tiez pride 🙂 idem upratovat takze sa bude hrat s Petkom a ja vsetko uz dotiahnem aby sme mali zajtra krasne V I A N O C E 🙂 muz vcera osekal a osadil stromcek do stojana a je na balkone aby sa " rozprestrel" tak som Petkovi cez okno ukazovala a hovorila mu aha co nam jezisko priniesol 😵 taaaaaaaaaaak pozeral ze co to je 🙂 uz sa tesim na rano ked zbada stromcek ozdobeny rano 😵