Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
24. mar 2009

no nemam odvahu, lebo mi nema kto pomoct s malou, keby sa nieco stalo. napr.predcasny porod, ktory mi hrozil aj pri malej. bola som 2x v nemocnici a ked som prisla, musela som lezat, co pri takom malom dietatku nie je mozne. ☹ tiez myslim na to, ze ked budu deti chore, tak ma vyhodia z roboty, ak vobec nejaku najdem.. ☹ fuuha, ake pesimisticke veci pisem.. 😒 🙂 deti mam 2🙂 slecny.. vid pas..🙂

l.lara
24. mar 2009

a tie rady a povzbudenie by sa zisli.. 😉 🙂

vladkaz1
24. mar 2009

Nezobrazuje sa mi to neviem preco,takze nevidim pas...
A sak tatinko nech pomoze alebo rodicia alebo nejaka kamoska ved ked by sa stala taka vec a tak ani nevies ako a riesenie je na svete...
Musis sa pozerat na to s tej peknej stranky ,ze ake to bude krasne mat v brusku babko a ako sa budes tesit na tu radost,vsetko ostatne hod za hlavu a mysli poz.

l.lara
24. mar 2009

vladka, mam 2 kocky 😅 16 rocnu a 14 mesacnu 🙂 tatinko by pomohol, keby mohol..u nich v praci je to take, ze si ani poriadne dovolenku nemoze zobrat. rodicia nam uz neziju, iba moj otec a ten je viac chory ako zdravy a kamosky su zamestnane a byvaju daleko. preto ten pesimizmus, alebo strata odvahy..snazim sa byt zodpovedna, ale ta tuzba mat este babo je obrovska, hmm..ty si tehulka, alebo planujete miminko..? 😵

azuzi
24. mar 2009

Annika este nie je oblozena, zatial dali len lepidlo a musi zaschnut, mozno vo stvrtok a potom odfotim a dam vediet.
Lara ty sa musis rozhodnut ci chces alebo nie, aj ja teraz casto od muza pocuvam, ze ja som to dieta chcela, tak nech sa staram 😀 😀 no ale maleho ma rad.
Vladka sa tesim ze uz mate funkcny internet. 🙂 🙂

vladkaz1
25. mar 2009

Ahojte Azuzi aj mi sa tesime hehehe len si predstav vobec mi nejdu davat smajlíci neviem kde to je zablokovane nemozem to najst.
Lara to je pravda ze to je tvoje rozhodnutie a hlavne sa musis na to citit... cmuk

vladkaz1
25. mar 2009

este spite?Mi takto strasime od rana

bejca
25. mar 2009

ahojte 🙂

Vladka super ze uz mate net 😉 tak budes castejsie pisat 😵 Lucke posielam boztek aby posluchala 🙂

a aj my strasime uz od pred 6 tej 😅

Lara vitaj 🙂 a ja keby sa da ze ostanem hned tehu by som bola 😉 nemysli na nic zle , vsetko bude oki uvidis 🙂 a ak tuzis po babatku tak nevahaj 🙂 ja tiez by som rada aby som bola tehu hned s druhym ... no ale akosi mi to zatial nevychadza a tiez mi nema kto varovat ☹ a ty mas predsa 16 rocnu dceru ta by uz hadam aj mohla mladsiu sestru obcas povarovat 😉

Azuzi cakame na fotto 🙂

annika
25. mar 2009

Ahojte, vitaj Lara medzi nami, dnes už svieti slniečko, tak nech ťa ten pesimizmus obíde!!! 😅 😅 😅 Teš sa trošku zo života, veď máš dve zdravé dcérky!!! 😉 😉 😉 Načo ten smútok?????
Ja mám 37,3 mesiace, /už počítam aj mesiace/xixixixi, no ale poviem vám pravdu, niekedy sa cítim na 60!!! 😝 😝 😝 😝 No ale sú dni, že na 25!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Tak neviem. ale štvrté dieťa už nechcem, to viem určite!!!!

vladkaz1
25. mar 2009

No ja sa nemozem pripojit do debaty ja 26 ale ties sa citim niekedy na 60 hehe

l.lara
25. mar 2009

ahojte, viem ze sa musim sama rozhodnut, chcela som sa len porozpravat. bejca a annika dakujem za privianie 😵 no moja starsia dcera povedala, ze keby sme mali este jedno, tak odide z domu 😖 skoro odpadla, ked som s tym zacla, uff..annika, tiez sa citim niekedy na 60 a niekedy na 25 😀 😀 co hovorili tvoje kocky na mladsieho braceka? tesili sa? 🙂

annika
25. mar 2009

Tá mladšia sa vellmi tešila, tá staršia len taktak, ale keď sa narodil malý, tak tá staršia bola hotovááááá z neho , furt by ho len na ruke nosila a pusinkovala... Tá mladšia zas bola žiarlivá, vieš dovtedy bola ona tá najmladšia v rodine....ale po mesiaci to prešlo, teraz už je všetko v poriadku.

bejca
25. mar 2009

no ja mam uz 38 😅 a tiez som na tom momentalne tak ze sa citim na 99 par dni pred smrtou 😝 ako ma strasne bolia krize a tie klby ☹ ale zajtra uz idem k dokimu tak som zvedava co povie 😅 no a este ma svagrina postrasila ze ci nemam boleriozu 😕 😨 no tak ked povybavujem tohoto dokiho tak este behnem k svojej doki na krv 😅 pre istotu 😉 ale su obcas svetlejsie chvilky ked sa tiez citim na 25 😉 😵

co to som od rana porobila a kedze Petko skoro rano uz starsil tak idem haji 😵

Lara a neboj isto by neodisla 😉 to len teraz tak hovori 😵

nika07
25. mar 2009

Ahojte, som tu dávno nestrašila 😀

Annika a zo slovenčiny ešte nemáte výsledky, z matematiky to máte oficiálne 😉

Takže Janku budeme mať už v SVK, tešíme sa na stretko 😉

Vítam novú kočku medzi nami 😉

Lara nezufaj, my sme na tom tak isto, tiež nikoho nemáme, zopár ľudí mi pomáha, ale zasa to nechcem zneužívať, tak mi varuju malú, ked to nutne potrebujem,ale zvládame to,
manžela mám tiež od rána do noci v práci,

nika07
25. mar 2009

Beji, radšej choď k lekárovi, držím palce 😉 😵 a daj vedieť, nie je to sranda 😉

l.lara
25. mar 2009

beji, mna bolia tiez krize vyse pol roka, ledva sa zohnem k malej do postielky.vystrelovalo mi to do nohy, tak ma vsetci plasili, ze to bude platnicka. zacala som trosku cvicit a je to lepsie, tak snad to nebude vazne..

no neviem, jej spoluziacky uz masiruju po babkach alebo co su rozvedeny, tak utekaju k ockovi.. 😕 ale tusim, kazda sa zatial vratila k maminke😀 😀

nika, dakujem za privitanie aj povzbudenie 😉 😵

l.lara
25. mar 2009

beji a drzim paste u lekara, hlavne aby pomohol.. 🙂 pekny dnik vsetkym 😵

vladkaz1
25. mar 2009

Beji na 99 uf , no drzim palce cim skor nech sa vyliecis. Mala mi zaspala mam upratane navarene bola som na cigaretku u kamosky a za chvilku mi pride kamoska z anglicka tak sa tesim...

annika
25. mar 2009

Nika, z matiky sú to výsledky cez kopírku, priebežné. Zo slovenčiny neviem kedy budú...že vraj to odovzdali aj s kopirákom, zabudli to ztrhnúť, tak neviem. 😉 😉
Bejca, vylieč sa moja. 😉 😉 😉 😉 😉

lubii
25. mar 2009

No Vladka, ty si šikulka 😉 .Ja upratané nemám, iba navarené pre malého 😉 Idem ešte niečo urobiť pre pubošku, lebo nás zje. Strašne jej teraz chutí papať 😉

Lara, vitaj 😉 Mne sa tiež niekedy zacnie za tým maličkým uzlíčkom, čo sme priniesli z nemocnice 😉 . Ale ja už radšej tretie nie. A hlavne teraz. Včera som zakladala fotky čo som konečne po 1 a pol roku objednala. Mali akciu na Hapy foto, tak som objednávala 290 fotiek 😀 . Tak tam boli aj fotky z nemocnice. Tký tam bol maličkýa krásnučký, už si ani nepamätám 😉

Beji, tak sa lieč, aby si bola fit pre druhé bábo 😉 Skús to C-čko. Manžrla už noha nebolí.

A u nás svieti slniečko, ale je strašná zima.

bejca
25. mar 2009

kocky dik 🙂 a ja mam problemy z klbami a kostami , krizami , migrenami ...a pod uz veeeeelmi dlho 😝 a mam osteoporozu , výrastky na kĺboch a pod.. mala som jest vselijake preparaty 😅 ale nebrala som skoro nic lebo som stale brala hormony aby som mohla byt tehu to bolo pre mna dolezitejsie 🙂 ale teraz sa uz fakt citim total na rozpadnutie 😝 takze som zvedava co a ako dopadnem aj ked sa bojim lebo ma asi trosku do jeb.. 😝 za to ze som sa neliecila a nechala to tak 😅 no ale ved uvidime 😉

vladkaz1
25. mar 2009

Ahoj Lubi no teda s stebou som nekecala ani nepamatam.
Ale sikovna co ja viem ked stavam o po6 niekedy o 5 s malou tak co robit ? o 9 uz mam navarene poprane upratane potom idem kamoske ma o 3 dni starsiu malu tak sa zahraju dame kavu cigaretku a pohoda.
Poobede na novo upratovat a tak ...
Musim pokukat fotky ...
Beji uz chcete druhe? Nejako mi toto info utieklo... hehe drzim palce cmuk

vladkaz1
25. mar 2009

Lubi ta druha foto nema chybu :-0

lubii
25. mar 2009

Vladka, dík 😉

Keď ja s malým neviem upratovať.Teda trvá nám to strašne dlho,lebo on chce robiť presne to, čo ja. Keď vyberiem vysavač, tak mi ho hneď vezme a "vysáva"on. Varíme v poslednej dobe tak,že ja krájam napr zemiaky, dávam mu ich do rúčky a on ich dáva do hrnca. Niekedy sa nestihnem spamätať a je obed 😉

vladkaz1
26. mar 2009

No aspoj je napomocny 😉 , ja malej pustim rozpravku a mam pokoj vsetko stihnem, ked vysavam jasan pride a chce ties som jej kupila ten malicky detsky vysavac a pomaha mi hehe 😀 .
Mala mi neni napomocna praveze ked upratujem dokaze spraviť taky bordel ze aj 5 krat na novo. 😨
MOj muz mi hovorí že som chora ze upratujem umyvam upratane aj malej hracky ,ale ja musím mat doma cisto upratane vsetko na svojom mieste inak by ma porazilo. 😀
A za riady idem vrazdit ked si neumyje 🙂 a on ich ajstak neumyje.
Ale je to choroba 2x za den umyvat zem?

annika
26. mar 2009

Aj, Robko robí všetko po mne, vysáva jedna radosť! Kuknite do albumu "Robert..." dnes som tam hodila včerajšiu "prácu" jeho.....

vladkaz1
26. mar 2009

annika neskor pozrem

azuzi
26. mar 2009

Annika a ja som nenasla tu fotku s vysavacom, ale zato som si vsimla tu v supliku 😀 😀 .
Ja upratujem podla mojej mamy strasne malo, ale my sa stale citime ako na navsteve 🙂 podla mojej mamy, ja sa uz tesim upratovat v nasom domceku 🙂 🙂 . Minule ale bola velka
Dnes chcem jest iba ovocie a pit, tak my drzte palce nech vydrzim, dnes som prekrocila magicku hranicu a mala som menej ako 60 kg, tak dufam, ze to uz pojde dole. 😉 😉

l.lara
26. mar 2009

ahojte, dnes som si bola pre vysledky u usneho, udajne vsetko v poriadku, poslal ma este k obvodnemu a alergologovi-imunologovi. som zvedava, co mi zisti ten, lebo problemy s hrdlom a usami mam od puberty. som sa rozhodla, ze by som to mala riesit.. 😕 posledne 2 tyzdne kaslem ako tuberak, normalne mam problem sa niekedy nadychnut, dnes v noci ma bolelo aj v hrudniku, som spat nemohla..no asi budem hipochonder 😀 😀 ale ta bolest v hrudniku je cudna, ako keby mi zvieral hrudnik krc, hmm..ved som sa ani nerozculila 😀 tak neviem z coho to moze byt.

vladka, ked som mala 20, tak som kazdy den drhla byt vratane kuchynskej linky, som tu mala ukazkovy poriadok. 😀 ale neviem, ci mi tie chemikalie neuskodili, teraz na vsetko kaslem, robim len to, co musim pre relativne normalny chod domacnosti. 😎 a pokial stihnem upratat napr. riad, tak mala mi rozhadze celu kuchynu 😀 tak radsej neupratujem 😀 ale nie, da sa, ked pozera telku, alebo papa v stolicke, alebo ked spi 😅

lubii, dakujem.. 😵 😵 😵 maly musi byt strasne zlaty, ked ti takto pomaha.. 😵

annika, ta fotka s tym suflikom, to ako keby som nasu malu videla. 🙂 vsetko povyhadzovala, aby sa tam mohla nasackovat 😀 😀 v kuchyni mam vsetky sufliky pokazene, drzia len na dobre slovo, v obyvke su este ok - zatial 😅 teda, podla fotiek, vy ste ale riadne aktivna rodinka. 😵 koniky, "bazenik", ten zraz, lyzovacka. som si uvedomila, ze my vacsinou len doma vysedavame. mala by som sa zamysliet 😅 🙂

l.lara
26. mar 2009

ups, oprava: hypochonder.. 😕