Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
26. mar 2008

tamita mne plaka aj 5 x 😅 a avivaz davam len trosilinku a to hned uplne pri prvom aby sa vyplakala a aby to len chytilo take makke ako keby - a davam ten silam sensitiv 😉
anika dik juj len aby si mala pravdu 😉 no a my sme do min.tyzdna nemali nic - bol peknucky mnam 😀 ved aj teraz je 😀 ale ma to trapi hudiatko moje malinke ved skusim behnut doki poobede a skusim sa jej opytat na tie kvapky a mast co ste mi odporucili a uvidim co povie 😉

lubii
26. mar 2008

Ahojte, ďakujeme za podporu 😵
U nás svietilo slniečko pred chvíľou, teraz sa rozfúkalo a zamračilo. Nech už bude teplo.
Beji, dávaš aviváž? Ja dávam namiesto aviváže ocot a kvapku tee tree oleja.

vladkaz1
26. mar 2008

Ahojte tak sme prave prisli od lekara Lucka mi vracala chuda a mala horucku dnes mame len sople predstavte si nic nam dokt. nedala som taka napalena mame si len kupit v lekarni na soplik kvapky.Asi tak.Annika som ti odpisala ale tie homeopat. nemusia byt zly napad pocula som uz o tom....Lubi satka je super.....Azuzi nerob radsej odpocivaj nez aby sa malo nieco stat viem ze je to na nervy ale musis vydrzat!!! 😉

annika
26. mar 2008

Juj, Vladka! A z čoho vracala? Chúďatko malé!
NO aj my máme za sebou prvý úraz, Robka som dala do sedáku, čo je do vane. No on sedel v izbe na zemi na koberci a ako sa naťahoval za nožičkami, tak ten sedák sa prevrátil a on šup s ním.... *Strašne sa zlakol aj ja .... 😅 😅 😅 A ja som stála pri ňom a zbierala som hračky zo stola. Takže dnes musíme byť opatrní, asi máme taký deň.
Ja zas mám hnačku, asi z toho duphastonu, dnes si dám menej... 😝 😝 😝

lubii
26. mar 2008

Ahojte, vidím, že sa nám "darí" dnes všetkým 😖
Posielam pusinky všetkým bábatkám, nech sa nám skoro vyzdravejú a nepadajú

tamita
26. mar 2008

Annika-tak tvoj Robko už nacvičuje kotrmelce.. 😅 ,to by mu mal ocino pomaly zháňať aj malú motorkársku prilbu,nielen kombinézku. 😉
vladka-tak sa opatrujte,nech liečiky rýchlo zaberú princezničke choručkej ☹
bejca - či náhodou Peťko nemá vyrážtičky z toho,že ho stále cmágaš...(prepáč-to len srandujem),no ja som si práve spomenula,že keď sa dcéra narodila,tak som ju stále v pôrodnici pusinkovala,až to mamina na vedľajšej posteli nevydržala a hovorí mi :"pani veď už dajte tomu dieťaťu aspoň chvíľu pokoj... "😀
lubi-šatka nemá chybu a veľmi vám to pristane

bejca
26. mar 2008

vladka skore uzdravenie a daj Lucke pusinku 😉
anika dufam ze nie je ziadna znacka na cele a ani nikde inde po pade 😅
tamita 😀 no mas aj pravdu ze ho stale bozkavam 😀 ale zasa nie stale xixixixi kupila som tu holtovu mast a uvidim teda - aj som isla k dokine ale tolko tam mala ludi /mamiciek s detmi 😅 / ze som tam ani neisla a to som tam bola 3x 😝 ... aby sme neostali este aj chorucky ...

azuzi
26. mar 2008

Zdravim Vas dnes, Bejca tak dufam ze Petko sa rychlo vycisti a aj Vladke LUcka nech rychlo vyzdravie. 😉
Aj u nas dnes chvilu snezi a chvilu svieti slnko, boze nech je uz aspon 15°C a nie tak ako je. Dnes mam taky kludny den, tuto noc som uz spala lepsie ako minulu 🙂 .

annika
26. mar 2008

Ahojte! No manžel to isté hovoril, že musíme malému zaobstarať prilbu... xixixixixixixi
AJ my prajeme skoré uzdravenie všetkým malililinkým!!! Idem dať večeru rodinke. Hoci manžel ešte v škole, tak sme samé dievky a Robko nás stráži...

bejca
27. mar 2008

dobre ranecko maminky , tehulky a deticky 😉
u nas je zasa naprsane 😝 tak som zvedava ako to bude vyzerat cez den 😅 ale dufam ze sa von dostaneme 😵
noc sme mali v celku oki 😉klop klo zaspali sme o 21,10 a zobudil sa na papanie o 2,00 a potom o 5,05 😀 a od vtedy som ja hore a synacik uz spinka xixixiix

bejca
27. mar 2008

hodila som do albumu fotku ako som vyzerala pred tehu 😉 anika ked budem tak ako tam - 75 kg 😀 tak budem spokojna xixixixixixix teraz mam este 10 kg na sebe 😝

annika
27. mar 2008

Pekné ráno, príjemný deň!
Bejca, tú fotku máš ako inšpiráciu, čo? To poznám! Ale s tými kilami bojujem aj ja, veď z pôrodnice som prišla domov s -2 kilami a teraz mám na seba +5! kíl. Ani k blízkosti váhy sa nepribližujem! xixixixi Ale čo mám robiť? Keď mám chuť do jedla a chcem si vynahradiť tú prekliatu diétu počas tehu!
Manžel včera došiel domov o deviatej večer, ale urobil tú skúšku na A-čko, tak sme oslavovali. Ešte má tento víkend školu, psychologickú prax. 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅

bejca
27. mar 2008

anika asi tak nejako - ako inspiracia xixixi ale boli casy ked som mavala aj 87 kg 😲 😕 😨 a potom som schudla cca 20 kg a odvtedy som si drzala 70 az 75 kg 😉 tak by som rada aj koli obleceniu 😅
a mazelovi gratulujeme 😀 a ty si musis dohnat tu dietu 😉 len si daj 🙂 😵 ja inak tiez jem omnoho viac ako ked som bola tehu a aj pred tehu .. to asi to telo potrebuje ked kojime ci co .. ja neviem ... 😅

annika
27. mar 2008

Daj si, daj si... A čo keď to s končením kojenia ostane??????

bejca
27. mar 2008

juuuuuuuuuj nesranduj 😕 😕 😨 ja sa spolieham na to ze sa to potom upravi 😅 teraz to pripisujem " hormonom " xixixiixixixi

annika
27. mar 2008

Len aby si mala pravdu, moja! Ináč Robko sa teraz zobudil, ja už mám uvarené rizoto, tak asi ideme trošku sa hrať vo veľkej posteli. 😀 😀 😀 😀

mima07
27. mar 2008

dobre ranko, kočky
bejca, annika nechcem vas sklamat ale ja nekojim a stale citim potrebu jest teda zrat 😠 a to co mi ostalo po porode mam stale na sebe 😠 ale ja ked si poviem ze sa obmedzim tak dostanem pazravost 😠 budem to riesit az niekedy v maji teraz sa to da zakryt horsie to bude ked si budem chciet dat plavky

annika
27. mar 2008

Och, plavky! Mima, ani mi nespomínaj!
Pažravá som aj ja, bohužiaľ. Skúšala som sa trošku obmedziť, no vtedy som zas mala blbú náladu... skoro depressívnu...

mima07
27. mar 2008

annika ja som si pre istotu kupila nedavno cele plavky a o cislo vacsie 😠

bejca
27. mar 2008

anika ty si aka sikulka 😉 tak o 8,22 uz aj rizoto navarene 😀 super
ja prave pracujem na gulasi 😉 a zasa ho budem robit na 2x lebo ja nemozem rajcinu a papriku a muz to bez toho nezje xixixi cize zacnem spolu a potom rozdelim do dvoch hrncov 😅 co uz 😅
mima 😕 😨 si ma nepotesila 😝 no a ja som zacala aj trochu cvicit ze aby som uz bola aj do krstin sik 😅 no ale asi sa nevleziem do nicoho .. ved mam pocit ze som stale rovnaka 🤐 a plavky 😲 juuuuuuuj no tak to som zvedava lebo sa tesim ze cele leto budeme s malym na kupku 😅 😕 😨

vanilka32
27. mar 2008

jaj bejca, ze ani rajciny ani papriky sa nesmu, ja zboznujem letne cerstve leco ☹ to naozaj si nemozem dovolit zjest ani jednu porciu ak budem kojit? to bude velky trest toto. a nedaj sa odradit tym ze si parkrat cvicila a nevidis vysledok, pekne pomaly priberaj viac a viac cvikov, a uvidis vysledok coskoro! 🙂

bejca
27. mar 2008

vanilka 😀 dik za povzbudenie 😀 len nemozem viac a viac cvicit - lebo pri cviceni sa nieco tvori potom v tele a prechadza to do mliecka a deti potom odmietaju papat ☹ takze musim len tak " rekreacne " xixixixi aspon trosku
a co sa rajcin tyka tak su silne alergeny a ja alergeny nemozem az ked bude mat Petko cca 6 mesiacov tak pomalinku postupne pridavat ... 😅 ale ozaj pomalu a paprika naduva 😝 takze take veci mozem az po 3 mesiacoch ked uz Petko bude mat "svoje travenie" v normalnom "fungovani " 😉

azuzi
27. mar 2008

Ahojte kocky, ja na chvilu popri praci sa zapojim do Vasej debaty o chudnuti. Teraz som sice tehotna ale z prveho tehotenstva si pamatam ze ked som so Samkom prechadzala na tuhu stravu po 6 mesiacoch tak vtedy som dokonca zacala znovu priberat, lebo Samko si uz vtedy tak nevytiahol a ja som ostala pri starych sposoboch jedenia. Ja som najviac zhodila v porodnici a tesne potom a potom to islo ako v lete na saniach. Uvidim ako to bude teraz so mnou.😉 😉
Zajtra sa musim odvazit idem do poradne. Tak som zvedava kolko mi zase pribudlo. 😕

vanilka32
27. mar 2008

ano viem...ale tiez som si prestudovala ze ak cvicis po kojeni tak je to v poriadku lebo do dalsieho kojenia sa tie latky v mliecku opat vratia do normalu. ach jo, vidim ze ten zoznam toho co sa nemoze jest je hodne dlhy, a obsahuje aj cokoladu sakramento 😠

annika
27. mar 2008

No ja čokoládke neviem odolať... Tak sa na mňa usmieva v kuchyni, a šepká mi: Zjedz ma, neuĺutuješ!!!!

vanilka32
27. mar 2008

annika, takze cokolada sa moze? dobre spravy mam rada 🙂

bejca
27. mar 2008

no co sa cokolady , kakaa , jahodod tyka ja nemozem 😝 to su alergeny .. takze to ani v mojom jedalnicku neni .. ale ja som ani nebola nejak na cokoladu len pred menzesom som sa jej nevedela "dozrat" xixixixi ale take parene buchty s kakaom mnam a slahackou to mi chyba ☹ co uz .. xixixixi teraz mam ako sladkost maximalne vianocku , piskoty , slize s tvarohom , detsku jablkovu vyzivu 😅 a tot vsio 😀 😀 😀

vanilka32
27. mar 2008

ani jahody??? bejca, uz ma nestras, moje najoblubenejsie ovocie, v zahrade ho mame kopu....no to bude tazke leto..

bejca
27. mar 2008

ale ved pozrite tu :
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

http://www.mcbublinka.sk/index.php?s=poradmesi08

http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

pekne studovanie 😀

ale ak neni nikto u vas alergik tak tie alergeny asi mozete 😉 ja nemozem koli tomu ze muz mal atopicky ekzem od malililinka az do 25 rokov zivota a teraz ma alergie 😖 😒

tamita
27. mar 2008

Ahojte maminky,to vy ozaj takto striktne? Myslím s tými jedlami..- ja čo si spomínam pred xx rokmi,tak som pri kojení akurát nepapala strukoviny,citrusy a ešte nejaké ovocie a zeleninu čo nafukuje,ale určite to nebolo také radikálne,nuž som sa aj trochu zľakla 😨 A ozaj minule som zachytila,čo ste sa bavili,že v tehotenstve sa nemá piť minerálka?- Lebo ja pijem,síce menej perlivú a ešte si ju riedim,ale pijem.