Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
14. dec 2008

oki dobru 😉

bejca
14. dec 2008

😀 😉 🙂 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔

lubii
14. dec 2008

Ahojte

Vladka,aj tebe prajem všetko najlepšie 😉

Fotky máte dievčatá nádherné 😵 😵 😵

bejca
15. dec 2008

no ja som si prave spravila medovnikove cesto na rano 😵 a zajtra pecieme s krstniatkom 😵 boli sme aj v poradni - popozerali nas a ze vsetko oki 😉 tak sa tesim 😀 vazime 9660g a meriame cca 76 cm 😵

annika
15. dec 2008

Ja pečiem len v stredu, tiež také drobné čajové pečivo. 😉
Pekné miery, Bejca! Gratulácia! Peťkovi posielame pusinku!
Joj, ja som prežratá, dostali sme koštovačku zo zabíjačky, jaterníčky,klobásky.... bože,tak mi chutili!!!

bejca
15. dec 2008

Anika dakujeme 😵 a my mame len domacu tlacenku 😀sme si spravili mnam 😵 a ja zajtra peciem : medovniky , linecke , fukane , a strojcekove + neskor este spravim plnene oplatky a kosicky MNAM 😀

azuzi
15. dec 2008

Ahojte kocky, zdravim Vas vsetky. Prajem aj ja vsetko najlepsie k narodeninam Vladke.
Bejca, tak Ti zavidim tu robotu, ja tento rok medovniky nepeciem, neviem ani v ktorej krabici mam zbalene formicky na vykrakovanie 😀 😀 . Ale hlavne ma to tu u nasich nebavi, hrozne uz chceme byt v nasom, no uvidime. Momentalne nam robia kupelne, potom ked budu hotove skusim to nafotit a dam vediet.
Dnes sme boli so Samkom znovu u lekara, stale ma kasel a stale mu to neprechadza, ale je to len asi virusove, tak sme dostali dalsie lieky a pojde uz aj do skoly, ved teraz uz maju posledny tyzden a uz chybal viac nez dva tyzdne.
😒 😒 .
No Bejca ani nas Martinko uz nebude daleko od Vasej vahy, ale vazit sa mi nechce, papa statocne a vela a aj sa kojime.
My nemame ani ziadne darceky, tento rok kupime nieco asi len detom, 😒 😒 .

annika
15. dec 2008

Azuzi, vydrž moja ešte trošiličku!!!!Už len kúpelka, potom sa sťahujete?

bejca
15. dec 2008

Azuzi 😵 ved na buduci rok napecesie 😉 neboj 🙂 a vo svojom je to najlepsie 😉

my sme mali super podvecer 😀 mali sme vzacnu navstevu 🙂 Mimu + Alexik 😵 😵 😵 😵 😵 😵

azuzi
15. dec 2008

Vdaka za podporu 🙂 🙂 Bejca a Annika, nie je to len o kupelniach, este nemame napr cisticku, dorobit elektriku a kupit bojler a elektrokotol a vsetko spojazdnit - dorobit podlahy na vrchu, to je to najmensie minimum, co by bolo treba, ale aj prisun financii by bol dobry 😀 😀 .
Bejca tak ste sa zabavili 🙂 🙂

mima07
15. dec 2008

caute kočky
tak Bea je najsam lepsia mi stiahla fotky este mi aj ukazala ze mozem aj kamerovat no hold ta dnesna mladez je na tieto vecicky lepsia 😉 petko je kočkoš ma peknu izbicku a aj darcek pod stromcek sa mi pacil 😉 a maminka sikulka vsade poriadocek a nachystane na pecenie
mna keby tak prepadol niekto tak neviem neviem
tak fotky pridane aby ste aj vy videli

bejca
15. dec 2008

Mima krasne fotecky 😵 a teda z toho Mikulasa by asi aj mna trafilo a asi by som sa bala ze to je uchyl 😅 😀 a zasa neprehanaj ano !! poriadok tu ani z daleka neni 😝 ved som ti hovorila ze neni utrety ani prach ani povysavane 😕 😅 😨 🤐 to musis prist niekedy v piatok alebo na buduci utorok a to bude poriadok 😵 / ale jasne ze zasa bordel tu neni 😉 😀 / a dakujem za pochvalu 😵 a Alexik je uz velky sikovny chlapec ja skusim tiez stiahnut fotky a pridam 😉 a iank som dobre blba 😅 lebo som si mohla tie tvoje fotky aspon preblejsknut 😵 😉 a hlavne mojmu ukazat tu sedacku 😉 😵

mima07
15. dec 2008

tak kuknem kde je ta sedacka dobre vidiet a hodim do albumu

bejca
15. dec 2008

uz to tam jeeeeeeeeeeeeee 🙂 tak ak chcete kuk 😵

Mima dik ale nechaj ju tam dlchsie tu fotto 😅 ak mozes 🙂 muzik prisiel mierne nasrdeny z prace na sefa 😝 tak nema naladu na nic 😒 😅 😕 dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂

mima07
15. dec 2008

bei lepsia ako ta kde ma kyblik na hlave tam nie je ☹ a mohla si mi aspon vlasy upravit 😀

azuzi
15. dec 2008

Fotky som pozrela tak ste mali super podvecer 🙂 🙂

bejca
15. dec 2008

Mima co zasa mas ??? ved si tam super 🙂 to su momentky 🙂 a ako vidis tiez trochu rozmazane 😠 😠 😕 😅 ale co uz ked chcem rychlo fotit a nase dietky su take rychle 🙂 😀

Azuzi veru bolo super aj ked len kratko ☹ ale ved si to niekedy inokedy vanahradime na dlchsie 😵

azuzi
15. dec 2008

No Bejca tak dufam, ze sa to podari. 😉

mima07
15. dec 2008

bei nasla som tu moju sedacku tusim je to tato
http://www.geko.sk/
ta modena ale lubi sa mi ich viacej

janka_fr
15. dec 2008

Ahojte,

hlasime sa zo Slovenska, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Kocky napiste mi kedy by vam to stretko vyhovovalo aby som si prisposobila program.Zajtra to nejde, musim nieco vybavovat. Uz sa na vas tesiiime 😉

mima07
15. dec 2008

janka vitam na slovensku
mne to vyhovuje vo stvrtok alebo piatok

annika
16. dec 2008

Janka vitajte doma!!!! 🙂
Mima, ten Mikuláš bol fakt nejaký divný... 😒 Fotečky aj detičky krásne!!! Cmuky!
My sme dobre spali, len tí psi naši a susedovi, furt štekali, neviem čo im bolo.... 😠 😠 😠
Bejca, ako medovníčky??? Sú chutné, krásne???

nika07
16. dec 2008

Ahojte,

annika super spanie, my sme 3,5hodiny chodili z izby do izby otras to tu ešte nebolo

Janka vitaj na SK, ja by som najradšej vo štvrtok

beji super fotky, sa Alex s Peťkom dobre vyšantili

bejca
16. dec 2008

Janka ahoooooooooooooooj 🙂 vitaj na Slovensku 😀 a ja navrhujem stretko na stvrtok 😉 aj Vladke to vyhovuje 😉 tak dajte vediet 😵

inak nestiham lebo pecieeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 pa

bejca
16. dec 2008

JANKA TAKZE AKO CITAM TAK ŠTVRTOOOOOOOOOOK 🙂 daj vediet ci ti to vyhovuje 🙂 a hlavne dajte cas 😵 mne by vyhovovalo okolo 13,30 😉

Anika napecene : medovnicky , strojcekove , linecke a fukane 😵

Nika dik za pochvalu 😉

Mima dik za link zajtra pozrem 😵

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

annika
16. dec 2008

Si šikulka ! Tolko toho, ja vždy len pečiem jeden , ale dvojitú či trojitú porciu. Aj pre našich, aj pre svokrovi. 😉 😉 😉

bejca
17. dec 2008

Anika aj ja som pekavala s dvoch davok ked som davala ockovi a bratovi ☹ ale kedze uz nedavam .... tak nam staci po jednej davke a linecke som spravila z dvoch 😉

bejca
17. dec 2008

a mna by nebavilo viac dni piect 😝 ja neznasam tolko " bordelu" 😅 ja to musim pri jednom " bordeli " spravit vsetko 😀 😀

bobulka34
17. dec 2008

ja som rodila skoro 34 rocna

annika
17. dec 2008

AHoj, Bobulka, tak patríš sem, medzi nás!!!!Vitaj!
Tak upečené mám na dnes, čo som plánovala. Teraz som s tým končila od rána.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
U nás zase prší, joj, ako nenávidím takéto počasko!!!