Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
31. dec 2009

Ahojte,

Chcem Vam popriat KRASNY A STASTNY ROK 2010!! 😵 😵

l.lara
31. dec 2009

ahooojte 🙂 🙂 🙂 prajem vam veseleho silvestra a VSETKO NAJLEPSIE V NOVOM ROKU! 😵 😵 😵

lubii
31. dec 2009

Ďakujeme pekne všetkým za priania a aj ja Vám prajem veselého Silvestra a šťastný Nový rok 😵 😵 😵

Vladka a Ty na seba dávaj veľký pozor 😉 😵 , pozdravujem aj bábätko 😵 😵 😵

vladkaz1
31. dec 2009

Lubi 😕 , davam, davam dufam, ze sa mi nic nestane 😕

ozi
1. jan 2010

Bré novoročné ránko

😵 😵 😵 PRAJEM VŠETKÝM MAMINKÁM A DETIČKÁM V NOVOM ROKU TO NAJLEPŠIE, HLAVNE ZDRAVÍČKO A VŚETKO, ĆO SI NAJVIAC ŹELAJÚ 😵 😵 😵

Samko sa zobudkal s teplotkou 37,7 a malá je tiež dáka nepokojná , takže si to užijeme 😒

azuzi
1. jan 2010

Ahojte kocky, taqk Vam prajem stastny Novy rok 2010 -vela zdravia a stastia a vela penazi 🙂 🙂.
Vladke krasny prirastok. 🙂 🙂
My sme nemali bohvieake Vianoce, boli sme zatopeny - urcite ste v spravach poculi o Velkej Luke 😠 😠.Na prvy den vianocny velmi prsalo, tak som sa sla hned z postele pozriet co nas potok a on nam tiekol rovno popri dome muz sa hned vychystal a robil hradzu aby nam nepodmyvalo dom, potom sme boli este na druhej strane prekopavat potok nech sa vylieva na druhu stranu nie na nasu. Do vecera to trochu polavilo. Ale voda tam ostala este aj na druhy den, tak sme odcerpavali 😒 😒. Tak na tieto nase prve Vianoce v Novom dome nikdy nezabudnem.
Ozi zelam Samkovi skore uzdravenie. 🙂 🙂

annika
2. jan 2010

Azuzi, je mi ľúto, čo sa vám stalo, veru príroda je niekedy krutá.... ☹ ☹ ☹ ale vy ste šikulky, určite s tým poradíte... 😉 😉 😉
Samkovi a Alexandre posielame božteky, nech sa rýchlo dajú do poriadku!!!CmukCmukCmuk!
😨 😨 😨 😨 😨 😨
Ja už ledva dýcham....už som si povedala, že nebudem variť... ale mám doma decká a aj manžel je na dovolenke až do 10.1., tak musííím variť.... 😝 😝 😝 😝

azuzi
2. jan 2010

Annika, so mnou je obdobne, aj som pribrala 4 kg od stedreho dna - hroza. nasadzujem dietny rezim a cvicim 😀 😀 .Dnes nam odisla navsteva zo Silvestra, bolo super 🙂 🙂 .
Idem poobede do sauny, tak dufam ze daco tam vypotim 😀 😀

bejca
2. jan 2010

Ozi prajeme skore uzdravenie 😵

Azuzi juuuuuuuuj moja zlata to mi je velmi luto ☹ dufam ze sa vam uz nikdy nic take neprihodi a vymyslite nejaku brazdu hlboku okolo celeho domu a cez nu most aby vzdy ta voda zostala tam a nedostala sa k domu 😵

ja som tiez pribrala 😝 ale ved no a co 😀 ved sme sama krv a mlieko 😀 v nasom veku isto 😀 😉

vladkaz1
2. jan 2010

Ahojte jezis Azuzi to mi je naozaj luto a ako vas zatopilo nesledovala som moc?drzim palce
Ozi skore uzdravenie prajem .
Beji mas krasne foto 😵
Ja mam hore len KIlo a pol az sa bojim co mi povie doktor 13 teho baby ,ved to neni normalne ze nepriberam som v 20 tom tyzdni .. bojim sa aby bolo vsetko v poriadku .. ☹

bejca
2. jan 2010

Vladka dik 🙂) take Vianocne 😀 a ved aj som pridala par fotiek do albumu 😉

ozi
3. jan 2010

Čaute baby a dík 😉

Samkovi je už dnes lepšie, teplota ustúpila, ale ešte nerozpráva, iba píska 🤐

Sašku asi už trápia zúbky 😝 , preto je nepokojná

Azuzi, nepríjemné, držím palce, aby ste to dali všetko do poriadku 😉

jzuž vvvbbthjjkjknbnxsdvgb,. / to aj Saška drží palce 😵 /

annika
3. jan 2010

jejj, Ozi, dobré správy, teším sa, že sa polepšil stav malého...nás tiež trápia tie škaredé zúby, horné päťky už máme vonku, dolné ešte stále nie....ale niekedy má celú ruku v puse, skoro sa udusí.... 😅 😅 😅
Bejca, krásne fotky, si šikulka!!!! Cmuk!!!

ozi
4. jan 2010

bré ránko

Samkovi je dnes zas o trochu lepšie 😉

ja som tiež pribrala 😝 , snažím sa to teraz obmedzovať, aj keď dietu nechcem držať, keďže kojím

ani, aj Samkovi idú zadné stoličky a veru trápia 😠

azuzi
4. jan 2010

Tak ja mam kilo dole, ale tri kila navyse ako rano na stedry den. Dnes poobede idem prvy raz na spinning, som zvedava ake to bude.
Tak som chcela ist s Martinkom von ale vobec som nestihla, mame tu hrozne vela klzisk po tej povodni 😀 😀. Uplne zadarmo 😀 😀. Dufam ze este aj zajtra bude mrznut 🙂 🙂. To uz dufam pojdeme.

l.lara
4. jan 2010

ahojte,
tak dnes som bola u koznej, predpisala mi na ten ocny ekzem poslednu masticku, ktoru mi vobec na okolie oci predpisat mohla, ale hoci som si ju aplikovala rano, doteraz ma to neznesitelne pali, nemozu mi robit ani testy, pokial sa to neupokoji. 😔 ☹ pritom stale je to horsie. zacinam drzat hladovku, aspon kolko vydrzim, ak je to z jedla, tak by to mohlo prejst. budem vas priebezne informovat. 🙂 pekny vecer a vsetkym choruckym posielam cmuk, nech sa rychlo uzdravime.. 🙂

l.lara
4. jan 2010

..a co sa tyka zubkov, nam vysli naraz vsetky trojky, dolne aj horne, cize tie hnacky co sme kedysi mali, mohli byt z toho..

annika
4. jan 2010

Lara, a ani tabletky na alergiu ti nepomáhajú???? O očnom ekzéme som ešte nepočula, preto tá otázka, je mi ľúto, že to aj bolí.... ☹ ☹ ☹ ☹ je to určite nepríjemné... 😔 😔 😔
Ja by som asi išla druhému doktorovi... z mojej skúsenosti s tými našimi kožnými lekármi mám tiež... mala som ich už tri, každý mi predpísal ceeelkom iný krém na ruku, tiež mám ekzém na nich....a to som ich vyskúšala len náhodou, keď ten môj mal dovolenku, tak som išla druhému, potom som tam aj ostala, no ale ten zas šiel do dôchodku, tak som navštívila terajšiu kožnú lekárku...xixixixi no a hovorím ti, že všetci traja mi naordinovali niečo iné...

annika
4. jan 2010

Azuzi, takže skĺzisko máte priamo pri dome....tak do toho, vieš korčulovať???? Ja nie.... 😅 😅 😅 a s tým mojím kolenom už ani nechcem velmi...
😒 😒 😒 😒 😒 😒

l.lara
4. jan 2010

annika, lieky na alergiu beriem poctivo. fuuu, a keby to bolelo, ale ono to svrbiiiii😠 tejto koznej som isla na odporucanie mojej kamosky 😔 problem je, ze na okolie oci sa nesmie skoro nic dat. 🙄 keby som chcela vymenit koznu, musim ist k obvodnemu znovu pre odporucanie? asi ano, hmm..ozaj a ocnej treba odporucanie? uz sa aj slamky chytam, bola som kedysi u dvoch, ale mne ta klasicka liecba nezabera..mozno by sa zislo este nejake vysetrenie.

l.lara
4. jan 2010

som to nedopisala..lieky na alergiu beriem poctivo a nezaberaju..

janka_fr
5. jan 2010

Ahojte,

Lara drzim palce aby ti ten hnusny ekzem cim skor presiel, ja mam atopicky ekzem a obcas mi to prejde aj na oci a je to des, svrbi to strasne zvnutra. Mavam to ak sa nahle ochladi a potom aj ked sa chcem zahrat na peknu a dam si maskaru a necham si ju dlhsie ako tri hodky.

Na vahu som sa radsej nepostavila, od kazdeho sme dostali bud mon cheri, alebo ferrero a teraz to len vyzieram.

Strasne sa tu u nas ochladilo a zajtra by malo dokonca snezit.

Inac my sme boli vsetci traja chori, Franck a ja sme sa liecili cajikom so slivovickou( to som mala este dvojrocnu zasobu zo Slovenska).

bejca
5. jan 2010

ahojte 😵

ja sa hlasim s novym PC akosi si ale neviem na neho zvyknut tak snad to casom pride 😉 nic nestiham ....

Lara drzim palceky a je mi to velmi luto ze tak trpis ☹ isto by som skusila druhu koznu 😉 a ocnemu netreba vymenny listok myslim 😉

Anika dakujem za pochvalu 😵

kocky som rada ze detom je lepsie 😵 zubky trapia aj nas 😝 uz nam zacali sopliky 😅

bejca
5. jan 2010

Janka som rada ze vam choroba uz odisla 😉 unas snezi prave teraz 😵 sa tesim hadam aj sneh chvilku bude 😀 a s tym chudnutim ved ty si stihlunka 🙂

annika
5. jan 2010

Beji, aj ja mám nový nothbook, tiež sa trápim s ním, tá Windovs 7-ka, mi nejak nejde ani do hlavy, ani do ruky... 😅
Lara, to odporúčanie od obvodnézo lekára tuším musíš aj v novom roku si vypýtať, aj keď pôjdeš k tej istej doktorke... nie som si istá, ale minulý rok to tak trebalo...neviem...držím palce, aby sa to vylepšilo trošku 😉 😉 😉
JAnka a už ste v poriaadku? AJ u nás je zimaaaa, aj sneží... no a my ideme pozajtra na lyžovačku a welnes pobyt... dostali sme to od manželíka na Vianoce...trošku sa odlepíme z každodenných problémov.... xixixixi

l.lara
5. jan 2010

janka, dakujem 🙂 udajne aj ja mam atopicky ekzem..dokonca kozna povedala, ze mam atopicku podu..ale nikdy som to nemala, ani nikto v rodine. tie oci mi zacali asi pred 10timi rokmi, ale ako to prislo, tak i odislo, bez problemu. nebol to ani ekzem, len opuchnute ocne viecka. mala som to asi 2x, ale nic vazne a zrazu toto. ved atopicky ekzem maju dojcata, zeby sa mi to prejavilo tak neskoro? hmm.. 😒 co si si ty davala na tie oci, ja co som vygooglovala, tak na to sa okrem opthalmo hydrokortizonu nic nesmie. ☹ mne ale nezabral a tak mi predpisala elidel. z toho idem zosaliet, ked si aj nanesiem tenku vrstvu, po chvilke si to musim zmyt, lebo idem z koze vyskocit, ako to pali ☹ dnes som uz nemohla vydrzat, tak som si dala calciovu masticku.
jani, drzim pasticky, nech ste cim skor zdravi.. 🙂

btw..babulky dakujem za podporu.. 😵

janka_fr
5. jan 2010

Lara ja som atopicky ekzem schytala az ked som mala 27 rokov. Z pociatku len na nose a medzi obocim a na vieckach a vzdy len v zimnom obdobi. Velmi sa mi zhorsil ked som bola v Australii, to som mala tvar akoby spalenu. Na tvar a na ruky mam mast - Uriage - Cu-Zn ak je to velmi zle tak si davam kortikoidovu mast. Na viecka mi tiez nic nepomohlo, lebo ma to vzdy strasne palilo. Skusala som rozne kremy a ten Uriage mi velmi vyhovuje ale je to naozaj individualne. Tvar si nemozem umyvat v teplej vode a ani byt nejako dlho v zaparenej kupelni.

Beji uz aby bol pokoj so zubkami. Kolko vam este chyba??Nasmu prckovi este 8 😝 😅

Annika super darcek, tak si to pekne uzite a oddychnite si. Idete cela rodinka alebo len s manzelikom??

vladkaz1
6. jan 2010

Ahojte kocky gratulujem k notebookom super tesims sa s vami .
Jani a Lara to je mi luto ze mate take problemy hmm ,moja mala ma AE .. dufam ze z neho vyrastie ..
my mame uz posledny zuby vonku inak vsetko pohoda 13 teho idem na poradnu a 28 na sono .. tam potvrdia aj to pohlavie na 100 percent .. no a AFP som mala v poriadku
Dnes sa mi snival hrozn sen ze sa utopilo na kupalisku male dieta chlapec a ja som ho varovala a nasla lezat v bahne utopeneho niekde vedla v potoku .. hruza od pol 7 dmej som hore ... 😝 😝 😝

bejca
6. jan 2010

Anika uzite si to 😵 a mne je jedno aky tu mam windovs ale mam tu 7... mne staci ze mi ide MK a FB 😀 zatial nemam kedy nieco hladat alebo vyuzivat 😅 😉

Lara boze si vytrpis ☹ nech ti to cim skor prejde uz 😔 oci su take citlive 😔 .... drzim palceky 😵

Janka nam chybaju uz len tie zadne stolicky 4 a jedna sa mi zda ze uz uz bude.....tak snad hej 🙂 drzime aj vam palce 😵

Vladka dik 😵 a tesim sa ze afp mas v poriadku 🙂 a teda desny sen si mala 😝

annika
6. jan 2010

Diky, kočky, už som 50 % zbalená, ešte malému treba šaty. 😉 😉 Už mám cestovnú horúčku...xixixixi
Vladka, super, že máš afp o.k., teším sa. cmuk!
A tie sny, veru trápia aj mňa, bože furt sa mi sníva o minulosti, o výške, o gymn., o škole... 😅 😅 😅
Keby som to už nestihla večer sme prísť, tak držte sa, dajte si pozor na seba aj na srdiečka ,aj na brušká....pa&pa!