Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
23. mar 2008

Ahojte, pekné ránečko Bejca a Vanilka! Vy dnes ste šikulky, takto skoro tolko písať!
Ani Robko sa nechystá ešte na šibačku, len k babke a ku krstným . A k nám chodia len bratranci a z ulice pár kamošov. Ja som vyrastala tiež na dedine, no tam ešte tie zvyky žijú aj dnes, len tu na meste je to také na nič. Ja sa pamätám, keď som z okna záchodu pozorovala ulicu kedy už prídu spolužiaci a chalani zo školy...A keˇˇd prišli...No to bolo na nervy, ale mama to zvládla namiesto mňa a za to som vďačná jej...
Mesto je iné, každý rok čakám spolužiakov mojich dcér, ale zatial ani jediný neprišiel...

lubii
23. mar 2008

Dobré ránko, prajem peknú veľkonočnú nedeľu 🙂 🙂
Ja som oblievačku nikdy nemala rada. U nás sa nešibe iba oblieva. Keď som bola malá, som si to len odtrpela, teraz každú veľkú noc sme chodili do Tatier na dovolenku - aby sme zdúchli z domu. Ale už druhý rok nejdeme nikam ☹ . Ale v pondelok ideme oslavovať 😉 , moje neter má 20 😵 😵 😵 . Hovorí sa, že každá piata žena na Slovensku je týraná, tak na veľkú noc je každá žena týraná 😀 😀 😀
Baby, ja vôbec nemám vzťah k upratovaniu 😢 , dajte mi aspoň troch z vášho elánu, ja to proste rubím len preto, že musím 😝

azuzi
23. mar 2008

Ahojte, tak si vsimam ze Vanilka upratuje, tak ja som vcera upratovala a este dnes som z toho unavena. Rozhodla som sa postupne davat veci do skatul, ktore nam zavadzaju, do Vianoc sa chceme prestahovat. Vsetko nam uz v tomto byte lezie na nervy, hlavne by sa zislo vymalovat, ale uz nikomu sa to nechce, ked staviame. 😒
My ideme travit sviatky doma, aj jednych aj druhych rodicov mame mimo a vsade sme za posledne dva tyzdne boli. Moj syn vobec nechodi tu v tomto malom meste polievat spoluziacky. Nabuduci rok budeme uz na dedine, ale kedze tam nikoho poznat nebudeme, tak asi to nebude velky rozdiel ako tu v meste. 😉

bejca
23. mar 2008

kocky budte radi ze nemate sibacov 🙂 keby k vam tak dobehlo par "chalaniskov" a vsetko pooblievali 😝 len robotu by ste mali 😀 a Anika a Lubi pockajte ked budu kocky vacsie aby vam aj smutno nebolo ze ako bolo dobre ked nikto nechodil 😀

azuzi tak sa budete stahovat 🙂 super 😵 moj muz chce ten domcek nejaky na chatku aby sme mali kupit ... tak som zvedava 😅

pizzamati
23. mar 2008

Ahojte baby prajem krasnuu Veĺkonočú nedelu. Počujte baaby včera som bola v lekarni a len tak som sa spytala ze ci nemaju tie sietkovane nohavičky a mali, jeden ks pratelne po 25,50 tak som kupila 5ks tak uz mam vsetko . No a uz som kupila aj Lovelu Tak idem asi poprat vecicky v Utorok alebo v Stredu ak buude pekne pocasie. Takze tak.. 😀

A este jedna novinka viete co sme kupili?

Vibračne lehatko Fisher Price take zlatučke to je ked male kopka tak to vydava zvuk. A aj to hra. Pridam aj foto nabuduce.

annika
23. mar 2008

Jana, ako vidím aj ty sa poriadne chystáš na deň s veľkým D. To je takto v poriadku. Len trošku zase nostalgičkujem, že čo a ako bolo u mňa....xixixixix Joj, bolo to pekné, len som ani do tretice si nevedela predstaviť, že to rastúce bruško jedného dňa zmizne..... 😅 😅 😅
Tie nohavičky sú fakt super, no dizajnovo vyzerajú dosť blbo, ale ja som ich nosila až do konca šesťonedelia.xixixix
Aj ja chcem vibračné lehátko pre sebaaa!!!!!!

vanilka32
23. mar 2008

lubii pomooooc, si si ista ze do toho kolaca ide 28dkg praskoveho cukru?? som to odvazila a to je hora cukru 😖

annika
23. mar 2008

No asi ten grepfruit to potrebuje, nie????
Bejca, krásne fotky máš, a kde máš na sebe ešte tých 10 kíl????????

lubii
23. mar 2008

áno, toľko. Teraz sa pečie 😉 . Ja som sa nad tým nikdy nezmýšľala, koľko píšu, toľko som dala 😉

vanilka32
23. mar 2008

dala som ako si pisala, tiez sa pecie 🙂 a ako dlho sa ma piect?

vladkaz1
23. mar 2008

Ahojte dakujeme vsetkym nepanikarim len som stale v jednom kole nemam ani cas vam poriadne odpisat,dnes som sa brutal pohadala s muzom a hodila som po nom ovladac.Rozbil sa.... 😝

vanilka32
23. mar 2008

vladka ty si dnes akcna 😀

bejca
23. mar 2008

pizza super tak uz si nachystana 😀 tesime sa ved uz sa ti to blizi 😉 a my nemame ani vibracne a ani hrazdicka na nom neni ☹ 😖 a ta mi tam chyba najviac 😅

anika dik 😉 a nechci ma vidiet bez bundy xixixix tam mam tych 10 kg 😀 brucho ,boky, stehna 😝 ale neva uz som dnes rano trosku cvicila tak uvidime 😉 co z toho bude chi chi

ako dlho sa pecie ten kolac ?? a na kolko ?? 😅 sup sem s info 😀

vladka 😲 😕 😨 chuda ovladac 😀 a kasli na muza - aj mna sem tam nasere 😀 / skoro stale xixixixixixi /

azuzi
23. mar 2008

Vladka, nic si z toho nerob mi sme uz tiez vela veci rozbilii. Pred mesiacom som po muzovi hodila suplik z chladnicky a odlupili sa na nom rohy. Muz to zobral sportovo, vobec sa na mna nehneval, to asi so mnou plieskali hormony z tehotenstva. 😀 😀
pizzamati, budem sa musiet aj ja popozerat v lekarni, lebo v inej diskusii som citala o takych cenach ako za normalne nohavicky.
Ja uz som aj nejake vecicky prala, vela veci sa mi teraz nechce, ale na toto som mala chut. 🙂 🙂 Moj kamen urazu je zehlenie.😒 😒
Bejca, prajem Ti vela chuti do cvicenia.

annika
23. mar 2008

Žehlenie a kameň úrazu...xixixxi to je super! Pre mňa je žehlenie Gerlachovský štít.... Keď už mám tak vysoko prádlo, že nevidím cez ne, tak sa pustím do toho a žehlím celý deň....
Vladka, ešte dobre že len ovládač a nie telku!!!! xixixixixi. Aj my sa furt hádame ale nie vo zlom, leeeeenn tak ... Proste keď máme takú vyhecovanú náladu.
Vanilka, aký je koláč??? Chutí?
Aj ja som pripravila malé prekvapenie pre rodinu, studenú misu na večeru zo šunky a zo všelijakých mňam-mňamov. Pekne to vyzerá...
Dnes mám čas na všetko, tak sa mi zdá. Ešte ocko plánuje dnes "polievať" mamičku....xixixixxi neviem, čo z toho bude..xixixixi

vanilka32
23. mar 2008

tak vam oznamujem ze je po kolaci, prisli rodicia, kamoska s malym Jakubkom a mozem umyvat plech 😀 kolacik bol velmi fajnovy, taky ovocny osviezujuci, ten grep ja som davala ruzovy bolo citit a este aj zafarbil cesto. lubii dakujem za receptus 🙂

mischella
23. mar 2008

Ahojte kocky! Vanilka super, ze mas "cukrik" ok. Bejca aku krasnu fotku si hodila, zlateee 🙂 Aj ja som varila vcera svieckovu 😉 uz sme ju davnejsie nemali, tak manzel mal na nu hroznu chut, je s tym robotka a hlavne tie knedle dlho trvaju 😠 , ale zvladla som. Manzel zehlil, taka delba prace, nikdy to nerobil, ale odkedy mam rizikove a lekar mi povedal, ze nemam vysavat a zehlit, tak moja polovicka sa do toho dobrovolne pustila 😉 . Sice mu to dllllho trva, ale snazi sa 😀

annika
23. mar 2008

Hlásim prvé otáčanie sa z chrbátiku na bruško!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mischella
23. mar 2008

Annika, aki ste sikovni 😅 to tak skoro? Ja si to uz nepamatam, ale tesim sa, ako si to zopakujem. 🙂

bejca
23. mar 2008

tak ja okrem triciek v lete , kosiel muzovych nic ine nezehlim 😅 a teraz maleho veci ,plienky a pod... ale to je v poho - zatial zvladam lebo zehlenie tiez nemusim 😝

vanilka na kolkatke si piekla kolac ?? a ako dlho ?? a aspon ti bolo veselo ked ste mali navstevu 🙂

miska ani my sme nemali dlho svieckovu a teraz ine nemozem a navarila som plny velky hrncisko ze aj na dnes 😀 a "zozrali " sme ju vsetku vcera 😀 😀 😀

anika gratulujem Robkovi k uspechu 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bejca
23. mar 2008

miska a dik za pochvalu 😉

mischella
23. mar 2008

Bejca, nam zostalo aj na dnes a mozno aj na zajtra, ale zajtra chcem uvarit udene a narobit chlebiky. Teraz mam konecne klidek, manzel isiel s malou k svokre a k nasim poodnasat kolaciky. A ja trochu oddychujem, lebo som na poslednu chvilu vcera vypekala a uz mam dost. Do vecera som stala v kuchyni ☹ Dnes sme doobeda farbili vajka, Miska chce zostat u nasich zajtra, lebo jej tam pridu sibaci 😀 . Nastastie u nas sa "nesibe" ani nepolieva. Uzila som si za mlada, tak som to muzikovi stopla 😉 a mam klud 😀

mischella
23. mar 2008

Tak Vam prajem pekny velkonocny pondelok 😀 .
Vone, farby prisli k moci k tomu caro Velkej noci.
Nech ste vsetci stastni, zdravi, uzite si sviatky jari. 😀 😀 😀

pizzamati
23. mar 2008

Ahojte baby, vidim že ste akčné. máte napečené, upratané, navarené. My sme u svokrovcov od štvrtka večera takže ja len oddychujem a jem. ale náhodou včera sme sa boli športovo vyžiť boli sme na futbale, sice sme prehrali ale super atmosféra, tolko sme sa nasmiali s malou. 😀 😀

Anika,Bejca, hej už sa mi to veru kráti, ale poviem ti už by som to mala najradšej za sebou a hlavne to veľké brucho, ved sa neviem normálne otočiť a zadycham sa hned , je to na figu. Dnes sme boli na jednej farme v Šali a bol tam sprievod s Morenou, a malo sa ísť 2 km k Váhu, ale s pol cesty sme sa vrátili pretože tam bolo blato a už som fučala jak lokomotíva, ale zvieratiek si malá užila dosť. 😵 😠
Azuzi, skus sa popytať na tie nohavky v lekárni , no vyzeraju hrozne uvidím ako budú slúžiť. 😕 Ale ked baby píšu že su fajn tak vyskušame. Pri prvých deťoch neboli také vymoženosti, a tu sme. 😝 😀

Mischella, aj moja malá farbila vajca ale ona ich malovala voskovkami, zohriala vosk a zo špendlikom vypichovala, su pekné. 😀

lubii
23. mar 2008

Ahojte
Som rada, že koláčik chutil 😉
Ďalej som už neodpísala, lebo sme šli k našim. Mama piekla neteri tortu a ja ju musím stále chodiť zdobiť 😠 . Zajtra ideme na oslavu. Teším sa , lebu ju už tak často nevidíme. Chodí do Brna na VŠ.
Ja pri tom koláči stále maturujem pri akej teplote a ako dlho, lebo niekedy mi pekne vyrastie a niekedy nie 😒 . Keď sme mali v starom byte plynovú rúru, tak sa mi stále podaril. 😅 . Vanilka, pri akej teplote si piekla?

vanilka32
23. mar 2008

piekla som ho pri teplote asi 160 stupnov, a velmi rychlo sa ten kolac spravil, mam vacsi plech, na toto mnozsto je lepsi mensi plech, preto mi ani tak nepodrastol, bol dost nizky, musim si zaobstarat mensi plech. ale zmizol ako gafor, takze chutil 🙂 zajtra pozeram hlasia snezenie zimu, zas nevytiahnem paty z domu.
mischella asi poviem aj ja lekarovi nech mi napise ze mam zakaz domacich prac, moj muz bez instrukcii spokojne lezi a ja kmitam 🙄 ale zas ak cosi poviem jeho odpoved je: ved teba upratovanie bavi 😀

annika
23. mar 2008

Juj,baby, a už sú na svete prví aprílčatá....Ako ten čas letííííí.....Práve teraz som pozerala ich albumík, tak tri bábetká už sú na svete... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

azuzi
24. mar 2008

Ppozdravujem Vas, dnes sa to tu rozbieha akosi neskor, moj syn asi caka, kedy sa zobudi ocko a potom ma asi okupu, ale neviem kedy sa zobudi ked este o 3:00 opravoval svoj pocitac, uplne si zrusil windows. 😒 😒
Vanilka, aj moj muz je podobny, mame jednych dobrych znamych este z vysky a tam aj on dost sa venuje domacim pracam, pomaha manzelke, vesia pradlo, umyva riady, vodi deti do skoly - no proste svetla vynimka 😵 😵
Ja som musela tiez dnes rano napiect este babovku, lebo vcera sa uz zjedol medovy kolac co sme mali.

bejca
24. mar 2008

ahojte 😉
dnes tu nikto neni 😕 😨 co ste vsetky vycerpane 😀 😀 a moc nabehane co ste utekali pred sibacmi 😉
my sme prezili velku noc v poho a klude 😉 a aj nas svokra pozvala k obedu xixixi tak som nevarila dnes a dokonca som si aj hodinku poobede schrupla 😀 super 😀 a keby teraz za chvilku nemala prist muzova sestra s detmi kuk maleho tak zalahnem zasa xixixixixii

annika
24. mar 2008

Ja som tu, Bejca ale len na kuk, som hotová, tolko sme mali šibačov, že som prekvapená. Prišli aj takí, čo už nechodili roky... Dokonca aj staršia sestra tu mala kamošov, sedeli tu vyše hodinu.. 😝 😝 😝 😝 Potom sme my išli k Robkovej krstnej, bývajú neďaleko Dunajskej, a Robko na ceste domov zaspal v aute a ešte stále tam spí, vyše hodinu. A my chodíme von a kukáme, či sa nezobudil... To je sranda. Odkedy máme tú väčšiu autosedačku, ktorá je už pripevnená k sedadlu, riešime to takto. 😅 😅 😅 😅