Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
13. júl 2008

a preco ti stale placka ??? idu jej zubky ci co ?? 😨 posielame Lucke cmuk aby neplackala 😵

vladkaz1
13. júl 2008

Ja neviem beji ona je taka raz je uplne samostatna dobrucka krasna prehra sa mi cely den a raz je nalepena na mne stale a len place ☹ 😉
Ved asi sa chcela tulkať uz je kludna a hra sa s kolíkmi na prádlo 😀

bejca
13. júl 2008

jaaaaaaaaaaaj no tak to mava aj Petko niekedy tiez len mrnci a neviem co mu je a co by chcel xixixixi a potom zasa tiez ani neviem ze ho mam xixixixiix

vladkaz1
13. júl 2008

xixixi no beji mrkni na foto uz to mam ale na hnedo 🙂 .
boze tie nase deti su zivé striebra ze?

janka_fr
13. júl 2008

Ahojte
Vladka pozrela som si tvoj novy uces a velmi ti to pristane a mala je pekna okana 😉.Nas maly je tiez taky niekedy sa zahra sam s hrackami,s nozickami 🙂 a niekedy by sa chcel len tulit ale zase musim to teraz vyuzit lebo potom sa uz nebude chciet mojkat.

Beji no musis tu cokoladu vyskusat mnam mnam mnam 😎

Vcera sme boli pozriet malemu v sportovom obchode nejake tricko s UV filtrom ale nic sme nenasla, zato ja som si kupila fit loptu a dnes sa chystam na nej cvicit brusaky. Volakedy som to robievala v posilke a dobre to zaberalo tak uvidime ako dlho mi to vydrzi doma, lebo doma sa mi nikdy velmi nechce cvicit.Raz som si kupila stacionarny bicykel a bola som na nom asi 3x a potom som ho predala 😎 .Tak dufam ze to tak nedopadne aj s loptou ale citala som ze je to vyborne aj pre deticky.

vladkaz1
13. júl 2008

Janka dakujeme za pochvalu aj vy ste rozkošný!!!No veru tak treba sa tulkať aj mne to dobre padne nasa je taka neposednica zaujíma ju vsetko len okale ma vyvalene co nestíha sledovať xixi.
Jani a ake tricko s uv filtrom to som este nepocula.
Ja som teraz kupila v tescu 7 body za 220sk 🙂 velmi pekne tak sa tíším lebo neuveritelne rastieme.
S tým cvicením mas pravdu ani ja sa nemozem prinutiť doma cviciť .
Teraz je plavaren zatvorená az v septembri otvaraju a poviem ti normal mi to chýba uz len ten pocit vypadnúť na hodinu prec a zbavit sa vsetkym myslienok a starostí. 😉
Ale od septembra uz aj ficím 😀

bejca
13. júl 2008

Janka no ak si na nu spomeniem v obchode xixi tak si ju kupim na kostovku 😀 😵 a aj Petko sa najradsej momentalne hra s nozickami a zuje si palce na nohach xixixixiixix a veru treba to vyuzit aj to tulenie aj boskavanie lebo za par rokov sa uz nebudu chciet ☹ 😉

Vladka no ty kocica nasa 😵 sekneti to 🙂

annika
13. júl 2008

Vladka 😉 😉 😉 super baby! Lucka je tiež krásnučká!
Posielame pusinku k 8. mesiačikom!!!!
My sme boli včera na kúpalisku, Robko plával s tým kolesom, ako žaba... Potom zaspal v kočíku ako medveď...
Dnes zase sme boli u rodičov, potom na prechádzke v meste a teraz sa chystá búrka zase u nás, je tma ako v pekle... 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Zajtra ideme na očkovanie s Prevenarom a Anku zas na tetanus. Tak zajtra máme dlhý deň...Pa pa!

lubii
13. júl 2008

Vladka, a tam,kde máš tie ryšavé kučierky, to bolo kedy???? Ten účes z krátkych vlasov je super 🙂 😉
Annika,držím palce zajtra.
Danka bola dnes zas na tenisovom turnaji a priniesla medailu za 3. miesto 😉 (zo šiestich/. A taká je z nej vytešená, že ju má ešte stále na krku 😀

lubii
14. júl 2008

Dobré ránko 🙂

mima07
14. júl 2008

dobre ranko 😉
dnes som vstala uplne super vyspata 😉 somsa tesila ze ako sme s malym dobre pospali takmer do 7 a ked som s nim zisla dolu pozriem na hodinky a ze 5.58 😀 ale nevadi
fajn sa nam ochladilo len by mohlo prestat aspon po obede prsat by sme si vysli na taku dobru vychadzku 😉 ale to by som chcela asi vela
vladi uces mas super
annika mate dobre ocasie na ockovanie tak sa drzte 😉 nasa doktorka hovori ze nie je dobre ked su take hice a sa ockuje asi to ovela viac vycerpava organizmus

bejca
14. júl 2008

dobre ranko 😵
Anika drzime palce na dnes 🙂
Lubi gratulujeme dcere ku krasnemu uspechu 😉 😵 dufam ze v medaile aj nespinkala 😵
Mima aj ja dufam ze nebude prsat tiez by som rada ist poobede von 😅 a my sme s prestavkamou o 6,00 spali do 9,00 xixixixi a spala by som aj viac xxixiixiixxi

annika
14. júl 2008

Lubi, gratulujeme dcérke, je šikulka!!! 😀 😀 😀 😀
Díky, že nám držíte palce, ale očkovanie sa nekoná, volala som ráno do ordinácie a nikto nezdvihol telefon, tak sú asi na dovolenke. Skúsime to ešte zajtra a potom až len budúci týždeň.
Aj u nás prší a prší..... čo budeme dnes robiť celý deň vo vnútri??????

lubii
14. júl 2008

A my sme boli na prechádzke v daždi 😀 .

bejca
14. júl 2008

my pojdeme poobede tak som zvedava ako bude 😉 ale ak bude prsat tak si moc nenavyberam lebo nas pes potrebuje ist von ci je pekne alebo snezi, prsi a pod 🙂 😵

mima07
14. júl 2008

aj ja chcem ist po obede a idem pridat fotky a aj nejake pre teba bei 😀

mima07
14. júl 2008

tak uz su tam 😉

pizzamati
14. júl 2008

Ahojte dievčatá. 😀

Bejca tak ako vidím dovolenka bola super a malý je ukážkový krásny 😀
Vladka si kočka a malá je užasná ako rýchlo rastie. šikulka. 😵
Anika Robko je taký plavec to je fajn. 😲
Ale všetky máte šikovné detičky. a krásne.
My sme mali včera 2 mesiačiky. Dominka je šidlo stále aby sa s nou niekto rozprával a venoval sa jej ale neva ved to treba. CHcela som sA SPýTAť čI AJ VAšE DETIčKY MALI REAKCIU NA OčKOVANIE Z PôRODNIVCE tak neskoro po 2 mesiacoch. lebo naša má celkom pekne zapálenu rúčku.
Pridali sme zopár foto. 😀 😀

vladkaz1
14. júl 2008

Ahojte tie kucerave vlasy Lubi to bolo ked sme chodili s muzom asi 4 mesiace xixi tam sa mu strasne pacim.
Aj nas vcera zastihol dazd.
Dakujem Annika ze 8 mesiacov ze? Boze zachvílu budeme oslavovat rok tak sa nato tesííím xixi.
Muz mi zavírusoval pocítac potvorník nemozem viac písať musí sa to opraviť.

mima07
14. júl 2008

pizza mala je krasna baculka 😉 aj alex mal tu reakciu neskor ako jeho rovesnici dokonca som mu aj hnis vytlacala co sa mi to nepacilo a doktorka povedala ze to moze byt velke ako 10 koruna co sa mi zda strasne

bejca
14. júl 2008

Mima DAKUJEM 😀 a teda sa podobaju obaja tvoji synovia tusim na teba 😵 a starsi je fesacisko a podarenucki su 🙂 a gratulujeme Alexikovi k 11 mesiacikom 😵 a posielame cmuk 🙂

Pizza teeeeeeeeeeda pekne fotecky Dominika je uuuuuuuuzasna 😵 a tiez gratulujeme k 2 mesiacikom a tiez posielame cmuk 🙂

Vladka aj Lucke posielame gratulaciu a cmuk k 8 mesiacikom 🙂

iank straaaaaaaaaaaasne rychlo nam tie deticky rastu 😀 a ako z vody 😀 inak nejak som si nevsimla Azuzi 😅 co je s nou ?? zeby uz babatko ?? 😉

lubii
14. júl 2008

Pizza,ja som dosť skeptická k očkovaniam - všetkým, ja by som maličkú nedala zaočkovať hexavakcínou, kým sa jej toto TBC nezahojí. Malá je nádherná 😉
Mima,ako sa pekne krmia tvoji synovia 😉

bejca
14. júl 2008

Pizza a Petkovi to ockovanie na TBC az cca po 3,5 mesiaci zacalo trosku hnisat a teraz v nedelu mu zasa trochu zahnisalo inak sa mu to ako keby spravi chrasticka a inak nic 😅

annika
14. júl 2008

Posielame pusinky všetkým oslávencom!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pizza, Robko mal zapálené to očkovanie tiež po dvoch mesiacoch, do troch sa to zväčšovalo, ale teraz už je to len červená bodka. Ale kým to má zapálené, tak ju ani nezaočkujú, to som už čítala na iných fórach.
Mima, Alex je tiež usmievačik velikánsky... A už má 11 mesiacov... Bože, veď sa teraz narodil! Holky, aj my tak rýchlo stárneme??????? ☹ ☹ ☹ ☹
Dnes nemáme svoj deň... Ja len plánujem, a osud ma v tom nejak bráni, či čo...Všetko, čo som dnes naplánovala, vrátane toho očkovania, mi nevyšlo, tak som z toho trošku zúfalá... Ja už ani sama neviem, či ho dám zaočkovať na ten prevenar... Už som to trikrát chcela, no vždy mi niečo do toho išlo. Vy veríte v takýchto potuchách???

bejca
14. júl 2008

Anika neblazni my nestarneme my mladneme pri tych nasich pokladoch 😵

bejca
14. júl 2008

baby mne uz sisi ved Azuzi uz ma babatko Martinka vyse mesiaca :-n co som ja dnes na hlavu 😅 xixixi

Vanilka a vy sa ako mate ???

annika
14. júl 2008

Fakt Vanilka kde siiii???

mima07
14. júl 2008

annika ja verim na predtuchy 😕 ked mam divny pocit tiez radsej nikam nejdem 😉
bei to nic to sa stava ja som dnes isla dat alexovi napit z poharika so sosacikom ale sosacik som tam nedala 😲 alex sa na to tak divne dival a aj sa napil ale vacsina bola na tricku 😀

bejca
14. júl 2008

a aj Azuzi 😵 teda s Martinkom kde ste kocky halooooooooooooo Vanilka halooooooooooooooooo chybate nam tu 😵

Mima chuda Alexik musel byt z toho prekvapeny pekne 😉

lubii
14. júl 2008

Annika,aj ja verím na také predtuchy alebo divné pocity 😉