Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
27. máj 2010

Pizza, neposlala si energiu, tak ani ja nežehlím... 😀 😀 😀 namiesto toho tu máte ten rýchly recept:
5 žĺtka vymiešať s 24 dkg práškovým cukrom, pridať 8 pol. lyžíc vody,24 dkg polohrubej múky, polku kypriaceho prášku a vymiešané bielka, vymastíš plech, vyleješ cesto, hádžeš do toho cesta nejaký kompótik,/len ovocie!!! 😀 😀 😀/ najlepší je marhuľový alebo višňový a pečieš 40 minút na 180 stupňov... 😀 😀 😀 😀 😀 kamoška dáva ešte na to želatínu, ale ja len práškový cukor a hotovo...

bejca
27. máj 2010

Pizza no ziadne balenie nebolo 😠 moj muz je tiez taky ze bud vsetci alebo len on 😠 a este mame aj tak " veselo " momentalne doma ze sme sa este ani nerozpravali ................ 😒

Soni a to je ake zeIrske leto 😕 to vy mate len par dni ?? a neni potom voda studena ?? ja si to neviem predstavit 😅

Anika ani mne neposlali a zehlila som 😉 Petko sa tu hral pri mne kuriatko moje a ja som zehlila lebo vecer sa mi nebude chciet 😝

annika
27. máj 2010

Bejca, aj ja som nakoniec vyžehlila, Robka som poslala s cokom von, aj Anka s nimi išla,Gabina sa zas učí...a ja som žehlila...
Lebo žena sa jednoducho nevie nudiť...ja keď sa náhodou nudím, tak vymýšlam zas hlúposti... a to zas nie je najlepšie riešenie... 😉 😉 😉 Kedy pôjdeš do Blavy? Dovolala si 😖 sa už?

bejca
27. máj 2010

nie nedovolala ☹ stale ma vypnuty mobil ☹ ona mala ist na nejaku konferenciu tak asi este neni na Slovensku ....zasa skusim zajtra 😅 a super ze si ozehlila aj ty 😉

ssonusa
27. máj 2010

ja zodpovedne prehlasujem, ze som nezehlila... doteraz sme robili placky - odkedy som dorobila taxikara a polievku 😀

@bejca - si uhadla - irske leto byva vacsinou 4-5 dni tak do 22-25 stupnov. ale tento rok slubuju dlhsie a teplejsie -tak som velmi zvedava... 😝 My sme boli v takej zatoke, kde su priehlbinky a male vyvyseniny a v tych priehlbinkach je tak po pas vody pri odlive a voda vcelku pouzitelna...

Vladka, si este tu?

pozerate druhu cast eurovizie koceny?

lubii
27. máj 2010

Ahojte

ja nežehlím, u nás žehlí Danielka 😉

Beji, držím palce, všetko bude dobré

lubii
27. máj 2010

unás dnes taká búrka bola a prietrž mračien, asi len pol hodiny, ale potok bol hneď plný a všetci naokolo čerpajú vodu z pivníc. My máme našťastie v pivnici sucho

nika07
27. máj 2010

ssonusa ja pozerám 😵 😵 😵
ja som dnes prala, takže žehlenie bude asi zajtra 😉

bejca
27. máj 2010

Soni aha 🙂 no tak to nemate bohvie co 😅 ale tak aj u nas uz tie leta nebyvaju co byvali 🙄

Lubi zavidim to zehlenie 😵 a dakujem 😔

burky u nas pomalu denne 😝 a tiez teda za chvilku kopa vody vsade 😒 este 🤐 e 🤐 🤐 ked to slnko vide tak sa aspon co to poschne ...my sme dnes vecer isli vencit a zobrali sme bicykel juuuuuuuuuj tak mu to uz super ide 😵

vladkaz1
27. máj 2010

ahojte my sme mali dnes sok ,Lucku na ihrisku odrazila 2X hojdacka az do vzduchu letela ,podbehla tam 😔 😢 ja som nestihla dobehnut vracala mi a ja tiez ... je mi hrozne nic jej chvalabohu neni aspon myslim pozorujem ju zatjtra pojde dokimu

bejca
27. máj 2010

Vladka ked si pamatas nam sa to stalo minuly rok 😔 🙄 posielame pusinky a neboj isto bude oki a ty sa opatruj

vladkaz1
27. máj 2010

@bejca neveris mi ale jak som utekala som sa pocurala ☹ ,je mi hrozne dakujem ti dnes asi spat nebudem

bejca
27. máj 2010

verim ti zlatko 😔 a ukludni sa a oddychuj , nemozes sa vycerpat !!!

no idem ja spinkat 😉 dobruuuuuuuuuu

vladkaz1
27. máj 2010

dobru

pizzamati
27. máj 2010

Ahojte dievcata. 😵
Asi uz ziadna tu nie ste. Ja som teraz dozehlila a prisla som na kuk co nove ci nahodou Vladka uz nema po tom a co citam? Vladi tak tebe teraz treba tolko stresov ze? Chudatko mala. Asi grckala zo strachu 😢 😢 , a ty z nervov, boze to je smola. Posielame malinkej pusinky.
Anika hej poznam ten kolac je to vlastne piskota alebo bublanina aj ja ju robim. Predvcerom som upiekla babovku lebo chcheli kazdy zjedol jeden kusok a tam je vsetka. Zajtra pojde do kosa. Vcera som robila ryzovy nakyp tak ten sa zjedol. 🙂

No co to tu trepem idem aj ja hajkat.
Beji a ty bud tiez kludna neboj. A ty nasi muzi su asi rovnaky.
Baby aj vy mate niekedy pocit ze ste ako robot? Cely den sama s malou, upratat, navarit, ozehlit nakupit byt s nou doobeda vonku, dat ju hajkat, potom rychlo urobit co som nestihla , potom dorazi ostatok rodiny domov podavat im jest umyvat zas riad potom von ked sa pride domov zas jest okupat ide sa spat kokos ja mam dnes taku depku z toho vsetkeho najradsej by som uz isla do roboty ved ja sa nemam ani s kym porozpravat cez den len s tou malo. Uz mi asi riadne jebka. 😅

riki1
27. máj 2010

🙂 ..večer o deviatej som sa dotrepala domov z práce a práve som dopiekla zemiakové placky ,čo by som neurobila pre svoju herečku ,keď si tie zemiaky sama nastrúhala ,vonia mi celý dom 😅

pizzamati
27. máj 2010

Riki si spravna mamina a kde pracujes ked chodis tak neskoro domov? 🙂

pizzamati
27. máj 2010

Dobru noc. 😲 😅

ssonusa
27. máj 2010

@riki1 aj my sme dnes plackovali...zemiaky nacistila starsia, mixer nastruhal a ja s mm sme prazili 😀 narobime ich vzdy ak pre rotu vojakov, tak by som tam sama bola asi doteraz... 😀

@vladkaz1 Vladi, drzkajte sa... isto bude mala v poriadku...to bolo len z toho soku a laku... davaj na vas pozor...

idem aj ja uz spat, tak dobru nocku alebo dobre ranko ? 🙂

bejca
28. máj 2010

ahojte

ja sa doki nemozem dovolat , stale ma vypnuty mobil 😒 ☹ a Petko mi vcera a aj dnes rano hladkal brucho a potomma dnes objal a hovori mi : lubim ...a potom lubim babo ....az sa mi chce plakat 😢je mi do placu 😢

Piza no asi to mame podobne a aj s tou depkou 😅 😔 tiez mam pocit ako keby len sluzka zo mna bola a nic ine ...este ze mam net a sem tam si napisem lebo inak fakt nemam ani s kym slovo prehodit 😒 😖

Riki no teda super si super mama 😵 a placky sme my uz veru dlho nemali asi spravim v najblizsej dobe 😵

vladkaz1
28. máj 2010

@bejca ja ta asi neutesim ,ja som v takej depke ze is nevies predstavit .
Moja netrap sa ,vsteko bude tak ako ma byt ,hlavne sa nenervuj moja pekna ..
Ja mam este dnes hrcu v zaludku nemam chut sa ani smiat ,dnes idem na 12 tu do nemocnice zas ma poslu domov urcite ,mala ide nasim muz ju tam odnese potom uteka do prace a ja zas pre nu hore dole .. este ze je v poriadku

bejca
28. máj 2010

Vladka dik a aj ty nebud v depke , hlavne je ze je Lucka oki 😵 a to behanie hore dole vam nezavidim ... 😒 a nemozes sa s dokim dohodnut aby ti to vyvolali ked tam dnes ides ??? 😅

annika
28. máj 2010

Ahojte!@bejca, a do ordinácie nemáš číslo? 😉 😉 😉 Neboj sa, bude všetko dobre! 😵 😵 😵
@vladka, ako sa máte? Bože nemáš ty dosť problémov, ešte aj tá hojdačka s Luckou...je mi ľúto, držím palce, aby bolo o.k. 😉 😉 😉
@riki1, o polnoci piecť placky...klobúk dolu! Ty si lepšia než môj svokor... 😀 😀 😀 😀 U nás on robí placky a pre celý regiment.. na.tri dni to máme vtedy čo jesť a ešte aj v mrazáku máme... 😀 😀 😀 😀
My sme už včera bicyklovali na dvore s gumákmi, prším plášťom ,kuk na fotku...u nás každý deň takéééé búúúrky.....joj, ani nehovorím... 😅 😅 😅
Pizza, veru sme roboti.... ale keď sa deje niečo a mám doma stresy, tak s nostalgiou spomínam na tie "kľudnejšie zlaté časy..."

bejca
28. máj 2010

Anika na ordinaciu nemam a ked nema zapnuty mobil tak aj tak by mi to bolo na " prd " ked tu neni ... 😒 a dakujem

bejca
28. máj 2010

Robko je zlatucky 😵

annika
28. máj 2010

Ja by som to aj tak skúsila...vygooglovať niečo cez Zlaté stránky.... nech mám pokoj v duši....

zumila
28. máj 2010

ahooj, prosím ťa nevieš mi poradiť niečo ohľadom kojenia?

vladkaz1
28. máj 2010

@zumila je tu tema o kojeni dakujeme Anag myslim ,skus tam ,ona je poradca 😉

bejca
28. máj 2010

no tak som si nasla cislo ...zavolala a pani doki ma dovcu az do 7.6. .....😅 😒 asi to necham tak a bude ako bude ......na buduci tyzden behnem estek dokimu tu v TT tak mi kazal ...a uvidime 😅

ssonusa
28. máj 2010

Caute babulk,y

Bejci neboj, bude dobre... pockas, pojdes buduci tyzden - len sa skus nenervovat, viem, ze je to tazke, ale skus kvoli vam vsetkym 😉

K tomu vyvolaniu porodu- ja si nemyslim, ze to je az taka istota. Ja som mala prvy termin 13.12. a nic. Druhy termin 18.12 - den pred tym som musela nastupit a 18teho rano ma dali na vyvolavacku - vraj druhy termin uz je a ked sa to podari budem do vianoc doma... a na obed ma z nej pekne zlozili dolu, lebo som sice mala bolesti ale nie velke a nic z toho... a mala sa narodila az 23.12..tak si myslim, ci si to dieta nepostavi hlavu a vrhne sa do tohto sveta az je na to pripravene... ci nie?

idem pracovat aj ked najradsej by som tu s tym sekla...verte mi, ze mne teraz chyba robit tu "sluzku domacu" a venovat sa dietatku... uzivajte si ten pokoj a tie male detske tvaricky, ktore by bez vas neboli, kym mate sancu... 😅