Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. jún 2009

Ja som ti nechcela poradiť, len som ti napísala, ako to bolo u nás.....Nikedy aj to pomôže pri rozhodnutiach...

janka_fr
10. jún 2009

Ahojte,

Beji tak nasa crevetka ma 76cm, 9,2kg a 4zubky 😀 No ale od poslednej kontroly pribral 700g co sa tesim, lebo strasne dlho stal na jednej vahe a aj povyrastol, asi mu pomohol ten dazd co tu bol 😀 . Od zajtra mame mat krasne pocasie a vikend nadherny takze zase padame prec. Ideme zase k Atlanticu, ale na ine miesto, len skoda je ze voda je tam strasne studen, to az v auguste je tak akurat pre mna na kupanie, skoda ze k moru to mame tak strasne daleko, nejakych 900km. To v Ba som mala blizsie more 😀 .

Veronka tazko radit, ja som si presla podobnym v byvalom vztahu, ale my sme nemali ziadne financne problemy, obaja sme mali firmu.Vydrzala som to 9 rokov, ale nakoniec som si povedala dost. Nemali sme ziadne problemy vo vztahu, len proste moja tuzba po dietati bola strasne silna a nedokazala som sa toho proste vzdat. Ked som mala 32tak som odisla a zacala uplne od znova. Odisla som do Australie, aby som nemala nutkanie zase podlahnut a vratit sa. Po rozchode som bola doma este 3mesiace a boli tazke, pretoze s ex sme sa skoro kazdy den videli, naliehal na mna aby som sa vratila a nakoniec aj chcel aby sme mali spolu dieta. Nastastie pre mna, uz bolo neskoro, pretoze som mala komplet vsetko vybavene na cestu do Australie. Tam som si nasla toho najskvelejsieho muza a teraz mame krasneho synceka. Franck bude mat tento rok 45 a vobec sa nam nezda ze by to bolo neskoro. Som velmi rada ze som nepodlahla, pretoze nic nie je krajsie ako ked mi povie mama, i ked zlosti ako cert.
Ono sa da vzdy najst nejake"preco nie" a potom uz naozaj moze byt pre teba neskoro. Dufam ze zmeni nazor a ty budes stastna.

mima07
10. jún 2009

janka to nemyslis vazne ze franck ma 45 😲 😲 ja som myslela ze ste rovesnici

annika
10. jún 2009

A ešte naše miery: 92 cm, 13,5 kíl a 16 zubov....

janka_fr
10. jún 2009

Mima pocuj to tak staro vyzeram, alebo on tak mlado 😀 😀 ?Este nema az v oktobri bude mat. Jooooj ked mu to dnes vecer poviem sak ani nezaspi. Prosim ta Mima to ste kde boli v Turecku??Velmi sa mi to paci a pozerala som fotosky ze aj pre deti je to vynikajuce. Ak mozes daj sem link alebo do IP ak chces dakujem.

alexandrah
10. jún 2009

ahojte, ja mam "iba" 34, ale som prvorodicka, som tu jedina? som v 15t, myslim, ze vek nehra vobec rolu, ved kym sme vystudovali VS, kupili si normalny byt, tak babo az potom. ale je pravda, ze sa nedarilo, a sli sme cez umele. tehotenstvo mam normalen, vobec ziadne nevolnosti, ani unava, prave naopak, velka nespavost a bohuzial migreny (ale to bol moj zdravotny stav aj predtym). takze sa nebat, ak je duch mlady ...

vladkaz1
10. jún 2009

alex ahojky jasne ze sa mozes pridat .. asi si jednina co momentalne caka 😉 super tesime sa ze ti ani neni zle ze to dobre znasas ja som tu najmladsia .. 😀

bejca
10. jún 2009

ahojte 😵

Veronka ja som mala 37 ked som rodila je to nase prve a nemenila by som za nic na svete 😵 a chcela by som este jedno ak sa podari 😉 a tiez aj splacame a pod 😉 ale ved peniaze nie su vsetko 😉 mozete dat tvoju garzonku do prenajmu a mate nejaku korunku 😉

Anika aj my sa tak smejeme 100x viac ako inokedy 😵 a za chvilku vas mierami dobehneme 😉 😀 a mozno aj zubami 😀

JAnka tak posielame crevetke velke pusinky ku krasnym mieram 🙂 😵 a muzik fakt vyzera mladsie 😵

Alex vitajte 🙂 super gratulujeme k babatku a tesime sa s vami 😵 dufam ze pridete kuk castejsie 🙂

Vladka ty nasa kukucka 😵

annika
10. jún 2009

Jeeej, tehulka Alexa!!!! Vitaj u nás! Máme viac prvorodičiek medzi nami okolo 35, neboj sa! Bejcu a Janku. Majú krááásnych synátorov a v duchu mladučké ešte stále!!!! My ostatné sme už mali deti, resp puberťákov doma a sme omladli tiež. No a Vladka je tu džokerka, lebo ona je pod 30, je tu omylom, ale bez nej by sme sa tu nudili veeeelmiiii!!!!xixixixixi

azuzi
10. jún 2009

Ahojte, Alex drzim palceky aby dobre vsetko dopadlo 🙂 🙂 .
Nejako nestiham, konecne sa sklada kuchyna a pridala som zopar foto z oslavy prvych narodenin. 😉 😉 .

vladkaz1
10. jún 2009

jeejda idem pokukat foto potom popises ...
A ja som tu neni omylom 😀 ale som sa vterkla hahaha 😅

annika
11. jún 2009

Jeej, Azuzi!!! Krásna rodinka ste!!!! Ešte jedna holčička Vám chýba, nie????xixixixixii Len srandujem, neber to vážne! A kto je ten Lukaško???
Vladka, ty si teda tá najkrašia vterklina, koho poznám!!!!Cmuky!

veronkaj
11. jún 2009

tak som čítala a stále zvažujem, tak či tak na ten rozhovor príde a uvidíme čo bude, isté je že najprv tak či tak treba doriešiť veci čo má začaté ohľadom vyrovnania a potom budeme riešiť aj ostatné.

snáď to dopadne dobre.

bejca
11. jún 2009

Azuzi pekne fotecky 😵

aj ja som pridala par fotiek 😵 kuk ak chcete 🙂 to je u babky a dedka na dvore ako nam tam je dobre 🙂

vladkaz1
11. jún 2009

jezis vcera som nestihla popozerat sorac pojdem dnes tak kocik mam uz predany cestuje do popradu 😀 dufam ze sa mi nevrati naspat 😲
Annika dakujem si zlata 😵

annika
11. jún 2009

Bejca, Petko je teda ozajstný pán gazda!!! Velká výpomoc pre dedka a babku!!!!
Ináč tú tortu som ešte nepiekla, ale už som kúpila tortičkovú formu vo tvare MOTORKY!!!! Len neviem ako to potom vyklopím z toho???? 😝 😝 😝 😝 😝 No nva, raz to vyskúšam a potom ideme do tuhého!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Veronka, držíme palce, aby ste sa dohodli!!!a aby to dopadlo čo najlepšie pre vás! 😵 😵 😵
Vladka, bože, ako si zabalila ten kočík??? A ktorý vlastne si predala? X-landera?

vladkaz1
11. jún 2009

Anika este som ho neposlala lebo cakam na tatina musi mi to odviest na postu kedze nemame auto ja si sama nepomozem .. no zabalila som to do krabice od LCD telky nasi kupovali 110 tak akurat krabica mi posluzila 😀 davam to aj poistovat a balik ide 1 triedov tak ked sa strati peniaze budem mat tak ci tak ale dufam ze sa nestrati .. ano predala som X lander len dufam ze sa jej bude pacit aj na zivo a neposle mi ho naspat .. ale za taku smienu cenu dufam ze bude spokojna ,dala som ho uplne pod cenu za 132 eur .. aspon bude mat mala za to plienky a nemam strasti ci mi ho niekto neukradne v pivnici .. uz mi to ne jedno pri druhom si kupim iny hlavne aby mal preklapaciu rucku 🙂

vladkaz1
11. jún 2009

Beji maly je uplne nadherny na tej stolicke 😵
Mima no dovolenka nemam slov nadhera uplne super ste si to vybrali foto dokonale a nadherne izby 😉 a prostredie

azuzi
11. jún 2009

Bejca Petulko je tiez zlaty, tak sa mi zda ze aj my budeme musiet zachvilu Martinko nejaky furik zaobstarat 😀 😀 . Na Velkej Luke vsetci furikuju 😀 😀 . Aspon chlapci odnaproti.
Vcera som si dobre podebatila s novou susedou a aj na obed ma pozvala a aj martinkovi dala vyzivu, jej deti sa hrali s Martinkom, a boli u nas v detskej, je to velmi velka izba, zatial sa tam da aj futbal hrat 😀 😀 . Slubila ze by aj poopatrovala Martinka, ale si tiez hlada pracu tak neviem, nemozem sa nato 100% spolahnut.
Annika - Lukasko je chlapec od muzovho brata, takze bratranec 🙂 🙂. Tiez ide mat teraz rok, je medzi nimi 20 dni rozdiel. 🙂 🙂
Vladka prajem nech sa kocik nevrati 😀 😀

vladkaz1
11. jún 2009

dakujem moja idem mrknut vase foto som na teba zabudla 🙂

vladkaz1
11. jún 2009

azuzi no teda maly je riadny chlap 😀 😵 nadherny ste hlavne rodinka po kope .. boze ten cas leti ani nestihame riadne perzivat zivot a za chvilku pojdu deti do skolky

bejca
12. jún 2009

kocky dik za pochvalu 😵

Vladka ako ? ?poslala si ten kocik ?? dufam ze hej 😉 a ozaj super nova fotto v pase 🙂

inak vam bonznem ze som vcera stretla v meste dve super kocky + este s jednou pani s babom a naraz pozeram a tie kocky boli Vladka s Luckou 😵 cmuky cmuk 🙂

vladkaz1
12. jún 2009

😵 😵 😵 beji no si zlatunka dakajeme ,ale ja som ti vravela ze ti to sveci ,,, materstvo ti prospieva a Petulko je pokladik cuuuum..
Kocik idem poslat dnes nemam auto a drzia ma len nasi potrebujem to odviest na postu a hlavne veeelikansku krabicu a neviem kde taku zozeniem

annika
12. jún 2009

Joj, na tie problémy sa aj ja pamňtám, keď som predávala hojdačku izbovú.... Potom som to vsunula do igelitového vreca 150 litrového, skoro aj to bol malý...xixixixixi
My sme dnes boli v škole, máme tam taký problém s deviatakmi, dcérkinými spolužiakmi, že nechcú rozlúčkový večierok a teraz sme my, ostatní rodičia bezradní, ako bude???? Polovica triedy chce, druhá nie...No bummmm!!!

azuzi
12. jún 2009

Annika nerozumiem preco maju s tym problem a nechcu vecierok.
Dnes my elektrikar ukazal ako nam uz svieta lampy na dome, len zatial to nie natrvalo, to musia este z elektrarni nieco porobit, a znovu idem na Velku Luku trochu este na nich pokukat, lebo montuju svietidla na linke, aby to bolo tak ako chcem , lebo majstri su velmi domyslave stvori, oni hned za nas rozhodnu 😀 😀.

annika
12. jún 2009

No, jednej sa nepáči miesto večierky, druhej zas DJ, ktorého vybavila druhá trieda, chceli iného , tretej zas len tak sa nechce... ja im nerozumiem, hoci som ich aj učila v 6.a 7. ročníku, fakt sú protivní a flegmatickí!!!
Tak som dnes tam išla a cez prestávku som ich skúšala presvedčiť, ale je to asi ako hrach na stenu hádzať...
Oni ten večierok proste nepotrebujú... a pritom ani nevedia, aký je to vlastne fieling...

vladkaz1
12. jún 2009

Annika a to sa da poslat len vo vereci???
No to su pubertaci .. tak to teraz funguje .. ja sa ani necudujem pri terajsom sposobe zivota .. ale budu banovat ..

alexandrah
12. jún 2009

ahojte, som rada, ze ste ma tu privitali, je to super, tak to ja jedina cakam babo? ja si tak zatial ani nepripadam, lebo este mam iba male tehotenske brucho, vyzeram skor ako "po dobrom obede", zato prsia obrovske, nech uz mam aspon brucho, aby sa videlo, ze to neni su len speky ... ☹ ale inak ok, bedrieme to s nadhladom, inak som na rizikovom, koli tym migrenam, su velmi caste, tak uz sa pomaly aj doma nudim, iba spat, telka, varenie, upratovanie ... 😠 😎 uz sa strasne tesime na babo, nechceme zakriknut, uz riesime, ako budeme chodit na ylety ako rodinka, je to normalne?? 😲

vladkaz1
12. jún 2009

Neboj je to normalne len si odpocin nenamahaj sa a bude to vsetko ok.. drzim palce neskor napisem nemam moc cas mala sa mi zobudila

alexandrah
12. jún 2009

diky moc, ja sa zase velmi nestazujem, v lete v robote kde je cca 35 stupnov ( v kancelariach) nic moc 😖 😎