Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lenka07
13. máj 2014

Ja sa snažím no neviem či sa podarí mám tri deti a dva potraty za sebou a od marca sa snažíme no zatiaľ nič a vek si myslím že ešte niesom tak stará tohto roku budem mať 39 🙂

mija51
13. máj 2014

My sa tiež nesnažíme nejak dlho, ale niekto otehu hneď, aj keď nechce, ale asi čím človek viac chce, tým to ide pomalšie. Ja dosržiavam prísnu životosprávu, hmotnosť ideálna, nepijem, nefajčím, beriem inofolic, vit. E, športujem. Ale mám poriadne stresujúcu prácu, takže tam môže byť zádrhel. 😉

woman04
13. máj 2014

@mija51 presne o tom to je,je to v hlave...ja som mala relatívne vysoký vek,myóm,hematóm,štítnu žľazu zníženú funkciu,som anemická,robila som od nevidím do nevidím a aha,drobec má už 2,5 roka .. sám sa rozhodol,že nám spestrí život a my sa veľmi tešíme 😀

janah30
13. máj 2014

@mija51 dakujem za odpoved ja som si tiez dala vybrat vnutromaternicove teliesko a zatial bez vysledne tak dufam ze mam este sancu mam jeden porod spontane a dva cisarske ten spontane nedopadol dobre a tie dva cisarske super takze teras mozem len cisarskim rezom 😖

agfa
14. máj 2014

ahojte, mam 38 rokov a maly ma 23 mesiacov a bez snazenia a pomoci. akurat denne narazam na ludi co komentuju, ze aka som stara, bez chlapa a male dieta na krku blabla... a napriek tomu drzim vsetkym (aj starsim hehe) palce ako sa da.... aaa svoje dietatko milujem najviac na svete .)

lenka07
14. máj 2014

@mija51 nevzdávaj sa ja mám za sebou dva potraty a predsa sa nevzdávam do tretice sa to musí podariť ja sa nevzdávam nechcem to vzdať a musím a musím 🙂 😀 😉

lenka07
16. máj 2014

@agfa nevšímaj si takých ľudí aj ja mám s takými skúsenosť keď som minulý rúk otehotnela tak aj samotná svokra nám povedala "že kde sme mali rozum keď sme toto urobili a že som už stará a deti sú už veľké " no bohužiaľ som o naše zlatíčko prišla v 10tt ☹ to už svokra sa trochu spamätala ale to nám malinké už nevráti po polroku som opeť otehotnela ale zas sa to zopakovalo začala som krvácať a v 7 tt som potratila to už sme nikomu nepovedali neoplatí sa stresovať pre hlúposť iných 🙂 . Moje deti sú zlatučke a som vďačná že ich mám a tie straty naších anjelikov sú velmi bolestivé to prvé nám oddyšlo na meniny a to druhé zas na narodeniny ☹ . Teraz čakám či dôjde ms a dúfam že sa to podarí verím tomu 🙂

tinacho
16. máj 2014

@mija51 Ahoj po tvojom príspevku som sa našla. Toto isté som stvárala ja. Nič nezaberalo, keď sa to konečne podarilo potratila som, potom znovu nič. Rozhodla som sa odísť z práce, pretože to bol iný blázninec. A čuduj sa svete po 3 mesiacoch som ostala ani neviem ako tehotná. Mám tento rok 35 a dúfam že v jeseni sa budeme tešiť z nášlo šťastia. Vieš človek niekedy musí zvážiť čo je pre neho dôležité. Ja som obetovala prácu dobre platenú, ale myslím že to bábo je na nezaplatenie 😉 😉 😉

mija51
16. máj 2014

@tinacho Asi od júna budem čerpať dovolenku mesiac aj pol, možno dva. Dúfam, že sa dám do poriadku a vyčistím si z roboty hlavu. "Spolieham" sa na toto leto. Ak nič, tak sa budem snažiť o úplnú zmenu roboty. Uvidím. No ešte aj mávam stále nejaké zápaly, herpes genit., a to tiež môže byť z toho stresu. Vo februári som si dala vybrať Mirenu a možno sa aj telo potrebuje spamätať. MS napravidelná, naposledy po 38 dňoch. To som si myslela, že sa možno zadarilo, dokonca aj test mi ukázal "ducha". A potom nič.
Och, ako ja závidím ľuďom, ktorí majú kľudnú prácu. NIekedy si pomyslím, že by som radšej makala fyzicky, ako takto (robím s deťmi s poruchami správania). Ale na druhej strane ma to aj baví.
Veľmi Ti gratulujem, prajem veľ a zdravíčkA 🙂

agfa
16. máj 2014

@lenka07 Dakujem za podporu 🙂 no, obcas je to nepochopitelne co ludia dokazu vypotit... Verim, ze ku vam bocian co nevidiet prileti a budete sa tesit vo velkom 😎 Drzim palce!

mija51
27. máj 2014

Ahojte, je tu akosi ticho, ale ak tu niekto bude, chcem sa s ním podeliť o novinku. Čo myslíte?

satanka1
27. máj 2014

@mija51 gratulujeeeem 🙂

mija51
27. máj 2014

@satanka1 ďakujem, dúfam, že to nie je falošný výsledok, ešte asi ráno skúsim inú zznačku

satanka1
27. máj 2014

@mija51 z Dr.Max sú spoľahlivé testy

mija51
27. máj 2014

@satanka1 jasné , kúpim si ten, tam som mala na pláne aj ísť, toto bol Mamatest 10

lenka07
28. máj 2014

@mija51 gratulujem a prajem všetko dobré a bezproblémové tehotenstvo 🙂

lenka07
28. máj 2014

Moja snaha opeť zlyhala prišla ms :( už to asi vzdám nebaví ma už to čakanie :( je to nad moju psychiku a aby toho nebolo málo tak som sa s manželom pohádali pre dcéru dnes maturuje a je vystresovaná ja samozrejme s ňou a on sa nám vysmial že čo prehaňame ☹ .

susi21
28. máj 2014

Ahojte, možem sa k vám pridať? Mám 35 a snažíme sa otehotniet. Koľko vám to trvalo kým sa podarilo?

lenka07
28. máj 2014

@susi21 ahoj no nám to trvalo pokiaľ som otehotnela prvé tehuľ. Bolo bez problémov druhé už s problémami praskla mi placenta v 37tt ale chvála bohu všetko je ok dnes ma syn takmer17 a tretie som si odležama do 4 mesiaca v nemocnici / zomrela mi mamka/ tak ma chceli mať pod dozorom dosť zle som to znášala :( potom dlho nič a minulý rok som potratila v 10tt zlyhalo srdiečko :( a potom o 4mesiace znovu to isté dnes viem ,že to bolo koli vírusu herpesu a borelie :( našťastie už je všetko ok a od marca sa snažíme

susi21
30. máj 2014

lenka07 ahoj, joj, to mi je ľúto a držím palčeky, aby sa vám to podarilo, čo najskôr. My sa snažíme ešte len chvíľu a dúfam, že sa nám to podarí. Bude to naše prvé, tak aj preto mám z toho trošku obavy, ci už nie je neskoro.. Ale pevne verím, že to bud v pohode. 🙂))

dana_l
30. máj 2014

@susi21 my sme mali stastie, na prvy sup. ale potom sa nam nedarilo az ked som uz "nechcela" byt tehotna tak som hned otehotnala

susi21
31. máj 2014

@dana_l no tak taky priebeh by sa pozdaval aj mne ;) teda toho prveho mimina.... nejak na pilu netlacim, ale predsa len.... strasi ma ta 35 :D

lenka07
10. jún 2014

Ahojte ja sa stále snažím s manželom a akosi to nejde a nejde stále negatívne :( . Moja švagrinka tiež skúšala sa hneď na prvú šupu bola druhý krát tehotná doma majú dvojročnú princezničku 🙂 . Teraz je 9 tt je zatial ok drźim jej prsty aj vám všetkým čo sa snažia ako ja 🙂 aj tým čo už majú svoje zlatíčka v náručí 🙂

janaj733
16. jún 2014

dievcata netreba na to mysliet ja som nemohla otehotniet skoro 2 roky brala som hormony bola som aj na laparke ci je vsetko ok a vsetko bolo ok a ked sa stale nedarilo tak som to prestala riesit zamerala som sa na ine veci a zrazu menstruacia nedorazila a na teste boli // ciarky a tak cakame male mimi :D

lenka07
17. jún 2014

Naša snaha otehotnenie opeť zlyhala došla ms ☹ odkladáme prácu na budúci mesiac 🙂

blcha76
23. jún 2014

Ahojte dievčatá, nám sa nedarilo už 4 roky tak sme navštívili CAR a po roku útrap a behania hore-dolu, a tiež po 3x IUI a 1.IVF mám pozitívny testík 🙂 , tak teraz mi zostáva len čakať, či bude všetko v poriadku. Neviem kedy robia prvé sono, ale budem dovtedy opatrná s tešením sa 🙂 ... Tak čakám...

susi21
30. jún 2014

@blcha76 gratulujeeem, a urcite bude vsetko ok, neboj... 🙂 my este stale snazilkujeme 🙂)

blcha76
1. júl 2014

@susi21 Ďakujem. Držím palce v snažilkovaní, nech sa ti čo najskôr objavia // na teste 🙂 .
Ja mám za sebou kontrolnú krvičku. Za 6 dní mi hcg súplo z 313 na 2615 🙂 . Snáď je to dobré, neviem...
22.7. idem na sono, tak som stále opatrná a čakám 🙂 ...

lenka07
1. júl 2014

Ahojte dievčatá skúste mi poradiť na čele sa mi objavili pigmentové škvrny a kožná mi predpísala mastičku locacid 0,05 na večer ale cez deň sa mi to celé lúpe a dosť to štípe ☹ natieram si čelo s 50-tkou faktorom na opaľovanie ☹ .pred tým som si náčelník dávala citrónové obklady ale keď som išla von opeť sa ukázali ☹ nechcem mať také škaredé čelo pohybujem sa často vo veľkej spoločnosti a nechcem pútať pozornosť mojím fľakatým čelom -mejkapom sa to veľmi neprekryje ☹ za každú radu vopred ďakujem 😉

susi21
19. júl 2014

@blcha76 drzim prstiky na sono, nech je to malinke zdraveee ako rybka... u nas zasa nic, ale nestracame nadej, zaciname rozmyslat, ci sa neobjedname do heliosu, ale trochu mam obavy....