Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
19. nov 2007

kocky drzim palceky s tymi surodencami 😉 urcite to bude lepsie 🙂
anika no super ze mas mliecko 😉 Robko ma urcite radost ze si moze dat vyzivnu stravu 🙂 a z pekneho obalu 😉
ja som si vcera vecer vsimla ze mi s bradaviek vytiekla taka priesvitna tekutina 😕 ale len trochu ... asi sa tam zacina tiez nieco tvorit 😉

monikaz
19. nov 2007

Ahojte dievcata - annika dufam, ze to mliecko sa uz umudrilo a bude ho viac a viac. Pozrela som si Tvoj album, no vy ste paradna rodinka a maly je krasny. A Ty vies, ze si bola nadherna tehulka? Samozrejme aj ako mamina si velmi zlata - srsis stastim, je to vidiet.

Bejca - to uz sa veru moze tvorit 🙂 Som ale mudra, ze? a ked ja bude v Tvojom stave budem asi stresovat 🙂

Pekny den Vam prajem kocky

bejca
19. nov 2007

monika preco by si stresovala ?? nechapem 😅

annika
19. nov 2007

Bejca, aj mne sa tvorilo už o "predmlieko" asi okolo 30.tt, to je normálne. Niekomu to dokonca aj tečie.
Monika, díky. Keby si ma videla ráno, keď sa zobúdzam... No, neviem,neviem. Bude to aj lepšie, určite. No, sme podarená rodinka.Som strašne zvedavá, že ten náš malý čomu sa bude venovať. Či motorkám po otcovi, či koňom, či čomu? 😀 😀 😀 Uvidíme to po rokoch...

monikaz
19. nov 2007

bejca, lebo sa poznam, budem mat zo vsetkeho strach -aby babo bolo v poriadku, ako bude prebiehat porod...ale v prvom rade, ci vobec otehotniem 🙂 proste som uz raz taka...obavy netrvaju u mna dlho, ale vzdy sa vynori nejaky ten cervicek a len vrta a vrta v tej hlavicke 🙂
zas ale nemyslite si, ze som nejaka hystericka - to zas ja som optimista od prirody, len taky stresujuci 🙂 no to Vam je ale kombinacia 😵 😀

monikaz
19. nov 2007

annika - presne ako pises, uvidis po rokoch... ste skutocne podarena rodinka.. a maly je veeelmi zlaty - gratulujem Vam k nemu - ale aj k dcerkam 🙂

annika
19. nov 2007

Nie si ty náhodou narodená v znamení strelca? Lebo ja som strelec, a som taká optimisticky naladená panikárka.ale každá tehulka sa bojí o svoje malilinké, a ked sa narodí, tak z tej doživotnej zodpovednosti sa už nezbavíš...

monikaz
19. nov 2007

nie annika, ja som vodnar...

annika
19. nov 2007

´Tak, sorry, ale ajtak sa povahovo podobáme...xixixixi.

monikaz
19. nov 2007

annika, asi ano 😀

bejca
19. nov 2007

xixixi si ma potesila monika :-d aj nas Petko bude vodnar 😀 uz sa tesim :-d a neboj takeho cervicka mam aj ja v hlave - a hlavne od zaciatku ako som tehu presne ako pises - najprv som sa bala ci vobec budem -po 10 rokoch som :-d a potom som sa stale bala aby bolo vsetko oki a amnio som sa straaaaaaaaaaasne bala ale babulienky tu boli straaaaaaaaaaaaasne zlate a pomohli mi za co im stale patri moja vdaka -lebo keby bolo na mne tak by som ani neisla 😅 ale vysvetlili mi ze by som az do porodu bola v strese a strachu ci bude vsetko oki a teraz som happy ze si to uz len uzivam 😉 a teraz tiez uz zacinam mat strach z porodu co uz .-D to sme asi vsetky take 🙂 a este sa bojim toho ci budem nasemu drobcekovi stihat a ci vlastne budem sa vediet o neho postarat 😅 no ved uvidime 😀

bejca
19. nov 2007

ozaj a kto vie ako nasa Vladka ?? este stale sa nam neozvala 😅
a nam prisla detska izba sa tesim :-d len neviem kedy pre nu pojdeme -najprv musim tuto vypratat potom musi prist tepovac 😀 a az potom mozme ist pre detsku izbu ... no ved hadam nejako to zvladneme 😀

bejca
19. nov 2007

baby to sme vsetky take xixixi ja som ryba 😀

monikaz
19. nov 2007

bejca, ja uz jedno dieta mam a zo skusenosti viem povedat, ze stihat budes - ono to ta priroda dobre zariadila neboj a s tym, ze si otehotnela, si do vienka dostala aj materinske citenie, instinkt.... bude vsetko ok 🙂 sice zas som mudra jak radio ale myslim, ze ine maminy mi potvrdia moje slova , ze mamicky, stihate, lebo proste je to Vasa momentalna pracicka.... 😉 😵

bejca
19. nov 2007

monika ved ja to tak na pol viem 😉 len sa toho mojho veku bojim 😅 a snazit sa budem neboj 😀 ale dik za povzbudenie 😀

vladkaz1
19. nov 2007

Tak ahojte kocky tak mi sme konecne od soboty doma len som nemala cas ist na net!!!Mala sa narodila 13,11. o 14,25 mala 3300g a 50 cm.Neozvala som sa preto lebo Sobotu mi odtiekla voda a zobrali ma do nemocnice na rizikove,lenze nic sa nedialo krcok sa neotvaral tak doktor usudil ze ked do pondelka neporodim pojdem cisarskim lebo mi odtekala 3x voda a v nemocnici nemohli stale potvrdit ze to je plodova voda dok. si stale myslela ze to je moc az v takom velkom mnozstve.NIc sa somnou nedialo tak az utorok mi dal doktor prostinal do vaginy a zacali mi o 8,00 kontrakcie o 10,00 som sa otvorila na 3 cm a nic.V bolestiach som na vzdychacke predychavala .o 12,00 som bola na 5 cm otvorena a nakoniec o 14,15 uz na 10 prstov takze sa islo rodit.Mala bola na svete za 10 minut bolo to narocne ale vsetka bolest pominula s tym malickym anielikom ktory prisiel na svet do mojho narucia.Je taka krasna tmava vlasata a ma modre ocka.Nemam este foto ale ked zmensime tak vam ich poslem jedine ze by som vam ich poslala na mail kazdej.Baby som taka stasna mala sa aj aklimatizovala doma je celkom dobrucka a starsne moc papka.Dakujem za podporu a drzte sa mi tu ja tak casto uz nebudem chodit az ked budem chodit k nasim lebo oni maju len internet.Urcite sa vam sem ozvem 😀 😀 😀 😀

bejca
19. nov 2007

vladkaaaaaaaaaaaaaa 😀 super gratulujem :-d som uplne stasna s tebou :-d tesime sa aj Petko ma kopka 😀 posielame Lucinke veeeeeelku pusinku 😉 pa

annika
19. nov 2007

Jéééjjj Vladka! Gratulujeme!!!! A sme veellmmi radi, že ste obidve v poriadku a že si šťastná mamulienka!!! Prajeme s Robkom veeeľľľaaa mliečka a zdravie a všetko najnajnaj... Tak sa tešíme... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monikaz
19. nov 2007

Vladka tiez od srdca gratulujem!!!! 🙂 😵

vladkaz1
19. nov 2007

dakujem babulky idem kupkat ten moj pokladik.Inak poviem vam ze ma to uplne zmenilo.Vsetko je teraz krasne. 😀 😀 drzte sa

annika
20. nov 2007

No,Bejca moja, odteraz budeme držať palčeky už len Vám s Ajkou, ako našim tehulkám pred cieľom. Aby ste v zdraví donosili a porodili Vaše malilinké.No a samozrejme aj Monike, aby o pár mesiacov bola medzi nami ako čerstvá mamička.
Ja sa snaží, tiež v posledných dňoch zistiť, čo môžem jesť a čo nie. Už viem, že jablko a jablčnú šťavu vôbec nie!!! Hoci máme kúpené také pekné jablká na zimu...Aké ovocie ja môžem, vlastne? Citrusy nemôžem , to viem. Banán? Keby som nemala problémy so zlatou žilou, tak hej. Ale mám!!!!Hrozno môžem? Neviete mi niektorá poradiť?

bejca
20. nov 2007

anika dik 😀 si zlata 😀
a s tym ovocim ti neporadim 😅 viem ze nic co naduva nemozes -a banan tiez neni dobry lebo zapeka a ja mam tiez zlatu zilu ☹ ale niekde som to citala ze co vsetko sa nesmie -len neviem kde ... skus popozerat po nete - a daj si vyhladat strava po porode a uvidis mozno ti to nieco vyhodi 😅

bejca
20. nov 2007

no skus popozerat 😉 vela stastia 😀 snad nieco najdes a potom poradis 😀

h0blinka
20. nov 2007

táákze tu si tak dlho 😀 😀

bejca
20. nov 2007

hej bola som 😀 hladala som stranky 😀 a ty co tu robis nemas na to vek 😀 ale mozes k nam chodit ak chces 😀 mame tu aj 24 rocnu he 😀

vladkaz1
20. nov 2007

Aspon Vas troska omladime 😀 ale nie robim si srandu.Dnes nam dala Lucinka krasny darcek nechala nas pospat 5 hodin parada 😀 😀 😀 .Vybavujem si matersku uz od pondelka to je katastrofa baby muz beha jak splaseny a ajstak musim ziadat este o nejake blbe papiere zo ziliny od posledneho zamestnavatela tak sme to nevyhrali.