Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
10. júl 2008

No a ja už nič nejem od piatej večer, len pijem vodu a predsa tie kilečka nejdúúúú doleee!!!!!!

mima07
10. júl 2008

lubi ano spi v kuse niekedy zamrnka ked nevie nahmatat cumel 😀 a vecer zvykne vypit 330 mlieka a vydrzi jedava az o 6.30-7.00 podla toho kedy vstane
annika ja som tiez skusala vselico a tiez tie kila nejdu dole 😕 a potom sa dotlacim cokoladou a je to 😀

lubii
10. júl 2008

Mima,no máš zlatého chlapca 😉 . A cez deň ako spinká????

mima07
10. júl 2008

lubi dobre ale radsej nenapisem aby sa to nepokazilo spava 2 krat aj starsi syn tak dobre spaval 😉

viky2602
11. júl 2008

ahojko dievcence,
ja som prvorodicka, 35 rocna. Vcetko je to pre mna take nove. Teraz som v 23 tyzdni tehotenstva a mavam velke migreny kazdy tyzden...nemate s tym niekdo skusenost? neviem sa toho zbavit...hrozdne mi to zneprijemnuje zivot. Neviete o niecom co mi pomoze? dakujem za radu. 😉

annika
11. júl 2008

Mima, ja sa snažím, ale keď mi mama príde na návštevu s celým kastrolom oškvarkových pagáčikov, tak čo mám robiť? ?????A robí ich fakt suprovo, takže neviem odolať....
Viky, a to mávaš od začiatku tie migrény, alebo len teraz? A pred tehom si ich nemala?
Musíš sledovať , čo tie migrény vyvoláva. Môže to byť aj z jedla, aj z počasia.
Mne zvykne bolieť hlava len keď som hladná alebo unavená. No a niekedy aj to počasie si urobí svoje...

mima07
11. júl 2008

dobre ranko
annika to mame podobne aj mne mama posiela veci ktore zboznujem no a nezjedz to 😀 je mi luto keby sa to nezjedla a ja som to musela vyhodit 😀 len najhorsie je ze mam vela veci doktorych sa ako tak zmestim ale nemozem v nich dychat ☹ takze su stale v skriny a ja tocim 2-3 kusy 😠

annika
11. júl 2008

detto mima. celá skriňa mi tam "stojí", ale raz sa pose.... a vyhodím všetky. Moja 46-ka je už minulosťou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ sa mi zdá...

lubii
11. júl 2008

Viki, s migrénou nemám veľké skúsenosti, klop, klop, ale raz som počula Vondráčkovú, že niekde na nohe tuším nedzi 2. a 3. palcom, ale nie som si istá je nejaký bod, ktorý keĎ začne masírovať hneď keď prichádza bolesť, tak to prejde. Skús si niekde zistiť, kde je ten bod 😅 😅 😅 a či sa to môže v tehotenstve.
Annika, Mima,ja keď nosím maléhov šatke na bruchu,tak teraz v lete to mám ako lymfodrenáž 😀 , taká som mokrá na bruchu 😀 . Preto som trochu schudla. Ale moje nočné návštevy chladničky to úspešne vyrovnávajú 😀

annika
11. júl 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A keď sme už pri jedle, dnes nevarím, mám ešte sviečkovú, a aj tie pagáčiky... Dnes hlásia hitse, neviem, či nepôjdeme na kúpalisko aj s malým. Alebo je to ešte skoro pre neho? čo si myslíte?

annika
11. júl 2008

Aspoň Bejca má krásne počasie tiež na tom výlete...

bejca
11. júl 2008

haloooooooooooooooooooooooooo co to je 😨 😕 😅 nasa tema na druhej strane ??? to ako sa stalo 😨 😨 😨 😨 😨

inak C A U T E 😀 a pocasie sme mali ☹ nic moc ... stale prsalo sice vecer a v noci a v stredu aj poobede ale aspon nieco sme pochodili 😅 len nam bolo na izbe chladno a vlchko ☹ tak sme doma o den skor lebo aj Petko zacal kychat a pokaslavat ☹ a mna aj muza ukrutne bolia krize ☹ a neter tiez hovorila ze sa neciti dobre ☹ tak dufam ze nebudeme este aj chori vsetci ☹
no ale uz sme doma 😵 Petko haja , ja perem xixixi a pojdem urobit par fotto z dovci tak ak budete chciet kuk 😉

bejca
11. júl 2008

ahojte no co to som prebehla narychlo 😵
vitam nove tehu mamicky 😵
Pizza Dominika je nadherna a straaaaaaaaaaaaasne rychlo rastie xixixi a aj Petko stale robi bublinky a slinta 😉 to je oki 😵
Mima fotky som nestihla ☹ tak by si ich tam mohla zasa na chvilku dat nech kuk aj ja 😀 😎
Janka ten tvoj pediater 😠 no asi by som ho zabila 😝 ale je aj pravda ze oni to tam beru inak .. ja by som to tiez nevedela ale oni su tak "naucani" ☹ .. este stastie ze si Slovenka a Julianko ma uzasbu maminku 😵
a vsetkym detickam C M U K 😀

lubii
11. júl 2008

Ahoj Beji,vitaj doma 😉

bejca
11. júl 2008

Lubi dik 😵

lubii
11. júl 2008

Jéj Beji, vy už máte ergo a aká krásna farba 😅 .Ako sa ti v ňom nosí ? Fotky sú krásne 🙂 🙂 🙂

janka_fr
11. júl 2008

Ahojte
jeeeej Beji ty si uz doma? Videla som fotky supeeeeer a vidim ze sa Petkovi paci v ergu. No ten nas pediater ja som aj myslela ze ho zmenim ale zevraj to ani nema vyznam, lebo co sa tyka vyzivy je to tu tak 😨 No ale este ze sa mam s kym radit 😉

Annika ty uz nejes po piatej??Fuuu to by som asi nezvladla, ja cez den dokazem vydrzat neni som ani velmi hladna ale vecer ma vzdy nejako prepadne ten hlad 😝 No a ked idem k nasom na Slovensko tak to sa neda neobzrat , ked nasa strava mi tak straaasne chuti. Mne tiez dost veci stoji v skrini a ani neviem ci ich este niekedy natiahnem na seba.Som si myslela ze si nic nekupim ze sak zhodim ale par veci som si musela kupit a tiez ich nosim stale dookola.
Lubi a tak ako tvoja satka mne zase pomaha baby vak 😉 a este aj schova brucho 😀

Mima mas naozaj pokladiky ked ti tak krasne spia.

Viky vitaj, s migrenou neviem co ti poradit, mna tiez bolievala hlava a ja som si obcas zobrala Paracetamol 500 a ze sa moze aj 1000 ale ja som si radsej davala slabsiu davku. Viky v ktorom tyzdni si? Ak chces si to tam mozes doplnit a budeme vediet v ktorom tt si.

lubii
11. júl 2008

No ja tiež doobeda vôbec nemusím papať, a keď, tak len jablko alebo teraz dyňu, naobed nejakú polievku keď stihnem navariť ale večer.....a hlavne keď už všetci spia. Aj teraz papám čili čokoládu mňam 🙂

janka_fr
11. júl 2008

jeeeeee lubii tak ta cokolada aj mne strasne chuti a dnes som si kupila melon cerveny tak sa uz tesim na neho ako ho zajtra cely zjem a sama pretoze Franck ho nema rad 😉 Ja som zase teraz vecer tlacila soletky ale ked ja im neviem odolat vzdy si poviem ze ich nekupim, ale zatial sa mi to nedari to zrealizovat 😝

bejca
12. júl 2008

ahojte 😵
krasne slnecne ranecko xixixixixi dnes ideme k svokrovcom zavarat uhorky a kupat sa 😉

Viki ja mavam migreny normalne cas od casu ☹ ale pocas tehu som nemala ani raz tak ti neporadim ale skus ist dokimu a on ti poradi 😵

Lubi v Ergu sa nosi supis a Petkovi sa tam paci lebo vzdy zaspinka 😀 a dakujem za pochvalu 😉

Janka ved este ze sa tu mame 😵 a radime si 😵

a aj ja som vcera tlacila cerveny melon xixixi a jem zatial podla toho ako som hladna - ale uz budem muset zacat trochu drzat dietku 😅 ked uz budem prikrmovat 😵

vladkaz1
12. júl 2008

Ahojte moje dievcata a drobci nemam zasa na nic cas 😝 poviem vám ale novinku s ktorej sa strásne tesíme, mala sa mi sama postavila a udrzala sa v stoje uplne sama az kym sa nerozbehla za mnou a samozrejme spadla.
To je ale sikula .
Tu foto poslem neskor, ale som ostrihana na krátko kadernícka ma dodzubala ze som si spálila vlasy no ja truba 😝
Posielam pusky 😵

mima07
12. júl 2008

cauko baby
nesiel mi net 😠
bei krasne fotky 😉 ja ti tam dam tie moje az v pondelok lebo cez vikend chcem este nejake porobit a potom to tam hodim vsetko
lubi ty mi vies vzdy narobit chute s tou cokoladou ale malokedy je dostat ☹
a dala by som si aj melon asi zajtra vyzeniem muza ako marusku na melony 😀
vladka prihod aj svoju foto nech vidime aky mas novy uces

lubii
12. júl 2008

Mima,v metre ju majú stále - také dvojbalenie 😀 😀 😀

mima07
12. júl 2008

lubi diky akurat sa muz chysta v pondelok do metra a teraz mi segra hovorila ze ju kupila v akcii v auparku za 66 no nezabijes ju ze mi nekupila ☹

bejca
12. júl 2008

caute cili cokoladky xixixixixixixi ja som to este ani nevidela 😀 a Mima dik za pochvalu a uz sa tesim na tvoje fotecky 😉 inak ja prave drvim do seba zmrzlinku xixixixixi a pojdem zehlit 😝 vcera som toho naprala ajajajajajajajajjjjjjjjjjjjj😀

vladkaz1
12. júl 2008

Ahojte mima aj mi by sme mali ist do metra uz len na tu aviváž 5kg lenor sa oplatí a nádherne voní mne vydrzala asi pol roka a bola za 400sk.
Len neni cas 🙂 .
Bejka mnam mnam zmrzku by som si dala veru aj ja xixi.
Musím sa vám pochváliť uz som schudla 7 kg ale moc to namne neni vidieť .
Inak co nove ?
Mi este nebývame v novom ,ale uz by som aj chcela.
Lucka mi uz spí dufam ze zas nebude v noci hore, stale je namne nalepená ako prísavka xixi potvorka a uz sme taký velký musím vam hodiť aktualne fotky zajtra .
Beji idem mrknúť na tvoj poklad 😵

bejca
12. júl 2008

Vladka ved Lucka je strasne sikovna ze uz stoji 😉 😵 gratulujeme a poselame jej cmuk 😵 a aj Petko uz spinka xixixixix a tesime sa na aktualne fotecky 😵 a ja mam stale na sebe tych sprostych 10 kg 😝 a svine nechcu ist same dolu 😝 ale pokial kojim tak to neriesim 😅 a ty si stale chuda to len zasa hovoris ze to na tebe neni ani vydno ty nasa zabka 😀

vladkaz1
12. júl 2008

😀 😀 Beji ale vies ja mám také foto ze to neni vidieť ale naozaj som buchta 😀
Malý je rozkošný Bejka spapkala by som ho chrustika xixi
No Lucka je sikulka moja aj mi sme stoho paff ako to vsetko uteka jaj tak si ju pritulkam a spomínam aka bola pokrcenucka malinka ach jaj a uz bude zachvilu sama loziť xixi.
Beji že žebka xixi 😀

bejca
13. júl 2008

ahojte 😎 kde ste zasa vsetky 😉 😵

vladkaz1
13. júl 2008

ahoj Beji no ja som bola na nákupe a mala mi zasa dnes cely den reve takze je nalepena na mne 🙂