Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
1. dec 2009

dakujem strasne dte zlate 😉
To co preberate ja neviem komentovat 🙂

vladkaz1
1. dec 2009

dakujem strasne ste zlate 😉
To co preberate ja neviem komentovat 🙂

lubii
1. dec 2009

aj na teba príde 😉 😀

vladkaz1
1. dec 2009

no ved som to hovorila vcera MM lovi v posteli a som mu hned povedala ze to bude robit on a on mi vravi .. este sa budes tesit ked budes to moc robit sama 😀 aj gulky umyvat 😀 😅 😖 no ja neviem neviem 😀

mima07
1. dec 2009

cauko
annika podla njnovsieho sa predkozka nestahuje
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

mima07
1. dec 2009

cauko
annika podla najnovsieho sa predkozka nestahuje
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm

mima07
1. dec 2009

no fajn nejaky mam pomaly pocitac

mima07
3. dec 2009

no baby kde ste sa presunuli????????? 😲

annika
3. dec 2009

Ahoj!!!! Ja som tu, len riešim môj notebook, lebo ten starý raplujem s nabíjaním...včera sme si kúpili nový, a na tom zas nejde internet...ja som z toho už hotová...asi potrebujeme k tomu nejaký odbornú pomoc...
Ináč sa držíme, Anke sundali dole strojček na zuby, teraz dostala nočný, tak mi tu obkenduje, že ako v tom bude spať... 😠 😠 😠
Gabine som musela vyčistiť trošku hlavu, nemá bohvie aké dobré známky v škole....
Robko je ukecaný ako papagáj, od včerajška všetko opakuje, sleduje, komentuje....a len sa rozpráva a rozpráva a...... 😝 😝 😝 😝
No a manželík, no ten má fuurt plnú hlavu z práce....A Vianoce sa blížia...

nika07
3. dec 2009

Ahojte,

jej Annika pekne si to zhrnula 😀

lubii
3. dec 2009

Moja Danka tiež dostala nočný asipred 2 rokmi a prestala ho nosiť, lebo v ňom vraj nevie spať 😠 A odvtedy nenosí nič. Ževraj nemá krivé zuby.

vladkaz1
4. dec 2009

ahojte ,no pozeram ze Annika maju predvianocne obdobie 🙂 ,ozaj to pekne zhrnula 😀
Lubi ,aspon ze tak ze nepotrebuje ten strojcek 😉

lubii
4. dec 2009

to si myslí Danka, ja si myslím, aj zubár si myslí, že by mala nosiť.

vladkaz1
4. dec 2009

aha tak ju nejako prinut ,boze kam by sme sa dostali keby mi moja mala povedala ze nie a hotovo???? 😀

annika
4. dec 2009

Dožiješ aj toto, Vladka moja, neboj sa!!! A ako píšeš o malej, tak skoršie, než si myslíš...xixixixi 😉 😉 😉 😉
V našom prípade to chcela Anka, tak to je tá ľahšia cesta... 😀 😀 😀

vladkaz1
7. dec 2009

a kde ste????? sak sme prepadnute .. volakde na konci ☹

annika
7. dec 2009

No, ja som tu , len som nemala internet doma, manžel to potreboval dnes. 😒 😒 😒
Tak som namiesto surfovania som umyla okná, vyprala záclony a aj som skočila do novootvoreného obchodu JYSK, kde som našla malému vankúšik a paplónik Junior / 50x60, 90x130/ aj flanelovú plachtu k tomu. Bude to darček pod stromček. Nechcem už hračky kupovať, lebo máme z toho dosť. Dostane len nejakú maličkosť z tých hračiek.... 😅 😅

bejca
7. dec 2009

Mima no skoda ze si ten clanok sem nedala daaaaaaaaaaaaaaaaavno 😅

Anika u nas je to podobne ako u vas 😉 az na tie starsie deti 😀 a dobre si teda nakupila 😉

ja som tiez nosila strojcek kedysi davno to byvalo uplne ine ako teraz a tiez som ho nosila na noc a rano som ho vzdy nasla pod postelou 😀 a zuby sa mi vyrovnali same casom 😉

ja mam darceky uz vsetky len pre muzika nemam skoro nic a stale vobec netusim co by som mu kupila 😅 dajte tipy 😉

vladkaz1
7. dec 2009

Beji ty si osmikana !!!!!! jaka kocka super .. zmena teda riadna ale omladla si ... 😉
Annika dajte tipy na darceky pre deti a co stal ten paplonik ,aj nam by sa veru hodil 🙂

lubii
7. dec 2009

ahojte 😉
ajja som dnes umývala okno. ale iba jedno.Ja nedokážem umyť za deň viac okien.Psychicky by som to nezvládla
Ja nakupujem cezinternet,len dúfam,že všetko bôjde do vianoc. Mužovi som kúpila knihu a kozmetiku 😉

lubii
7. dec 2009

Ejha,Beji, super vyzeráš 😵

vladkaz1
7. dec 2009

Lubi moj MM je narocny jemu sa nezavdacim veru nicim .. kozmetiku a trenky mi ofrfle .. kupila som 500korunove trencle a taky nasraty bol namna na vianoce ze az 😀

lubii
7. dec 2009

No moj mi našťastie neofrfle vôbec nič 😉 .

vladkaz1
7. dec 2009

tak zavidim 😉

annika
8. dec 2009

Lubiiixixixixixixi 😉 😉 😉 😉 s tými oknami sa mi páči!!!!že psychycky!!!!xixixixixixi
Tu v tomto dome, kde teraz bývame máme dokopy len 8 okien!!!!! Dvojitých, ale len 8! TAk ja som včera umyla 4. Polovicu, ale to stačilo. Minulý týždeň som absolvovala ostatné, tak teraz mám pokoj do budúceho roku....xixixixixi
Darčeky, už 80% hotové, už len nejakú maličkosť a hotovo. Ja mám problémy s vianocným menum, teraz budem variť na 7 ľudí, aj svokor so švagrom budú u nás.
Vladka, ten paplónik stál 15 eur, vankúšik 5 eur. MAli to v akcii v tom obchodu Jysk.
😉 😉 😉 😉

vladkaz1
8. dec 2009

a preco mi tu take nemame??? to je super cena sme staci paplonik podusku ma paperovu

annika
8. dec 2009

Vladka, veď aj vy máte jysk v Trnave, nie?

vladkaz1
8. dec 2009

ja o tom neviem .. 😅 😕 musim pokukat na nete mozno nieco novo otvorene nie?

annika
8. dec 2009

No, ja som pozerala v letáku na ich webstránke, ale tento paplónik tam nebol.... aj som išla do obchodu len po vankúšik, no a tam som uvidela aj tento.