Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
22. júl 2008

Anika ta ohradka ma 100x90 cm 😉 takze dost velka a paci sa mu ale asi ako vsade tak tych 20 min vydrzi sam potom ked mu nieco ukazujem a pod 😀 a potom uz nie xixi ale mozno casom 😵 a ja inak papam zmzku + pikao + slahacka 😅 sladim si zivot 🙂 😝 xixixixixix a idem si aj to kafco spravit 😉

Vladka ako kto to berie ze je zbytocna ta ohradka - ja by som ju nemenila lebo mi Petko minuly stvrtok padol z valandy a takto viem ze aj ked mrnka nic mu nemoze byt a nema odkial spadnut 😉 a ani Petko sa v postielke nehra - ta je u nas na spanie nie na hranie 😵 a ja pouzivam na vodny kamen len PULIRAPID 😵 a Petka chcem v ohradke naucit aj koli tomu ako si pisala aby nebolo vsetko rozbite 😉 ale ci sa tam bude chcet hrat uvidime 😵 snaha bude 😵

vladkaz1
22. júl 2008

Juj ani mi nehovor to pikao dala by som si xixixi 😀
Ja viem niektore veci som naucila Lucku zle ale je vzdorovita takze som to nevyhrala moc len je nalepena namne .
Nevadí xixi musím si to uziť dokial sa chce lepiť a tulkať .
Beji idem mrknúť do fotiek aku to máte. 😉

vladkaz1
22. júl 2008

Boze ste rozkosny spapala by som vás aj s tým pikavom xixi 😀 😵

bejca
22. júl 2008

😀 😀 😀 😀 ze aj s pikavom 😀 😀 😀 😀 xixix no Vladka ved uvidim aky bud ePetko ale tiez zacina byt vzdorovity a tvrdohlavy 😅 😖 no ved uvidime 😉

bejca
22. júl 2008

a inak dakujeme za pochvalu 😵

vladkaz1
22. júl 2008

😀 😀 😀 no taku si mi spravila chut tusím idem do teskaca sakris xixi.
Aaaa mala sa zobudila musím kocky majte sa ved este zajtra zabehnem papa

janka_fr
22. júl 2008

ahojte
tak my mame zatial len cestovnu postielku ale sme sa rozhodli tiez kupit tu ohradku pretoze je predsa len vacsia a ked dam maleho na zem do gymu tak sa odkotula na druhy koniec obyvacky a predsa je tu stol . stolicky a ked chcem varit musim ho niekam dat.Zatial som to riesila ze bol v transate ale tam sa mu teda absolutne dlho nepaci to stihnem akurat tak umyt maximalne riad.Takze aj my to kupime a uvidime.Aj ked 20 min vydrzi aj to je dost 😉

Beji potom poreferuj ako sa vam v tom dari my to asi kupime az ked sa vratime.Maly je zlatucky, taky sibalko😉. Beji uz aj ja davam z dvoch prs ale sa mi zda ze uz ani to mu nestaci lebo ked my jeme tak on uplne slinta a otvara pusu takze uz aj my asi zacneme skor s prikrmami i ked neviem vsade pisu pockat , tak naozaj neviem. My prideme teraz na Slovensko asi len na tyzden tak neviem ci nam to vyjde ale ak ano dame vediet a ak nie tak Vianoce sme u nasich nech vidi Franck ake su slovenske vianoce a ja by som chcela prist o 2 tyzdne skor a to budem mat potom dost casu tak by sa to dalo zrealizovat😉Velmi rada by som vas poznala len neviem ci ste niekto z Ba a okolie.Auto na Slovensku mam nie je problem pre mna zajst aj par km.

Vladka som rada ze ta tu vidim.Drzim aj ja palceky s tym bytom.Neviem ale myslim si ze cim neskor asi sa aj horsie zvyka potom na tu ohradku.

Pizza vy ste ale sikovny ze uz sedka a otaca sa 😵.

este jedna otazocka odkedy ste davali malych sediet do sportoveho kocika?Lebo presne ako Robko ani nas Jullian nechce byt v hlbokom ked sa zobudi tak to teraz riesim tak ze beriem aj baby vak so sebou a ked sa zobudi tak ho davam do toho a kocik tlacime😝 Bojim sa ho este davat sadat ,pretoze sam este nevie, vydrzi maximalne minutu .

janka_fr
22. júl 2008

jeeeej ze pikao mnaaaaaaaaaaaaaaaam to by som si dala, ale tak to musi pockat.

bejca
22. júl 2008

Janka ja som z TT to je kusok 50 km od BA po dialnici 😉 a kludne mozme hodit stretko 😵 uz teraz sa tesim 😵 a s tymi prikrmamy si hlavu nelam lebo aj tak oni toho moc nespapaju na zaciatku takze tak a ked vidis ze pyta tak co 😉 aj ja som sa uz s tym zmierila a aj teraz posledne dve noci zasa vstaval len 1x o cca 2 - hej takze snad tie trosky hami papi xixixixi pomohli 😵 a ja mam Petka v sportaku uz 2,5 mesiaca 😵 tak v pololeze a teraz uz sedi lebo sa jeduje ked nevidi xixiixixixix

bejca
22. júl 2008

dala som fotku do albumu kuk Janka 😵

janka_fr
22. júl 2008

Tak asi aj ja uz do toho pojdem a zacnemmu kazdy den davat lebo on si to fakt ocami pyta uplne nas je 😉 . Skusim aj sportak uvidime snad ho to tam bude bavit lebo to je inac riadna posilovacka ho nosit po meste 2 hodky 😝 .Super tesim sa aj ja to by bolo fajn. Ak nam to teraz nevyjde lebo tam budeme len kratucko tak v decembri by sme sa urcite mohli vidiet a popripade aj ine kocky ak su niekde na blizko.

janka_fr
22. júl 2008

super je v tom kociari a ma strasne pekne ocka ale ma v nich sibalske iskricky 😉 Beji kolko meriate?Vyzera ze je to poriadny kus chlapa. 🙂

bejca
22. júl 2008

Janka cca 68 cm 😅 neviem presne lebo je tazko ho odmerat 😉 ved to púoznas a veru mas s tymi iskrickami pravdu xixixi je to betarisko odmala 😀

janka_fr
22. júl 2008

Beji takze o 6 vecer som dala malemu mrkvu zjedol 130 g a este aj pytal potom mlieko ale jedol uz len z jedneho prsa.O siedmej isiel spat a som sa tesila ze si pospi teda dlhsie a spal len polhodku 😨 😠 O deviatej vecer si zapytal zase a jedol z obidvoch prs.No a nespi este stale.Ja neviem ci ma bez dna zaludok 😕 Tak ja neviem co na neho zaberie 😝

lubii
22. júl 2008

Ahojte,to čo je za počasie????? My sme normálne zakúrili 😅
Beji ohrádka je peknučká aj s Peťkom 😉
Pizza,aj vy máte pekné fotky,a ako pekne si zvládla tú košieľku 😉
Janka,že žalúdok bez dna 😀 , to aj náš maličký asi má, ale nič sa naňho nenalepí,lebo všetko vybehá a kaká 3x denne 😅

annika
23. júl 2008

Ahojte! U nás je už doba ľadová tuším, aj my sme zakúrili Lubi.
Vodný kameň JEDINE CILLIT BANG! To zaberá na 100% určite. a aj na záchod to používam.
VLADKA!!! V Tescu vraj majú nejakého hrocha od Fischer Price, je to chodítko aj odrážadlo a majú t na zlavu. Nevieš dokedy mavajú tie akcie????Možno, že by sme zajtra tam skočili. Aj tak v takomto počasí sa nedá mič robiť na dvore. Jedna kamoška to kupovala minulý týždeň, tak neviem, či je to ešte v akcii????
Janka, ja som 80 km od Blavy, ale iným smerom ako Bejca.
Ja som dávala malého do šporťáku asi od 5,5 mesiaca. Odtedy beháme len s tým, druhý kočík, ten hlboký stojí v pivnici a čaká na zimu. Asi dnes ho vytiahnem, však je vonku zimaaaa!!!!

mima07
23. júl 2008

dobre ranko
aj u nas je zima ale este nekurime v dome sa drzi teplota na 24 a vraj zajtra ma byt uz krajsie a okolo 25 ale neviem kde by sa to vzalo 😲 tak vecer mozno zakurim v krbe to maly este nevidel tak sa snad potesi len budem musiet dat pozor aby sa nepopalil

mima07
23. júl 2008

janka ani mojho nikdy nezasytila zelenina je po nej za 2 hodiny hladny kde je maso tak vydrzi viac 😀

lubii
23. júl 2008

Dobré ránko 😉
Už sase leje ako z krhly, to ani vonku nepôjdeme???? Však nám rohy narastú 😅
Janka, my bývame 450 km od BA 😀
Beji, ja ryžu dávam, malému chutí. Používame celozrnnú bio z Tesca. Ale na začiatku som tiež dávala len dve lyžičky ryže do veeeľa zeleninky a postupne stále viac. Ale aj teraz je tam asi tak pol na pol ryže a zeleniy .
Dávam 2 lyžice polievkové ryže, premyjem, dám variť, kým začne bobtnať - ale treba občas miešať a pridať vodu, lebo tá celozrnná sa dosť dlho varí a potom zrazu nabobtná, vypije vodu a prihorí, aj včerami prihorela, lebo malý sa pototo a musela som ho sprchovať a keď som prišla, už bola prihorená 😠 . Potom do toho pridám zeleninu a spolu dovarím. Potom pomixujem, ak tam dám hrášok, alebo šošovicové klíčky, tak aj prepasírujem, aby tam nezostali tie šupky. 😉
Vladka, u nás je ohrádka veľmi potrebná, lebo máme otvorené schdisko z kuchyne do hornej obývačky, tak sa bojím ho nechať len tak, keď varím, alebo ho nemám v dohľade. Aj teraz je tam a ja koníkujem 😀 . Ale vidím naňho a celkom sa mu tam páči 😉 , hrá sa s predlžovacou šnúrou 😀

lubii
23. júl 2008

Idem skontrolovať moje staršie dieťa, lebo ešte nevyliezlo z izby 😀

vladkaz1
23. júl 2008

😀 Lubi a neplace ti tam to len Moja Lucka je taky placko jednoducho ako zbada ze je za mrieskami a nema výbeh no konec plac a plac a taky lutostivý mamama je mi vdzy potom smutno sa cítim jak taka svina hehe 😝 .
Beji a ty si priamo z TT? Mohli by sme dat stretko niekedy ked bude teplo ja som priamo z TT.
Annika to ani netusím ake sú akcie momentalne som nebola v Tescu v hrackarstve ani nepamatám ☹
TAKZE JE MI LUTO ALE NEPORADíM TI.
Ja som zasa objavila hracieho macíka teda havka ked stlacís za rucicicku nozicku spieva recituje basnicky je velmi pekne a dieta sa s tým vyhrá až do nemoty len sa mi to zda dosť drahe 1200sk tak stale rozmýslam.
Lucka ma vela hraciek a nic ju nebaví skor sa mi zahra z vareškou a miskou xixix 🙂
Jani a to kedy zasa cestujete prec?Take slovenske vianoce su pekne!!
Ja som davala malu do sportiaka od 5 mes. lebo mi nechcela lezat vo vanicke ani za svet 😀

mima07
23. júl 2008

jani ja byvam 37 km do blavy
u nas si tiez neviem predstavit bez ohradky a maly je dokonca rad ked ho tam supnem lebo hracky co ma v ohradke inak nedostane takze tam byva minimalne 2*20 minut rano nez sa ja dam do poriadku a vecer ked mu chystam kupanie

moj lubi ryzu kuracinu a jablko varim to vsetko dokopy len to jablko davm trocha neskor a ryzu davam aku prave doma mam 😀 a este lubi rizoto

bejca
23. júl 2008

ahojte kocky nadherne ranko aj ked uprsane a chladne 😅

Janka nedavaj mu papat zatial vecer aj mne tu kockypisali ze davat doobeda koli tomu ze su neni nauceni a moze ich boliet brusko 😉

Lubii dik za pochvalu 😵 a za dalsie tipy 🙂 a este mi pvedz ze hrasok a kukuricu si kedy zacala pridavat ??

Anika v nedelu som u nas tiez videla ten behak 😉 a aj ja dnes berem nas velky kocik xixixixi na taketo pocasie je k nezaplateniu 😀

Mima ani ja nekurim ale krb by som brala 😉 v cinziaku by to bolo zaujimave xixixi

Vladka hej priamo z TT ale na opacnom konci ako ty 😀 pri Maxe tak mozme niekedy hodit stretko 😉

bejca
23. júl 2008

a nas Petko tiez stale place - ked je hladny , posraty ,😀 ked chce spinkat a aj ked je dlchsie sam ako napr v tej ohradke 😉 ale zvyknut si musi 😵

tamita
23. júl 2008

Ahoj maminy 🙂 ,tak už pomaly chystám,periem,dokupujem...Ináč všetko O.K.,cítim sa zatiaľ relat.dobre.Pribrala som ešte iba 7kg,trochu ma to aj štve a snažím sa tlačiť do seba,no bruško je ešte hore,tak sa tam toho veľa naraz nezmestí 😨 ,no hlavne,že blška rastie ako má 🙂 .Pozerám,že vaše deťúrence krásne narástli,sú zlaté a šikovné,akurát Azzuzi tu dávno nebola-ako sa má?
Rozhodujem sa-či treba aj monitor dychu,mali ste ho? A hlavne využívate ho??

mima07
23. júl 2008

tami uzivaj si neboj este snad trocha priberies ja som pri prvom pribrala 8 kg a uz z porodnice som isla stihla 😀 aspon nebudes musiet riesit kg ako my ostatne 😀
ja som monitor nemala som sa pytala ale mi povedali ze to doporucuje predcasne narodenym a s malou porodnou vahou tak do 2.5 kg tak som nakoniec nekupila

mima07
23. júl 2008

vladka bea ak si date stretko pri maxe tak sa pripojim tam to poznam 😀

bejca
23. júl 2008

Mima jasan pri Maxe je park tam mozme kocikovat a ja byvam kusok dalej ak by prsalo a aj v Maxe sa da posediet 😉 kto sa este prida ???????? tesime sa

tamita
23. júl 2008

Máte stretko - super,ale bacha-nech vás neodfúkne,tu v BB je počasie pod psa... 😅

bejca
23. júl 2008

Tamita ja som monitor nemala a ani nemam 😅 a drzime ti palceky a bud rada ze si moc nepribrala 😉 ja som pribrala 25 kg a stale som ako balon 😝 xoixixixixix

Vladka Mima co tak na buduci tyzden ???