Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

pizzamati
19. jún 2010

@bejca nadherne fotky Petko je riadny lapaj ze? Perfektne lego kde ste mu ho kupili? Ja chccem tiez kupit malej nejake lego ale manzel hovori ze je to skoro ze to nebude vediet stavat, ma take kocky ze Zako ale tie jej nic nehovoria nechche sa s nimi vobec hrat. 😒 Beji dobre si si to zorganizovala ten zajtrajsi obed parada. 😀 😀 😀
Zajtra je den otcov tak nas tatko nas pozyva na obed takze ani ja nebudem varit. 🙂 🙂

@annika No ta Gabi ma teda stastie, je sikovna ze? Este ze je koniec roka ☹ ☹ ☹ Aj my sme boli dnes u svokry na dvore Dominika sa vyblaznila s Matkou a tatkom bola uplne znicena. 😝 😝 😝

bejca
20. jún 2010

dakujem za pochvalu a dobre ranecko 😵

Nika ale teda za toooooooooooolko prachov 😅 a je tam len par kociek 😠 ...no hruza ...takze teraz budeme dokupovat aby sa mohol hrat 😅

Anika juuuuuuuuuuj dcera toho ma teda az az 😒 a teda este aj prst si zlomi chuda 😕 nech sa jej rychlo zahoji a vsetko uz nech ma dokoncene 😉 a super ze ste si uzili vcerajsi den 😵

Pizza to sme kupili v draciku maju tam 15% zlavy na lego kto vlastni kartu dracik 😉 tak sme mu kupili ale teda sme naozaj sklamany ze tam je toho tak malo za cca 25 euro 😒

my asi pojdeme teraz do Tesca na nakup a potom na obed k svokrovcom 😀 potom domov spinkat a poobede zalezi ake bude pocasie 😅

pekny den 😵

bejca
20. jún 2010

a este som chcela Pizza ani Petko sa moc nehral s tymi kockami podobne ako mate vy ..jedine vezu poskladal a ta sa mu vzdy rozpadlo lebo tie kocky dobre nedrzali v kope 😝 tak som mu ja alebo muz stavali dom alebo garaz ..no ale zatial klop klop s legom sa hra aj teraz uz tu sklada 😵

l.lara
20. jún 2010

juuj baby, taka som nijaka, asi z toho pocasia, alebo co..

beji, super foto 😉 ja by som mala tiez dokupit nejake hracky. mozno aj tie puzzle alebo kamoska ma z dracika takeho skakajuceho nafukovacieho kona, maly jej na tom vydrzi aj hodinu, tak ho to bavi, snad ho kupim, potom by som hodila foto 🙂

annika, ja ked som robila v 16tich vodicak na male motorky, tiez som na prvy krat neurobila testy. isla som tam v horucke 😔 a tvoja babulka mala toho naozaj dost..na opravne drzime pasticky.. 😵

l.lara
20. jún 2010

a dakujem vam za pripomenutie dna otcov, mne to vypadlo a moj muzicek sa velmi tesil, ked sme mu zablahozelali, sice dostal iba pusinky, ale potesil sa.. 😵

annika
20. jún 2010

@l.lara díky moja, aj ja si myslím,že druhý pokus bude úspešný...bola to dobrá lekcia pre ňu...len neviem, ako to bude jazdiť s tým prstom... 😅 😅 😅 😅 na ľavej strane... 😅 😅 😅
Ja už hračku nekupujem, pred dvoma týždňami sme dostali od mm kamoša dve tašky autíček a motoriek... odvtedy sa učíme značky áut... 😀 😀 😀 😀 😀
Lego mám ešte z dcérininej zbrierky...celú obrovskú krabicu.. 😀 😀 😀

pizzamati
20. jún 2010

Ahojte babulky. 😀

nasa Martinka rano isla do tesca, a priniesla velku bombonieru a pre Dominiku nejake sldakosti a isli zablahozelat tatovi mala bola uzasna ako mu to podala hned sa opytala moje??? 😀 😀 😀 Tato bol prekvapeny. 🙂 🙂 🙂

Beji a kolko kociek je v tom legu ved to je riadne velka krabica nie? ☹

Aj my mame vela hraciek ale ked nasu nic nebavi sama sa nezahra len ked som s nou 😒 😒 , a len skladujeme a davame do boxov. 😒 😒 😒 😒

pizzamati
20. jún 2010

Boli sme na obede tatko pozyval, ale zaroven stresovali aj s Matkou pretoze sme isli o 12.hod a pol druhej bol futbal a bali sa ze to nestihnu, pretoze 50 min trvalo kym nam priniesli objednavku tak sme to nahadzali do seba a isli domov takze romantika jak svina. Ale nazrali sme sa jak kone. 😀 😀 😀 😀 Mala pootm doma zaspala a ja s nou a spali sme do 17,15 hod, a teraz tu beha a nechce hajkat. 😉 😉 Otravuje kazdeho potvorka mala a moje zehlenie je zas v nedohladne fuj. 😖

bejca
20. jún 2010

ahojte

opat nemozem spat 😝

Anika neboj zvladne to na druhy pokus uz uspesne 😉

Lara aj ja som taka na hov...no 😝 tento cas mi nepridava 😠

Soni kdeze si nam ?? 😉

Vladka ako sa mate 😵

Janka u vas ake pocasie 😉

Piza bolo tam par kociek cca 70 ks .....my sme cez obed spali do 15 tej a Petka som potom ukladala az o 21,45 ..uz sa ani nepokusam skor 😀

my uz spime bez plienky aj cez obed aj v noci takze som rada 🙂 a co sa lega tyka tak dnes mu muz kupil este 2 😕 jedno take vola sa to hras cislami , a druhe si Petko vybral ze konska stajna 😀 bolo tam auto + 2 kone a aj kociek dost a aj " ujov - panakov " teraz ma ale 5 , aj dve okna aj podlozku tak som mu dnes zlozila aj domcek so zahradkou a aj psik tam bol 😵 tak sa tesi som rada a Pizza ...teraz ma tu krabicu plnu tych kociek 😅 takze asi tak ...strasne ceny su na tom a teda skoro nic v tom neni ....ale co im clovek neda ??? 😉 alebo nekupi 😉 a bude mat meninky tak to ma k tomu 😵 + som mu kupila trico a knizku a je vybaveny 😉

a idem si lahnut snad zaspim 😅

paaaaaaaaaaaaaaaa

bejca
21. jún 2010

aha tieto sme kupili :

nika07
21. jún 2010

Dobré ránko,
@pizzamati , ale ber to z toho lepšieho pohľadu, aspoň si nemusela variť a konečne Ťa niekto obslužil 😀

nika07
21. jún 2010

@bejca super, že ste už bez plienky, Peťko je ale šikovný 😉

ssonusa
21. jún 2010

zdravim vas zienky 😀

Tak nase baby uz stastne pristali na zemi slovenskej 😀 Nervy zo mna opadli a uz bude snad dobre...az na to, ze ani nevidim, som hore od 3,30 😀

Bejus, Petko je sikovny 😵

Babulky, popisem viac, ked budem stihat, len som sa ozvala, ze sme oki ,,, tak sa majte...

l.lara
21. jún 2010

pizza, ze moje, hihi. mala musela byt zlata, ked hned chcela tatove sladkosti.. 😀

beji, petko je teda naozaj sikovnyy..takto bez plienocky..super.. 🙂 my ked sme isli na tu svatbu, tak sme mali len asi 5 ks plienok, tak sme povedali, ze uz nebudeme kupovat,. ze to skusime bez nich. iba na hoteli sme dali, predsa len, cudzia postel, nech to neznicime, ale uz nebolo treba. takze my sme tiez uplne bez.. 🙂 ...btw..ja sa necitim dobre asi z toho mojho chrbatu, nevie prestat boliet, uz niekolko rokov a teda este aj na rehabilitacie sa mi nechce chodit.. ☹

ja som zistila, ze mame malo hraciek, ked sme boli u bejky a petka.. 🙂 mala sa tam nevedela dohrat.. 🙂 🙂 🙂 vyradila som taky maly mech a nie som schopna nic dokupit, kupujem len po jednom auticku, alebo vrtulnik a to je malo. i ked mala sa tiez velmi nechce hrat sama, ale ma aj take chvilky.. 🙂 v tescu sme kupili taku krabicu, bolo tam asi 100 auticiek, stalo to cca 10€ ale zodpovedalo cene. len co ich krpec vytiahol z krabice, uz sa vacina rozpadla.

na FB som dala este zopar fotiek zo svatby, ked chcete, kuk 🙂

annika
21. jún 2010

@bejca , Peťko je šikovnýýý!!!! že bez plienok...Lara, aj Vaša princeznička je šikulka!!!.my ešte stále máme na spanie... 😅 😅 😅

Lara, aj Vaša princeznička je šikulka!!!
@ssonusa takže ste teraz bez detí doma....ony tu a vy tam, keď som to dobre pochopila... 😀 😀 😀
Viete, mala som zlú noc tiež...išla som spať o polnoci a o tretej som sa zobudila, že ma bolíííí zub!!!! Dala som si Ibalgin, ráno som skočila dokimu, ale že on tam nič nevidííí.... 😅 😅 😅 😅 😅 ničím mi to utrel...a poslal domov... 😅 😅 😅 😅 ale ja ešte stále cítim ten zub.... 😅 😅 😅 😅 asi ma šibe, či čo... 😅 😅 😅

ssonusa
21. jún 2010

@annika - dobre si pochopila... terez budeme par tyzdnov bez deti - uz to neprezivam ako prvy rok,,, som prvy mesiac ani k nim do izieb nemohla ist, bo mi do placu bolo 😖

annika
21. jún 2010

@ssonusa je to fakt blbý pocit. Mne keď niektorá je na výlete niekde, už mi druhý deň chýba... ☹

marta09
21. jún 2010

Ahojte holky, hlasim sa vám z upršaných Košíc, dúfam, že nebude dlho pršať, už mi z toho trošku drbe 😀 , ale snáď po daždivých dňoch vyjde aj slniečko 😎 . Ďakujem vam všetkým za psychickú podporu, tá je pre mňa momentálne najdôležitejšia 😉 . Ja sa už pomaly chystám domov z práce, má prísť pre mna mužík aj so Simonkou. A trošku som nasr..... sa nám pokazil doma PC 😠 .

lubii
21. jún 2010

ahojte.

Soni a to už dievčatá majú prázdniny? Ináč ani ja nezávidím.Aj naša puboška keď ide len na týždeň niekde, tak som nervózna. Celé prázdniny budú tu?

Ja už hračky tiež nekupujem.Lego máme ešte po Danielke, aj vláčik, aj drevený vláčik a sám sa nezahraje iba s nami. Príde k nám s legom,že postav mi draka 😀 . No a my sa hráme.

Ani Samko už nenosí plienky 😉

A Gabine držíme palce na ten druhý pokus 😉

marta09
21. jún 2010

Inak, ja snívam, že všetci z domu na chvíľku odídu, aby som si vychutnala samotu, ale keď boli deti napr. v tábore, o hodinu mi už prišiel náš dom osamotený, tichý a všetci mi neskutočne chýbali.....

lubii
21. jún 2010

Marti a teraz keď prší, ako to u Vás vyzerá? Nemáte problém?

marta09
21. jún 2010

Ahoj Lubi, tak Torysa v noci stúpla na 260cm, ale doobeda klesala, tak dúfam, že to nebude také strašné ako minule... 😉

marta09
21. jún 2010

Minule dosiahla hladina 665 cm

pizzamati
21. jún 2010

@bejca no super to lego stale mi to vrta v halve ci kupit ci nie , ale ako hovoris je to neskutocne drahe, ale keby som vedela ze sa bude hrat sama tak nevaham. ☹ ☹ Dominika je hraozna mamickarka 🙂 🙂 🙂 , proste my sa aj cez den ked sme doma same musime mojakt a nosit na rukach najspokojnejsia je ked sedim s nou v obyvacke a pustim jej bambulku vtedy je ticho ale musi my sediet na nohach, takze ked je hore tak skoro nic neurobim jedine ked spi. 😔 😔 😔
Ale inak je podarena, boli sme z babkou u kadernicky a tolko jej narozpravala a pani ze kolko ma rokov ked tak rozprava a my ze 2. No ze je sikovna 😀 Minule sme z nej stali nieco hovorila a zastala a rozmyslala a muz sa jej pyta co Domka a ona ze pockaj neviem povedat nejake slovo 😲 😲 , s nou sa normalne clovek dohovori aj vo vytahu komunikuje s hoc kym je jej jedno. 😀 😀 😀
@annika ty mas stale s tymi zubami problemy chudatko. Ja sa tak bojim zubara jak cert kriza 😎 😎
@ssonusa tak si uzivate samotu. 😉 😉

pizzamati
21. jún 2010

@l.lara tvoja mala sa hra z autickami? 😀
My uz tiez nemame plienky cez den vobec ani na poobedny spanok ale na noc davam a ked ideme autom niekam dlhsie, ked viem ze nemozeme hocikde stat. Ale ked chcheme kakat tak si veru vypyta plienku inak sa nevykaka 😢 😢 😢
asi tyzden sa naucila sama cikat vonku pekne si stiahne teplaky gatky cupne oklepe sa a hotovo. 😀 😀 😀
@marta09 Dufam ze uz nebudete musiet zazivat tie hrozne chvile. Drzime palce. 🙂

ssonusa
21. jún 2010

No babulky citam, ze deticky mate sikovnucke...bezplienockovate 😀

@lubii Ano - uz ma starsia prazdniny,,, tento rok isli aj tak neskor na SK, minule roky boli uz na zaciatku juna doma- tu maju vo vyssej skole (od 12rokov tam deti chodia) prazdniny od 1.6. do konca augusta.... ta mladsia by sice este mala byt do konca juna v skole, ale kedze je sikula (po mamine 😀 ) tak nemali nikdy problem ju pustit na mesiac zo skoly....

babulky, taka som unavena, ze ani nevidim, teraz sme prisli s mm domov...boli sme kupit stan, mame ist tento vikend na noc na stanovacku, tak som zvedava, ci na klapne pocasie a ci nezmrznem a neodnesu si to moje mocove cesty... ale ak by to vyslo tak by to bolo super- romantika a spomienky, naposledy som stanovala ako 14 rocna 😀

tak sa mi tu majte, idem sa srpsnut, pozriet nejaky kratky film a do hajan dospavat to ranooo 🙄

vladkaz1
21. jún 2010

baby sorac ja vobec nestiham ,ale myslim na vas a pozdravujem vas aj deturence ,drzte sa ked bude viacej casu stavim sa na pokec 😵

l.lara
21. jún 2010

pizza, noo, s autickami, bagrami, traktormi, vlacikmi....ma aj babiky, ale tie tak na okrasu. (a mozno ani to nie..)

pizzamati
21. jún 2010

@l.lara Vidis lari tak mozno aj nasa by sa hrala aprave s autickami vlacikmi my sme jej ani neskusali dat take hracky chlapcenske 😀 😀 😀 mozno to by ju bavilo ked dievcenske hracky jej nic nehovoria. Veru skusime kupit nejake autko. Mame sice to na baterie ale ked vonku je take zle pocasie tak sa mi nechche tahat to velke hovado von aj ju ked som sama doma, takze sa vozi len ked pride mm z roboty aj to velmi zriedka uz ju moc nebavi uz je stare 😀 😀 😀

pizzamati
21. jún 2010

@vladkaz1 nezavidim ti tolko starosti ale snad Lucka ti uz aj nieco pomoze nie? ked ju posles pre nieco 😅 😅
Len sa opatrujte a davajte na seba pozor. 🙂