Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
1. feb 2008

ahojte 🙂 no ja som sa dnes rozhodla ze zahajim upratovanie a uvidime 😉 xixiixi tak vysavam , umyla som wc a kupelku a umyvam okna z vonka 😉 a uvidime 😅 na kontrolu ideme vo stvrtok ... tak som zvedava 😅 ci sa tam potom nieco pomeni 😉

pizzamati
1. feb 2008

No ty sa teda nezdáš bejca, ved ty máš energie za troch nie za dvoch. 🙂 A čo povedal doktor na malého je otočený hlavičkou dole? 😵 No možno dnes po takej práci sa malinkému nebude páčiť v brušku a bude sa pýtať von. 🙂 Tak držim palce. 😅

bejca
1. feb 2008

pizza nas Petko je na netopierika asi tak od 7 mesiaca 😀 jemu sa dolu hlavickou paci xixixixi a aj tak to nechapem ked placentu mi minuly tyzden povedala ze mam pripravenu na porod stupen III co je najvyssi a ze hlavicka klesla , zato tento tyzden po kontrole len zo spodu som zatvorena 😅 hm tak neviem no .... co to ako teda je .... a nemysli si ze makam v kuse ha ha to ja tak chvilu praca chvilu PC 😀 a tak dokola 😀

vladkaz1
1. feb 2008

ahojte vcera som pisala aj anike aj vam baby sem prispevok a vobec sa mi to tu nezobrazilo.Ako je to mozne!!!! Tak este raz vsetko najlepsie tvojmu Robkovi anika ktym slavnym 3 mesiacikom xixi a uz sa tesim ked budeme mat aj mi hihi.

keikei
1. feb 2008

ahojte babenky 😉

vladka, včera bol koník nemožný, mne sa ani poriadne otvoriť nechcel 😠

vladkaz1
1. feb 2008

asi moze byt.Ahoj keikei mi sa vzdy steretneme ked jedna z nas konci musiiiim Lucka vrestiiii ☹

keikei
1. feb 2008

no veď aj ja mám malú na rukách, ale moc sa jej to pri pc nepáči,tak tiež dlho nezostanem 🙂
papa 😉

annika
1. feb 2008

Díky Vladka, o dva týždne ja budem vám gratulovať. Každý mi hovorí, že po troch mesiacoch to už bude ľahšie. No, dúfam. Ináč sa nesťažujem, Robko sa veľmi snaží....
Len mne tá zlatá žila nechce zmiznúť, do kelu!!!! Už som si myslela, že bude o.k. a teraz predpredvčerom som zdvihla kočík a je tu zase.... Bože, bože!!!!

ellla
1. feb 2008

annika - to moze byt aj naopak. nas maly je cim dalej tym aktivnejsi a je s nim stale viac roboty. kdeze je to babatko, co spalo, kde sme ho hodili 🙂 . teraz ho musime stale striehnut, je to riadne vrtielko. budeme musiet zrusit prebalovaci pultik a aj vanicku - zacina to byt nebezpecne. zato, ked vidi lyzicku alebo hocijake jedlo - vtedy spozornie a sleduje, ci mu dame...ak nie, beda, spusti krik... 🙂

lubii
1. feb 2008

Ahojte
Robkovi gratulujeme k trom mesiacom
Ellla, s tým prebalovacím pultom asi budeme na tom rovnako. Ja už sa normálne bojím ešte aj otvoriť šuflík a zohnúť sa. Stále ho musím držať. Akonáhle ho rozbalím, už je na bruchu a potom bojujeme s ďalšou plienkou. Medzitým všetko ociká a ogrcká, lebo sa mu papa mieša v brušku, čo sa toľko pretáča. Kde je to maličké bábo, čo lemňn ležkalo.

bejca
2. feb 2008

dobre ranecko 😉 no my sme este 2v1 alebo teda kinderko 😅 xiixix zatial sa citim stale rovnako a nic nove na sebe nepozorujem - az na vacsiu chut na sladke ☹ 😒 😠 co by som teda nemusela :_N ale co uz - inak to som mavala aj pred menzesom - mozno to bude moj priznak preporodny 😀 😀 😀 xiixixixixxi ja som totiz nikdy nemala az tak velke bolesti pred menzesom - tak uvidime 😉

annika
2. feb 2008

Díky, Lubii!
Tak som už na to zabudla asi, aké to bolo s mojimi dcérkami vtedy, keď boli také maličké.Ale ako vás tu čítam, tak ma napadnú také mini- spomienky... Fakt. Sme mali celý byt zabarikádovaný...A trvalo to dosť dlho, kým každý nábytok našiel svoje miesto.
Ja som dnes doma sama s Robkom. Ostatní šli na lyžovačku do Jasenskej doliny.Až večer sa vrátia.
Bejca, Aja!!! Ako ste sa vyspali????Kinderká naše kotúľavé....Tak na vás vźdy myslím... 😀 😀 😀
Aj vám závidím tie chvíle, ten prvý pohľad a prvé dotyky s miminkami! !!!! Však uvidíte o čom tu píšem....

aja7
autor
2. feb 2008

ahojky maminky a kinderka..
stale 2 v 1 a ziadne priznaky...spala som dost zle..ale moja vina, lebo som povedala drahemu, ze nie je dobre pre mimi, ked zena spava na chrbte v 9mesiaci...Tak na WC chodim 1x za noc, ale ked sa drahy nahodou zobudi a ja lezim na chrbte, okamzite ma budi, ze otoc sa!! SLAK MA IDE TRAFIT...lebo potom nemozem zaspat! 😀 😀 😀 som mu teda mala co povedat, ja truba 🙄 🤐 😵

aja7
autor
2. feb 2008

wou, ze 40tt mi tu svieti 😀 😀 ale mojim tempom neotvarania sa, mi tu bude svietit aj 44tt 😀
no, idem robit sisky...dufam, ze detom budu aj chutit....oni by len maso 😝 😝

lubii
2. feb 2008

to ste pekne nazvali že kinderka 😀
Tak ešte chvíľku vydržte. Ja som bola tiež na nervy, keď som nevedela zaspať. A chodila som aj 5x za noc cikať.
My teraz cvičíme na fit lopte a v pondelok ideme plávať. Som zvedavá. 😵

pizzamati
3. feb 2008

Ahojte baby. Ako sa mame? 🙂 🙂

annika
3. feb 2008

No, pomaličky. Už sme po obede, tak upratujem trošku, lebo čakáme návštevu....Aj tak som chcela uparatať byt, no teraz mám aj dôvod..xixixix iAlibistka jedna, čo?
A ty? čo robíš??? Siesta, čo?

pizzamati
3. feb 2008

No ja sa mam okey ale oddychujem trošku a tak. A nevieš čo je s Bejčou? Od včera nedala o sebe vedieť. 😒

annika
3. feb 2008

Ani na téme februárovky sa neozvala??? Ja to nesledujem, ty to čítaš?

pizzamati
3. feb 2008

No ja to nesledujem . Tak newiem

annika
3. feb 2008

Je doma ešte, pije kafko, aspoň som to čítala vo februárovkách.
Manžel s detmi šli na nákupy,a ja ešte stále utieram prach...

pizzamati
3. feb 2008

A maly poslucha ked ta necha na pc? Oki ahoj ja už idem na prechadzku. 😒

annika
3. feb 2008

No, práve sa zobudil...Aj my sa chystáme von, aj u nás je krááásneeee!!!!! 😀 😀 😀

bejca
3. feb 2008

xixixixi jeden den sa tu clovek neukaze 😀 a uz vam chybam ?? pekne od vas 😀 ajku treba nahanat 😉 ta ma skorsi termin xixixixixiixixxi

bejca
3. feb 2008

kocky dnes ma tak desne bolia krize 😝 otras fuj ..... keby ma to boleli v piatok po tom glancovani doma ale dnes ??? 😔 😕 😨
ja som sa bola tiez prejst s nasim havinom aspon trochu ked je tak krasne ale viac nevladzem chodim ako kacica so slanom krizena 😅 xiixixixi
jaaaaaaaaaaaaj som zvedava kedy to na mna pride 😅 vacsina spomina kontrakcie a co ja viem akych poslickov a ja okrem bolesti krizov a lona , tlak na lono ked dlho chodim nic ine ani nemam .... ja asi ozaj budem tehu do 18 jeho rokov 😀

pizzamati
3. feb 2008

Ahoj bejca. No to sme radi že ta tu vidíme. Veru chýbala si nám. Pýtali sme sa anniky či nevie čo je s tebou ale potom sme šli do februároviek a videli sme že si v pohodke popíjala si kávičku tak sme boli aj s dcérou spokojné, Tak ti držime palčeky ak by to na teba prišlo. No hej aj tie bolesti krížov su predzvesťou že to možeš očakávať každu chvilu. Tak sa maj krásne a dobre to zvládni. Pá. 🙂 😵

bejca
3. feb 2008

ahoj pizza 😀 ste zlate 😉 ze mate o nas " strach" a neboj v pripade porodu sms posielam niekomu vo februarovkach a ajka vam da urcite vediet 😉
a tie kriiiiize 😝 no veru dnes su na nic ...a aj keby to prislo tak ved uz to je v poho si myslim tyzden na to uz mame aj ja aj ajka 😉 ale tej to prajem o nejaky ten den skor 😉

jarus1
3. feb 2008

ahojte baby, mám 35 rokov a pomýšľame na dalšie dieťa....bude s tým problém v tomto veku?

pizzamati
3. feb 2008

Ahoj jarus1. No ako vidíš je nas tu zopár čo máme po 35, a vládame to bravurne aj ked ja napr. som mala nejaké zdravotné problémy, na začiatku ale dufam že to zvládneme do konca.
Bejca. Jasné že sme zvedavé ako sa ti dari ved ráno ked sa zobudime tak aj s manželom aj s dcérkou myslíme že čo je asi s tebou či si ešte celá. 😵 Veru aj Ajka to má za malo, xiix, ale ona aspon už vie čo ju čaká že hej? 😲

jarus1
3. feb 2008

keď som spomínala svojmu gynekologovi, že by sme chceli dieťa, odhováral nás od toho...kvôli veku