Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annaruzena
10. aug 2015

@dana_l dakujem za povzbudenie, tesila by som sa, keby to uz vyslo. Budem sa snazit nebyt taka krcovita a dat tomu volny priebeh. Prajem ti vsetko dobre.

zuzicek88
19. okt 2015

@annaruzena ahoj mam podobny problem ako ty

borievka111
25. okt 2015

@annaruzena Neboj sa....co ma prist, príde....co ma byt, bude, len niekedy to musime nechat na vyssiu moc, nie vsetko dokazeme ovplyvnit, nám uz sa narodilo dievčatko, 12.10, náročný pôrod, ale zvládli sme to a strach som mala veľký hlavne z pôrodu, aby sa niečo zlé nestalo, ale vtedy to už neriešiš ale sa sústrediš na výkon...

zafi
27. nov 2015

@dzanem ako sa darí?

dzanem
27. nov 2015

@zafi
@zafi zdravim,pond.utorok cakam ms,dnest test so strasne slabym duchom asi kanalik,minuly mesiac to iste a skoncilo sa to mikropotratom

majaon
16. jan 2016

ahojte,chodi sem este niekto? ja sa pripajam ku skupinke so zienkami nad 35 rokov,co sa snazia o babo,mam uz dvoch lapajov,ale s priatelom by sme prijali este jedno dietatko - jeho je len Šimonko...no uvidime co nam prinesie tento rok... 😉

bosorka27
18. mar 2016

@majaon@majaon ahoj ja som dnes sem tiež nakukla a ako tak pozerám tak sme tu už iba mi dve;) ja toho roku dovrsim 37 a tiež sa už od júla pokúšame o vyrobu dvoch ciarok na teste🙂

majaon
20. mar 2016

@bosorka27 tak ahoj,ja budem mat v aprili 36 a pokusame sa o mimi asi tak od oktobra,ale nic...no ja verim,ze ked sa prestahujeme do domceka,co si prerabame,tak sa podari,ved sa hovori - do noveho treba aj noveho clena - 😀 A vy planujete prve,ci? drzim paste 😉

ingelika78
20. mar 2016

@bosorka27 @majaon i ja som tu, mam 37 😲

majaon
20. mar 2016

@ingelika78 ahojky 🙂 ale podla fotky vobec nevyzeras 😉

bosorka27
20. mar 2016

@majaon ahoj,ja budem mať v októbri 37.ja už mám dve deti ale priateľ nie tak aby sme boli kompletná rodina tak chceme mať jedno spoločné.snažíme sa od minuloročného leta no zatiaľ nič:( asi aj u nás to bude tak ze sa podarí az ked sa prestahujeme do domčeka,lenže mi ešte len čakáme na stavebné povolenie:/

bosorka27
20. mar 2016

@ingelika78 vítame ťa🙂

janap76
20. mar 2016

Snažilky rada by som Vás povzbudila 🙂 tiež som patrila medzi snažilky po 35-ke 🙂 Dnes mám 39 a v auguste čakáme druhé dieťatko 🙂 mala som endometriozu a dlhšie sa nedarilo. Každému pomôže niečo iné, mne pomohol isoflavon forte. Nejako mi to štartlo vaječníky 🙂 tak nestrácajte nádej a snažilkujte 😉 😉

butterfly333
20. mar 2016

AHojte možem sa aj ja pridat?nepripadám si stará na dalšie bábo mám už dve no mooc tužim po tretom,mám za sebou 4potraty posledne v 22tt som rodila mrtve,Teraz mám dve no tužba po tetom je velka v lete budem mat 37r sme obaja v poriadku tak zvažujem laparo neviem čo by už pomohlo.My sa snažím skor druhy rok.

bosorka27
20. mar 2016

@butterfly333 ahoj vítam ta.aborty su veľmi zlá a smutná udalosť ale my ženy zvládneme všetko🙂držím palce

evittam
20. mar 2016

Držím vám všetkým prsty, kočky. Ja som rodila druhú dcérku v 36-stke 😉 . Podarila sa nám na prvý a jediný pokus za 2,5 mesiaca 😀 . Prajem aj vám aby vám to čím skôr vyšlo a aj tak "ľahko" ako nám. 🙂

butterfly333
20. mar 2016

@bosorka27 ja verím že sa to podarí len dufam že tento rok.

bosorka27
20. mar 2016

V to dúfame všetky🙂 treba myslieť pozitívne

majaon
21. mar 2016

@bosorka27
@ingelika78
@butterfly333 pozeram,ze som to tu celkom rozbehla 😀

@janap76
@evittam dakujeme za povzbudenie,prajem vsetko dobre 🙂

majaon
21. mar 2016

@butterfly333 ahoj,teba som citala uz aj v inej teme,je mi luto,co si si prezila,a dufam,ze to bude uz len lepsie 🙂

sonaja
21. mar 2016

🙂 ahoj aj som tá nad 35 tak mer 37 budm mať a nejak nás pochytilo že by sa nám k našemu 14 ročnému ešte jedno hodilo 🙂 snažilkujeme od decembra,. tak tento mesiac sa uvidí 🙂 (zase)

1fifinka1
21. mar 2016

ahojte, ja mam za sebou tiez aborty, presne 3. budem mat tento rok 38 rokov a pred 2 mesiacmi sa nam narodila dcerka, po vsetkom mozno aj nemoznom. Ani sme uz nedufali, a to starsia dcera ma 17, a syn 10. Drzim vam vsetkym palce a povedzte si ako ja. Dovtedy to budem skusat, kym sa to nepodari 🙂))

sonaja
21. mar 2016

no ja som povedala že tento rok budem skúšať a potom už nie. neviem asi to tie čísla len robia. ale asi už potom nie. tak sa modlím aby to vyšlo tento rok. navyše manžel ma 47 tak to ma tiež nejak stopuje aj keď u chlapov to je asi iné.

majaon
21. mar 2016

@bosorka27 takze idete stavat domcek? parada,aj my sme uvazovali nad novym,ale nakoniec sme kupili starsi a pomaly prerabame...ratam,ze najblizsie plodne dni budeme uz v novom 😀

ingelika78
21. mar 2016

@majaon ved ano to je super, ja som tu hladala takuto temu, pre "starsie" - ale vsetky boli uz dlhsiu dobu neaktualne. Vyzera, ze vacsina mamiciek uz ma 1-2 starsie deti - i ked sem tam sa mi podari zahliadnut aj nejaku este bezdetnu ako i ja.

majaon
21. mar 2016

@ingelika78 takze u teba bude prve babo? odkedy skusate?

butterfly333
21. mar 2016

@majaon dakujem velmi pekne no ja som sa dnes konečne odhodlala a bola som sa obj na laparku a idem 3.4 do nemockya 4.4 ma budu operovat verím že potom sa to podarí.

ingelika78
21. mar 2016

@majaon Ano. No necely rok, od maja minuleho roku (2015). Nemam ziadne zdravotne problemy, ani som nikdy nemala, moj manzel ma vysledky tiez v poriadku. Tak ja si myslim ze zase zazraky v nasom veku nemozem cakat...Ale uvidime, vsak su aj starsie mamicky 🙂 myslim pozitivne.

majaon
21. mar 2016

@butterfly333 drzim paste nech ti vsetko dobre dopadne 🙂
@ingelika78 zazraky sa deju a to je pravda,treba mysliet len pozitivne aj ked je to niekedy tazke 🙂

butterfly333
21. mar 2016

@majaon dakujem verím že sa potom zadarí. 🙂