Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
30. okt 2007

Noo ja uz zavidim tym co pisu ze uz maju viem ake to je ale tento posledny mesiac co mesiac tyzden je najhorsi ☹ to cakanie ma ubíja ale jasne že vydrzim len som taka hnila ani varit sa mi nechce ani upratovat ani sex ani nic 😀 nejako som sa zasa rozrecnila o nicom hehe.

bejca
30. okt 2007

😀 😀 vladka na to sme tu a aj toto forum 😀 ak ti je smutno alebo veselo sme tu aj ked sme tu neni 😀 a necuduj sa ze sa ti nic nechce 😀 ani mne by sa nechcelo 😀 lebo uz ani teraz sa mi nic nechce 😀

vladkaz1
30. okt 2007

jeee 😀 😀 Beji uz som si dlho s tebou nepisala.NIkdy sa tu nemozeme stretnut.Dovie co Annika,asi to maju uz za sebou ze??? Tak som na nu v cera myslela 🙂 Ja som ani nemala zlu naladu ale niekedy si pripadam ze uz z nudy pisem o nicom 🙂 🙂 este ze si to priznam ze?Beji ja som zasa do 4 mesiaca bola taka hyper aktívna to az ked som zostala doma nepracovat som tak zhnila hehe a tak by som bola rada v spolocnosti.Muz ma poobednu tak som taka smutnucka a opustena doma tak ho cakam kym pride.A vy ako sa mate???Petulko kope?JA som hladna prisla od sestry zjedla som chleba s pastikou a je mi tasko 😝

bejca
31. okt 2007

ahoj vladka 😀 no tak Anika dufam ze uz ma vsetko za sebou a su s Robkom oki 😀
a vcera som sa dozvedela kamoska cisarskym ma dcerku Miselku 😀 sa tesim s nou 😀 a druha kamoska caka miminko ako ja a bude mat chlapca Robka 😀
no a mas pravdu nejako sa tu obchadzame -miname ☹ co uz s nami 😀 ja som bola tiez hyparaktivna asi do 4 mesiaca a tiez by som vsetko dokazala porobit a tak ale akosi ma stale brusko pobolieva poslednu dobu ☹ tak dumam nad tym ze ako pojdem 12.11. na kontrolu uz sa necham domenka a hotovo 😉
a Petko 😀 dik za opytanie 😀 dufam ze oki 😀 kopka o 106 😀 sa tesim 😀 tak hadam je naozaj vsetko v poho 😀 ved uz za chvilku uvidim 😀

aja7
autor
31. okt 2007

ahojky...anika uz urcite varuje Robka..Ja mam take hnusne sny v poslednej dobe, v noci som sa zobudila a nenormalne usedavo plakala 😔 A potom som rano zaspala ☹

bejca
31. okt 2007

ajka nic si z toho nerob 😉 mne sa take hovadiny snivaju ...😝 no otras potom ze nespim ☹ uplne otrasne sny a ani opisat sa nedaju ...take depresivne fuj ☹

bejca
31. okt 2007

vysledky z cukrovky mame v poriadku sa tesime 😀

aja7
autor
31. okt 2007

super bejca...takze dieta nehrozi 🙂

vladkaz1
31. okt 2007

ahojte dalsia strasna noc vcera som vracala jak diva ble 😝 dnes mi je uz fajn,a postavila som sa na vahu a schudla som 1,5kg nechapem normalne.Dnes sme sa rozhodli s muzom ze kupime novy kocik.Sice mame darovany ale mne sa nepaci tak mi dnes muz spravil radosť ze si mozem vybrat tak idem pokukat na nete ci nieco nenajdem 😀 😀 .Beji som rada ze mas tu cukrovku fain nemusis sa bat vsetko bude tak jak ma byt 😀 brusko ta moze boliet aj zo zmeny pocasia.Ja mam strasne návale horka. 😝

bejca
31. okt 2007

ajka 😀 no som rada ze mam vsetko v poho 😀 a ja si ani neviem predstavit ze by som musela ako Anika drzat dietu a este aj inzulin si pichat ...juuuj obdivovala som ju za to 😀
vladka aj ja sa tesim ze je to oki 😀 a co si vcera nieco zle spapala co Lucinke nechutilo ???? a dufam ze mas pravdu s tym pocasim ... lebo sa mi zda ze ako keby mi malinky tlacil moc dolu a tvrdlo mi brusko ☹ dufam ze ked sme zajtra doma ze to povoli a bude oki 😉 ale aj tak 12.11. idem na kontrolu a ostanem uz domenka a hotovo 🙂

vladkaz1
1. nov 2007

Beji ja som nic nezjedla zle to uz asi z nervov alebo aj niekto hovorí ze pred porodom mozes vracat aj mat hnacku 😝 co ma cakalo dnes.Stale mam tlaky do bruska ale vzdy ustanu 😀 😀 .Zajtra rano idem doktorovi a ma mi povedat ako sme na tom a co bude vlastne s nami robit .Aspon minule mi to tak vysvetlil ze ked sa cez víkend neotvorim viacej tak pondelok uz nieco ozaj poriesi,tak mi drzte palce. 🙂 Prezijeme víkend a mozno bude Lucka uz na svete 🙂 🙂 🙂

bejca
1. nov 2007

Vladka tak vlastne toto je asi posledny vikend co budes aj ty kinderko 😅 no ja to este nepoznam ako to je pred porodom ....mame este hadam cas 😅 a vam drzime palceky aby bolo vsetko oki tak ako ma byt 😀

aja7
autor
2. nov 2007

vladka..drzim palceky buduci tyzden, ak neporodis cez vikend..anika..ozvi sa nam...bejci, nepracuj uz tolko!..vsetkym kockam krasny vikend.. 😉

vladkaz1
2. nov 2007

cafte tak niiiic sa snami nedeje 😝 😝 😝 krcok sa vobec nezmenil ani som sa neotvorila viacej tak mi natrhol blanky v nutri neviem jake 🙂 ale bolo to neprijemne a teraz sa ma urýchliť že sa otvorim viacej..Nedelu ideme znova a ked uz potom nic povedal mi ze to nebude robiť na silu tak ma bude musieť odrodiť niekto iny takze dalsia starost hladat na poslednu chvilu doktora 😝 😝 .Je mi na nic ani naladu nemam kaslem na to a idem spat.Baby drzte sa.

bejca
2. nov 2007

😅 vladka ake blenky ?? 😅 juuuj moje malinke 🙂 drz sa nam 😀 a dufam ze uz naozaj sa vam podari stastlivo v nedelu porodit 😅 a ty sa nam drz 😀 a preco by si musela potom ineho hladat ???

vladkaz1
2. nov 2007

Blany nejake blany neviem strcil mi ruku do susurky dost hlboko a potocil bolo to dost neprijemne teraz mam pocit ze dostavam menzes fuj ale zatial nespinim.Hladat druheho preto lebo moj ma smeny len do nedele a potom ide na pn. lebo ma nieco z ramenom.som stoho nestastna 😝

bejca
2. nov 2007

jaaaaaj aha 😅 no dievca a co teda spravis ?? a ta doki co si mi ju odporucila ?? ta by ta nemohla ked mas aj mobil na nu ?? a preco ti teda neda inekcie alebo co ?? aby si porodila ?? ja neviem ale asi som z toho dilino a nerozumiiem tomu ... a este ta aj ja zbytocne stresujem 😅
a moj doki je tiez momentalne PN - bol operovany na chrbticu ...

aja7
autor
2. nov 2007

vladka...nebojkaj..do nedele porodis...Vela sexuj, aj nasilu ☹

bejca
2. nov 2007

😀 😉 🙂 ajka to pomoze ??? ja neviem uz anio co to je 😅 ked to mame stale zakazane 😅

aja7
autor
2. nov 2007

bejci..vacsina kociek pred terminom tvrdi, ze ano...Vrj spermie obsahuju nejaku vyvolavaciu latku..Ja teda sexovat budem od 8.2. kazdy den...pre mna ya mna, nech si pri tom predstavuje koho chce, ale tutu mutu bude 😵

bejca
2. nov 2007

😀 😀 😀 tak toto si zapamatam a aj ja budem musiet to tutu mutu potom zacat praktizovat 😀

aja7
autor
2. nov 2007

mozte aj vy zacat uz 8.2....uvidime, komu sa skor podari 😀

bejca
2. nov 2007

xixixixi no vidis dobry napad 😀

aja7
autor
2. nov 2007

nam sex nezakazali, ale nejako ma prechadza chut... 😖

vladkaz1
3. nov 2007

tak som zvedava ci vam bude ten sex este potom chutiť. 🙂 Lebo je to onicom.Beji uvidim ci si dam zasa naspať ju ale je mi to trapne ked som od nej odysla zasa sa v knej vracat je to take trapne ja som snou bola spokojna len na poslednu chvilu sa uvolnil tento doktor a on rodil aj moju sestru tak preto som ju zmenila.Neviem si predstavit ze zasa dojdem za nou a budem sa snou dohadovat vies je to troska odveci. 😝 Baby nejako bolo nejako bude ale povedal mi ze stym pretrhnutím blan sa vsetko urychli otvorí a tak ale ja zatial nic nepocitujem.

bejca
3. nov 2007

vladka 😀 uvidis zajtra co bude 😅 a ak by si jej vysvetlila situaciu a je v poho -tak si myslim ze by ta zobrala spat 😅 snad nie 😀

vladkaz1
3. nov 2007

😀 😀

vladkaz1
3. nov 2007

dufam ze ano ale radsej by som porodila uz v nedelu 😝

bejca
3. nov 2007

tak to ti verim 😀 a drzim palceky aby ti to vyslo a mas skoro po tom 😅 budem zajtra na teba mysliet 😀

vladkaz1
3. nov 2007

dakujem rano o pol 9 sa tam mam hlasit ,lebo keby som bola viacej otvorena do vecera ma moze odrodit.Tak namna myslite 😅