Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
2. júl 2008

pekne ranecko 😵

Vanilka neblazni za to ze mas makke prsia neznamena ze nemas mliecko 😉 ako pise Anika pekne pi vela , rob si zasmazane polievky najlepsie rascovu xixixixixixi kup si pre malinku HIPP feniklovy cajik 😵 /harmancek nie to je alergen my sme sa po nom vyhadzali cely ☹/ a pre seba HIPP caj pre kojacie mamicky 😵 ja som ho na zaciatku pila aj 5x za den nechaj si ho vychladnut a pi neboj mliecka bude dost a ona teraz vela nepotrebuje len ju prikladaj a ak nahodou mozes jej aj ten cajik dat trosku a co nevypije vypijes ty 😉 a ak jej chces dat castejsie cajik vzdy uvar cerstvy 😵 a ja som Petkovi od zaciatku varila cajik z normalnej vody z vodovodu 😅 a pijem stale len LUCKU dojcensku aj 2 a pol flase denne 😉 takze sup pit a pit 😵 a prikladaj a prikladaj 😵 drzime palceky 😀 a posielame veeeeeeeeeeeeeeeeelke objatie a pusinku obom 😀

Lubi vitajte teda spat 😵 prave vcera som spominala ze si tu nejako dlho nebola xixixi a kde ste to boli 😅 asi som zabudla ani neviem ci si to spominala 😅 a ako bolo a sup fotky do albumu cakaaaaaaaaaaaaaaaam aj s Petkom sme zvedavi xixixixixixixi

bejca
2. júl 2008

ja mam stastie tusim xixixi vcera som pisala a presne o 10:00 prispevok a aj dnes xixixixi to je nahoda 😀

vladkaz1
2. júl 2008

Ahojte Vanilka s celeho srdiecka gratulujeme 😉 😉 😵 😵
Neboj sa vsetko sa naucís a prekonáš si sikulka 😉 .
Idem mrknúť vase fotecky som zvedavá xixi

bejca
2. júl 2008

Vanilka a cakame na fotecky Simonky 😵

vladkaz1
2. júl 2008

🙂 Aj mi 🙂

janka_fr
2. júl 2008

ahojte aj my sa tesime na nofe foto Simonky
Vanilka neboj urcite si nestratila mliecko ono tie prsia potom uz nie su take tvrde ale su makksie, ako uz baby pisali snaz sa ju prikladat a ono sa ti to mliecko rozbehne.Drzim ti palce

kocky pridala som nove fotky ak chcete tak sa pozrite

vanilka32
2. júl 2008

dakujem vam vsetkym za povzbudenie, boli sme rano u doktorky, malinka pribrala za dva dni 175gramov, strasne som sa potesila, mame zatial mix, MM a UM, dnes pokroky, zatial stale MM hehe 🙂 asi to bude tym ze ma doktorka ukludnila, tak som aj ja spokojnejsia a prejavuje sa to na mliecku. Lebo na Antolskej ma postrasili, ze ak mala schudne alebo bude mat rovnaku vahu v piatok ide na infuzie, tak som v strese. Ale vidim ze pribera, z toho co som poodsavala a na noc Beba, juch!!
Doktorka mi predpisala homeopatika Ricinus na lepsiu tvorbu mliecka, bojujeme dalej nevzdavame to ale, prikladam stale stale stale... 🙂

fotky budu, ved uz aj ja tam chcem mat fotku Simonky tak ako aj vy mate svoje ratolesti, nestiham citat kto ma co nove, ale vsetkych pozdravujem a drobcom posielam pusku.

janka_fr
2. júl 2008

Vanilka to ti krasne pribrala takze hlavne klud

bejca
2. júl 2008

jeeeeeeeeej Janka Julianko je na spapanie 😉 a aj Dominik je fesacisko 😵 neni su si rodina 😀 😀 pekne fotecky a pozeram ze Julianko je taky vymyselnik ako nas Petko 😉

Vanilka inak na tu Antolsku som este nic dobre ☹ a neboj nic sa nestane nas Petko sa narodil s vahou 4000g a domov sme isli s vahou 3640 g a nikto mi nic take nepovedal len mi kazali prikladat a to bolo vsetko 😵 a aj detska doki mi povedala ze to trva nez si aj mimi zvykne a pod ... takze klud a ked budes kludna a oddychovat bude aj mliecko ale treba aj papat a vela pit 😉 a potom uz sa zabehnes 🙂 😉 posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuk 😀

annika
2. júl 2008

Jéééjjj!!! Janka, máš krásneho syna! Ako píše Bejca, je na spapanie!!!!! S tým macíkom...no úžasné! 😀 😀 😀
Vanilka, držíme palčeky aby ste priberali tak krásne ako doposiaľ!!! Cmuk! Cmuk!!!!
Lubi, aká bola cesta??? Ja sa bojím len tej cesty...

azuzi
2. júl 2008

Ahojte kocky, dlhsie som tu nebola, vsetky Vas pozdravujem. Vanilke gratulujem ku malinkej a zelam Ti aby si sa nestresovala k voli nedostatku mliecka, lebo to nie je dobre. Treba si verit a hlavne velmiiii chciet vydrzat kojit a vtedy to urcite pojde. Tiez som robila to s teplou vodou v miske ako Janka_fr lebo ma hrozne boleli bradavky na zaciatku kojenia, a tepla voda trochu pomohla odstranit tu bolest a aj mliecko asi lepsie vytekalo. A aj viac mliecka mam ked sedim chvilu na slnku a hned to citim na prsiach. Mne Martinko pribral za tyzden a pol 400 gr.
Martinko u nasich spi vela vonku cez den tak potom mam nocnu a je hore kazde dve hodiny a aj nechce obcas vobec spat. Ked som doma v byte tak je to s tym spanim rozne chvilu spi a chvilu je hore a to sa mu musim stale venovat a nic popritom neurobim.
Tamita, dakujem za blahozelanie a zelam tie tiez taky bezproblemoby porod ako som mala ja, pocula som ze v BB je tiez velky frmol ako spominala Vanilka na Antolskej. Ja som v Brezne rodila sama. Minuly tyzden zomrel moj gynekolog dr Babic, ku ktoremu som chodlia skoro 15 rokov. 😢 😢 .
Minuly tyzden sme boli aj pozriet zakladnu skolu v BB pre Samka jazykovu, do takej triedy chodi aj teraz, ale oni uz beru druhy jazyk od piatej triedy a Samko zacinaju az teraz, tak som sa rozhodla ho doucit a v auguste by mal robit diferencialne skusky a muz ma hneva, ze mu nedoprajem prazdniny a tak sama neviem ci dobre robim, ale dnes sme zacali a uvidime. Samko najskor nechcel, ale dnes mi sam tu nemcinu pripomenul. 😒 😒 .

lubii
2. júl 2008

Tak som si popozerala všetky vaše fotky 😉 ,máte všetky krásne detičky 🙂 ,ešte chcem vidieť Vanilkinu Simonku 😉
Na dovolenke bolo fajn, zvládla by som ešte aj ďalší týždeň 😀 . A hlavne to all inclusive 😀 . Teraz sa mi nechce variť, tak sme si dnes dali doniesť pizzu 😀 . Taká som ja gazdiná 😉 . Cestu sme zvládli celkom dobre. Tiež som sa toho najviac bála. Malý celý čas v lietadle šaškoval a bavil okolie, až pri pristávaní zaspal pri cice. Pristáli sme o pol 1 v noci a potom spal celú cestu do hotela a až do rána. Na Rhodose bolo teplo,za celý čas som nevidela ani jeden mráčik. Voda čistučká, krajšia ako v Chorvátsku. Až po týždni, keď začalo prichádzať viac ľudí sa pri brehu troška zmútila, asi od toho kvanta opaľovacích krémov 😅 . Idem pridať nejaké fotky 😉

mima07
2. júl 2008

lubi tak to ste super zvladli my asi nepojdeme na dovolenku ja sa bojim zda sa mi este maly 😉 ako si to tam mala s jedlom pre maleho a ako tam spaval

azuzi
3. júl 2008

Tak som konecne pridala aj ja este zopár fotiek, ale nas Martinko zatial iba lezka. 🙂 🙂 .
Lubii tak Vam zavidim tu peknu dovolenku 😉 . To som zvedava kedy sa nam podari ist znovu k moru. 😒 😒 .
My si tiez obcas objednavame pizzu, no proste niekedy sa mi tiez nechce varit.
Lubii chcela som si tiez objednat satku, aky typ mas ty - pozerala som ze su tam indicke, guatamalske atd a maju roznu kvalitu, tak neviem, ktoru si mam objednat - vychadzaju aj dost draho.
Pozerala som Vam vsetkym fotecky a mate velmi pekne deticky - annika, bejca, mima, vladka, janka_fr.
Dnes sme spali doma, tak Martinko spal trochu lepsie ako ked sme u nasich. Poobede ale ideme do nasho noveho buduceho domova, pridu nam este zalozit jedno okno.
Zacali sme predavat aj nas byt uz naostro, ale zatial sa ozyvaju hlavne z realitiek, realny kupca este nebol. Vyzera to tak ze vsetci vyckavaju co euro. 😠 😠 .

paskova
3. júl 2008

Ahoj babenky, chcem sa Vas len opytat kedy ste zacali nakupavat veci, kocik atd. pre mimco? Ja po Natalke si necham len postielku ostatok kupim nove. Nakukla som totiz do diskusie,kde pisu baby ktore maju termin podobne ako ja a tie uz vo velkom nakupuju. Nie je to este strasne skoro? Ja sa chystam na nakupy az v oktobri, ved v obchodoch je tolko veci, ze clovek si to moze nakupit naraz? Aky mate nato nazor?

mima07
3. júl 2008

dobre ranko
ja som zacala vo velkom az po 32tt ale ked som nieco pekne na oblecenie videla tak som kupila a kocik som si vybrala pred porodom a ked sa maly narodil tak ho isli kupit 😀

vanilka32
3. júl 2008

My sme vela veci kupovali cez mimibazar a babybazar, uplne novu postielku z kvalitneho dreva s matracom (tehulka sa stihla rozviest pocas tehotenstva a spavala odmalicka s malou v postielke), aj kocik sme kupovali na inzerat peg perego ktory dotycna mamina pouzivala 7 mesiacov, aj lehatko...vsetko ako nove a za polovicny peniaz. A tieto veci sme nakupovali asi dva mesiace pred terminom, mame maly byt, cakala nas prerabka kuchyne a nechcela som si zapratat byt tymito vecami vo velkom predstihu.
TAkze mam ten isty nazor ze v takom predstihu je to zbytocne, jedine ze by sa ti postastila velmi vyhodna kupa 🙂

ja som uz kludnejsia, mliecko mam, pijem a pijem, prikladam a prikladam, a mala kaka a kaka 😀

mima07
3. júl 2008

vanilka to som rada ze uz je to v poriadku a mohla by si dat do albumu malu princeznicku 🙂

mima07
3. júl 2008

azuzi malinky je krasnucky 😉 a ako to preziva starsi syn

vanilka32
3. júl 2008

mima dam dam, dnes dam, musim pockat na manzela, ja som v tomto antitalent 😀 lebo fotka je velka a treba ju zmensit a to uz je nad moje schopnosti, ale dnes to tam pridam uz ma ta ruzova hlava v mojom profile nebavi!

bejca
3. júl 2008

krasne slnecne ranecko 😵 pozdravujeme vsetky deticky najkrajsie na svete a najsikovnejsie maminky co su tu 😉

Lubi aka si kocka 😵 a teda nadherne jaaaaaaaaaj hned by som sa pridala do toho kufra 😉 🙂 aj my asi predsa len pojdeme na dovcu ale asi len do Terchovej 😅 ak bude mat pravdaze volne pani co k nej chodime lebo uz je dost vysoky termin 😅 no ved uvidime ...

Azuzi Martinko je krasnucky 😵 posielame cmuk . a aj ja by som isla k moru 😅 ale moj muz je taky ze som rada ze ho dostanem aspon tu na SVK niekam 😠 ale slubil ze s malym budeme chodit k moru tak som zvedava na buduci rok 😉

Regina ja som mala termin vo februari a prve dupky som si kupila ked som bola na amnio - pre radost a potom uz sem tam nieco 😵 ale take ze postielka a kocik a pod. som kupovala v oktobri to som bola v 5 mesiaci ale zasa potom boli vianoce a ked som uz bola v 8 mesiaci uz sa mi nechcelo nic chodit hladat a kupovat 😝 ale jasne ze to zalezi od kazdeho ako sa mu chce 😉

Vanilka 😀 😀 aj nas Petko ma nalozene v kazdej plienke okrem mozno 2x za den co tam ma len nacikane inak stale len kaka a kaka xixixixixixi idem kuk fotto 😉

bejca
3. júl 2008

🤐 🤐 🤐 a ja ze Vanilka pridala uz fotto 😅 a nic uze az vecer tak cakaaaaaaaaaaaaame 😵
Petko sa tu somnou bije o klavesnicu chce vam nieco napisat - tak ho necham xixixi
n0ibhýhbubzgzmumu b vfnvthb cčd dšsr,mmjjkjzý.lik.-éôéô..qk?a:Q

bejca
3. júl 2008

😲 😕 😅 aj to odoslal xixixi

mima07
3. júl 2008

lubi nadherne fotky 🙂 a ty aka mladica a kocica 😕

azuzi
3. júl 2008

Ahojte, dnes som volala na vysledky z mocu a Martinko ma dva bacily v moci a na 100% potvrdenie ideme este lezat do nemocky, aby mu odobrali moc v sterilnych podmienkach. Som z toho riadne smutna. Martinko sa mi zda normalny len mal krv na plienke, najskor sme si mysleli ze z pupceka ale v moci nasli toto, tak uvidime. 😢 .

bejca
3. júl 2008

Azuzi neboj vsetko bude oki 😵 tam mu odoberu daju mu nejke antb a bude oki za par dni ste domenka 😉 drzime palceky a posielame obom cmuuuuuuuuuuuuk 😀

annika
3. júl 2008

Juj, Lubiii!!!! Ako vám tam bolo dobre!!!! Budúci rok aj my pôjdeme, a môže manžel povedať hocičo, ajtak ideme!!! a punk tum!!!!!!

marta09
3. júl 2008

Azuzi, držíme palčeky, neboj bude všetko OK, aj moja Simonka mala ako trojtýždňová zápal obličiek, boli sme týždeň v nemocke, pichali je atb do žily, potom brala 2 týžne sirup a pol roka biseptol. Ale tiež mala zapálený pupček, a doki povedala, že to mohlo byť aj z toho, ona mala E. coli v moči. Chodíme do nefrologickej poradne a moč má Ok. Bei, ten tvoj Peťko bude spisovateľ 😀 , Lubi, dúfam, že si si oddýchla 😉 , ja sa chystám zavárať uhorky, Simonka mi bude pomáhať 😀 , Vanilka, gratulujem k Simonke, pekné meno, však 😉

lubii
3. júl 2008

Baby, ďakujem 😉 , že kočica, hihi, to som vyberala tie lepšie, tie horšie fotky som likvidovala 😀
Azuzi, držím palce, aby sa tie bacily nepotvrdili, držte sa 😉
A ja som vecičky pre bábo vôbec dopredu nekupovala, lebo som sa naľakala po mojich blbých výsledkoch z krvi v 16.týždni, tak som si vtedy povedala, že nekupujem nič. Mali sme len 20 ročnú postieľku a kočík po neteri a zopár plienok po Danke. Prvé dupky mi kúpila mama, keď som bola v pôrodnici, aj mi ich vyprala a doniesla, aby sme mali v čom ísť domov 😀 . Kočík sme kúpili,keď mal asi 3 týždne 😀

bejca
3. júl 2008

xixixixixi my ideme od pondelka na dovcu 😉 😵 sice len do Terchovej ale aspon niekam 😵 len mam obavy ako nas pobalim 😅 hlavne Petka 😅