Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
4. sep 2008

nika to su piskoty z Tesca a je to rodinne balenie, su okruhle a je tam ze od 6 mesiacov 😅 a je tam este aj napisane ze obsahuju lepok. Tak preto som chcela vediet ze vlastne odkedy sa ten lepok moze, tu mojho doktora sa nemozem na to opytat lebo tu maju trosku iny pristup k detom a co mi dal napriklad zoznam potravin ktore uz maly moze jest, tak sa vobec nezhoduje ako je to na SVK. Napr. uz moze rybu, cervene ovocie, dokonca tu predavaju vyzivy pre deticky od 4 mesiacov s jahodami.Takze ja sa radsej riadim ako je to na SVK.

janka_fr
4. sep 2008

aka chyba nika- Nika, ospravedlnujem sa 😉

nika07
4. sep 2008

to je v pohode, z písmen sa nestrieľa, 🙂 mám pocit, že Linda konečne zaspala idem si spraviť kafčo 😵

annika
4. sep 2008

Juj, ja som zaspala pri malom a spala som až jednu hodinu!!!!! xixixixixixi! To mi dobre padlo!
Čo nového???? Kde ste všetci? Aj vy spíte?????
A neviete čo je s Tamitou???? Už by mala byť doma aj s malou! Kde si, moja????Ozvi sa nám! chýbate nám!

annika
4. sep 2008

Keď tu nikto nie je, tak idem aj ja uvariť kašičku malému. Pekný večer a dobrú noc!!!!

tamita
4. sep 2008

Dievčatá,
26.8.2008 sa o 11,20 narodila naša hviezdička Lea Julianna 3 720g a 55cm 😵 .
Narodila sa úplne prirodzene,hodinu a pol po príchode do pôrodnice.Už sme doma,je to spokojné a kľudné bábetko.Všetci sa z nej vytešujeme,celá rodina ju zbožňuje,deti sa na ňu nevedia vynadívať...Ja si to užívam a vychutnávam naplno a som maximálne šťastná...Pozdravujem vás všetky,držkajte sa-pa.

bejca
4. sep 2008

juuuuuuuuuj Tamita 🙂 hura uz ste nam tu chybali 😉 a hned som kuk do albumu na Leu a nikde nic 😅 tak sup sup tatinko nech odfoti ten vas krasny batoztek aby sme aj my videli aka je krasnucka 😵 a gratulujeme este raz 🙂 posielame velkyyyyyyyyyyyyyyyyy boztek 🙂

nika07
4. sep 2008

Tamita ešte raz gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , nech ste všetci zdraví, šťastný a bohatý aj keď ten najväčší poklad už máte doma 🙂

rýchlo fotečku čakáme.........................................

lubii
4. sep 2008

Tamita,gratulujeme 😉 😵 😵 😵 . Krásne miery 😉 Chceme fotoooo 😵 😵 😵

lubii
4. sep 2008

Tamita,malá je kráááásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Sa z nej teškaj a užívaj siju 😉 A máte pekný kočík 😉

tamita
4. sep 2008

Vďaka-vďaka babulky,tak som tam pár foto šupla,aspoň narýchlo...dobrú nôcku

marta09
5. sep 2008

Tamita, malá je krásnučká, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Máš pekné deti 😉 .

marta09
5. sep 2008

Dobré ránko, ja som už v práci, dokončujeme mesačnú uzávierku, ale máme veľké deti v teplotách, dnes s nimi ide ocko k lekárke, ja nemôžem z práce ☹ 😠 .

annika
5. sep 2008

Huráááá! Tamita, gratulujeme!!! Malá je krásna!!! Vlasatá, okatá, proste dokonalá!!!!
Marta, drž sa v práci! Sme s tebou!
My sme mali zas brutálnu noc, nebudem komentovať, ale dnes asi tiež budem spinkať s malým poobede.

bejca
5. sep 2008

dobre ranecko 😵

juuuuuuuuuuuuuuuj Tamita to je radost hned rano 🙂 aka je malinka krasnucka 😵 cmuky cmuky cmuk 🙂 a tiez je taka ako keby ani v brusku nebola vobec neni taka "pokrcena" ani Petko nas nebol 😉 no na spapanie je 😵 a ten kocik je super 🙂

Marti drzime palceky aby deti boli oki a ty aby si vsetko zvladla lavou zadnou 😵

Anika aj ja spavam poobede s Petkom 😉

a my musim sa "pochvalit" 😅 klop klop klop sme sa zobudili iba 2x huraaaaaaaaaaaaaaa len nech mu to zostane 😅 😵 a vcera som bola vybavit konecne druhy pokus o pokrstenie tak dufam ze sa nam to podari uz 😅 a vecer som mu davala kasicku tu mliecnu nestle a s lyzickou som mu tak presla po dasienku spodnom a nejak mu to tam skrka 😅 zeby zub ???? 😨 😕 no neviem uvidime asi az neskor 😵

veronkaj
5. sep 2008

tamita - gratulujem k bábätku, želám zdravie a určite vám bude robiť veľmi veľa radosti

mamičky môžem sa vás niečo opýtať?

ja čím ďalej viac a viac rozmýšlam nad tým druhým dieťaťom možno preto že o pár mesiacov budem mať 36 môj priateľ 42 a aj ked veci okolo rozdelenia po rozvode ešte stále rieši ja stále viac túžim po tom uzlíčku šťastia ale možno som hlúpa ale mám aj obavy, o svoju dcéru som sa starala sama a už si nepamätáím čo a ako som jej dávala kedy papať a tak ale to sa dá dočítať a popýtať v poradni, ale nebáli ste sa niekedy ked už ste doma mali ako tak klud, že či to zvládnete znovu budenie v noci, kolotoč okolo živých detí, behanie do škôlky a tak. viem že ja pre svoju dcéru urobím všetko a nemám problém k nej ani teraz vstať alebo byť s nou noci hore ked je chorá.
možno mi tikajú povedstné hodiny ale ja tak túžim ale pokial drahý nedorieši veci tak je to v nedohladne minim. na jeden rok a potom čo na to povedia jeho dve dospelé deti, z ktorých syn zostáva bývať s ním a ked sa ožení aj on a budú mať deti tak nás bude v dome riadne veľa.

vladkaz1
5. sep 2008

Ahojte dievcence tak v prvom rade sa nedá prehliadnuť!!!!! Tami zo srdca gratulujeme ,mala je uplne uchvatna a nadherná!!!!!
Tak mi dnes sme este len dostali byt teraz pred hod.,,Ale poviem vám som vystavena ,tato teraz stahuje aj z dedom co sa da autom a ja som pri malej.Este musime poumývat a vymalovat stary byt sa mi nechce 😝 .
Zajtra dojde velký stahovák a nedelu musíme odovzdať byt tak mame co robit, Boris musi ist teraz o 1 do prace nedal mu dovolenku,tak som nastvana uz mohlo byt vela veci spravenych. 😝
cely týzden sme behali po uradoch notároch sprave mestskeho majetku ze az ma nohy stípu,ale pozitývne je ze uz konecne mame byt.
Ma 60m2 je 2izb bez balkonu. Mala ma taku velku izbu ako nas 1izb do kopi aj s chodbou xixi.
Sa tesime tak sa dzte a myslím na vás nebojte kocky moje !!! 😀

bejca
5. sep 2008

juuuuuuuuuuuj Vladka super ze si sa ozvala tesime sa s tebou a neboj vsetko zvladnete lavou zadnou a potom budete oddychovat v novuckom peknuckom a hlavne V L A S T N O M !!!! 😀 😀

vladkaz1
5. sep 2008

Dakujem ti Beji ,len nech uz je vsetko tam lebo ma poraza s toho bordelu 😀

annika
5. sep 2008

Vydrž, moja!!!! Pevné nervy prajem a kopu trpezlivosti!!!

nika07
5. sep 2008

Prajem Vám dobré ránko,

Tami prenádherné fotky, normálne som sa vrátila späť keď sa Linda narodila aj mi slzička vybehla, bol tokrásny pocit, že mám pravdu 🙂 dúfam že všetko prebehlo bez problémov a že ste obe v poriadku a fit.

Vladi gratulujem k bytu, a v ktorej časti TT ste? *Držím palce, aby ste všetko zvládli 😉 😵

beji, že by zúbok prvý , utekaj si kúpiť nové šaty máš na ne nárok 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
5. sep 2008

Ahojte
Tami gratulujeeeeem, mala je nadherna a kolko vlaskov ma a tie ocka no kocka a este ma krasne meno.

Vladka no super ze uz mate svoj bytik a teda pevne nervy pri stahovani i ked je to prijemne do vlastneho.

Beji drzim palceky nech spinkanie Petkovi vydrzi.Ja som tuto noc praktikovala co som sa docitala tak uvidime aky to bude mat ucinok, zevraj sa vysledok dostavi po 10 dnoch. Naposledy som mu dala papkat mliecko o polnoci a potom ked sa zobudil o 2:00 tak som mu dala len vodicku a chvilku som ho popestovala na rukach a dala spinkat a potom zaspal bez mliecka a vstal zase o 4:30 a to som mu zase dala len vodicku a ponosila chvilku a zaspal a papkal az o 6:00 rano takze uvidime.Zevraj by si mal zvyknut ze nema mliecko a mal by potom prespat celu noc.Uvidiiiiiiiime. Je tam viac navodov ako na to tak uvidime.

nika07
5. sep 2008

jani prajem uspešné zvládnutie nočného odstavovania 😉

bejca
5. sep 2008

Nika 😀 ved este len uvidime ci to bude zubok alebo mamine sisi 😀 lebo ho neni vidiet 😅

Janka no ja som to co pises skusala aj s cajikom /lebo mne ine nevipije s flasky / ale on mi proste nic ine ako prso do pusinky neda inak vresti ako divy 😅 😝 takze u nas vsetky praktiky stroskotali 😝 a aj sunar som skusala ako som tu spominala aj kasu vsetko vo flasi ale nic nechcel a vypluval 😖 takze drzim palceky aby vam to pomohlo 😉

nika07
5. sep 2008

beji skúšala si test s kovovou lyžičkou 😨

marta09
5. sep 2008

Bei, ak to štrngá kovová lyžička o ďasienko, tak je to zúbok 😅 . No tak ocko prišiel s veľkými deťmi domov a obaja majú angínu, dostali aj antibiotiká ☹ . Ide víkend, tak teploty prejdú, v stredu ideme na kontrolu, malá s nimi nie je, bojím sa, aby sa nenakazila od nich. Ale ako Annika písala vedľa veľkej brány je niekde aj malá bránka... 😉

nika07
5. sep 2008

marta držím palce aby choroba rýchlo odišla k susedom 😀 ☹

bejca
5. sep 2008

nika hej ked mu tam tak posucham po tych dasienkach tak to tam tak skripka 😀

Marti no tak teda ☹ co uz narobis . musia vyuzivat antib. a bude dobre neboj len ako ten pokladik uchranis 😖 drzim palceky 😵

pridala som par fotiek ak chcete kuk 😉

marta09
5. sep 2008

Vladka držím prsty aj na nohách, aby ste si byt dali čim skôr do poriadku 😉 , Veronka, to tak nejak ja som automaticky vhupla do toho materstva, ja to neberiem tak, že zvykať si nanovo, ja tomu hovorím automatika 😀 , všetko sa dá zvládnuť. Tiež som už mala odrastené deti.

janka_fr
5. sep 2008

Beji ja mu dam napit vodicku a zacne ju vyprskovat z pusy von ale on sami aspon trosku napije a potom place to je pravda ale tak som ho ponosila na rukach a potom zaspal uvidime snad sa mi to podari. Chcela by som teraz aby papkal o tej polnoci a potom o tej 6 rano lebo fakt sa intervali zacali skracovat a ani pre neho to nie je dobre kazde 2 hodky byt hore. No Beji tak ked kovovou lyzickou tak to teda bude asi zubok. To by bolo super keby mu vyliezli tie potvorky.

Marti nech sa cim skor vyzdraveju a nech to Simonku obide.

Nika dakujem 😉