Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
19. jan 2009

Ahojte,

tak este stale teplotkujeme, zubky nikde, neviem ci to nebude aj ta 6 choroba, ale neviem ci pri nej nebyvaju vacsie teploty , Jullian ma stale 38,8 ked mu meriam, potom uz mu hned dam Dolipran sirup.
No super ze takto pekne spinkate, mozno sa to uz zacina lepsit.

Nika, ja tiez co sa tyka oblecka darujem aj vanicku by sme chceli darovat no nemame zatial komu.Nas maly tam uz nemoze byt, ona je dost velka ale on sa mi vnej stavia, nechce sediet, takze ho uz davam do velkej vane.Kocik bol drahy tak som sa ho snazila predat ,ale nebolo tomojou zasluhou, ja som to len priviezla na SVK a tam mi to predala svagrinka, ona je v tomto super, ja som co sa tyka predaja strasne nemehlo. Este by som chcela autosedacku aj s tou bazou predat. Tak uvidime.Uz to mohlo byt predane len ja som to nemohla naraz priviest na SVK.

janka_fr
19. jan 2009

vnej=v nej 😀 joooj vidim dalsi preklep, no nejdem to vsetko opravovat 😎

nika07
19. jan 2009

beji ano, je to ona, a bola fantastická, mňam, dala by som si aj teraz, je síce trošku drahšia ale stojí za to

nika07
19. jan 2009

http://www.tack.sk/Product.aspx?ln=sk&id=cc3e6b...

my sme mali aj tuto, ale mne viac chutila ta prvá

mima07
19. jan 2009

caute
my sme po hroznej noci najprv nevedel zaspat tak som musela pri nom 45 minut lezat a potom od 2 do 3 jacal jak keby ho z koze drali ani chytit sme sa ho nemohli ani cumel nechcel len nas bil a jacal potom sa zazracne ukludnil a nasledne 45 minut drzal monolog
pridala som fotky ked som bola ja mala aby ste mi mohli potvrdit ze sa alex na mna podba 😀
a chorusikovia rychlo sa uzdravte

bejca
19. jan 2009

Nika a ta prva je ktora ?? lebo take nieco chem dat spravit 😉 a aj ta druha vyzera mnam 😀 a viem ze su drachsie ale ved to enva ved to neni kazdy den 😉

Janka no ak bude mat viac ako 3 dni teploty a potom sa vysype tak to je ta 6 ta choroba 😅 ale nas Petko to mal opacne - vysiel mu zubok a potom mal teploty 😅 ale ved uvidis - zubky mozu vyst aj neskor 😉

bejca
19. jan 2009

no teda Magdi 😵 ved obaja su na teba 😵 😉 a tebe to ako super odfotilo 😅 mne to nechcelo ani keby co 😠 ale ty uz mas ten novy super fotak 😀

annika
19. jan 2009

Ahoj! Aj podľa mňa je po tebe malý! Asi do tretice, keby to bolo dievčatko, tak by bolo po ottkovi...xixixixi

annika
19. jan 2009

Joj, tie tortíky, nerobte prosím!!!! Ja už štartujem do špajzu pre čokoládku....
Bejca, držíme palčeky na poradni!
Janka, malému Julianovi posielame pusinku, aby rýchlo uzdravel!!! 😀 😀 😀 😀 😀

annika
19. jan 2009

Nika, super fotky! Linda je nádherná v tých šatách!!! A ako pekne papká!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Aj synátor je fešák! 😉

mima07
19. jan 2009

bei aspon na nieco je dobry ten fotak 😀 nie musim povedat ze je super len este stale nemam navod potom sa len bude s nim fotit

vladkaz1
19. jan 2009

Ahojte mi vsetko po starom nic nove net este nemame neni cas ani peniaze.
Mala je ako cert ,mame po novom nejaky flak na hubenke a nevieme to vyliečiť .
Natierame a nic musim asi kupit kalciovku alebo co..
Rozhodla som sa schudnut tak dietujem a 3 dni jejm take salatiky zeleninkove a pod dnes som sa vazila a mam hore 1 kilo neporazi ma?? 😀

janka_fr
19. jan 2009

Dakujem za Julliana, snad sa to uz zajtra zlepsi ak nie pojdem k lekarovi.

vy my tu robite same chutky na sladke...

Mima, no musim povedat, ze sa Alex naozaj na teba podoba, ja skusim hodit moje foto ked som bola mala ale musim to preskenovat.Len nas drobec je naozaj mix.

Vladka som rada ze si sa ukazala, no vidis clovek sa trapi dietou a takto to dopadne ale nic neboj ta vaha pojde dole.Uz sa chystas na leto 😉

Beji a aku vakcinu ste dnes dostali?Petko to zvladol v pohodicke??

nika07
19. jan 2009

baby ďakujem za pochvaly

beji prvá bola Lindiná - ta ružová s jedlou fotkou, potom sme synovi objednali na 15 iny tu šľahačkovú s čokoládou

bejca
19. jan 2009

Nika ved ja viem 🙂 len chcem vediet v tom ich ponukovom liste ktora to je 😀 a ako chutila 😀 😉

bejca
19. jan 2009

dnes sme mali povinne + prevenar posledny konecne 😝 a zvladol to v poho 🙂 mrnkol len trosku 😵 a teraz demoluje detsku 😀 tak uvidime ako to prebehne 😅 ale teda snad v poho 🙂

bejca
19. jan 2009

tak Petko vecer uz bol uboleny nechcel ani na nozickach stat ani stvornozkovat takze asi paralen prestal ucinkovat ☹ tak som ho len osprchovala trosinku a ulozila uz spinka 😵 anjelik moj ale si poplakal nez som mu dala dalsi paralen len dufam ze noc nebude zla 😅

nika07
19. jan 2009

beji, posielame pusinky cmuk, cmuk, aby Petulkovi nič nebolo
a posielam link http://www.tack.sk/Product.aspx?ln=sk&id=2c1903...

bejca
19. jan 2009

ale ja chcem vediet aku ste maliiiiiiiiiiiiiii 🙂 chutovo ja si to neviem predsatvit aku mam dat spravit 😅 sorry ze ta stale otravujem 😀

a dakujem uz mrnkal asi tak 5 x ☹ malinke moje ☹ a to ma aj paralen cipok 😅

azuzi
19. jan 2009

Ahojte kocky,
Bejca tak dufam ze Petkovi to coskoro prejde. Aj my by sme mali tento mesiac absolvovat ockovanie a to po tom Prevenare su deti tak nanic, lebo nas Martinko zatial bol dva krat a nic mu nebolo?
Nika Linda je velmi pekna princeznicka a pacilo sa ako vysavala s velkym bratom 😀 😀 . Aj nas Martinko sa uz zacinaju spolu so Samkom trochu blaznit.
Janka zelam aby Vam chorobka co najskor presla a boli ste zdravy 🙂 🙂 .
Vladka prajem aby Ti vaha pritom trapeni isla dole a nie hore 😉 😉 . Ja cvicim len obcas, stale mam malo casu a vecer po osmej sa mi uz nechce cvicit.
Na dome teraz riesime schody boze kazdy zato chce take palky az hroza, muz povedal ze tam dame stare koberce 😀 😀

nika07
19. jan 2009

to nevadí, len sa asi nerozumieme,

no je to biskvit, a vanilkový puding s ovocím, a šľahačka a na vrchu marcipán, je fakt výborná,
ale ked chceš niečo bližšie vedieť, tak tam choď ten pán čo to pečie ti poradí je super, taký mladý chalanisko,

keby si tam išla, tak mu zavolaj na mobil, aby bol doma, inak on dodáva zákusky aj torty do reštiky do IKEA v Blave

nika07
19. jan 2009

my sme mali s jahodami

bejca
19. jan 2009

Azuzi dik 🙂 a aj my sme mali vzdy v poho to stepenie ale oni uz teraz viac chapu a vnimaju tak uz asi aj trosku viac vnimaju tu bolest ☹ a on nema horucku jeho vzdy tie nozicky tak bolia ☹ ale snad zajtra uz bude lepsie 😉

Niak 🙂 dik a aj ja dumam nad jahodovou 😵 a tusim som ich v Ikee jedla 😅 a hovoris mlady chalanisko 😀 no tak asi tam behnem 😉 😀 ale uz sme si pisali cez email tak uvidim . a prosim ta co tam je na blizku akosi sa neviem zorientovat kde to je 😅

nika07
20. jan 2009

prajem dobré ránko,

beji, je to vlastne rodinný dom, ked prídeš na svetelnu križovatku smerom na Špačince, tak ju prejdeš a hneď prvá odbočka do ľava, /je tam nejaká vysoká škola a myslím, že tam ľudia chodia korčuľovať na kolieskových korčuliach/ a pôjdeš stále rovno až na koniec ulice, a tam v takom rodinnom dome väčšinou tam ma zaparkované auto s logom firmy.

bejca
20. jan 2009

ahojte 😵

Nika dik dufam ze to najdem 😉 a tam je potom niekde aj ta kvapka 😵

vladkaz1
20. jan 2009

dakujem Azuzi neboj date stare a casom vymeníte 😉 musis to brat s nadhladom .

Vies ja som strasne sebakritická az moc chichi nic sa mi nelubi...
Dnes som si prípravok na celulitídu chichi muz mi povedal ze mi sibe, ze to uz prehanam.
Na nete som objavila 3 pekne obrazy a predáva ich lacno aj s ramom tak idem po nich zas budem mat nieco pekne v obývačke ,ale hlavna vec ze nemame este lustre iba v kuchyni a na chodbe v obývačke mi trci zo steny ziarovka checheche 😀 😀 😀

annika
21. jan 2009

Vladka, príjemné nakupovanie!!!! A hlavné je to, že nemáte tmu v kuchyni!!!xixixixi
Bejca, Janka, ako sa majú detičky?
Joj, ja už mám takú cestovnú horúčku, že ani spať neviem!!!No asi aj zabalím polovicu domu, včera som začala a už mám jednú velikánsku krabicu plnú a to len pre Robka na papanie niečo... 😝 😝 😝 😝 😝

bejca
21. jan 2009

ahojte 🙂

tak spinakli sme celkom dobre 🙂 klop klop klop 🙂 a ako som si lahla tak ale za cca hodku Petko zakrical MAMA tak som na neho kuk a on si sladucko spinkal 😀 asi sa mu snivalo ze mu robim zle 😅 a okolo 2 hej papal a nechala som si ho uz pri sebe lebo tatinko zasa spal v obyvacke 🙂 a spali sme do 7,30 😵

Anika dik za opytanie uz sme oki / teda Petko / 😵 takze fajn 🙂 a kedy presne idete ??a na kolko 😵 a aj ja by som mala cestovnu horucku 😀

Janka a vy ako ?? vysli zubky ci ako ?? 😉 🙂

Vladka ty nakupcicka 😵 ale ja som tiez bola taka pokial som nezariadila byt 🙂 a do obyvacky ti musi nieco padnut do oka aby sa ti tam luster pacil 😉

janka_fr
21. jan 2009

Ahojte,

Annika, prajem stastnu cestu a teda uzite si to. Ja som taka ista, tiez by som najradsej zbalila cely dom ale najhorsie to je v zime, nic tam nedas a uz je taska hned plna.

Jullian uz nemal vcera teplotu, ale v pondelok vecer sme volali sos lekara, lebo mal velmi vysoke teploty. Vcera som mala ist k pediatrovi, keby ze ma este teplotu ale zazracne nam presla.Takze vcera rano uz nemal vobec teplotku.Inac zubky stale nikde tak neviem z coho mal 3 dni taku teplotu.
No ale zase vcera bol ako maly cert.On ma vidi ze stale nieco vyhadzujem do smetneho kosa, alebo do kosa na pradlo, tak teraz to robi aj on. Do smetneho kosa mi hadze ponozky,hracky a zase v kosi na pradlo obcas najdem paradajkovy pretlak a kocky 😅

Uz si si vybrala Beji tortu??Ja pojdem pokukat asi v sobotu ale tu maju take vyborne kolaciky, mnaaaaaaam sa neviem dojest. Mame tu jednu cukraren a tam maju giganticke zakusky, ze ked si kupis jeden tak sa traja z neho najedia, no a ja dokazem zjest ten jeden sama, ale potom mam sladkeho dost na tyzden.

annika
21. jan 2009

No, my ideme v sobotu a na týždeň. Takže popozajtra... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Takže detičky už sú o.k. som rada. Janka a smetí koš aj ja som musela zabarikádovať a neskoršie aj schovať.... 😀 😀 😀 😀