Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
31. mar 2009

prepacte, ale maly mi nechcel zaspat normalne, len plakal, tak sme sa uspavali na rukach

janka_fr
31. mar 2009

uz spi, mne je to jedno v podstate, tak povedzte teda ci stvrtok alebo zajtra, ja sa prisposobim,alebo piatok ak vam to vsetkym vyhovuje. Nemam nic v piatok.

bejca
1. apr 2009

ahojte 😵

Janka ved kludne dnes 😉 ja som muzikovi povedala ze dnes 😉 takze pohoda a kockam to tiez vyhovuje dnes 😵

Vladkaaaaaaaaaaaaaaa a ty ako ?? este si chorucka ??? alebo ti je dobre a prides aj ty ?? 😉

annika
1. apr 2009

Ahojte!!!!Ja asi nejdem kočky, je mi ľúto, tento týždeň upratujeme po maľovaní vonku v kempe....lebo budúci týždeň už prídu do izieb...sorry... ale prajem vám príjemné posedenie pri kávičke a doboške!!!!
Robko zvládol dobre to včerajšie očkovanie, trošku večer bol taký uplakaný, aj v noci sa vrtal vpostielke, uvidíme dnes ako...

mackaa
1. apr 2009

Beji ale potrebujem zase instrukcie ako sa k tebe dostanem, lebo neviem ci si spomeniem.Po ten Max v pohode,ale ako dalej 😅
Tesim sa a povedzte kedy.

mackaa
1. apr 2009

jeeej kocky to som ja ale pisem zo svagrinkynho laptopu a neprehlasila som sa, tak aby ste vedeli

janka_fr
1. apr 2009

uz som to ja 😀 😀 😀

nika07
1. apr 2009

Pekné ránko,

my dnes môžeme, ale až neskôr, ked sa Linda vyspí, skusime Vás s mimou potom nájsť 😉

janka_fr
1. apr 2009

Beji mozes mi poslat do IP tvoje tel cislo??Ja neviem ci ho mam. Dakujem

ozi
1. apr 2009

Čaute baby, dlhšie som tu nebola, boli sme v tom Anglicku. Let bol v pohode. Všeko tam bolo super, Až na tú prehru 4:0 a let naspať meškal 4 hodiny. Dnes som bola na cukor, fuj. Skoro som sa po 😝 . Už som pribrala 6 kg, za posledných 5 týždňov 2,6 😠 . Ale hlavne nech je malá ok.

bejca
1. apr 2009

JAnka kludne kedykolvek 😉 a od Maxu na krizovatke do lava a potom po tej dllllllllhej ceste az po zberne suroviny skoro 😀 za skolskym dvorom do prava a odstavit auto 🙂 😉 😵

bejca
1. apr 2009

Ozi caute 😵

tesime sa ze vsetko oki 😵 a to priberanie - ja som pribrala cca 30 kg 😝 a cca 15 mam stale na sebe 😝 ale co uz 😅 a cukor .... no veru nic prijemne ale mas to za sebou a neboj vsetko bude oki 😉

ozi
1. apr 2009

No veď, zajtra budú výsledky, ale predtým som tehot. cukrovku nemala, tak dúfam, že ani teraz.

bejca
1. apr 2009

neboj isto nie 😉

nika07
1. apr 2009

Boli sme vonku, Linda bola celá od blata 😀 , komplet do pračky, teraz obeduje a pôjde do hajan, 😀

tak kde sa stretáte 😵

mima07
1. apr 2009

cauko kocky tak dnes to aby som si isla aspon hlavu umyt 😀

annika
1. apr 2009

Ozi, ja som mala ten tehu cukor najprv len s diétou, neskoršie aj na inzulíne... Našťastie všetko dopadlo dobre, neboli komplikácie ani pri, ani po pôrode. DRžím palce, aby boli výsledky v norme.
Nika, aj Robko bol celý špinavý , našiel si najväčšie blato na dvore a sadol si priamo do toho a to všetko za chvílku, kým som kočík zaniesla hore....

nika07
1. apr 2009

annika 😀 máme šikovné deti, ozaj ďakujem za info
😉

lubii
1. apr 2009

Dievčatá, príjemné stretnutie 😉

Mne to vyšetrenie na cukor vôbec nebolo nepríjemné, mne to chutilo 😀 . A výsledky prečo až zajtra? Ja som mala hneď. Pichla mi do prsta a kvapru krvi dala na taký prístrojček a hneď bol výsledok.

nika07
1. apr 2009

lubii, aj u násn to tak je,ale fakt ta glukoza je teda riadny hnus, a hlavne ked si tehu

mima07
1. apr 2009

a ja som na tom nebola 😀

nika07
1. apr 2009

sa niekto mal,

ja som bola, pretože hned na začiatku tehu som mala vysoký cukor a kedže môj ocko bol cukrovkár, tak ma pre istotu poslal, ale bolo to OK 😉 ,ja som vedela prečo som mala taký cukor, som žrala na kilá hrozno 😀

bejca
1. apr 2009

no kocky Janka za chvilku cca pol hodku asi dorazi - budeme u nas v zadu na ihrisku 😉 takze vas budeme cakat 😉 su tu dve ihriska vzadu na tej dlhej ceste tak nas tam niekde najdete 😵 v pripade potreby cukraren je blizko takze v pohode kava, mineralka a pod 😉 uz sa tesime 😵

nika07
1. apr 2009

beji, OK, my ešte spíme, a dúfam, že nebudu veľké zápchy, lebo pôjdeme hodinu

bejca
1. apr 2009

no Petko zalomil okolo 14:15 tak som zvedava dokedy 😅 ale asi ho budem musiet zobudit 😅 a teraz to tu veru viazne 😝 ta doprava je otras 😝 uz nech to spravia ten obchvat 😠 a aj pri Milexe robia kruhovy ..... no strasne cosi 😨

bejca
1. apr 2009

halooooooooooo kde ste vsetky 😉

dakujem za krasne poobedie bolo nam super a mam pocit ze cim viac je Petko aktivny tym sa mu menej chce spat 😅

pridavam fotky na FB potom prihodim link 😵

nika07
1. apr 2009

Ahojte, ja som si musela ísť s malou ľahnúť, normálne nemohla zaspať a odmietala spať v postieľke ☹

inak stretko fakt super, deti sa fest vyhrali, a my máme plnú kúpeľňu piesku 😀 😀 😀 😀 😀

bejipošli mi fotky cez Skype

bejca
1. apr 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2006801&i...

mozte kuk 😉 ja som KO 😝 idem haji 😵

Nika no je ich 100 ks a ja to neviem poslat cez skype 😀 nemas usb kluc ze by si dobehla a stiahla si ich ?? 😉

ozi
2. apr 2009

Jaj, keby už toto počko vydržalo. Dnes sme zase stále vonku, to je super. 🙂

janka_fr
2. apr 2009

Ahojte,

este raz dakujem za stretko 😉
Dnes sme boli skoro cely den vonku tak bolo nadherne.Jullian je hrozne zly, vobec v noci nespal poriadne a ani cez den, je ako maly certik. Ten zub nas trapi.

No nam sa to uz krati uz len zajtra a v sobotu balime a ideme domov. Fotky hodim na Picasa, ale az ked prideme domov, tak potom si ich mozte stiahnut.