Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
2. mar 2009

Jéj,dievčatá, fotky perfektné 😵 Julianko aj Robko sú super 😵
Aj my sme v piatok oslavovali, ale nefotili sme.

Osa, gratulujem 😵 😵 😵 Chlapovi môžem povedať???

Azuzi, tá šatka je krásna 😉 😵 😉 Tak len sa noste.

lubii
2. mar 2009

Marti, nedostala som žiadne IP

bejca
2. mar 2009

Osa my sa snazime a snazime .... 😅

Azuzi krasne fotecky 😵 a s chlapmi sa zle nakupuje 😝 😀 😉

annika
3. mar 2009

Joj, Osa,tíško gratulujem!!!!! 😀 😀 😀 A ďakujem, ja už nie..... 😝 😝 😝 Radšej ťa počkám pri cieli troch detí....xixixixi
Azuzi, ste zlatí v tej šatke!!! Cmuky!!! A že nevieš, kolko má svokra...xixixixi aj to jexixixi !!!!!

bejca
3. mar 2009

Anika Robko by mal kamosa alebo kamosku 😵

osa
3. mar 2009

dakujeme 😵
Lubii, tak ak este nie je neskoro tak nehovor... 😅 Pockajme na dokiho... V dnesnej dobe uz nicomu nemozes verit nie este testom a ciarkam a vlastnym ociam... 😀
bejca do toho, nenechavaj ma v tom... 😝 A musime este spracovat janku_fr, nech to nema take lahke...

annika
3. mar 2009

Bejca, ďakujem, nie!!! Ja som skončila s pôrodmi, ale držím Vám všetkým strašne palčeky ,snažilky naše!!!! 😉 😉 😉

azuzi
3. mar 2009

Dik za pochvaly na nase foto 😀 😀 .
Dnes bolo u nas celkom teplo a tak dufam ze skoro bude jar, ale mame strasne vela blata okolo domu 😠 😠 .
Osa a kedy sa chystas k dokimu aby si to mala na sto percent? 😉 😉

bejca
3. mar 2009

jaaaaaaaaaaaaaj Osa ani nevies ako rada by som a hned 😀 😉 ale este mam cas do decembra 😅 tak sa mi nechce od Petka do prace 😝 a kedy ides k dokimu ??? a Janku aj ja som chcela spracovat ale stoji si za svojim ze jedno 😅 ale ved ju ukecame 😵 snad 😅 😉

Anika no vies ako sa to hovori nikdy nehovor nikdy 😉 😵 ale nie ja ti zelema a teda vsetkym aby to bolo tak ako si zelate 😵

Azuzi no u nas dnes prsalo a mrholilo 😝 😠 a vcera bolo nadherne 🙂

a aj som vcera "donutila " muzika aby konecne od vianoc zlozil nasu trojkolku na jar 😵 on sice chcel uz davno ju zlozit ale som nechcela koli miestu 😝 ale Petko stale chcel aby som mu tie suciastky stale vyberala z krabice tak som mu povedala aby ju radsej uz zlozil 😀 a fotky su v albume ak chcete tak kuk 😉

osa
4. mar 2009

bejca 😉 , tak niekedy koncom tyzdna zavolam a koncom buduceho pojdem..., casu dost. Mne teda doktor to prve ocakavanie dost pokazil, takze sa mi tam ani velmi nechce... 😒

lubii
4. mar 2009

Osa, ku komu chodíš? Ja do medicentra a tiež nic moc. 😖 Teraz by som išla asi až v 3. mesiaci 😉

osa
4. mar 2009

lubii ved prave aj ja 😖 Ale uz nechcem menit, mam to blizko...

annika
4. mar 2009

Ani ja by som nešla tak skoro určite, ako som to robila poslednýkrát! Len vtedy tie testy mi neukazovali nič, alebo až len na druhý deň ráno sa zjavila druhá čiarka... a ja som nevedela na čom som.... 😒 😒 😒

bejca
4. mar 2009

Osa mas cas 😵 a ked to chces to miminko tak kam sa ponahlat 😉 ved vies co a ako robit ak by si bola tehu 😉
a si si pekne spravila album 😉 😀

marta09
4. mar 2009

Osa tak držíme palčeky, aby to bolo tak ako si to praješ ty 😉 .

annika
5. mar 2009

Osa, dcérka je rokošná a ako pozerám skoro o mesiac mladšia, než Robko. Ešte škorpión?
Bejca, čo novo?Počasie v Trnave? U nás hlásia dážď zase....
Marta, dnes dcéra mi píše skúšobný monitor... Vy ste už písali?Druhá dcérka s ocinom v Blave na Kramároch u diabetologičky...A Robko sa práve teraz zobudil...
A vy dievčatá, čo robíte dnes?

azuzi
5. mar 2009

Annika aj ja som uz hore, dnes mam trochu lepsiu naladu ako vcera, martinko dnes dlhsie spal 🙂 😉 .
Vcera som mala depku este z jednej spravy o polystyrene este z pondelka, kamoska to zacala u mna rozoberat Uz som sa do nasho domu ani nechcela stahovat, ale vecer na markize povedali ze ta nebezpecna latka sa z polystyrenu ked tam je uz neuvolnuje 😀 😀, magori ti na markize. 😠 😠
Idem dnes trochu doobeda poprcovat a poobede sa uvidi. 😀 😀 Pocasie o nicom.

annika
5. mar 2009

Veru aj ja som počula o tom polystyréne, a aj nás sa tro týka, lebo v septembri ideme vymieňať okná a zateplovať dom, tak teraz už fakt neviem s čím.... 😅 😅 😅

lubii
5. mar 2009

Tak my sme zatepľovali pred 3 rokmi, ale dávali sme kamennú vlnu, hlavne preto, že máme dom starý skoro 100 rokov, tak sme nedávali polystyrén kôli vlhkosti. Ale ja si myslím, že keď je to zvonka na dome a ešte pod omietkou, tak to nemôže byť nejaký problém.

Marti, Ip som dostala, len tento týždeň mi to už asi nevyjde, ale ozvem sa, číslo mám 😉

Osa a ku komu chodíš k Mel Alebo Mat? Mňa Vyšetroval Mel a ultrazvuk Mat. Ale už sa budem snažiť objednávať len k Mat. Má oveľa jemnejšie ruky. Pri Mel ma všetko bolelo 😖

marta09
5. mar 2009

Ahojte, Annika, my píšeme monitor 11.3. a komparo písali minulého roku. Výchovná poradkyňa na škole pozerala, že je 3 v poradí , takže ju určite prijmu na zdravotku, ja som chcela aby išla buď na OA ale Maťa si vybrala to čo ju baví, tak nebudem jej v tom brániť, aj keď bude musieť si urobiť aspoň bc po škole, ak chce pracovať ako zdravotná sestra.

lulu73
5. mar 2009

Ahojte, volam sa Lucia, mam 35 a nieco a po 14 tich rokoch som druhy krat tehotna.....som rada, ze je tu viacej takych mamiciek 🙂.........ste tu niektora aktualne tiez tehotna?

mirsimka1
5. mar 2009

ahoj lulu, som podobný prípad, len trochu staršia mám 37, čakám 4. dieťa ale to vidíš v profile.
Chcem sa opýtať, už ste to povedali Marcovi? Aká bola reakcia? Lebo u nás to bola hrôza. Tí dvaja starší to nemohli stráviť- pubiši, ked už si zvykli na Petku, prišla dalšia bomba, ale teraz si myslím že už je to oki

marta09
5. mar 2009

Ahojte lulu a mirsimka, my sme tu všetky mladice, ja budem mať 40 a Simonka teraz 9.3 2 roky. A moji pubiši 😀 😀 😀 boli nadšení, že budeme mať mimino. Držím v vám palce, ako pozerám mirsinka, ty to už máš za pár 😉 .

annika
5. mar 2009

Ahojte !!!! A vitajte medzi nami, Lulu, Mirsinka!!! Super, že ste nás našli, ostante medzi nami, nech s vami prežívame znovu toto krásne obdobie....
Reakcia? U nás zto bolo v pohode, len keď som musela ostať doma na PN-ke, tak vtedy sa začali problémy s tou staršou dcérkou, ale to je už minulosť! Netreba sa báť, veď život je krááááásnyy!!!

bejca
5. mar 2009

ahojte vitajte medzi nami vsetky 😵

sory nestiham citat ale mam fotky z atelieru tak ak chcete kuk a nekritizujte moc 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Atelier?au...

pa

lubii
5. mar 2009

Prečo by sme kritizovali??? Veď sú krásne 😵 😵 😵

Lulu, Mirsimka,vitajte 😉

annika
6. mar 2009

Bejca, krásne fotky! Pekná rodinka ste!Cmuky!!!!

bejca
6. mar 2009

ahojte 🙂

dufam ze stihnem precitat 😵

dakujem za pochvalu 🙂 ste zlate 😵

bejca
6. mar 2009

Anika u nas stale prsi 😝 no otras 😠 ja chcem uz peknu jaaaaaaaaar 🙂

o tom zateplovani som nepocula ..ale nam cinziak zatial nezateplovali 😅 tak dufam nez ho zeteplia ze uz najdu a bude nieco co neskodi 😉

Marti veru nebran jej ked chce ist na zdravotku tak nech ide 😉 mna nasi nutili ist na gympel 😝 / mna vobec nebavia jazyky a uz vobec nie sa sprtat tak som si vybrala nasilu SPS strojnicku 😝 / a to som chcela ist za kozmeticku alebo kadernicku 😅 no ale co uz ...

Lulu tehu je asi Osa 😉 zatial ale este neboola u dokiho a aj ja by som rada este jedno 😉 a mam za chvilku 38 ....

Mrsimka jeeeeeeej pekne ze 4 dieta 😉 moja kamoska mala min. rok v auguste 5 te 🙂 a tiez ma 37 🙂 a aj kamoska ma problem s detmi ale nie ze by im vadila mala ale zacali si vyzadovat vioac pozornosti a chovaju sa ako malilinke deti 😅 a pritom sa na miminko tesili 😖 a ma deti - dcera 17, snovia traja - 13, 10 a 8 😅 a ty chalani su taki teraz ako keby naschval jej robia ... a mne sa paci ze mas deti tak - dve a dve v podobnom veku 😵

bejca
6. mar 2009

a inak uz behame jedna radost 😵 a brbleeeeeeeeeeee 😀