Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

blcha76
21. júl 2014

@susi21 Ďakujem, dúfam že bude zdravé ako rybka, veď by sa aj malo narodiť v znamení rybky 😀 😀 😀 ...
Kam si chodila doteraz?

butterfly333
2. sep 2014

ahojte ja len že rozmýšľam že by som ešte jedno dieťa chcela len sa toho bojím už mám 35 r no túžim po ďalšom. Je tu niekto z podobným problémom.?

blcha76
3. sep 2014

@butterfly333 Ja mám 38r. a som v 15. týždni 🙂 🙂 🙂 ... a teším sa. A to sme museli podstúpiť IVF 😒, ale nevadí, práve včera som bola na kontrolu a zatiaľ je všetko v poriadku a máme 8 cm 🙂...

woman04
15. okt 2014

@butterfly333 ak nemáš žiadny problém,nie je čo riešiť..v 35 niektoré začínajú 🙂 ..ja som mala syna v 41,5 roku 🙂 Držím palce..

butterfly333
15. okt 2014

@woman04 tak to je super. Práve riešim niečo mi stále vŕta v hlave. Totiž týždeň pred tým než mám dostať menzes som si v pondelok našla na slipovej vložke trochu krvi. No nikdy som to nemala je to 7dni pred menzesom. A to je všetko vymenila som si slipovu vložku a čistá od vtedy.

evitaa777
26. nov 2014

Ahojte,prosim Vas,zienky,je mozne,ze test ukazuje 2-3tyzden,testy su pozitivne a doktor na sone nevidi znamky gravidity? Dakujem za kazdy nazor..

zilena
3. mar 2015

@lenka07 ahoj, vo svojom poste este minuly rok si spominala herpes a borelie. Ako si to zistila? Ja som mala tiez MA v 10tt a MM ma boreliozu. Mozes nieco poradit?

lenka07
3. mar 2015

@zilena ahoj mne to zistili z krvy a brala som asi rok vyrotika aj vytaminy B ,E ,Q. Výsledky som už mala v poriadku . Momentálne beriem kyselinu listovú prvý mesiac ☺️Uvidíme snáď to tentoraz výde.

spagett
12. mar 2015

@susi21 ahoj susi az teraz to tu citam. ja mam 38 a zajtra idem k doktorovi, robila som si test a su tam dve ciarky . snazili sme sa dva roky. a zrazu to prislo. som prestastna a chcem ti povedat ze to samo pride. drz sa.

susi21
13. mar 2015

spagett... Ahojky, tak gratulujem k dvom ciarkam,.... nam sa podarilo minuly mesiac, tak sme vystastneni ako nikdy.... uz sme boli na prvom sone , a 30 sa chystame na prvy ultrazvuk, tak som zvedava na malinkeho drobulka.... prajem prijemne tehulkovanie 🙂

borievka111
13. mar 2015

Ahojte, chcem sa tu pridať, konečne som našla aj také ako ja....budem mať 42 na druhý týždeň a v oktobri sa nám narodí druhé dieťatko, dcéru už mám na VS prvý rok, nie som karieristka žeby som odkladala druhé bábo, ale život sa troška so mnou pohral....boli sme samé s dcérkou pretože sa na nás vykašľal otecko dcérin, keď zistil, čo to je ak nie je príjem a má ženu na materskej a po nej som si nemohla dlhšie nájsť prácu, tak sme boli samé a až teraz pred dvoma rokmi sme sa dali dokopy s priateľom, on nejak nemal už plán s niekým byť ale teší sa veľmi na bábo aj ja....len moja mama ma sklamala, pretože môj priateľ sa jej pozdáva, chce aby sme sa vzali a pritom mi vytkla, že sa môžeme hanbiť akí sme nezodpovední, ale ani som sa jej nepýtala na vysvetlenie, lebo ma to veľmi zarazilo.....v tých financiách mi zostal strach z predošlého manželstva, užila som si......táto doba nepraje vôbec rodinám a deťom, len dôchodky sa zvyšujú a ešte tie ich vianočné príspevky, prečo to nedajú aj rodinám, kde sú deti napr. do 10 rokov? no preto asi, lebo je veľa rómskych rodín a zas by to bolo pre ne najvýhodnejšie.....ale som sa veľmi rozpísala..... 🙂 🙂 😀

lavinis
13. mar 2015

ja budem mať čochvíľa 36 a čakáme prvé bábätko, ktoré sa nám zázračne podarilo hneď prvý mesiac, čo sme si nedali pozor 🙂

borievka111
13. mar 2015

@lavinis waaau...je to fakt zázrak, keď počúvam a čítam, aké problémy s počatím majú páry....nám tiež po pár krát sa to pošťastilo, a ja už fakt nedúfala...len mám dosť strach z tých testov na vývojové chyby, zrejme odmietnem tú amnio, lebo môj sa vyjadril, že načo, že on by nechcel aby sme to ukončili len preto, lebo výjdu zlé výsledky.....

borievka111
13. mar 2015

@butterfly333 nič sa neboj....čím skôr, tým menší vekový rozdiel medzi deťmi, my ľutujeme, že sme skôr to neskúsili, máme s partnerom po 40-tke a moje druhé a jeho prvé bábo 😉

lavinis
13. mar 2015

@borievka111 hej, no, bol to šok, ja mám ešte endometriózu, cystu na vaječníku a zrejme aj nepriechodný jeden vajíčkovod 🙂

lavinis
13. mar 2015

@borievka111 obavy mám aj ja z testov, ale snažím sa na to nemyslieť moc zatiaľ

borievka111
13. mar 2015

@lavinis waaau...a predsa sa podarilo...fakt zázrak, teším sa s tebou 😀

lavinis
13. mar 2015

@borievka111 vďaka 🙂) sranda bola, že hovorím snúbencovi, že už si nemusíme prestať dávať pozor, že nech ráta s tým, že tak o rok možno otehotniem 😀

butterfly333
13. mar 2015

@borievka111 ahoj no zatial sa nezadarilo. Neviem prečo kde je chyba.Už na to nemyslim neriešim to no aj tak nič.Tebe gratulujem k tehu.

lenka07
13. mar 2015

Gratulujem dievčatám ktorým sa zadarilo // ja stále dúfam že sa čoskoro k vám pridám dnes sú 2 roky od prvého potratu 😥 .výsledky som mala fajn a preto sa nevzdávam a stále verím že aj ja sa čoskoro pochválim //😊

lenka07
13. mar 2015

Gratulujem dievčatám ktorým sa zadarilo // ja stále dúfam že sa čoskoro k vám pridám dnes sú 2 roky od prvého potratu 😥 .výsledky som mala fajn a preto sa nevzdávam a stále verím že aj ja sa čoskoro pochválim //😊 ..

vlasta80
13. mar 2015

Ak možem tak sa pridám aj ja🙂v lete budem mat 35 a v novembri by som mala rodiť.Doma už mame skoro 8rocneho školáka tak uvidíme ako to bude.nam sa zadarilo na druhý pokus

mirrina
17. mar 2015

ahojte zienky 🙂 ja mam cerstvych 36 a zacali sme sa snazit...obaja nemame este deti...teiz sa osud s nami zahral...takze dufame, ze sa zadari...budem vdacna aj za jedinacika 🙂 Som inak zdrava, ale strach mam trochu aj tak..

lavinis
17. mar 2015

@mirrina držím palce 🙂

mirrina
17. mar 2015

@lavinis 🙂 dakujem...tebe zelam vela zdravicka v tehotenstve 🙂

susi21
17. mar 2015

@mirrina drzim palceky, urcite sa zadari .My sme skusali 3/4 roka skoro. A teraz konecneee 🙂) Takze to zvladnem tesne pred 37-ckou :D Ale mozno to bude aj tym , ze sme si povedali , nevadi vezmeme sa aj bez babatka a uplne sme na to prestali sustredovat. Vybavovali sme svadbu a zrazu ups 🙂.... Takze, ak vsetko bude podla planu ,drobec bude mat v brusku 4 mesiace a bude s nami tancovat na svadbe 🙂))) Aj u nas je to prve babatko, ako aj uvas.... verim ze sa vam rychlo padari.

borievka111
18. mar 2015

Ahojte , pozdravujem všetky....aj Vám každý, že držím palce a pod....už mi to pripadá, akoby som bola nejaký úkaz, že mám po 40-tke a som tehotná....len jedno ma aj utešuje, ten vek na mne nevidno 😉 ale na začiatku som sa aj ja cítila ako nejaká iná....že čo ja medzi mladými žienkami o 20 rokov mladšie a ja tiež vtom, no prešlo ma to našťastie, viete čo riešim? čo mám jesť, keď treba kyselinu listovú aj v prírodnej forme a všetky možné vitamíny a ovocie ako umelé v tomto pozimnom čase, tak si pestujem žeruchu a si ráno na rožky trhám....

lavinis
18. mar 2015

@borievka111 naaa, čo si horšia ako Eva Mendes? 😎 tá má tiež po 40tke a práve porodila
http://www.topky.sk/cl/100314/1430027/Krasna-Ev...

borievka111
18. mar 2015

@lavinis a to je kto? nejaká z telenovely 😉 ? nemám prehľad o tých celebritách.....tie ako sa im narodí bábo, hneď pár pestúnok a ona si môže chudnúť, sa smejem, keď sem tam zachytím, ako niektoré že za dva mesiace naspäť tá istá váha a ešte aj vymakané brucho....ha, ha....

lavinis
18. mar 2015

@borievka111 nie, to je hollywoodská herečka ;) ale to nie je podstatné, the point is, v US ženy bežne rodia po 40tke a keďže ich štatistiky pôrodov nesledujeme🙂), tak sa to pekne ukazuje práve na zmámych tvárach, o ktorých sa dozvieme z novín 🙂