Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
24. mar 2008

A Robko dostal od krstnej svoje prvé euro...xixixixixi že to nech dáme do banky na účet....xixixixixi.
Och, teraz čítam , čo som písala! Nie staršie sestra, ale staršia dcérka!!!! Vidíte??? To je už únava... Idem von kuknúť malého... 😕

bejca
24. mar 2008

anika no vidis aj starsiu sestru doma mas 😀 ale aspon ste mali veselo 😉 my sme mali navstevu bola tu svagrina s detmi tak sa nevedeli maleho nabazit ale ten dost mrncal prave a teraz spinka 😅 a nas Petko si este nic nevysibal 😖 xixixixixixiixxi

tamita
25. mar 2008

Dobré ránko,tak sviatky sú za nami.Aj dobre,lebo sme sa len prežierali,vzdychali s plnými bruškami a zase kombinovali slané so sladkým,štiplavé s kyslým,mäso s koláčmi....sa čudujem,že mi ani raz nebolo zle,dokonca som ani zvlášť nepribrala.Od začiatku tehotenstva som pribrala 2kg,ale asi sa to len teraz postupne rozbehne..U nás krásne svieti slniečko-ranná pohodička.Idem si spraviť raňajky a ešte Vám chcem dodatočne kočky poďakovať za krásne povzbudivé slová a gratulácie k odhalenej identite mojej malej pusinky. 😵 Ste zlaté - VĎAKA 😅 😅 😅

vanilka32
25. mar 2008

jaj tamita, ze 2kg si pribrala, to by som ti mala zavidiet 😖 ja som zacinala s 54kg a priberam ako podla knizky, kazdy tyzden 0.5kg, ale pocas tychto sviatkov som to polkilo schudla 😀 ale tych 7kg mam uz na sebe. zatial bez opuchov noh chvalabohu 😎

bejca
25. mar 2008

ahojte 😉
tamita len si daj vsetko co zatial mozes xixixi ja by som si tiez dala mnam vsetko mozne chichichi s nemozem aj teraz dumam co navarim 😖 a nic ma nenapada 😝 poradte pomoooooooooooc 😀
vanilka 😕 ja som za tehu pribrala 23 kg xixixi mala som 75 kg a skoncila som na 98 😀 a neviem ci nahodou som nemala aj viac 😅 😀 ale to som sa uz potom ten cca tyzden dva pred porodom radsej nevazila 😀 a este mam 10 kg nasebe 😠 ale uz trosku cvicim rano tak uvidime snad do krstin schudnem aby som aspon nejaky kostim obliekla - nebudem predsa kupovat novy 😨

vladkaz1
25. mar 2008

Ahojte kocky v prvom rade kocky dakujem za podporu lebo sme sa s muzom hadali za kraviny 3 dni.Annika dobreee ze televizor xixixi no mozno by sa mu rozsvietilo sem tam.A gratulujem k otacaniu!!!! Super robite pokroky.... 😉 Tamita ani mi nehovor s tym prezieranim hihi ja som schudla4 kg a uz ich mam na sebe taka som nenazrana len same cokolady... 😝 Beji ty tusim len varis mne sa tak nechce.

vladkaz1
25. mar 2008

Azuzi miz upratoval? dobreeeeee 😀 moj by sa na t nezmohol

vanilka32
25. mar 2008

bejca tak 23kg uz asi nedobehnem 😀 ja som praveze taky sportovy typ a tazko sa zmierujem s tym ze priberam...aj depky som si uz preplakala...ale uz to dobojujem!! a potom pomalicky supho do fitka opat 🙂 takze bejca, pekne pokracuj v cviceni 🙂drzim ti palce!!

vladkaz1
25. mar 2008

Vanilka super ze mas taku pevnu volu ja som na tom uplne opacne nemam na to nervy a potom sa depkujem ze som tucna a zasa dietujem ,ale nikdy som to nedotiahla do spravneho konca.teraz som schudla 4kg a uz ich mam na sebe som rozozrana 😝

vanilka32
25. mar 2008

pevna vola a dobra kamoska do fitka, to je ta najlepsia kombinacia 🙂 jedna druhu taha...

vladkaz1
25. mar 2008

no nemam ani jedno ani druhe....

vanilka32
25. mar 2008

keby by si bola z Bratislavy, tak to druhe by bolo vyriesene 😝

vladkaz1
25. mar 2008

No u nas je taky problem ze muz stale v praci a ja mam vlasne vsetko nastarosti,viem ze keby som chcela tak by som s cas nasla ale nemam ani kam dat malu... Dakujem za to druhe 😀

vanilka32
25. mar 2008

u nas je to tak, ze manzel chodieva na squash a na fotbal, takze ak nechce prist o svoje aktivity bude sa musiet delit o starostlivost o babo ked ja budem na svojich sportovych aktivitach, a suhlasil 🙂 uvidime ci to aj dodrzi ze jo...

vladkaz1
25. mar 2008

Prave som citala pribeh zomrelo mi dieta je to strasne normalne mi je tazko a zle nemam na take veci zaludok asi som to nemala ani citat je to smutne 😢

vanilka32
25. mar 2008

tiez som videla tu temu, ale necitam to...teraz by mi to nespravilo dobre...

vladkaz1
25. mar 2008

Ani to necitaj ☹ uz sa tesite ze? boze ja ked si spomeniem na ten pocit ani neviem ake to bolo urcite nadherne.Zato nasa Lucka mala den zlosti tak sa dokaze jedovat revala ako zmyslov zbavena a teraz som ju uspala 😝 asopn na chvilu.Je taka tvrdohlava ja neviem krpana jedna

vanilka32
25. mar 2008

🙂 ja si zatial neviem predstavit ze do rodiny to babo skutocne pribudne, cely vikend som iba lezala, nic nerobila, a od jula budem iba spominat ze ake to bolo iba si tak lezat a nic nerobit 😀

vladkaz1
25. mar 2008

Neboj sa ja som sa zasa nemohla dockat stale som dedukovala ake to bude a ako som nedockava bola som na nervy obdivujem kocky ktoje to takto beru uplne v pohode.... Chapes ja som to nejako moc prezivala a teraz to ma asi Lucka za vsetko reve jak zbesnena je tak rozmaznana ja uz kolko razi neviem co snou mam spravit.. som niekedy zufala hihi

vanilka32
25. mar 2008

tak to som pravy opak teba potom, ja to totizto vobec neprezivam 🙂 ja si myslim ze to mam dako tym vekom, ze nemam 20+ tak sa tak nerozplyvam, zacnem sa az ked to bude na svete!!! 😎

vladkaz1
25. mar 2008

No asi ano ja si nemyslim ze vekom ale ze je to povahou ja som to tu uz pisala som strasne vybusna a viem byt bud strasne stastna alebo nešťastná 😎 neviem byt nieco medzi ten neutral.Ale je pravda ze som este potrestena 25tka

bejca
25. mar 2008

ahojte 😀
vanilka dik za drzanie palcekov 😉 no a co sa tyka tych pribratych 23 kg 😅 ja som mala vsetko zakazane - koli tomu ze som konecne zostala tehu 😀 a tak mi zakazali vsetko 😅 dokonca aj pracu mi chceli zakazat ale to som odolavala az do zaciatku decembra 😉 potom siom uz bola doma - a tie kila - no ja som fajciarka a fajcila som 30 cig denne/aj viac niekedy ☹ / a ked som zostala tehu som prestala a to som len zrala azrala same somariny ...😅

vladka ja som na tom rovnako ako ty - muz cele dni v praci a ja som rada ze mam cass chvilku behnut sem 😅 a nie este na nieco ine - ale teda rano nez sa maly zobudi si najdem cas aspon na to chvilkove cvicenie ... uvidim do kedy vydrzim 😉

a ja tiez zatial temy o umretych detoch "ignorujem " nemam rada take veci ... ale to asi kazda normalna zena

vladkaz1
25. mar 2008

Ahoj Beji aj mi je luto ze chodim sem tak malo ale ked chcem ist na net tak musim ist mame chapes som rada ze stiham navarit 🙂 .No Boris ma tento tyzden rannu tak aspon troska si ho uzijeme aj ked je frflavy ako cert..

vanilka32
25. mar 2008

waw bejca, to si fakt tolko fajcila pred tehu? uz sa k tomu ale nevratis, slubujes? 😠 ja som nezmar, mne doktorka povedala ze mna radsej priviazat doma, ja stale vymyslam dake aktivity...ale jasne ze ak by povedala razne STOP inak sa cosi stane tak s tym viem prestat zo dna na den..myslim 😀

bejca
25. mar 2008

vanilka vy mate nejake deti ?? alebo toto je vase prve ?? lebo teda tie vikendy a pod.. poznam ako to bolo - nic nerobit chi chi chi
vladka aj ja som niekedy taka ako ty 😉 a nemam 25 + xixixix tiez som pekne obcas vybusna 😝
vanilka a ci nebudem fajcit - neviem - zatial nefajcim - prestala som koli malemu - lebo som povedala ze zle mu robit nebudem a ked som tolko cakala na neho tak by som bola akurat tak na hlavu aby som mu ublizovala - teraz sa drzim - nefajcim - koli tomu ze kojim - ale ci budem alebo nebudem fajcit mi je teraz tazko povedat - stale mam chut si zapalit 😖 😠 co sa zabijem ??? 😠

vladkaz1
25. mar 2008

ja som toho nazoru ze urcita aktivita nezaskodi a k tym cigaretam ja som facila 20denne a teraz mi to smrdiiii fuuuuuuuj ble 😝

vanilka32
25. mar 2008

nie, deti nemame, tot prvy pokus a uspesny 🙂 takze ocakavam velke zmeny samozrejme, ale nato sa tesim 🙂

bejca
25. mar 2008

vladka - a kao si zistila ze ti to smrdi ?? si si zapalila ??

vanilka aj my mame prve - a teda zmena je to kvalitna - ved zistis 😀 ale nedala by som ho za nic na svete 😀 a je to nadhera ho sledovat - hlavne ked spi xixixixiixixx a kolko to mas rokov ?? 😅 to vies som starsia osoba a uz mi pamat nesluzi 😀

vladkaz1
25. mar 2008

Vanilka a ties si predstavujes ako bude Simonkonko vyzerať? Beji mas chute?To ja zasa naopak vobec nie a stou vybusnostou kebyze mas doma Borisa tak by si sa zbláznila hehehe nie len vybuchla 😀

bejca
25. mar 2008

kocky Petko driemka 🙂 idem aj ja 😵 aspon na chvilku pa pa