Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
26. mar 2009

😠 Prave som dovarila halusky ble som unavena jak cert mala mi spi ,vcera som sa povadila s muzom kaslem ho nic mi nepomaha co sa tyka domacnosti ,ohladom malej nemozem povedat ani krive slovo.
som mu zahresila spatno a nebudem sa snim bavit nejaky je ocapeny namna v poslednej dobe ja si na hlavu skakat nenecham !
lara co sa tyka toho upratovania no ani ja som taka nebola ako nahle sme sa nastahovali do noveho tak mi sibe vsetko mi vadi aj riady a tak muzovi to leze na nervy 😝 , viem ze co robim je chore ale neviem co ma to pochytilo.
Annika no parada tie hrnce ci poklicky? Robko je fesak bereme ho za frajera 😀
Azuzi mala je nadherna a aka je uz velika boze fakt som tu uz dlho neboa ako pokracujete s domom a byt ste uz vyriesili? Nic neviem.... 😉

azuzi
26. mar 2009

NO Vladka byt sme dali zatial do prenajmu, a uvidime ako nam to bude vychadzat a s domom este nas caka cisticka, vymalovat a namontovat kuchynu, polozit plavacku dole, este stale dost ale uz sa tesim 🙂 🙂

vladkaz1
26. mar 2009

JUj tak to ste dobre pokrocili Azuzi!!! parada tesim sa stebou moja.Som si myslela ze ste byt predali. 😅
Ale mala je priam na spapkanie 😉

vladkaz1
26. mar 2009

prepac preklep maly ja neviem nejako som sa doplietla hihi 😀

vladkaz1
26. mar 2009

iha tu sa to nejako zanedbava co robite? Cely den nakukam a nikto
😉

marta09
26. mar 2009

Ahojky, tak sa hlásim po dlhšom čase, aj ja som upratovala v skriniach, ešte by to chcelo poumývať okná, ale je zima a ani ma to neláka 😝 , máme ich 11+balkón 😒, počkám kým sa oteplí. Vladka, ahoj 😉 , Anika, nika ešte stále nemáme výsledky z monitoru. Na chvíľku odskočím, lebo u nás je momentálne nával na pc.

vladkaz1
26. mar 2009

ahoj marti a co vam je kes chodite po vysetreniach? teda ked sa smiem opytat, 😵

azuzi
26. mar 2009

No Vladka aj Tvoja Lucka je zlatucka 🙂 🙂 .
Nas Martinko dnes vyvadzal, uz som ho ulozila spat, tak len dufam, ze sa neja este na dlhsie nezobudi 😒 😒

annika
26. mar 2009

Vladka, Marta nie je chorá!!! ten monitor, o čom píše je test deviatakov z matiky a zo slovenčiny!!!xixixixxi ale však ty to nemusíš ešte vedieť!!!!si mladučkááááá!!!!xixixixixixiixixixixiixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
26. mar 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj 😀 😀 no teda tuba som hehehehe
Mala mi ide dnes na nervy taka je zla prave rozbila cukornicku ma skoro porazilo som musela teraz vysavat 😠 a este nespi. 🙄

vladkaz1
26. mar 2009

tak ja dnes meliem s posledneho azuzi som premenovala martinka na martinku 😀 , Marte zasa toto asi by som mala ist spat hehehe 😀 som fakt truba 🙂

bejca
26. mar 2009

caute kocky 🙂

u dokiho v pohode 🙂 som rada moje vysvetlenie preco som od cca 2003 roku nebrala tie prasky a preparaty zobral v pohode a dokonca sa usmieval 😉 tak ma vysetril dal mi znovu tabletky od bolesti , vitaminy tie prasky na klby a kosti a gel na klby no co vam poviem ako 60 rocna babka ☹ a aj som tam kazila vekovy priemer 😝 vysetrenie trvalo cca 35 minut - zaplatila som 300 ,- sk 😅 ale aspon ma zobral za chvilku takze som rada mam zakazane zatazovat klby - nic tazke nedvihat nenosit a pod.. 😅 😕 cvicit iba lahke cviky - nezatazovat klby no povedzte ako ??? a v lekarni som platila 15,90 euro no a to mam na mesiac takto to pojde tri mesiace potom tri mesiace pauza a stale dokola 😖 😒 no hruza fakt ako invalid 😝 😔

bejca
26. mar 2009

Anika Robko je teda pomocnik 😕 😀 este ze ja mam vsetko zalozene aby sa tam nedostal 🙂

Vladka boze ty si normalne maniak do poriadku 😅 no ale keby si sa moc nudila mozes prist aj k nam upratat 😉

Lara podobne pocity mavam aj ja 😅 a aj som bola po doktoroch a nic mi nezistili iba mi povedali ze mam byt v klude a nemam kricat 😅 a to som nemala este Petka a robim vo firme kde som sefka cca 50 ludom 😅 a nekric 😀 😉 a bud v klude 😝 😉

bejca
26. mar 2009

marti aj ja cakam kedy bude lepsi cas ale asi nebude tak zacnem pomalu uz asi umyvat 😅 ale teda na teba sa nechytam 😅 ja mam 1 okno take akurat , 1 okno velke , a 2 balkony + okna 🙂 takze ja to mam za cca 4 dni 🙂 a teba obdivujem 🙂

vladkaz1
27. mar 2009

No Beji aspo ze tak si vybavila 😉 dufam ze ti to pomoze.
A mas pravdu maniak preste tak som vcera lahla a zaspala jak drevo mala ma teraz zobudila ze ma hladkala po tvari a mama mama mama papu 😀 😵 no nieje chutna? Uz tu tancuje potvornicka ale vcera mi dala zabrat ja som bola uz hotova tak o 8.15 zaspala sama od seba ja som sedela za PC a chodila ma volat mama mama dadac dadac 😀

vladkaz1
27. mar 2009

kde ste kto? 🙂

annika
27. mar 2009

Ahoj! Ja som len na skok, pijem kávičku a potom asi lahnem, noc bola krutá, Robko sa precikal o polnoci, potom nechcel zaspať ani bohovi...
😠 Ja som bola dnes pre termín operácie toho môjho kolena, tak som dostala 29.4.09.
Takže ešte mám mesiac na rozmyslenie..xixixiix
Dnes zas ešte idem kaderníkovi a večer máme De§ učiteľov, tak nám organizovali takú večierku-besiedku v jednom hoteli...ale že čo si oblečiem.... 😒 😒 😒 😒 😒 neviem ....
Bejca, tak sa nám uzdrav, vidíš ten tvoj doki ťa pochopil... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Vladka a ty sa šetri, moja, ne že dostaneš svalovicu z toho upratovania!!!!xixixixixi

l.lara
27. mar 2009

ahojte 😵

tak zase som pol dna stravila v kuchyni, co som malej vyvarala, teda, pol dna aj s upratovanim, lebo mala mi za ten cas, co som varila, povyhadzovala potravnovu skrinku a vysypala ryzu s nitovkami - to by bolo volaco pre popolusku 😀) a opat sme nic nespapkali ☹ skusim jej to dat este ked sa zobudi. pravdepodobne nam nechuti, lebo nam idu zubky..ale aspon som nieco zamrazila, tak robota snad nebola uplne zbytocna. 🙂

Beji super, ako si pochodila u lekara, dufam, ze ti tie preparaty pomozu a coskoro budes ok 😵 a nepovedal ti lekar nahodou, ako nemas zatazovat tie klby? 😝 pozerala som fotecky maleho Petka a teda ta s tym notebookom je uzasna 😀 vyzera tam ako manazer 😵 😀 asi bude po maminke, ked sefujes tolkym ludom 😎 😉 klobuk dolu..ale teraz si na materskej, ci uz robis?🙂

vladka, mala musela byt zlatucka, ked si vie takto vypytat papu 😵 a co znamena dadac?

annika aj my sme mali krutu noc, idu nam zubky a asi pre to cez den poriadne nejeme, tak v noci si to musime vynahradit a 3x sme zarabali mlieko, samozrejme sme sa z toho tiez precikali a musela som aj prebalovat. juuj, chudatko, uz keby jej tie zubky vysli, strasne pomaly to ide. ☹

lubii
27. mar 2009

Tak nám predpredvčerom vyšli očné zúbky. Konečne po asi 3 mesiacoch, čo tomal také opuchnuté. A už zas celý týždeň soplil, tak hádam už mu to prejde.
Ale na jedlo to u nás nemá vplyv, lebo on papá v jednom kuse od rána do večera 😉

Dadac je asi hajať nie? Strašne sú zlaté teraz tie detičky, keď tak začínajú džavotať 😵

vladkaz1
27. mar 2009

Ahojte ano je to spinkat!!!
Lubi gratulujeme som rada ze sa vam ulavilo 🙂 aspon sa nemusite tolko trapit no mi mame 12 zubov.
lari tak aj ty si mala upratovaciu ja som ties upratovala skrine mala som depku a vsetko ostatne upratovanie to robim cele doobedie kazdy den a je to o nicom vecer bomba v dome hehe no.... mala by som sa nato vykaslat 😀
Annika tak si chod nieco kupit sa potesis ... xixixi a co ste nespali ? To stoho ze sa pocikal mala spala od 8 do 7 rana chvalabohu.... 😵
beji ale tebe to aj sveci riadit ludi ja si myslím ze to mas vv povahe a to v dobrom myslím a to som ta stretla len 2x drzim palce s tym uzdravovanim 😉

bejca
27. mar 2009

Anika , Lara teda noc ste mali nic moc 😅 dufam ze sa vam podarilo to dobehnut cez den a nie len upratovat 😉

Lara zatial som doma ... ale od 1.1.2010 nastupim do parce co by som radsej bola tehu a nesla este 😉 nechce sa mi od mojho drobceka 😅 🙂

Vladka dik 😵 a neupratuj tolko 😵 😉 😎

ja som dnes zalahla okolo 13 tej k Petkovi a spali sme do cca 15 tej 😉

marta09
27. mar 2009

Ahojte, tak ja sa už teším na sobotu, chystám sa variť a piecť, budem robiť plnenú kapustu a pieť pizzové koláčiky aj škoricovníky 😝 , no mne to veľmi nechýba, ale deti to majú veľmi radi. Pri varení mi pomáha aj Simonka, podobne ako Robko 😉 , vysáva ako Martinko 😀 😀 😀 , veď nám je hej keď máme pomocníkov 😀 , že Vladka. Ale je to sranda, ako všetko deti kopírujú od nás 😀 😀 😀 .A najväčšia sranda je keď Simi vojde do detskej a povie jaký tu majú bojdej/bordel/ 😀 😀 😀

vladkaz1
27. mar 2009

😀 😀 Marti no super oni su strasne krasne ked takto stebocu ze? Prave som bola na skipe som volala s rodinou z Holica.Tusim pojdem spat malu som mala na kolenach lebo sa zobudila a celu ma ocikala hehe asi som si zasluzila.
Dnes som len robila kura v tej omacke co reklamuju co sa to da do sacku a bolo to fantasticke mnam a som sa cudovala kolko to pusti stavy lebo sa to vobec nepodieva uz to budem robit len tak ziadna robota, spina a bordel nemusim prikukat necham piect v sacku asi hodku a hotovo a chutilo nam to je podstatne 😀
No nebudem sa chvalit tolko hehe a idem kukat film som nejaka unavena.
Dnes sme boli aj vonku bolo priamo krasne mala behala zo smiklavky na preliezku a ked sme isli domov tak strasne plakala 😵 potvorka.
Zajtra nic nerobim kaslem nato som dnes vyprasila vonku koberec a zajtra budem odpocivat 😉 aj ked neviem ako prezijem ten bordel hihi
tak pa posielam cmukac na ritulky drobcekom 😀

vladkaz1
28. mar 2009

Dobre ranko kde ste kto tusim si pisem sama zo sebou strasne malo sem chodite kocky vcera sme boli na posledne strane 😀

azuzi
28. mar 2009

Vladka ja som sa prisla pozriet, dobry typ na to kurca, len ma trochu ten igelit odradza, dufam, ze to nie ne skodlive 😒 😒 .
Vcera sme mali pohreb v rodine, zomrel ujo, ale sme sa postretali zase cela rodina, uz som z maminej strany s niektorými bratrancami alebo sesternicami nevidela roky. 🙂 🙂 .
Dnes ideme na stavbu chceme pokracovat v malovani, zatial mame napenetrovanu iba jednu izbu, ale mam ciel tuto izbu cez vikend dokoncit, lebo chcem aby sa Martinko mohol v nej hravat. Bohlo by byt teplejsie zatial to tak nevyzera.

lubii
28. mar 2009

Čaute 😉
Včera mi kamarátka preposlala takýto mail 😉 :

Dobrý den, ahoj a krásnu jar!

Mate pocit, ze se Zima stale nechce pustit svoji vlady? Ze se misto
snezenek zase bela v trave snih a ze se Jaro ne a ne vratit mezi nas?

Pokud ano, mate moznost s tim neco udelat!

Tato nedele je takzvanou Smrtnou nedelí - dva tydny pred Velkou noci se na
smrtnou nedeli vynasela Smtr - Morena.

I my spolecne v rodnem kruhu vyneseme Morenu, aby se uz Jaro mohlo v plne
sile projevit i tady. Muzete se k nam pridat a spolecne tak oslavit
prichod jara.

Kdy? a Kde?
V Bratislave na Devine u sutoku tuto nedeli 29.3. o 18 hodine.

A kdo nedorazi do Bratislavy, muze si Morenu vynest doma, aspon to jaro
podporime na vice mistech.

Vela zivy praje za Rodny kruh
Ladomíra

Keby som bola z BA, tak by som išla.Tak sme sa dohadovali, že by sme si to mohli urobiť aj v KE, len musím vyšpekulovať, ako urobiť morenu 😉

azuzi
29. mar 2009

NO Lubii aj ja uz uvitam jar, vcera sme boli na dome a bola tam dost zima a potrebujeme lakovat podlahy, chceme pri to riadne vetrat, ale v tejto zime to nemozeme a ani Martinka nemozem takto bravat. 🙂 🙂

vladkaz1
29. mar 2009

😀 ahojte no dnes je otras pocasie ani von sa neda ist 😝
Prsi a mala tu spekuluje od rana .
Inak dnes ma bolí strasne chrbat.
Aj ja by som uvítala slniecko ta akcia moze byt pekna ,ale namna to nieje.. 😉
Uz som navarila na zajtra obed a nic sa mi nechce robit hehhe som leniva....

marta09
29. mar 2009

Ahojte dievčatá, tak mám chvíľku voľna, práve sme so Šimonkom dopísali povinné čítanie - Jano, tato išiel von so Simonkou a ja som si dala pleťovú masku/konečne/ 😉 , mám chvíľku pre seba. Lubí, ja už túžobne čakám na jar, s tou Morenou sa mi to tiež páči, u nás sme to ešte nerobili v dedine, ja som síce spievala vo folklórnej skupine, teraz odkedy mám Simi, tak mám pauzu, ale už ma dievčatá volali na súťaž 19.4 to je Dargovská ruža, ale ešte sa na to necítim, skúšky zaberú veľa času a ja chodím do práce a keď som doma, túžim byť aspoň trocha s malou a deťmi. Vladka, aj mňa bolí chrbtica, to bude asi počasím. Anika, držím palce na správne rozhodnutie s operáciou.Azuzi , s tým lakovaním ti nezávidím, my keď sme lakovali, tak sme to museli veľmi dlho vetrať.Tak pá, idem si dať dole tú masku 😉

vladkaz1
29. mar 2009

No ja sa chystam kadernicke na melír.Prave som sa okupala Lucka sa nudi tak ma tu kuse stipe do nohy. 🙂