Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
15. okt 2007

S tým nakupovaním mám to isté. Pre seba akurát nohavičky už, lebo tehu-šaty už nemá význam a netehu-šaty akú veľkosť? Som zvedavá kedy sa zmestím do mojich nohavíc? A vlastne aké číslo potom ja budem potrebovať?
S tým spaním som takisto, ako ty. Už aj na to sa zobudím, že sa otočím na bok. Aj nohy mi trpnú v noci, aj kríže ma bolia.Hrúza...Ale to vydržíme, nie?
Jaj, skoro som zabudla! Všetko naj k tým meninám!!! Veľa šťastia, zdravia Vám prajem!

vladkaz1
16. okt 2007

🙂 🙂 dakujem dakujem si zlata!!ja si uz nekupim ani nohavicky hehe lebo maju iba take mini velkosti a tehu nohavicky mi vadia na brusku .Mas pravdu v tom ze aj ja sa tesim kedy sa obleciem do mojich veci pribrala som sice len 11kg ale aby som ich aj zhodila zadok mam uz jak vagon hehe 😀 .Dnes v noci som nemohla zaspat bola som hore asi do 4 rano.V hlave sa mi uplne premielali myslienky o porode a stale mi nieco behalo nezmyselné po rozume.Rano samozrejme zasa o 9 ma zobudil opravar prisli nam v byte vymenit merace na vodu.Bol u nas asi hodinu a smrdel mi po nom cely byt fuj jak mu pachli nohy 😝 .Tak som sa dala zasa do upratovania uz mi stoho harasi kazdy den ten isty stereotyp . Dnes bude nieco vo vzduchu lebo ma bolí hlava.Este musim vydrzat do stvrtka a doki. mi povie co a ako bude tak som strasne nedockava 🙂 .

annika
16. okt 2007

Ahoj,Vladka!
Tak aj ty máš dnes deň všelijaký. Mne sa dosť dobre spalo, hoci o tretej aj ja dom sa prechádzala po byte, ako námesačná. Potom som sa dala aj ja do upratovania v kúpelni, ale tá nemotorickosť a pomalá práca mi už ide na nervy.Asi mám už bruško nižšie, lebo sa mi o niečo lepšie dýcha. VO štvrok idem aj ja do poradne, dnes som absolvovala CTG v nemocnici.Sestrička ma pohrešila, že som mala žuvačku v puse! Čo som ja to vedela, že sa to nemôže??? 😝

bejca
17. okt 2007

vladka vsetko naj k meninkam aj my sa pridavame s Petkom 😀
xixixi vladka ten opravar 😀 ze mu smrdeli nohy xixixixi 😝 😝 fuuuuuuuuuj
a ze si pribrala 11 kg 🙂 zavidim ja mam uz 14 na sebe 😝 co mam hovorit ja ...ani si neviem predstavit ci sa vobec este niekedy vleziem do svojich veci 😅 hm co uz ☹ uvidime ..a ja si tiez na seba uz nic nekupim naco podla mna je to uplne zbytocne ...
no my sme boli vcera na kontrole vsetko je oki 😀 sa tesime Petko je ze dlhy xixixi a vazi okolo 0,579 g 😀 chlapisko cooooooooooooo 😀 a v piatok ideme do PL sa tesim ...a este sme objednali tu detsku co som sem hodila link tak urcite viete co sme objednali 🙂

annika
17. okt 2007

Pekné ránečko!
Som rada, Bejca, že ste s Petkom o.k.Bude z neho chlap ako buk!Uvidíš. A ja som zvedavá na zajtrajšie meranie Robka.
Ideš do PL? Juj, bude ti dobre! Nakupovať sa tam dá veľmi výhodne. Aj my máme postieľku odtial. A čo ste objednali? Akú detsku...?Aký link? Som asi mimo, ale neviem , čo to je.
Dnes budem variť a asi umyjem chladničku. Včera som to trošku prehnala s tou kúpeľňnou, kríže ma boleli večer z toho. Ale spala som ako dudek. Ešte aj teraz som z toho mimo. Len raz som bola na wc, a to je výnimočné! Tak majte sa zatiaľ!

bejca
17. okt 2007

anika strana 15 a asi v strede moj prispevok 🙂 je tam emailova adresa - to je ten link - klikni si na to a ukaze sa ti to co sme objednali 😉
a setrite sa s Robkom 🙂

annika
17. okt 2007

Aha, takže jedná sa o detský nábytok! Už sa pamätám.
A čo máte na pláne v PL nakupiť?

vladkaz1
17. okt 2007

ahojte kocky 🙂 ,tak mi sme dnes mali plany poplach!!!!od pol 6 rana som mala strasne bolesti ktore mi vyskakovali az do krížov .Tak som isla radsej k nasim lebo muž isiel na rannu a co by som robila sama doma ze? Tak ma to chytilo ze ma mama odviezla do nemocnice spravili mi ozvy poprehliadal ma doktor a povedal mi ze mam slabe kontrakcie ale som zatvorena ze je to na dlhe lakte tak som zasa doma.Rano o 8 tam mam byt znova nechce sa mi stavat ale co uz.Beji to asi stych opravarovych noh 😝 😝 fuuuuuj xixixi. Tak som uz rozmyslala ze to budem mat za sebou.Ale este jedna vec ma trapi tak ked toto boli slabe kontrakcie tak ako potom budu vyzerať tie silné ??? šak som skoro umrela.Pozeral ma mlady doki fesak a pítal sa ma aké dlhe som mala menstruacne cykly ,ty kokso tak som sa strapnila ja som mu nevedela odpovedať nemohla som v mojej hlave dojsť na to co odomna chce. 😀 Pozeral namna hehe jak na slahnutu hned ma prestalo boliet brusko.Uz opadol zomna stres a mala vazi 3kg 100g tak sa tesim ze je taka krasna.Na ultrazvuku mala krasnu gulatu hlavicku a prave spinkala 😵 Beji to je super ze uz pol kila mate???Tesim sa svami.Annika zasa ides upratovat??? Kašli na to šetri sa vylož nohy a hotovo 😉

bejca
17. okt 2007

juuuuuuuuuuuj anika vsetko co zbadam 🙂 a hlavne kocik , autosedaku , postielku fusak , overal ...no vsetko 😀 zoznam mam napisany 🙂

bejca
17. okt 2007

vladka 😅 no tak ti nezavidim 😅 a uz sa asi zacinam tesit 😖 😒 ☹ drzime palceky aby to nebolo az take strasne 🙂😉

annika
17. okt 2007

Ešte dobre, že ťa pustili domov, Vladka! U nás by ťa boli nechali na pár dní v nemocke. Preto sa neponáhlam. Tie silné bolesti vyzerajú na CTG ako vysoké vrchy, na tom diagrame asi ukazujú 80 jednotiek. A sú pravidelné. Ale len na dolnom diagrame. Ten horný ukazuje ozvy srdiečka.
Bejca! Tak príjemné nákupy vám želám. Ide s tebou aj mangel, že?Nie že sama budeš vláčiť tie veci!
No, ja chladniťku mám čistú, idem si ešte poumývať dlážku a na dnes som skončila

bejca
17. okt 2007

anika o tom nepochybuj ze ide aj on 😀 aj ked nenavidi cestu autobusom a este k tomu tak daleko ..... ale co uz 😀

vladkaz1
17. okt 2007

no dufam ze to bude v pohode,teraz sa mala toci v brusku ostosest a tam sa nechcela ani pohnut xixi asi sa bala dokiho.a aj ja soom mala napisany zoznam ale pokupovala som upne nieco inaksie ked som chodila po obchodoch. 😉

annika
17. okt 2007

Už aj ja si píšem všetko keď idem na nákupy. A zoznam potom pekne nechám doma....xixixixix.
Vladka, aj mne sa mrví malý v brušku už druhý deň. Neviem, čo cíti a prečo je taký aktívny...Ale štikútky máva denne aj päťkrát! Aj včera, keď sme išli hajkať o desiatej, tak začal a bolo po spaní...

vladkaz1
17. okt 2007

Annika je to teraz krásne že ked ho tak moze citit a vnimat?Ja som si vlastne tehot.zacala uvedomovat az ked som mala pohyby silnejšie.Sestricka sa dnes smiala v nemocnici ze to bude lenivec moja mala stuchala mi do brucha nech sa pohne a mala nic hehe.Ani to snou nehlo.Stikutku som este nemala ale moze to byt zaujimave v brusku.Chudatko ani ty si sa nevyspala?? No ja dnes od pol 6 rana hore a vidíš nic ,uz som sa chcela pred vami predbehnut 😀

annika
17. okt 2007

Len sa neponáhľaj, uži si, kým je v brušku, aspoň ti zatiaľ neplače a robí to, čo ty.Keď sa narodí, ty budeš robiť to, čo ona chce.

vladkaz1
17. okt 2007

Ale ja sa na to tesim 🙂

annika
17. okt 2007

Veď aj ja,len to bolo taaakkk dááávvnnnoo,čo som to robila naposledy. 😅
A aj sa z toho bojím, či to zvládnem, lebo v poslednej dobe sa viem perfektne panikáriť na všetkých maličkostiach. Neviem kedy sa to začalo, ale už nie som si istá v ničom a v určitých prípadoch reagujem dosť hystericky.Asi to bude z blížiaceho sa pôrodu...Hormóny pracujú o 106. 😝 😝 😝

vladkaz1
18. okt 2007

😀 tak to aj aj mne hehe hormony musia ved sme tehu 🙂 .Ja som dnes bola na kontrole a vsetko bolo v poriadku mala sa zasa ani nepohala sak co asi sa fakt boji toho dokiho 🙂 .Ibaze rano mi nesiel ziadny autobus tak som sa hodinu teperila z domu do nemocnice som totalne vycerpana ble 😝 .Obed som vyriesila tak ze som uvarila muzovi 2 klobasy a spokojny fucal do periny.Inak dnes nic výnimočné .Mala sa mi teraz zacala hemzurit v brusku asi sa jej lubi ze som spapala celu klobasu hehe.Baby vy co??? mate nieco nove???annika neboj sa ved ty uz mas 2 deticky uz musis byt v tom zabehnuta .Ale co mam hovorit ja tiez sa toho bojim ale som presvedcena ze to dojde same vsetko.A ked nie tak sa budeme uciť 😅

annika
19. okt 2007

Ahojte!
Včera som mala zlý deň, asi z toho počasia, hlásili 4 stupeň biopočasia.Blíži sa sneh... Teraz to povedali v telke. Celý deň som nič nerobila, len spala a spala. Bruško ma bolelo, hlava takisto.Večer som bola ešte v poradni, tam bolo všetko o.k. Všetko sa ešte vyvíja, bábetko sa cíti dobre v brušku.Mám ešte 5 dní doma ako 2v1, potom sa uvidí. Do tej 30.10. by to mohlo byť...-povedal doktor.

vladkaz1
19. okt 2007

Ahojte!!
Ja to iste vcera vecer mi bolo na draka a dnes mi je katastrofalne.Toci sa mi hlava len sa mocem.Bola som teraz v tesku na nakupe a myslela som ze tam odkvacnem pri pokladni .Tu unas v TT fuci vetrisko ostosest a vcera fakt hovorili ze bude snezit tak som zvedava.Anika tebe sa to fakt uz blíži ,ale strasne je to uz na konci uz by si to aj chcela mat za sebou? ze moja?No budem na teba mysliet nech mate s Robinkom vsetko v poriadku.Ja idem zasa 26 na kontrolu a povedal mi doki ze uvidi ci budem aspon trocha otvorena,ties by som chcela mat uz aj ja potom nezvladam tie stavy neschopnosti.Beji co je s tebou???Napis nam ci ste dobre nakupili 🙂

bejca
19. okt 2007

ahojte 🙂
anika uz to mas za chvilku 🙂 a ani sa necudujem ze mu je v brusku dobre 😀 ked som videla nasho Petka ako si tam lebedi 🙂 xixixi su to male potvorky nase 😀
Vladka tolko toho mame v robotke - vianoce sa blizia -takze som rada ze si vas aspon precitam 😀 ale nebojkaj v nedelu podam hlasenie 🙂 zajtra vecr sa mi asi nebude chciet 🙂
a vonku fuciiii ?? o no som zvedava ked pojdem z prace 😝

annika
19. okt 2007

Mne je už dnes lepšie, už som aj varila, aj žehlila. Neviem čo to bolo včera so mnou??? Ani sufrovať na nete sa mi nechcelo, a to je už vrchol...
Veru, Vianoce sa blížia a ja nemám ani šajnu, ako to bude tento rok. Asi to budú iné sviatky, než sme zvyknutí.Uvidíme.
Bejca, ty kde robíš, že sa už chystáte na Vianoce???
Tá moja suseda, ktorá mala termín ešte na koniec septembra, predvčerom porodila štvorkilového a 57 cm-ého syna!!!Museli jej to vyvolávať, veĎ 14 dní po termíne už nie je taká sranda... Ale obidvaja sú v poriadku, chvála bohu.

vladkaz1
19. okt 2007

Baby mne sa dnes tak toci hlava,este varim a pojdem si asi lahnut,normalne mam kruhy pod ocami 😝

bejca
19. okt 2007

anika suseda mala pekneho valibuka 😀 a hlavne ze suu zdravucky a v poriadku 😀
vladka dufam ze ti uz bolo lepsie 😀

annika
20. okt 2007

Ahojte!
Ako sa máte?-Bejca nakupuje, to viem. A ty, Vladka? Ako sa cítiš? Už je ti lepšie? Ja som spala do ôsmej, ale by som ešte vedela aj ďalej.Manželko ma zobudil...Potom som už nevedela zaspať 😝 .On áno.... 😒
Čo máš v pláne dnes?Ja varím, upratujem a poobede u nás otvoria nákupné stredisko MAX, tak možno, že tam kukneme. Zajtra sa zas chystáme k rodičom, sú tam hody, ale neviem, nehlásia nejaké super počasie. Teraz je celkom príjemne u nás. Slniečko svieti a ani nie je zima...

vladkaz1
20. okt 2007

Ahojte !
Ja som dnes v pohode,je mi lepsie neviem co som to mala vcera asi nejaky tlak,v noci som nemohla zaspat ale za to som si teraz pospala.Pred chvilou som stavala.Sme u nasich lebo ako som vam pisala tak sa nam pokazila pracka a nemame ciste veci tak periem u mami.Este ze byva 5 činžiakov odomna 🙂 Takze ja si teraz poperiem 5 velkych tasiek pradla to je tak na 3 hodiny a navarene mam vcera som robila segedin,muzik si rozkazal ale mne nejako neberie 😝 .Anni aj ja by som isla na hody mam rada tu atmosku a ked sa tam bujacia decka.Tak si to uzite a dobre sa napapkajte zakuskou mnam 😀 .Obdivujem ta ako vladzes stale upratovat, mne sa nic nechce.Vcera som aj sprdla muza nech si posebe zacne upratovat ze niesom jeho sluha,je strasne zviknuty ze len polozi vsetko a samo sa umyje odlozi a tak.Tak zacal posluchat 🙂 Idem si vypit kafco aby som sa prebrala lebo lahnem a spim zasa.Pa babenky a uzite si víkend nech dobre Bejka nakúpi a Annika vy si uzite vsetky dobrotky.A hlavne nech ste zdravucký veselucky 🙂

annika
20. okt 2007

Díky Vladka, si zlatá. Hneď mám lepšiu náladu, čo som ti prečítala príspevok.
Aj ja som dnes vynadala trošku dcérkam, že aspoň mi nech v upratovaní pomôžu a hňeď sa aj dali do toho. 😀 😀 😀

janettba
21. okt 2007

Ahojte babule, tak pridáva sa k vám ďalšia "stará korčula", tento rok som oslávila 35 r., som tehu a predpokladaný termín pôrodu mám 24.4.2008, čo už budem mať v tom čase 36r. - a aby som mala o radosť postarané, tak v brušku je všetko dvojmo čakáme totiž dvojičky 😀 . Doma mám dvoch chalanov Lukino má 13r. a Simonko 18 mesiacov, takže budeme mať naozaj veselo... 😉

bejca
21. okt 2007

ahojte 🙂 hlasim prichod a hlavne stastny 😀

no kocky moje 😀 prvy a posledny krat som isla ako tehu v 24tt do PL xixixixi nic mi nevadilo ani nijaky problem som nemala iba mi strasne zapuchli-natiekli nohy no hroza fuj 😝 prvy krat v zivote som si po tolkom sedeni - aj ked som sa samozrejme presla ,natiahla po buse a aj wc sme tam mali takze v poho ale to lezkanie je naozaj dobreeeeeeeeeeeeeeeee ani neviete ako 😀

vitam novu tehulku mamicku 🙂