Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vanilka32
6. aug 2008

Dobre ranko 🙂

azuzi, beji, to by ma slo roztrhnut kebyze sa mi cosi take stane, ze vyperiem peniaze do stratena, sakramento.

Vladka, hura, konecne sa Ti plni sen o novom byte, tesim sa s tebou!! beriete vas nabytok zo stareho bytu ci zariadujete komplet vsetko nove?

azuzi, zo zasady nezapajam rodinu do odbornych cinnosti pretoze mam tiez zle skusenosti, rodine vynadat nemozes ak cosi zvrza, a este sa budu tvarit urazene, ze ved oni mne pomohli co ja viac chcem...nepotesi taketo situacie. Martinkovi sa dari vidim 🙂 my sme lenivi, doktorka povedala ze mam malu davat na brusko nech cvici ale ona si vzdy najde palec ktory si cumlee a zaspi, to je cely jej trening na brusku 😀

Annika, pozerala som vase nove fotky, maly je taky smejko na zahryznutie 🙂

bejca
6. aug 2008

Vanilka no my sme ten tiket vyrovnali sice bol sprany 😅 a aj ten ciarovy kod trosku zosuchany ale nastastie mu ho vyplatili 😉 a este dobre ze ti na brusku zaspi mne Petko len rucal na zaciatku jemu sa vobec na brusku nepacilo 😅

vladkaz1
6. aug 2008

Beji ideme na druzbu do tych peguotáckych novych pri kupalisku vies?
Vanilka no rozmyslame ze si zoberieme uver a kupime si novy nábytok ,ale to este fak neviem . 😉 😀
Azuzi je mi luto tych straveniek ,co uz spravis?
A ktomu odborníkovi neviem nemam skusenost.
Martinko je nadhernucky 😵 a ty si uplná kocka!!!! na tej pred tym foto si bola starsia teraz uplna mladusa 😉 a kocka 🙂
Ako vase deti znásaju take teplo?

bejca
6. aug 2008

Vladka ja ze sem k nam pri Max niekam ci nejdete 😉 ze by sme boli skorosusedy 😵 😀

annika
6. aug 2008

Vladka gratulujemeeeee!!!! A tešíme sa s vami!!!!! Super, dvojizbák s balkónom!!! A nový!!! 😀 😀 😀 😀
Vanilka, díky. Si milá.
Azuzi, neboj sa, všetko sa dá predať! Vždy niekto niekde potrebuje niečo....Len to treba vyčkať pekne. a nie cez realitky, skús Avizo. My sme všetky autá, čo sme mali predali cez Avízo.
A o tých vypratých veciach by som vedela aj ja vyprávať...xixixixixi šrobovák, zapalovače, zdravotné preukazy, perá, klince a čo ja viem ešte čo...xixixixix
Joj, som zabudla, aj my už máme zuby, dole 4, hore 4!!!! A už vieme papať s nimi aj tyčinky a piškótky...

bejca
6. aug 2008

Anika gratulujeme k zubkom 😵

ozaj dnes v noci so zasa mala kazde dve hodky kojenie 😝 a rano o 6,30 som zarobila "AZ " !!!!! 50ml sunaru a narvala mu ho do pusinky 😅 vrestal ako pavian ledva som mu tam nacvrkala trosku 😅 a takymto sposobom "vypil" 25-30 ml !!!! no otrasne 😝 a potom cuc prso asi tak ze dva krat potiahol ☹ a spali sme od 7,00 do 9,00 tak som sa az tie dve hodky vaspala 😅 ja neviem ale on potom strasne malo papa alebo co 😅

eva.vizinova
6. aug 2008

Ahojte maminy! Konecne som sa odtrhla od riadov a mnamoveho peceneho kuriatka, nahadzala deti do postele a ked co to popisem,idem zalahnut aj ja. 🙂 Bejca,nechce sa mi spatne citat,nemam cas, kolko ma ten tvoj malicky? Ked napises,poviem ti co s tym nocnym kojenim,ale z vlastnej skusenosti ti mozem uz teraz povedat,ze ti nezostava nic ine, len sa ozbrojit trpezlivostou,aspon do takeho roka. Chalani su pazravci a ked ta to potesi,niektori pytaju aj kazdu hodinu!!!! 😝 v noci samozrejme!
No,a ci bude 7.pre stastie,to ma nenapadlo,len raz vecer som mala pocit,ze je vhodny cas na splodenie mimina 😀 😀 😀 ...a muz sa len potesil 😵 . Moje ratolesti sa volaju Dominika 13r. Damian11r. Patricia9r. Kristian6r. Timotej 2r. a Lucian1r. Co bude teraz netusim,dufam,ze baba 🙂 ,este som len v2.mes. Moj Lucian mal rok pred tyzdnom a este ma len 4 zubky,sam spravi max.2kroky anajradsej vykrikuje mama,tata! Timkovi sa pusa nezastavi cely den a svojim mohutnym hlaskom prekrici televizor,radio aj cele osadenstvo 😖 . Prave sa uci poziciavat mladsiemu braskovi auticka,ktore maly L.podla neho vuobec! nechce!!! Ale je to super mat deti takto po sebe, len to chce niekedy pevne nervy 🙂 Ako ste na tom s vasimi polovickami? Zapajate ich do vychovy ratolesti a domacich prac???? 🙂 🙂 🙂 Casom pridam aj nejake to foto,no teraz uz idem zalahnut... Tak vam vsetkym prajem pekny slnecny den! 😀

vladkaz1
6. aug 2008

Ahojte dakujem vam vsetkym ste zlatucke Annika ze 8 zubov parada tesime sa sv vami.
Beji no musis len vydrzat moja je to narocne sice som to zazila len chvilu ale porazalo ma.
Eva ahoj vítam ta ze 7 deti porazim ma ako to zvládate?musíte mat vela lasky v srdieckach !!!
Obdivujem ta! Fakt neviem si to predstavit. 😉

mima07
6. aug 2008

cauko baby
my sme boli na poradni a prvy raz nas aj merala ale neverim tomu cislu preneriam lebo sestricka stala a zhora sa pozerala ze kolko to asi je ale vazime 10 900g 😀 a ockovali nas tak dufam ze to prekoname tento raz bez teploty

mima07
6. aug 2008

vladka tesim sa s tebou 😉
azuzi pekna stihla maminka 🙂

vladkaz1
6. aug 2008

mima diki a mi mame 9 mesiacov a vazime ties 10 hehe 😀

mima07
6. aug 2008

annika co si dovolujete my mame stale iba 6 zubov ale papat nam s nimi ide 😀

vladkaz1
6. aug 2008

😀 baby to ako im rastu tie zuby mi len 1 a pol xixixi

azuzi
6. aug 2008

Ahojte, tak ja sa este dnes pripajam, lebo poobede este niekto pride pozriet byt.
V poradni sme mali 5200 gr - Martinko pribral 700 gr za posledne tri tyzdne. Bejca aj ja som za to ako hovori Eva, ze sa pri tych nociach treba ozbrojit trpezlivostou. To sa lahko ale hovori 😉 😉 . Martinko vcera preplakal skoro cele poobedie, skoro nic nespal, len na par minut a aj vecer nie a nie zaspat, tak som si musel k nemu lahnut a tak spal mozno od pol desiatej do pol stvrtej - co bol maximalny vykon. Potom uz bol hore castejsie.
Vladka aj sa tesim s Tebou ze mate novy byt. 😉 😉 . No ja tiez trochu beham a rozmyslam co dame do nasho noveho domu, ale pokial nie je predany byt tak sa nic extra nebude kupovat a hlavne chceme pokial sa bude dat vyplatit hypoteky, lebo nechceme aby nam na krku ostali splatky ako mame teraz.😠 😠
Annika aj ja sa tesim z Vasich 8 zubkov a to Avizo ma ani nenapadlo, musim vyskusat. 😉 😉 .
Vanilka ved tvoja Simonka je o mesiac mladsia ako Martinko, takze este bude dvihat hlavicku. 🙂 🙂 . Martinko si tiez na boku dost casto cmula rucicku.

mima07
6. aug 2008

evi som myslela ze skusate dievcatko ale ako vidim tak uz jedno mate 😉 klobuk dole mna by asi z tolkeho vreskotu porazilo no co uz som proste pohodlna 😀

vladkaz1
6. aug 2008

🙂 azuzi neboj preate ten byt to chce len cas ,ja som bola aka nešťastná a pozri uz je to tu drzim ti palce!!!
Maly je nádherný!!!!!

vladkaz1
6. aug 2008

predate pardon 😀 tak pisem jak ...😀 😅

mima07
6. aug 2008

azuzi neboj predas my ked sme predavali tiez dlho nic az sme boli nuteni si zobrat pozicku a potom sme ho do tyzdna predali 😀

vanilka32
6. aug 2008

Evi, klobuk dole, ja obcas skriabem steny z jedneho dietata 😀 😀

vy ste vsetci aki zubati ja sa nehram! esteze tu je azuzin Martinko a pizzina Dominecka, nech nie sme sami bez zubkov 😝

postolky sme vyhodili, sono klbikov ukazalo ze mame vsetko v poriadku, take sme my sikovne 🙂

bejca
6. aug 2008

Evi dik 😉 no ja som asi neni trpezliva 😅 a uz som riadne KO a preto vsetky maminy obdivujem co maju tolko deti 😵 a som ti pisala ze ak sa ti da nastav si v nastaveniach tie deticky 😵 a aj ked ty si s myskou das sipku k nasim obrazkom tak sa ti ukaze ktora ma kolko deti a ako stare a pod 🙂

Mima dve dcerky maju 🙂 😅 Dominiku a Patriciu 😉 ak teda dobre citam 😅

Azuzi neboj predate 🙂

Vanilka ani my nemame zubok 😉 teda Petko 😅 😀

lubii
6. aug 2008

Ahojte 🙂 😉

No Evi, pánečku, to Ťa teda obdivujem 😵 😵 😵 ,musí to byť krásne mať okolo seba toľko detí, ale ja by som to asi nezvládla, aj ja som už pohodlná 😅 😉 ako píše Mima 😉

Vladka, gratulujem k bytíku. Teraz Ťa čaká veľmi pekné obdobie zariaďovania,to sommala rada 😉 🙂

Annike gratulujem k zubom,my máme 6. - 3 hore a 3 dole,totálne nesymetricky 🙂 A nemáme ešte ani 9 Kg 😉

annika
6. aug 2008

Juj, vy píšete a ja sa rehocem 😀 😀 😀 😀 . Aspoň sa nám ten humor ostal pri tých každodenných starostiach....xixixixixixi
Vanilka, gratulujeme ku kĺbikom, ste šikulky
Vladka, a vy už máte 10,5 kíl?????? No, som zvedavá, my ideme zajtra k doktorke na očkovanie, tak ho aj my premeriame! Ale niekedy sa mi zdá, že má tonu, tak sa mi trasú ruky z toho nosenia. No a potom aj kríže z toho behania. Som ako invalid, že???
Eva, tak ty si ako fakt Mamička s velkým M. Držím ti palčeky, aby všetko bolo o.k. A kolkátom týždni si?

mima07
6. aug 2008

bei no vidis uz ani citat neviem 😀 to som mala stresy z ockovania a samozrejme ze uz ma teplotu 😠 ja nenavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ockovania ☹

mima07
6. aug 2008

lubi hovor mi o tych zuboch moj ma 4 hore a 2 dole a dnes doktorka ze idu mu trojky horne 😀 a dole nic uz to mal aj opuchnute a uz to aj ustupilo

lubii
6. aug 2008

Mima ☹ , s tým očkovaním ja detto. Držím palce, nech teplota skoro prejde,nech máte kľudnú noc. Moj mal pri 1. hexe teplotu 1 deň,pri druhej 2 dni, už teraz sa bojím tretej.Budem sa ju snažiť čo najviac posunúť.

mima07
6. aug 2008

lubi ja som sa tiez snazila to nas chcela ockovat na konci juna a pri 1. mal ale som to neskoro zistila prevzdychal celu noc a pri 2. som mu hned supla panadol tak snad rano bude ok
inak on normalne sa blaznil a mal teplotu a teraz stale mrnci

eva.vizinova
6. aug 2008

Bejca,Petulko je krasny baculko. Kludne mu daj v noci kazde 2hod.a sunar si daj do kavy 😀 Ja som do kazdeho tehotenstva isla s tym, ze 1.rok bude tazky, noci prebdene a ze to vydrzim,lebo to stoji za to, a aj tak to rychlo ubehne... A potom som bola prijemne prekvapena,ked moje 2 baby a tento posledny Lucinko krasne spinkali,papali,posluchali... Ostatni 3 chalani sa narodili trochu vacsi

eva.vizinova
6. aug 2008

😀 pokracovanie. teda trochu vacsi,4-5kg, jedli nonstop,aj ked som sa strasne snazila dodrzat nejaky rezim 😝 Dokonca Kristian bol cisto kojeny celych 8mesiacov,lebo nic ine ani za svet nechcel!!! Tiez som mala v noci vsetkeho plne zuby,rano kruhy pod ocami... Ale ked sa na mna rano z postielky usmial,hnev bol prec,a poobede som s detmi vsetko,teda skoro vsetko dospala. A takto fungujem dodnes,aj ked mame aj skolopov.deti a ich ine povinnosti. Ale ti vacsi uz su samostatni, a su nauceni pomahat,nielen rodicom ale aj jeden druhemu, tak to nie je az take hrozne ako sa zda 🙂
Aj ockovanie. Tiez mi je luto,ked maju teploty a spuchnute nozicky,ale takychto ockovani je len par a nie vzdy je reakcia blba,da sa to zvladnut 🙂
Tak nech mate dobru bezteplotovu noc 🙂 🙂 🙂
Moj Lucinko ma 1r a 9kg 😢 4zuby,nic si nevie pohryzt a prave som ho odstavila....
Annika, som v 7.tyzdni 🙂 ,este si uzijem. celych 5-6 mes.blinkam,potom ledva brucho nosim,kedze chalani boli trochu vacsi 🙂 No ved uvidim! Moj gynekolog sa potesi,ked mazase uvidi 😀 😀 😀 Dobru noc!!!

bejca
7. aug 2008

dobre ranko 😵
bijeme sa tu o klavesnicu 😀 😀 😀
čšcrwevtuýžhtbjikcv čôj lijmn jk,n,ztíáiráurjh čč..
no dufam ze vase deti budu vediet co im Petko napisal 😉 😎 😨 😀 😀
Evi aj nas Petko ked sa narodil mal 4000g cize velky bol 😉 ale ondo 4,5 mesiaca pekne sa vecer napapal o 20,00 a spinkal do cca 1 az 2 rana to sa napapal a spinkal do cca 6 alebo az 7 😅 a teraz sa budi kazde dve hodiny 😝 a dakujeme za pochvalu 😵 a my sa tesime na tvoj album 😎

Anika ved to ze aspon ten humor mame 😉 ale niekedy mi aj ten dochadza 🙄

Mima nic si z toho nerob aj ja musim kolkokrat aj 5x precitat 😅

Lubi, Mima drobcekom drzime palceky a pusinky aby nic nebolelo a aby nebola teplotka 😵 cmuky cmuk 🙂

mima07
7. aug 2008

dobre ranko
tak my sme mali teplotu v noci a este aj rano 39 ☹ snad to je posledna nenavidim ockovanie