Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
22. mar 2008

Ahoj, Vanilka! To je super, že máš cukor v poriadku. Ja som nemala, najprv diétu som mala, potom aj inzulín. Bolo to ťažké obdobie, ale zvládli sme to s Robkom a teraz už je všetko v poriadku. Po narodení Robko strašne rýchlo priberal, aj som to hovorila, že to ste stíhať, keď už v brušku bol na diéte....xixixiixixixi

bejca
22. mar 2008

dobre ranko 😉 no veru vcera tu bolo pusto xixiix

vanilka super 😵 tesime sa s tebou - aj ja som mala dobre tie testy 🙂 takze dieta sa nekona 😉

a my sme mali klop klop celkom dobru noc papali sme o 21,10 a potom az o 1,30 😀 a nakoniec 5,15 takze sme celkom dobre dnes spinkali 😎 super som rada 🙂

annika
22. mar 2008

No, Robka zaspal o desiatej a o pol jedenástej sa začal mrviť v postielke, spievať, tak som ho zobrala na ruky, on potom zaspal. Tak som ho zložila, ale sa zobudil zas. A to tak išlo dokola asi štyrikrát, potom som ho šupla do postele vedľa mňa, no tam potom už spal do štvrtej...Neviem čo mu bolo, ale dúfam, že to nebude zvykom.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

azuzi
22. mar 2008

Ahojte vsetky pozdravujem Vas, Vanillka ja som nemala 1x glukozovy test v poriadku a bola som v diabetologickej ambulancii ale to som nejedla dovtedy sladkosti a snazim sa aj viac hybat a tam mi to uz vyslo dobre, ale po vypiti glukozy som nesedela ako mi potom sestricka povedala ze som mala sediet. 😉 😉, ale az potom . Takze sladkosti skoro ziadne, ale dnes som uz zjedla 2 kolace, takze to je si vsetko na Velku Noc 😀 .
Vcera som trochu piekla dnes by som mala trochu poriadit 😒 😒 .
Anika a Tebe kedy dali inzulin? Dlho si ho brala?

lubii
22. mar 2008

Ahojte, dobré ráno 🙂
To čo je toto za počasie???? Veď ani von sa nedá ísť.
Dnes sme sa lepšie vyspinkali. Malý vstal síce o 7, ale dala som mu cucnúť a spali sme do pol 9 😀
Baby to ako vydržíte nejesť sladkosti??? Ja sa to tiež potrebujem odnaučiť 😝
Vanilka, gratulujem k dobrému testíku 🙂
Ja som včera upiekla jablkový koláč, už sme ho zjedli, dnes idem na grapefruitový. Tan hádam vydrží dlhšie ako 1 deň 😀

bejca
22. mar 2008

anika - 😒 no teda pekne ste spali 😅 a snad si Robko nezvykne mozno mu bolo vcera smutno 😉 inak Petko tiez povodne papal o 19,50 a myslela som si ze bude spat ale tiez sa v postielke len mrvil 😖 a nechcel spinkat tak sa pestoval az do tej 21,00 a potom zacal vrestat 😠 a tak som mu dala papat znova a potom uz teda na druhy krat zaspinkl 😉 a potom to nasledovalo ako som pisala 😉

azuzi ja som cez tehu mohla vsetko a teraz skoro nic 😒 a len si daj tie tri kolaciky denne v klude mozes si myslim 😉

lubi aj u nas je tak 😝 ale ani vcera som s Petkom nebola vonku a asi mu to chyba .. dnes pojdem asi aj tak aspon na chvilku 😉 a ja sa tesim ze aj nas Petko uz bude tak spinkavat ako vas 😀 ze do 7 celu noc a po cucnuti do pol 9 😀 super 😀 a lubii ja mam ako sladkost iba toto : bud vianocku s maslom a capucinom , alebo mliekom , biely jogurt smotanovy , a piskoty a este detsku vyzivu jablkovu 😅 to je vsetko nic ine nemozem 😠 ale uz som skusala aj buchty tvarohove , slize tvarohove a aj sisku jednu som jedla ale inak nic... nemozem koli alergenom ... vydrzime 😀 😅 🙄 xixixixi koli malemu vsetko 😉 😎

bejca
22. mar 2008

inak varim svieckovu mnam 😎 😀 😀 😀 😀 uz sa tesim ako sa nacvalam xixixiixixixix a prihodim par fotto 😉

vladkaz1
22. mar 2008

Ahojte nemam zasa cas tak len na skok Vanilka gratulujem ze je vsetko ok tak kocky nemam vam cas vsetkym odpisovat osobitne ale na budece uz napisem podrobne utekam umyvat a varit mala ma sople a teplotu tak som na roztrhanie este aj muz sople a ja hnackujem no co vam poviem musi ist mala mi ruka paaaaaaaa. 😉

annika
22. mar 2008

Sviečková mňami! Aj to je super.
Vladka, len sa pekne uzdravte všetci a kľud, nepanikáruj!
Azuzi, ja som bola na inzulíne posledných 5 týždňov. Diéta mi nepomáhala, skoro som už nič nejedla, aj som schudla a potom ma nasadili na ten inzulín . Bolo to trápenie, ale mal to význam, veď Robko sa narodil zdravý, huncútik náš maličký! Ešte nás sledovali v nemocnici, ale potom mi aj zrušili diétu, výsledky som mala o.k.

annika
22. mar 2008

Dnes som akosi nesvoja, depresia ma chytila, či čo... Ráno som sa dozvedela, že naša partia , s ktorou sme tak chodievali na menšie výlety išla na fitness-víkend a ani nám to nehovorili, nepozvali. Ja viem, že ani by sme nešli, len ma to tak dotklo a neviem to vyhodiť z hlavy... a som z toho smutná 😢 😢 😢 😢 😢 ....

annika
22. mar 2008

welnes - víkend, nie fitness!!! Hlava moja deravá. Vidíte? Píšem tu somariny...

annika
22. mar 2008

Už tu dopisujem sama so sebou a ešte aj somariny....Jaj, no!!!!

lubii
22. mar 2008

Aj ja chcem ísť na welnes víkend, Annika, to ti verím že ťa to mrzí ☹

vanilka32
22. mar 2008

lubii grapefruitovy kolac? tak taky som este nejedla, grepy mam veeeelmi rada 🙂

lubii
22. mar 2008

Boli sme teraz v Tescu a tam majú také pekné blúzky a tričká, čo sa hodia aj pre tehotky. Ja som si minulý rok nevedela nič kúpiť. Tie čo sa mi páčili stáli okolo 1000 sk a keď som bola v 9. mesiaci ich zlacneli na 400. 😒 Teraz skoro všetky stoja 400-500 a sú krásne. Normálne vám bruškane závidím 😀

lubii
22. mar 2008

Chceš recept? Je veľmi dobrý. Robíme ho už od mojich 15 minimálne 😀

vanilka32
22. mar 2008

ano, teraz su vselijake pekne tuniky v mode, tiez si nekupujem ziadne specialne tehu bluzky. Akurat tie nohavice treba, ale ta guma sa mi aj tak z bruska posuva dole stale mam pocit ze mi tie gate raz pocas chodze padnu 😀 😀

vanilka32
22. mar 2008

ano prosim si recept, rada experimentujem, pokial to nie je styl rolady, tu som skusala patkrat a patkrat sa moj manzel takmer udusil od smiechu, samozrejme ze si spravil na pamiatku fotky z mojich nepodarkov a rad si ich pozera 😠

lubii
22. mar 2008

5 vajec
28 dkg prášk.cukru
14 dkg margarínu ( masla /
1 grapefruit
9 dkg orechov
16 dkg hrubej múky
1/2 balíčka prášku do pečiva
Žĺtka, cukor, grep, maslo postupne spolu zmixujeme v mixéri. Vyšľaháme sneh. Potom jemne všetko spolu zmiešame a rozotrieme na plech, upečieme.
Poleva: 2 poliev. lyžice grepovej alebo citrónovej šťavy, 1 poliev. lyžica vriacej vody, 15 dkg prášk. cukru. Všetko spolu vymiešať a natrieť na upečený koláč.

Dobrú chuť 🙂 😉

vanilka32
22. mar 2008

nevyzera to komplikovane, to by som mala zvladnut, urcite vyskusam! dakujem 😎

bejca
22. mar 2008

ahojte 😉

vladka no super 😒 nic moc ked ste vsetci chorucky - prajeme skore uzdravenie 😉

anika aj mna by sa to dotklo a mrzelo by ma to 😖 vykasli sa na to a chodte cela rodinka napr do aqaparku do Senca 😉 xixixixixi

lubi recept som si ulozila aj ja 😉

bejca
22. mar 2008

a na moje fotto nikto nereagoval 😠 co sme vzduch 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubii
22. mar 2008

Prepáč nám to Beji 🤐 , maličký je rozkošný a fakticky ako tie detičky rastú, tak sú stále krajšie 😅 . A ty si kočka 😉

azuzi
22. mar 2008

Ahojte, pozdravujem Vas takto vecer.
Vanilka, ja mam tehu gate podbruskove a tiez mam pri nich pocit ze mi idu kazdu chvilu spadnut.
Lubii, mne sa uz ani velmi nechce oblecenie nateraz kupovat, este mesiac by som mala pracovat a potom doma. A potom budem chudnut do svojich povodnych veci. 😀 😀
Anika, diki za info, uvidim nabuduce, ked mi budu kontrolovat cukor aky ho budem mat, ale ja zatial iba priberam. Tiez ma mrzi ze teraz nemozem na aerobik, a chodili sme obcas na take jednodnove akcie z aerobiku.
Vladka, zelam Vam aby ste sa rychlo vyzdraveli.
Bejca, ak myslis foto z prechadzky tak to som pozerala a aj Petka ako sa pekne usmieva. 🙂 🙂
Ja som dnes riadila skoro cely den. Mame to riadne zanedbane a aj muz sa rozculoval, ale pritom sedel stale pri pocitaci, chlap. 😀 Akurat si povysaval pavuciny nad svojim pracoviskom.

tamita
22. mar 2008

Ahojtééé 😉
Ja sa cez tieto sviatky ani na net nedostanem 😕 Včera večer som vám napísala pár viet a pri odosielaní mi vyfučali -asi koníkovi do stajne-išlo ma poraziť,stalo sa mi to už viac krát.Hlavne vtedy,keď napíšem dlhší príspevok,tak neviem v čom je problém???
Ja som už O.K.,normálne fungujem,vyváram,dnes sme mali aj svokru na spoločný obed,zajtra cestujeme k rodičom na návštevu.
Babulky-držte sa aj s chrobáčikmi,Azuzi a Vladka-skoré uzdravenie,Anika a Bejca-dúfam,že už pripravujete synáčikov na ich prvú šibačku 😉 , Lubi-super recept,vyskúšam,Vanilka a všetky ostatné kočky pozdravujem,užívajte sviaty v pohode 🙂 😉 😅

bejca
23. mar 2008

dobre ranecko 🙂 😵

lubii xixixixi ved to ja som srandovala 😀 mne sa to tak paci ked sa vladka hneva ked jej nahodou neodpiseme 😅 aona vzdy tak napise ze ci si ju nevsimame 😉 ale dakujeme za pochvalu cmuk 😉 😎 a ja budem "kocka " ked zhodim este tych mojich 10 kg co mam na sebe ... 😝 dnes rano som prvy krat trochu cvicila 😅

azuzi ja som mala dvoje tehu gate - jedny elegantne cierne na gumu vzadu a po bokoch na "popustanie" take zalozky tam boli - tie boli super , a riflove do pasu som mala a tiez som v nich mala stale pocit ze mi padaju 😅 ale boli take nie pod brusko ale take na brusko , a lutujem do dnes ze som nepockala a nekupila si na traky .. ale co uz je to jedno ...a aj tebe dakujeme za pochvalu 😉

tamita som rada ze uz si fit 😉 super ale zasa to moc neprehanaj a setri sa nechaj sa obskakovat aspon trosku xixixiix no a my tento rok ideme rano k svokrovcom tam pridu vsetci aj tak xixix a potom k mojej mame poobede .. takze az na buduci rok bude taka akoze sibacka 😀

co sa tyka tych prispevkov - ak je dlchsi - vacsinou sa stane ze ta zhodi konik z prihlasenia a preto ti prispevok zmizne ☹ 😖 ja preto ak napisem takto dlhy prispevok si ho skopirujem pre istotu 😅 a ked nahodou mi zmizne tak ho iba vlozim 😉

vanilka32
23. mar 2008

dobre ranko, dnes to v Bratislave opat vyzera na den nic moc. zamracene, mam pocit ze aj prsat bude. takze asi budem aj ja robit poriadok vo veciach, poupratujem sufliky, urcite polku veci vyhadzem. U nas sa sibacka konala iba ked som bola mala, predsa len v meste je to ine, ale nechyba mi to 🙂

bejca
23. mar 2008

ahoj vanilka 🙂 u nas to pocasie vyzera celkom v poho - zatial 🙂 a to upratovanie v suflikoch , skrinach a pod.. by sa hodilo aj mne - mozes sa stavit 😅 xixixiixxia ani u nas neni sibacka taka ta klasicka a tiez ju nemusim 😝 ale asi za par rokov ked bude Petko uz vediet sibat tak aj u nas zacne "ozajstna" sibacka xixixixi

vanilka32
23. mar 2008

ja ked som bola mala som sibacku doslova zboznovala, som si robila ciarky ze kolko spoluziakov ma prislo vysibat 😀 a k tomu upratovaniu..to je moja uchylka, ja strasne rada upratujem, ked sa do toho pustim tak koncim po troch hodinach ale vsetko sa trbliece, manzel mi obcas tuka po cele ci som normalna 😀 takze sa mozem zastavit hehe 😝

bejca
23. mar 2008

aj ja som ako dieta sibacku milovala - chodila som z ocinom xixixi sibat po rodine lebo my nie sme odtialto sme sa prestahovali z dedinky do mesta a tu nikoho sme nemali tak sme vzdy na sviatky chodili tam a to ma bavilo lebo sice som " vyfasovala " ako dievca so sibakom xixixi ale aj som dostala sladkosti 😀 😀 no ja by som tiez upratala uz tiez aj tie skrine a pod .. ale akosi pri nasom drobcovi som rada zatial ze stihnem to co stihnem .. ale ved hadam si uz niekedy najdem cas aj na tie skrine 😉