Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
13. mar 2009

Ozi aj u nas hrozne snezi, ale my sme blizko, ako letecky ja neviem a kam cestujes uz tak skoro na dovolenku 🙂 🙂

ozi
13. mar 2009

Ideme do Anglicka, do Londýna, manžel je futbalový maniak, aj Maťko a koncom marca tam hrá repe, tak si vymysleli takýto výlet, ja sa tiež teším, ale už teraz mám strach, lebo bude Samko prvýkrát bez nás, našťastie len jednu noc. ☹

bejca
13. mar 2009

u nas svieti slniecko 🙂

idem si vas precitat 😉

bejca
13. mar 2009

Lulu nemas sa za co cervenat 😉

Ozi tesime na fotecky 😵 a co vlasne nevies - zmensit ich ?? ak iba to poradime 😉

Anika , Marta 😀 sa nam to tu pekne rozbehlo ze 😉 😵 je to ale super 😵

bejca
13. mar 2009

Ozi ja by som sa asi bala 😅 ale zasa mne bolo zle aj v autobuse ked sme isli okolo Vysokych Tatier tak som mala neskutocny tlak v maternici a normalne som to tazko predychavala ... a ked som isla busom do PL tak som zasa strasne opuchala 😅 😝 neviem .. letecky som nebola nikde 😅

JAnka aspon vies preco je Julianko taky sibal 😉

Lulu no tak vase miminko bude asi romantik/ cka / 😉

ozi
13. mar 2009

Ja som tehotná už letela a bolo to v pohode, len to na mne ešte nebolo vidieť. Takže teraz to bude dúfam tiež ok. Teraz sa idem so Samkom vyblázniť do snehu, tak sa potom na tie fotky pozrieme. 🙂 Čautééééééé!!!!!! 😀

janka_fr
13. mar 2009

Ozi ak nemas ziadne problemy, tak si myslim ze sa nemusis bat a let do Londyna netrva dlho. Ja som letela v 5tt 22 hodin, ale to som este nevedela ze som tehu a potom som letela v 15tt a naposledy v 25tt a 27tt, potom sa uz nedalo.

Jeee ze sneh 😅 , u nas je asi 18 stupnov a krasne slnecno, tak ked sa naobedujeme pojdeme s malym do parku.Chodievame do botanickej zahrady, tu mam 5 minut od domu a maju tam aj zvieratka, klokany, pavy, medveda, kozy, prasiatka,somarikov, sliepky a kacky a deti mozu ist medzi kozliatka a sliepocky, tak malemu sa to strasne paci, lebo ich tam moze nahanat, len horsie je ked spadne. Cistia to tam parkrat za den ale tak tie kozicky vedia narobit neporiadok 😀

ozi
13. mar 2009

Jé to Ti závidím, aj ja už chcem jar ☹ A odkiaľ si?
Ja začnen 26tt, keď poletím, prečo sa už po 27 nedalo?
😕

janka_fr
13. mar 2009

Ja som z Ba, ale momentalne zijem vo Francuzsku. Moze sa aj po 27tt, ale niektore letecke spolocnosti si vyzaduju potvrdenie od lekara a nemusia ta zobrat. Treba si to vzdy zistit u tej danej spolocnosti.

ozi
13. mar 2009

Tak to stíham len tak-tak. 😝

annika
13. mar 2009

Ahojte!!! Práve kávičkujem a taaaak dobre je vás čítať pri tom!!!! malý teraz zaspal, u nás zase otrasné počasie, prší, svieti, zas prší...a ten vietor....juj! Len sme skočili do obchodo po chlieb a stačilo nám!!!
Janka, normálne ti závidím to počasie u vás!!!Bože tu asi nikdy neskončí tá zima!
Decká, my už pozeráme a aj sledujeme rozprávky z Minimaxu!!!! Je tam ten Thomas vláčik, tak to sme čumili až do konca! Teda! 😉 😉 😉
Ozi, to bude určite zážitok tá nálada v tom štadióne....Ja som ešte nebola na takom velkom zápase, ale mi to už opisovali moji bratranci, aj oni chodia sem tam na Juventus do Torína. 😉 😉 😉
Ja

ozi
13. mar 2009

Ja sa tiež teším na tú atmošku, to tu nikde nezažiješ. 😀 Už dávno som chcela ísť na bundesligu alebo premierligu, mm už párkrát bol a vravel, že super. Dokonca už aj Maťko bol v Neapole a odvtedy ho futbal strašne chytil. 🙂

lubii
13. mar 2009

Ahojte dievčatá, čo mi to robíte??? Nie som tu 1 deň a vy ste tu tohotoľko napísali 😨 😉
U nás bolo dnes ráno krásne bielo,husto snežilo a teraz je z toho len blato. Fakt by už mohla prísť jar. Lebo som si včera kúpila nové jarné topánky 😉

Ozi,prajem pekný zážitok. My sme chodili tak akurát na hokej keď som chodila do BA do školy, hlavne na zápasy BA s KE 😀 To bol zážitok, keď sme fandilii Košiciam 😀 😀

ozi
13. mar 2009

Díky. 😉 Aj u nás sa to už zmenilo na čľapkanicu, Hrôza. Ja už chcem jar!!!!!!!! 😠

janka_fr
13. mar 2009

Prave sme sa vratili z vonku, drobec je uz v postielke a ked zaspi tak si pojdem urobit kavicku a dam si k tomu keksik Haselnuta sa tusim vola, mnaaam. Dnes maly krmil kacky ale viac sebe doprial ako im 😀
23.3. vam prinesiem na Slovensko slniecko 😉

Aj ja som chodievala na hokej ale fandila som Slovanu. No a ta atmoska na fut.stadione musi byt parada, na takom velkom zapase som este nikdy nebola.

marta09
13. mar 2009

Ahojte dievčatá, nedávno som sa vrátila z prácek, akurát som umyla riad a vychystala otecka do nočnej a vychutnávam si kávu 😎 . Tak ráno bolo bielo ale teraz je sivo ☹ . Lubi ale to zato, že ja som si ešte nestihla kúpiť nové topánky a kde si ich kúpila. Sú na vysokom opätku alebo také športovejšie? Ja by som chcela také s nižším opätkom k nohaviciam. Ozi, tak v MR sa oplatí kúpiť drogériu od zubnej pasty, sprch. gély, lak na vlasy,antiperspiranty, vložky, prac. prášok, aviváž, cif, cilit, domestos, viledy, z potravín tvrdý syr, maso, olej slnečnicovy, rybie filé atd. A ešte aj trojkolky detské sú o polovicu lacnejšie ako u nás.

marta09
13. mar 2009

Ozaj dievčatá, keď som chodila s mm, tak sme často chodievali na hokej, fandili sme Košiciam, teraz už ocko chodí so Šimonkom. Teraz ma to už tak nebaví.Moj muž donedávna hral futbal 😉 , teraz už len tak rekreačne. Janka, to slniečko nezabudni doniesť, lebo mi už chýba ☹ .

ozi
13. mar 2009

Marti a nevieš ako kočíky?A iné detské vecičky?
Janka a kde bývaš vo Franc?

marta09
13. mar 2009

No tak oblečenie je lacnejšie, napr. body, jednorázové plienkysa tiež oplatí kúpiť, dojčenské mlieka a detská kozmetika je tiež lacnejšia, ale kočíky som nepozerala

ozi
13. mar 2009

Aj tak dík. 🙂

ozi
13. mar 2009

Ozaj baby, dala som pár fotiek do albumu,ako som hovorila. 🙂

bejca
13. mar 2009

Ozi krasne deticky mas 😵

JAnka aj ja chcem taku zahradu pri nas 😉 zavidim 😵 a musel byt zlaty ked krmil seba a zvieratka 😀 a tesime sa na to slniecko co dovezies 😉

Anika u nas detto - prsi svieti slnko fuci 😝 a stale dokola 😝

marta09
13. mar 2009

Ozi , zlatí sú tí tvoji drobci 🙂 , modrookí blond, opak mojej Simi 😉 . Bei u nás pravé aprílové počasie, ale nech sa teraz vyblázni, aby už bola krásna jar..... 🙂 .

janka_fr
13. mar 2009

Marti ano ano, nech sa teraz vyblazni a o tyzden nech je uz pekne 🙂

Beji to tu maju francuzi naozaj dobre, vsade vela parkov a zvycajne tam byvaju aj zvieratka, vzdy je aspon jazierko s kacickami.

Ozi, ozi ako sa vlastne volas??Asi som to prehliadla. Mas krasnych syncekov 😵 . Ja byvam v Tours je to dve hodky od Pariza smer juho-zapad. Tadial viedla kralovska cesta z Pariza, pretoze sem chodievali pani v zime, tu bola miernejsia zima oproti Parizu a nebolo to pre nich tak strasne daleko. Na okoli je tu strasne vela zamkov a nadherne zahrady.

ozi
14. mar 2009

Čaute. Díky baby. Moji modrookí blonďáci sa ale zmenia, lebo my s mužom sme hnedovlasí so zelenými očami, Maťko už tmavne a aj oči už má do zelena. 😉
Janka, volám sa Martina a toto bola moja prezývka. 😀
U vás je určite krásne, bola som dávnejšie v Paríži a veľmi sa mi páčilo. Len škoda, že sme nemali čas si pozrieť tie povestné zámky a záhrady. ☹

bejca
14. mar 2009

Marti veru nech uz je 😉 ale dnes je krasne 🙂 sa tesim a hlavne uz nefuci 😝

Janka no veru tie parky zavidim 😉 ale zasa ja tu mam kusok taky park a na konci su pavi a tiez labute a pod .. tak sa tesim na jar ako tam budeme chodit krmit 😉

ja som bola vcera s Petkom v Maxe - dali tam konecne tie gulicky 🙂 - a som ho fotila a vidim reklama Kenvelo - kup za 66 zaplatis 33 😀 no nechod pozret 😀 tak som Petkovi kupila konecne prechodne bundicky - riflovu a taku podsitu - mozte kuk v albume 😉 no a nekup to 😉 predtym som pozerala tie cocodrilo a stali okolo 35 az 40 euro ... a teraz som kupila tieto dve za 71,95 a platila som 39,95 😉 tak som spokojna 😵

bejca
14. mar 2009

*oprava 71,90 a platila som 38,90 😉

annika
15. mar 2009

Super, Bejca!
No a my, musím to vám napísať, včera sme boli V Tescu v Maďarsku, lebo Anna, moja dcérka má strašne rada tú Deit malinovku a u nás už nemajú, len v Maďarsku a keďže je to špeciálne pre diabetikov, tak to riskneme a idme každý mesiac tam tie kupovať. No a včera bola asi v Maďarsku invázia, lebo z desiatich áut bolo asi 8 so sloveskou špz-kou . A kukám v Tescu tie akcie, čo mali, no a na detskom oddelení mali zľavy až do 30 %. Tak začala som pozerať bodynka a overály na spanie, a držte sa baby, tri také overály, čo u nás máme za 300 Sk, čiže 1 euro, tak som kúpila presne o polovicu lacnejšie.... a výber bol tiež väčší, než u nás... Chápete to?

bejca
15. mar 2009

Anika tiez si super nakupila 😵

marta09
15. mar 2009

Ahojte dievčatá, bei, suprové bundičky 😉 , anika, ani ja to nechápem u nás s tými cenami alebo sú naši obchodníci nenásytnejší 😒. My sme boli v Miskolci a takisto všetko autá so slovenskou špz. A ešte sme aj natankovali plnú nádrž. Ja sa chystám ešte kúpiť topánky pre Simonku, ale tie jej musím vyskúšať.