Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
25. máj 2010

Riki,dobrá správa 😵 ,aj my sa tešíme a držíme palce

Beji, Ty si fakt vymazalaa celý album? a ja som poriadne ani bruško nevidela.

bejca
25. máj 2010

Lubi nie nevymazala 😀 poslem ti link cez Ip 😉

lubii
25. máj 2010

Vladka, ako samáte??? Ty aj Lucka? Už je v poriadku?

vladkaz1
25. máj 2010

ahoj Lucka dobre len je hrozne uplakana dam jej spravit krvny obraz komplet ,to neni mozne aby jeden den mala skoro 39 a druhy nic .. a uz sa to stalo viacej krat .
Ja dnes na kontrole dobre skoro rovnako len branku mam uz na volny prst a do teraz som mala len na spicku prsta ,no uvidime piatok znova kontrola a vcera som mala uz bolesti a nic

bejca
25. máj 2010

Vladka som rada ze Lucke je uz lepsie 😵 a ten KO jej daj spravit jednoznacne 😉 super ze kontrola v pohode a neboj cez vikend to pride 😵

vladkaz1
25. máj 2010

Beji ja nebojim som zmierena so vsetkym aj teraz mam mierne bolesti a nic 😉
dam jej ho spravit na vlastnu ziadost bojim sa o nu ,to nieje celkom v poriadku toto

bejca
25. máj 2010

ja viem a aj viem ze by si najradsej uz mala po 😉 a sksu sa sprchovat a teplou vodou na krize 😉

vladkaz1
25. máj 2010

davam si moja teplu vodu kolko znesem ,vcera som mala kazdych 15 min bolesti asi hodinu ,no vliezla som do vane a nic 😅 ustalo to

bejca
25. máj 2010

jaaaaaaaaaaaj zlatko moje 🙂 ja viem ze by si uz rada rodila 😵

ssonusa
25. máj 2010

Riki, dobre spravy... tak sa isto tesite aj s tatinom 😉

Vladi, tomu tvojmu synacikovi sa velmi nechce na svet, ze? je mu tam u teba dobre... 😎

Bejus, a co take ti pisali cudzi ludia? dufam, ze len chvalili,,,, 😀

My pozerame euroviziu a jedujeme sa, lebo nemozeme hlasovat... irsko v dnesnej skupine nie je a tak nam nejde hlasovat.... minuly rok sme boli v skupine spolu s irmi a tak sme mohli hlasovat pre slovenskooo, slovenskooo, heja heja heja slovensko - hups - som sa nechala uniest 😀 😎

Gabi, kde si?

bejca
25. máj 2010

Soni nie praveze uplne bludy mi tam pisali ...ale kaslem na nich uz som si to vybavila 😉 xixixixi a s tou eurovisiou si podarena 😀

vladkaz1
25. máj 2010

@bejca ano ano mas pravdu

@ssonusa ty si podarena veru 😀

lubii
25. máj 2010

jéj, eurovízia, celkom som zabudla.Naši už spievali?

bejca
25. máj 2010

no idem ja kocky sprchenzi a hajenzi 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😵

ssonusa
25. máj 2010

@lubii spievali... boli sme stvrty v poradi.... a uz odspievali vsetci... uz sa caka len na vysledok

nika07
25. máj 2010

aj my pozeráme Euroviziu,
ssonusa, to fakt nemôžeš hlasovať, som to nejako nepostrehla, viem že nemôžeme my hlasovať za Slovensko ☹

som zvedavá či postupime 😵

ssonusa
25. máj 2010

@nika07 - my teraz nemozeme lebo iri nie su v tejto skupine... minuly rok sme boli spolu v jednej skupine - iri aj slovaci a vtedy sa odtialto dalo hlasovat pre slovakov... juj... a zatial stale nic... ☹

ssonusa
25. máj 2010

@nika07 joj, neviem ci vies, ze zijeme v irsku 😀

ssonusa
25. máj 2010

tak a je to.. klasika,,, zasa nic... hold, sme mala krajina, alebo ja neviem... fnuk.... 😖 🙄 😠

lubii
25. máj 2010

😢

nika07
26. máj 2010

ssonusa, viem že žiješ v írsku 🙂

aj ja som bola sklamaná, že sme nepostupili, ale mala som pocit, že Kristína mala strašnú trému ☹

tak snád nabudúce

ozaj DOBRÉ RÁNKO 😅

ssonusa
26. máj 2010

Cafte....

@nika07 presne tak - s tou kristinou sa to zdalo aj nam, ze sa jej hlas triasol... no ved je to mlada zabka, asi prvy krat v zivote na takej velkej sutazi a mozno pred takym mnozstvo ludi - neviem, tym, ze sme dlho prec ani netusim kolko ma odspievane a pred akym publikom 😢 a napr. osvetlenie ked nasi spievali bolo o nicom..tmave (nehovorim, ze by tam mal byt ohnostroj alebo vela farieb, ale... ) tanecnikov ani vidno nebolo az ku koncu.. ja viem, ze ide o spev, ale predsa len ta "kulisa" tam chybala...

a inak ako babulky? 😀

nika07
26. máj 2010

ale aj tak si myslím, že to vôbec nieje o speve a pesničkách, lebo boli tam aj horší a postupili
😖
mne sa ani nepáči v pravidlách prečo by mali automaticky postupiť zástupcovia zaklad . krajín

annika
26. máj 2010

😝 😝 😝 Ahojte!!!Soni, ja som tu, len nejak čas nemám....Včera som už dokonca ani počítač nezapla, boli sme s Ankou v Blave na kontrole, dnes s Gabinou u ušno krčnej, máme už teramín na operáciu tých mandlí, presne o mesiac tam pôjde... 😖 😖 😖 ,no a chce to v celkovej anestézii, preto sme behali hore dolu, či sa to dá... 😝 😝 😝
Ináč sa chystáme na víkend do GAbčíkova na 8. motozraz, svokor zas zajtra ide na tri týždne do TAtier na liečenie a ja som včera ešte mala aj rodičovské... 😅 😅 😅 😅 uff.....
Ale vidím, že tu máme novú mamičku v 7 tt, Riki ahoj!!! Koho máš doktora? Chodíš sem do DS?
Vladi, čítala som ťa na FB, ie teploty u malej fakt nech vyšetria. Vy už máte vonku všetky zúbky? Lebo my ešte stále nieeee tie posledné dolu...

annika
26. máj 2010

Lara, už máš šaty na tú svadbu??? 🙂 🙂 🙂 🙂
Aale, ty už pracuješ??? Veď je malá ešte taká mallililinkááá... 😅 😅 😅

annika
26. máj 2010

A neviete, čo budem zajtra variť???? 😀 😀 😀 😀 😀

riki1
26. máj 2010

Annika ,ja chodím do Ba ,do súkromného GPN ,ja len bývam v okrese DS ,ale stále som v Ba ,pracujem tak a aj deti tam chodia do školy ,takže domov chodíme len prespať 🙂

annika
26. máj 2010

Aha, takže tak...ale rodinku máš krásnu...deti už vedia o bábetku? 😉

ozi
26. máj 2010

Ahojte babuľky
zdravím nové tváre 😵

vladka je ešte celá??? 😕

my sme boli dnes na očkovaní na Prevenar , ale zvládla to perfektne , máme 7500 g takže taký drobček
chodíme už krásne každým dňom viac a viac dnes už z izby do izby a nazad , zlatá je ako sa z toho teší
zúbok sa nám prerezal tretí, a vyzerá to tak, že ide ďaľší ak nie dva 😝

riki1
26. máj 2010

@annika ...ďakujem ,jasné ,že vedia ,veď to oni nás do toho dokopali 🙂 ,moje deti milujú detičky ,tak viem ,že budú tí najlepší veľkáči súrodenci !