Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

azuzi
23. jún 2008

Ahojte kocky, tak sme boli u nasich nakoniec neplanovane cely vikend, prisli sme az vcera vecer. Skoda ze nemame uz ten dom dostavany, je to perfektne ked je clovek hned vonku na dvore a nie ako ked sa ide z 9.poschodia. Maly mi vonku dobre spinkal, ale zato v noci to nebolo bohvieci 😒 😒 .
Vyhodili sa mu take vyrazky naboku a splynulo to do vacsieho cerveneho flaku, tak uz pouzivame latkove plienky, vcera som mu dala nato framykoinovy zasyp. Mate niekto nejaky osvedceny recept?
Inak do toho Pariza sa pridama aj ja, ani moj muz nie je velmi na cestovanie. Musim sa pochvalit, ze v Rime som uz bola vyse tyzdna, sestra tam chodila do skoly.

🙂 🙂
Paskova, vitam Ta medzi nami. Zelam Ti aby Ti vsetko dobre dopadlo. Ja som pocas tehu cestovala iba po Slovensku, do zahranicia by som sa bala, hlavne ak by nastali nejake problemy, radsej som chcela byt pri svojom lekarovi. Pri prvom som bola v Taliansku asi vo svtrtom mesiaci, a bolo vsetko v poriadku. Ale teraz som bola taka ustrachana, lebo pred dvomi rokmi som mala zlu skusenost. 😒 😒 .

annika
23. jún 2008

Bejca, aj Robko má takých veľkých bratrancov a jednu sesternicu, ktorá tiež teraz zmaturovala... Najtarší bratranec má 24 rokov...A keď prvýkrát držal malého v náručí, tak hovoril tak prekvapene: " joj, aký je maličký... a ako sa hýbe!!!!!" xixixixi
Azuzi, len kľud, aj vy budete čoskoro vo svojom a bude vám super tam bývať, uvidíš!!!
Vitam novú mamičku a držíme palčeky , aby bolo všetko v poriadku na amnio!!! 😵 😵 😵 My sme ho asi všetci absolvovali a nemali sme problémy. Budeme s tebou, neboj sa!

annika
23. jún 2008

&Pašková, máš pekné motto! A krásmu blonďatú princezničku pri sebe!

bejca
23. jún 2008

vitam novu tehulku 😉 vitaj Paskova 😵 co sa cestovania tyka ja som isla do Slovenskeho raja ked som este netusila ze som tehu ale ked sme sa vratili tak som isla k doki lebo som mala divny tlak v maternici ako sme isli cez Vysoke Tatry 😅 a vtedy mi povedali ze som tehotna co som im vobec neverila 😅 😀 ale v poho a to mohol byt cca 7 tt 🙂 ale potom ked som bola ale v 20tt v Polsku a isli sme busom aj z WC ale teda uz by som viac necestovala v takom stadiu tehotenstva lebo : zle mi nebolo ani nic take ale som bola strasne unavena a napuchli mi hrozne nohy a aj Petkovi sa to nepacilo dost kopkal a nebol spokojny 😅 ale zalezi od kazdeho ako sa rozhodne a kazdy inak vsetko znasa 🙂 jednoznacne drzime palceky aby dovca dopadla podla vasich predstav 😉a aj na amnio drzime palceky a neboj bude vsetko oki 😵 aj my sme boli 😵

Azuzi oki berieme ta za slovo a zapisujeme si ta 😵 takze ideme 4 + 4 deti super bude nam veselo 😵 a neviem co by to Martinko mohol mat ale v tomto teple to mozu byt potnicky 😅 u nas baby potierali s liehom 😅 ale ja by som sa bala ze to stipe 😅 nemam to odskusane 😅

bejca
23. jún 2008

Anika aj u nas ma najstarsia sestranica 24 😉 potom bratranec 23 , dalsi po 19 dvaja , jeho krstna 18 , dalsie dve sestranice po 17 , dvaja bratranci 14 a 15 a ta okana ma 13 tento rok xixixi takze tiez taky velky ale ten co je na fotke je z neho hotovy 😀 uplne uzas a stale chodi aj k nam uz ma po mature teraz zacal brigadovat dnes prvy den takze uz nebude mat casu tolko chodit co uz 😵

mima07
23. jún 2008

cauko kočenky
paskova vitaj 😉 sa tesim ze sa rozrastame aspon bude stale co citat 😀
azuzi ak su to potnicky nedavaj nic
bejca krasne fotecky 😉
aj u nas je uz pod mrakom som bola aj s malym v banke ale nikdy viac 😠 sa len metal sa mu tam vobec nepacilo a potom sa mu chcelo spat a kedze nevie spat v kociku tak som padila domov a co teraz robi 😲 stoji v postielke a vykrikuje

annika
23. jún 2008

To je nepríjemné, keď sa ti malý nevie spať v kočíku, Mima! A ani predtým nevedel??? Alebo to na nás len čaká??? 😅 😅 😅 😅
Čo sa týka cestovania, tak ja som bola celé tehu na PN-ke, tak som sa neodvážila ísť niekde ďaleko od domu, čo ak mi príde kontrola??? Tak vlani sme neboli nikde a tento rok asi v septembri ideme niekam , ale tiež ostaneme na SR asi.

mima07
23. jún 2008

annika nechcem ta strasit 😀 predtym spal lepsie v kociku ako v postielke teraz v kociku uz vobec to skorej zaspi v aute 😉 a najnovsie sa jeduje aj ked s kocikom zastavim 😠

annika
23. jún 2008

Robko sa jeduje až po piatich minútach zastavenia. Tolko vydrží, viac nie. Ale spať ešte vie v kočíku..klopklopklop

paskova
23. jún 2008

Babenky dakujem za krasne privitanie. Mam v Spanielsku sestru, preto uz nechcem odriect dovcu. Pri prvom tehotenstve som bola uplne v pohode, preto sa az tak tej cesty nebojim. Cestu uz nechcem odkladat na neskor, lebo by som to asi horsie zniesla. Kedze mam asi tak 46kg, celkom pekne male brusko dufam, ze moc z tej horucavy neopuchnem. A kedze ste vsetky zvladli amnio a urcite mate zdrave deticky nebojim sa ani ja. Ozaj, tak 6 - 7 dni po amniu ste len lezali? Ja si to celkom dobre neviem predstavit. 🙂

marta09
23. jún 2008

Zdravím vás dievčatá, ahoj pasková, tak my sme prežili nádherný víkend, v sobotu kolegovia varili guláš, bol výborný, boli sme na prechádzke v lese, Simonka bola taká unavená, že večer zaspala ako dudok a vstala ráno o ôsmej 😵 . Inak naša malá zaspí hocikde, no najradšej v autosedačke, zaspí aj v kočiku, ale kočík nesmie zastať 😀

bejca
23. jún 2008

nas Petko moc v kociku tiez nechce spat 😅 dost casto mrnci v nom :-P

Paskova ja sol lezala tri dni po amnio a potom som uz normal chodila ale nic nerobila cca do 5 dni 😵 a potom este som sa tyzden setrila 🙂

Marta tak ste mali super vikend 😵

na voda v bazene stale studena cca 28 stupnov takze Petko len nozky mocil a trohu "polietal " po povrchu xixixixi mame v naruci 😀 😀 vecer pridam par fotto 😎

paskova
23. jún 2008

bejca: my sa chystame 10.jula na dovcu a na amnio idem 25.juna. Bude to stacit na oddych? 😒

bejca
23. jún 2008

😉 jasne 😵 neboj a kolke kocky uz na druhy den behali v poho 😵 ja som bola moc opatrna kedze my sme cakali po 10 rokoch prve a straaaaaaasne som sa bala o Petka 😅 tak som radsej poriadne oddychovala xixixixixix

pridala som fotecky 😵

paskova
23. jún 2008

bejca: dakujem, potesila si ma, uz verim, ze vsetko zvladnem. I ked lekar mi vravi, ze na net pisu len laicky a nemam to citat, radsej sa budem pytat zien ktore to prezili a som velmi velmi rada, ze som natrafila na vas. Babatko mas nadherne, prave sme ich dokukali s mojou Natalkou. My sa uz nevieme dockat. 🙂 🙂
Prajem ti pekny vecer. Regina

bejca
23. jún 2008

paskova dakujeme za pochvalu 🙂 a neboj sa toho - je to lahko povedat - ale naozaj to je ako ked ides na odber krvy len teda ti beru plodovu vodu odoberu vsetko sleduju pod uzv a za chvilku si vonku 😵 neboj bude vsetko v poho 🙂

janka_fr
23. jún 2008

Ahojte

Vitaj medzi nami Regina. Ja som tiez absolvovala amnio a naozaj to nic nebolo a tu u nas vo Fr. dokonca pustaju domov po 2 hodinach po odbere.Mala som sa este setrit na druhy den. S tym cestovanim, myslim ze ked budes v poriadku tak sa nemusis bat.Ja som v 5tt absolvovala 22 hodinovu cestu lietadlom(ale to som este netusila ze som tehotna) 🙂 to som sa dozvedela az na Slovensku.Cely 3 a 4 mesiac sme precestovali autom po celom Francuzsku a to sme najazdili okolo 10 000 km, mne ale ani nebyvalo zle, len som bola obcas unavena.No a v 26 tt som letela na SLovensko a o 2 tyzdne zase naspat. Uzi si dovolenku, slniecko a more. 😉

Annika tak s tym stahovanim, ono ani tu poniektori neradi menia mesto, ale je pravda ze ak je moznost ist za lepsou pracou tak sa stahuju. Ja uz nemam problem s menenim miesta, viem sa zbalit a ist na druhy den ale to mi dala prave Australia.Pred tym som si to vobec ale vobec nevedela predstavit.

Beji malnky je strasne zlatucky. Nas JULLIAN ma bratranca Dominika a ten ma rok tak sa uz tesime ked bude aj nas chodit co ti dvaja budu vystrajat.Dominik je mojho braska syn. Ked sme boli u nasich tak kazde rano isiel pozriet Julliana dal mu pusinku a ked sme odisli tak hned rano utekal hladat Julliana a ked ho nenasiel tak sa jedoval.

bejca
24. jún 2008

krasne slnecne ranecko 😉

Janka dakujeme za pochvalu 😵 a teda ten Dominik musi byt podareny 🙂 teraz mu bude smutno a bude cakat asi az do augusta kedy zasa pridete 😉 to sa bude tesit ze 😀 a Julianko uz bude sediet a mozno lozit tak to bude veselo 😵

annika
24. jún 2008

Ahojte!!
Bejca pozerala som fotečky!!! Ste podarená rodinka!xixixixi otecko držiak, mamička nosička a mlinký sa rehoce o 106. A ozaJ, AKO si tam dala ten tickerík do albumu????
My sme mali strašnú noc, ,alí bol hore každú hodinu a pol. Potom o pol piatej ani nechcel ďalej spať, len sedel a stál v postielke a vykrikoval. Čím ďalej, tým hlasnejšie. Potom už začal plakať a nakoniec o pol šiestej zaspal. Asi z toho tepla, či čo, ale dnes večer tam dám ventilku, nech nie je tak dusno.

bejca
24. jún 2008

Anika dik za pochvalu 😵 a na ten trcker ti dam link 😉 pockaj xixixi je to zlate ze 😀

bejca
24. jún 2008

http://premamy.sk/ticker

a mozete si podavat kocky vsetky pocitadlo 😀

annika
24. jún 2008

No, ja to poznám ten link, ale potom kde to kopíruješ, aby si to mala v albume,????

bejca
24. jún 2008

Anika ked si ho vytvoris tak tusim druhu polozku co tam pisu to htp//www... a bla bla si skopirujes a das do tvojho albumu na mieto kde mas napisat popis 😉

vladkaz1
24. jún 2008

No Beji malý je nádherný a jaký velký 🙂 🙂 🙂 🙂
Mi tu máme strasne teplo 😝 😝 😝
Inak vítam paskovú tesí ma 😉 😉 😉
Kazdý den chodím plavať inak nemám na nic cas aj ma mrzí ze chodím po menej a cítam len zbežne ☹
No baby chvalte sa ako sa mte aj drobci????? 😀

paskova
24. jún 2008

vladkaz1: mas krasne babo, ani mi sa uz neideme dockat i ked casu mam habadej 🙂 Zajtra idem na amnio, kedze to zvladli ine zvladnem aj ja, sme predsa silne zenske 😉 Uzite si slniecka!

janka_fr
24. jún 2008

Ahojte

no tak sa idem chvalit prva 😉 😀
mame sa fajn (ale je nam aj smutno za SVK) a musim sa pochvalit, teda mojho drobceka musim pochvalit ze uz dve noci spava tak ze vstava len kazde 3 hodiny a dnes dokonca raz potiahol az 4 hodiny tak sa velmi tesim 🙂 Dufam ze mu to vydrzi a bude si to uz len predllllllzovat. No a nas maly stale cvici brusaky😀 mala by som ho nasledovat ale nejako sa mi nechce.Ked som bola u nasich tak svagrinka si kupila dvd od Coborky a mam ho teraz so sebou len samusim rozhybat a zacat konecne cvicit😝
Beji dik za link idem to skusit je to pekne.
vladka chodis plavat aj s malou?mozno si to uz spominala len som to nepostrehla ja sa tiez chystam , v sobotu sa idem opytat od kedy by sme mohli chodit.

janka_fr
24. jún 2008

Regina neboj sa vsetko bude ok ja som to tiez absolvovala ale moj tusacik mi vravel ze vsetko je ok a ani som nestresovala.Drzim palce

vladkaz1
24. jún 2008

🙂 paskova ahoj no neboj dockas sa ja som inak stresovala som taka blba povaha 😀 .
Teraz nemame fakt na nic cas a chudence deti tak im je teplo no lutujem ich ☹ .
Neboj sa amnio zvládnes budeme na teba myslieť 😉
Dakujem za pochvalu Lucky teraz len padame na zem jak kabele lebo sa sama pústa chodit potvora 😀

pizzamati
24. jún 2008

Ahojte dievčatá. Aj ja vítam novu maminu Pasková vitaj. Neboj všetko dopadne dobre, budeme držať palce. 😲
Beji ten tvoj malý no ôpodarený čo stvára v tej vani? Je zlatý ale ved všetky miminká máte krásne nech vám len robia radosť. 😀
Tento hic je hrozný aj naša malá je cez den ako čert pospí len pol hodku nemože hajkať z toho tepla je povyhadzovaná samé potničky hruza. ☹
Ale už druhú noc spala dobre od 21 do 4 a potom do pol 8 takže pohoda. 😀
Malá pridala niekolko fotiek ale nie tie to čo som chcela ale aspon niečo aby ste videli ako rastieme. 😅

annika
24. jún 2008

Juj, PIzza, malinká je krásna! A maminka má nový účes!!! Gratulujem! sedí ti to!
Bejca, nejde mi ten tickerík! Jednoducho to nestiahne. Možno, že mám veľa fotiek????
Regina, držíme zajtra palčeky! Držte sa aj vy s malým!
Vladka, aj my padáme ako zrelé hrušky, neboj sa! Vždy skúša niečo nové.
Joj, už aj musím, malý sa zobudil...