Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

janka_fr
2. júl 2009

Ahojte,

dakujem snad to bude len zo zubkov, teraz mal 39 ale santil akoby ani nemal teplotu. Teraz najnovsie sa snazi vyskocit taky je podareny ako sa pohupne aby vyskocil a nic, neodlepi sa poriadne od zeme aj som ho chcela natocit ale ako nahle vezmem kameru tak hotovo.

Vladi a malej to uz preslo??Inac na tu hnacku sa ma davat normalna cola so soletkami klasickymi.

Mima ja som mala taky pekny kit do fialova a co sme boli na tom stretku tak jej mala mala oblecenu bundicku do ruzova a velmi sa to k tomu kitu hodilo, tak som urobila scrap pre jej dcerku a chcela by som jej to poslat na email adresu a este som sa chcela Niki opytat ci si to mozem dat do galerie, aj som jej pisala IP. Tak ak sa s nou spojis tak jej povedz ze ma IP odo mna. Dakujem a pozdravujem a dufam ze sa jej to bude pacit a syn ju pusti k pc 😀 😀

bejca
2. júl 2009

Mima pozdravuj Niku a posielame im vela pusiniek 😀

Janka skore uzdravenie ale myslim si zo to bude zo zubkov 😉 my tak mavama aj 40 hodin skoro 38,9 alebo aj viac .... drzim palceky aby uz bol Julianko oki 😵 a dik za stranku 😉 objednala som si taku tu sadu 3ks mali vyhodne 😉 uz cakam kedy pridu 🙂 😉

Anika no asi by ma porazilo 😅 ale nastastie to nemate daleko 🙂 😉 cakame na foto 😀

ja som hodila par novych foto ak chcete kuk 😉

annika
3. júl 2009

Ahojte!! Dnes tu nikto nebol?????
AJ my sme mali dnes hlúpy deň....nič sa nedarilo... Gabina má cestovnú horúčku, ja s §ou tiež....ešte stále pakuje, chodí tu hore dolu za chrbtom... aj ja som z toho už nervôzna...
Dnes sme mali 16. vročie nášho sobáša, tak som dostala od manželíka krásnu kyticu!!!! No ale oslavovať sme nemali čas, aj on sa nejak naháňa furt, už mi to ide na nervy.... 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖
A vy ako???? Janka, Vladka, Azuzi, ako sa majú detičky???

azuzi
4. júl 2009

Annika gratulujem k vyrociu svadby 🙂 🙂 Kde cestuje Gabina?
My sme dnes boli na dome, manzel sa rozhodol povesat nejake veci a zacal vrtat a hned prvy vrt trafil kabel 😠 😠 , bude sa musiet znovu sekat stena a natriet to - no proste smola.
Ale potom prisli nasi znamy, tak sme s nimi pokecali a spravilo to lepsiu naladu 🙂 🙂

vladkaz1
5. júl 2009

Ahojte no super Annika pekne ze ta obdaroval nadhera potesi..Kam ide gabina? na dovolenku?
Jaj ja ziadnu cestovnu nemam nemozeme sa dohodnut s MM nechce ist na dovolenku malujeme teda je to celkom pekne tu cervenu flakatu stenu sme dali na zlto ale poviem vam robi jednu stenu tyz. to je co? a uz je to pekne obrazky som zatrela na bielo a napenitrovalo sa to tak utorok pojdem kupit farbu a moze sa zacat ostatne steny kupim radsej tu umyvatelnu farbu dufam ze ta uz flaky nespravi..
Azuzi no je to nahoda urcite nechcel ale musi vediet kade idu kable nie?
mala je hrozne zla jujda no strasne ma svoju hlavu a obdobie vzdoru uteka predomnou aj na cetu striehnem jak taky jastrab nevie sa pekne hrat robi zle

annika
5. júl 2009

AHojte! No, Gabina je už na Balatóne a vráti sa až sobotu.
Ja saa teraz potím pri nedelnajšom obedu, je v kuchyni 190 stupňov.... 😠 😠 😠 😠 Kura som vyprážila, aj tekvicu , ryžu a zelen. polievku. Uhorkový šalát robím teraz, ale som odskočila, lebo je mi už na odpadnutie z toho tepla....
Vladka, aj Robko je nejak zlý, a keď nie je po svojom, tak ma aj udre.... ☹ ☹ ☹ Potom sa pritúli, lebo vie, že robil zle... a dá mi pusu... 😉 😉 😉 A na ceste musím ho držať troma rukami, lebo ako tebe Lucka, aj on mi ujde a už tak rýchlo beží, že ho ani nechytím...

vladkaz1
5. júl 2009

anika no strasne mna aj bacne hadze sa o zem rozbila si kolena hlavu no strasne ani pritulit ani bacnut ani nic ☹ prave sme prisli s kupka nam tam zaspala a bola velmi dobrucka potvorka moja

annika
5. júl 2009

A kde ste boli, na ktorom kúpalisku???
My zas hádžeme všetko, čo máme v ruke...seba ešte nie xixixixixixi. 😅 😅 😅 😅 😅
My sme dnes boli u našich, bolo super, aj búrku sme zažili zas, prádlo znova zmoklo.....ale potom sa usušilo.. 😀 😀 😀 😀 😀

janka_fr
5. júl 2009

Ahojte,

Vladka tak to nas Jullian detto 😅 ak mu nieco nejde tak to hodi o zem ako Robko od Anniky 😀 a ak mu nieco neurobime po voli tak sa hodi o zem. Dufam ze ho toto obdobie uz konecne prejde lebo to uz trva dost dlho a zevraj okolo dvoch rokov je obdobie vzdoru tak to si neviem predstavit 😅

Annika dakujem za opytanie, maly je uz v poriadku a aj moc mal negativny takze to bolo asi zo zubkov, sak on ma stale len 4 zubky a piaty len tak tak vidno, ale idu mu dalsie dva horne a aj stolicka.

Annika ty si dnes ale vyvarala a v takom teple sa ani mne velmi nechce, ale teraz nevyvaram vo velkom, sme obidvaja na diete, chceme dat dole 3 kg, takze vecera len salatiky alebo ovocie a obed tiez len take lahke jedla.
Uz sa mi podarilo dat dole 1kg, ale este tie 3 musia ist dole.

Dnes som na teba Annika myslela, vy ste s muzom taky motorkari a u nas bol country vikend, nadherne americke auta a motorky a s Franckom sme si vyhliadli motorku, je to nieco na styl Harley, ale ma to tri miesta, takze by to bolo pre nas super, s malym by sme mohli sediet za Franckom a Jullian tam na tom mieste moze mat normalne namontovanu autosedacku. Vyrabaju sa v Nemecku a su nadherne. Francktotizto predal svoju motorku a doteraz to este neprekusol.

Azuzi no to je riadn

bejca
5. júl 2009

ahojte 😵

Anika tak mas o jedno dieta doma menej 😉 aj ked strach isto este vacsi 😅 gratulujem k vyrociu 😵

my sme dnes boli pozvani k svokrovcom k obedu takze sme nevarili 😉

Vladka aj Petko zacina byt nervny a jedovatý 😅 aj hadze okolo seba vsetko ked neni po jeho ,aj sa hodi o zem - ale opatrne aby si neublizil 😉 asi to je nejake take blbe obdobie ...... treba vydrzat ved ak bude 🙂 tak aj druhe babo nam to bude robit 😉 😀

janka_fr
5. júl 2009

Ahojte,

Vladka tak to nas Jullian detto 😅 ak mu nieco nejde tak to hodi o zem ako Robko od Anniky 😀 a ak mu nieco neurobime po voli tak sa hodi o zem. Dufam ze ho toto obdobie uz konecne prejde lebo to uz trva dost dlho a zevraj okolo dvoch rokov je obdobie vzdoru tak to si neviem predstavit 😅

Annika dakujem za opytanie, maly je uz v poriadku a aj moc mal negativny takze to bolo asi zo zubkov, sak on ma stale len 4 zubky a piaty len tak tak vidno, ale idu mu dalsie dva horne a aj stolicka.

Annika ty si dnes ale vyvarala a v takom teple sa ani mne velmi nechce, ale teraz nevyvaram vo velkom, sme obidvaja na diete, chceme dat dole 3 kg, takze vecera len salatiky alebo ovocie a obed tiez len take lahke jedla.
Uz sa mi podarilo dat dole 1kg, ale este tie 3 musia ist dole.

Dnes som na teba Annika myslela, vy ste s muzom taky motorkari a u nas bol country vikend, nadherne americke auta a motorky a s Franckom sme si vyhliadli motorku, je to nieco na styl Harley, ale ma to tri miesta, takze by to bolo pre nas super, s malym by sme mohli sediet za Franckom a Jullian tam na tom mieste moze mat normalne namontovanu autosedacku. Vyrabaju sa v Nemecku a su nadherne. Francktotizto predal svoju motorku a doteraz to este neprekusol.

Azuzi no to je riadna smola. Kedy sa planujete stahovat??

Vladi ukecaj MM a chodte sa vyclapkat niekde. Ja by som chcela zobrat v auguste Francka do Chorvatska. Ideme na Fr. rivieru a potom by som chcela to Chorvatsko, mne sa tam strasne pacilo.

No som sa nejako rozpisala 😝

janka_fr
5. júl 2009

jeeej pozeram ze moj prispevok je tu nedokonceny a potom cely 😅 , neviem ako sa mi to podarilo, ospravedlnujem sa

annika
5. júl 2009

Janka!!! A má tá motorka tri kolesá, alebo len dva?????My sme dnes boli u rodičov autom,ja a Robko, no a ocinko za nami motorkou... 😀 😀 😀 😀 Takže 2krát benzín, že???

vladkaz1
5. júl 2009

no cafte no teda moja aj hadze o zem veci aj reve aj sa plieska vsetko v jednom hihi no snad ju to prejde a potom maaaamiiiiii auauau ked ju bacnem ani sa namna nepozrie 😅 som krkavcia mater asi ..
No Jani som rada ze vam je lepsie ze? svine zuby jedny takto trapia nase deti ...
No na dovolenku asi nie moj nechce aj dnes zdrhol z kupka v nay parku sa nam pacilo aj MM vsetko cistucke nesmie sa fajcit nesmu sa tam doniest sklenene flasky neskor dam foto tak ak chcete kuk..
Annika boli sme na druzbe na kupku deske bazeny zevraj cistia kazdy den .. MM zdrhol po hodine lebo sa mu fest tocila hlava od slnka mala je opalena poklad moj jak cigana hihi ma taku dobru snedu pokosku .. ja som sa hambila dat do plaviek ale ked som videla kocky 16 rocne no poviem vam ze som aj kocka proti nim ....
Bejuska jaj zavidim aj mne sa nechce varit ani jest som upotena s toho tepla unavena ja som dnes spravila len drzkovu teda vcera v noci ale to len oco mi priniesol hotovu kocku ako z vyvarovne kilovu a da sa tam len voda mnam ani korenit nic parada ja taku nespravim ale ja to nejem mne to smrdi ... moj to lubi a mala strasne malo papka .. v tom teple sracku chvala bohu nemame 2 hy den ... a vy ako deti jedia v takom teple? aj sa mi zda ze schudla..

janka_fr
5. júl 2009

ma tri kolesa, ale je bozska, pockaj najdem link
http://www.ng-trike.com/modeles-trike-fiche.asp...

no pozri sa na to, a normalne tam vzadu mas take pasy ako v aute, takze tam mozes nakliknut autosedacku a staci ti na to vodicak na auto, ale neviem ako na SVK. No mame chrobaka v hlave 😎

janka_fr
5. júl 2009

Vladi drzkovu som nikdy nejedla, ale ma to nikdy ani nelakalo, to ako huspenina to tiez ee.
Inac sa malej ani necudujem ze sa jej nechce jest, ved ani nam dospelym a to je spravny moment na dietu 😀
Jullian akurat ked mal teplotku tak nechcel na veceru zjest toho vela, ale teraz je uz v starych kolajach.

vladkaz1
5. júl 2009

no uz som hodila foto aidem mrknut tu Jankinu motorku no to je teda vec som zvedava

mima07
5. júl 2009

cauko hlasim sa po vikende
sme boli v marianskych laznach tak celkom fajn vikend
idem vas precitat a potom mozno hodim aj par fotiek

bejca
5. júl 2009

Vladka aj ja mu plesknem aj po ritke aj po rucicke ved kam by sme dosli ... za chvilku by nam na hlavu vyliezli 😉 a aj mne to je luto neboj a tioez si myslim potom ze som zla mama ale niekedy to asi inak nejde ... kedysi pred par tyzdnami mi svokra hovorila necapkaj ho ... a dnes mi hovri : len mu daj obcas trosku po rucicke alebo ritke lebo uz je moc zly 😅 😉

Janka no aj nas stale trapia tie zuby my mame 11 nast a ostane 4 ocne a jednu stolicku ma uplne navrete ... veru si vytrpia 😅 a teda motorka uzasna 😵

my sme vcera mali posledny krat plavanie - dostali sme diplom s titulom " rybka " 😀 a teraz zacneme asi az od septembra 😵 boli sme poobede u svokrovcov a vecer sa mi uz nic nechcelo 😝 v posteli som si citala knizku a docitala som sa ze neni dobre deti silou nutit na nocnik vraj normalne obdobie je od 2 do 3 rokov a u chlapcov neskor ... ja ho nechavam obcas doobeda holeho a zatial sa mu dari ist na serblik ale teda neni to po kazdy krat ale snazi sa 🙂 niekedy si sadne aj ked ma plienku a pozera ako cika ale akosi nevidi 😀 no a ze treba skusat 2 tyzdne v kuse a ak nic tak pauza a potom zasa neskor skusit 😉 tak uvidime 🙂 a dnes nas svokrovci pozvali k obedu a potom sme isli domov hajat 😀 vsetci traja sme spali skoro 3 hodiny 😀 no a potom sme mali stretko s kamoskou jej muzom a dcerkou Patkou - co som im tortu piekla - velmi sa jej tesili 🙂 som rada 😵 aj sa im pacila + vraj bola velmi dobra + nic im z nej nezostalo 😀 tak som rada 😵 / to je ta kamoska co ma 5 deti 😉 / a sedeli sme vonku az do vecera Petko sa s Patkou hral , objímal ju , bozkaval ona plakala 😀 no podareni boli 😀 behal ako sarkan aj sa smykal na smyklavke - inak som vam zabudla povedat ze uz 3 tyzdne Petko lezie sam na smyklavku a mne je az zle 😝 prvy krat ked som to zbadala skoro som infarkt dostala ale to ste mali vidiet ten beh za nim 😅 😉 a po 3 schodik aj zelezny vide sam 😕 😅 😵 .... a dali sme si bavoraka a aby nam nebolo malo s kamoskou tak hned 3 sme si dali 😀 jasan ze za celu dobu 😀 😉 ale bolo fajn super pocasie nam vyslo tak sa tesim 🙂 len som fotak zabudla doma 😠 😔 co uz ... 😉

Azuzi no teda s tym kablom smola 😅 ale navsteva aspon naladu napravila 😉 2x si muzik da pozor 😉

bejca
5. júl 2009

Vladka krasne fotky to ste boli tam ako sa ide na veterinu ?? ci kde ???

vladkaz1
5. júl 2009

ano tam sme boli ze je mala pokladik ja som nic nerobila tato lietal s malou sa tesim nech si uzije aj on ved je stale v parci a mala ho tak lubi len dojde tato tato a tak to T makci no zlatunka.. 😵
No beji skoda ze si nemala fotak ☹ ty mas vzdy super foto ja uz fotak nemam mala buchla o zem hmm smola ale nic bude novy fotim s telefonom tak nie vzdy sa foto podari .. 😎
Super ze mala torta upech 😉 no ved ja by som aj z foto do nej zakusla ani sa necudujem ze ju spapkali hihi 😀 😅
jankaaaa no teeda to uz je ine faro ti poviem parada ale ta cena ma skoro prilepila na stolicu hihi 🙂

janka_fr
5. júl 2009

Mima, Beji tak ste mali pekny vikend 😵 😵

Beji ja nocnikovanie nejako nesilim.Maly sa mi este ani raz do neho nevycikal, len raz ked uz cikal tak som to odchytila a to je vsetko.On si ho nosi a sadne si ale potom sa postavi a cika mimo, akoby sa nechcel do neho vycikat. Nechavam ho behat s holou prdkou a dnes mi pocikal sedacku a aj dlazku ale tak co uz to sa umyje. Vonku bol tiez bez plienky a cely cas vydrzal aj zaspal v kociku po ceste domov a vobec sa nepocikal a ked vstal som mu dala plienku, lebo na nocnik nechcel ist. No sak snad na to pridu.

janka_fr
5. júl 2009

sak Vladi to je ako auto , ale vravim to je zatial len sen 😀 , daju sa kupit aj ojazdene.

vladkaz1
5. júl 2009

😀 no ale super sen dufam ze sa podari zrealizovat 😵

mima07
5. júl 2009

vladka pekne fotky
aj alex stipe aj ma udrie a potom rychlo robi moja moja a tiez obcas vyfasuje a najnovsie na vsetko ja sam a ked mu nedovolim tak sa jeduje a neda sa s nim ani pohnut
jej balaton aj ja by som isla
janka aj mne sa paci taka motorka ale ja radsej auto 😀

vladkaz1
5. júl 2009

ja som bola na balatone a bolo super az na tu stravu inak som bola nadsena bolo to tam total cistucke aj voda a to sa stale tvrdi ze je to tam jedna spinava zumpa no to nie teda a ten piesok vo vode padara

annika
6. júl 2009

AHojte! Včera som zaspala pri počítači, ale teraz som vás prečítala))) JAnka a zase MM mal pravdu, keď som mu hovorila o tej motorke, že aj detskú sedačku sa dá pripútať... a on, že to bude určite trojkolka... ja na to, že nie, no a potom som zaspala...xixixix a teraz pozerám, fakt je to trojkolka....do kelu!
😀 😀 😀 😀 😀
ako vás čítam, všetci ste mali pekný víkend, sa teším! No, veď sú prázdniny a teraz sú všelijaké akcie. U nás na okolí sú teraz v móde také "Obecné dni". Aj tie sú dobré, foklór , klobáska, kofola, večer koncerty....

bejca
6. júl 2009

ahojte 😵

JAnka ani ja ho nesilim .. ved nebude nekonecne nosit plienky 😉 maju cas 😵 treba skusat sem tam aj ja to tak robim a hotovo 😉 uvidime 😵

Mima fotky super 😵 ZAVIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM 😉

Vladka no aj ja sa tam niekedy chystam som zvedava kedy 😀 😉

Anika vy sa mate take super dni dookola tu ani " prd " 😠 ja by som hned isla na taku klobasku + pivko 😉

u nas sa ukazuje krasny den tak sa tesim 🙂 uz sa teraz potim 😀

annika
6. júl 2009

Ale, Bejca, tomu neverím, veď Trnava je väčšie mesto, než Dunajská!!! Určite tam máte nejaké akcie aj vy.
Ináč sedávania na šerbli ani u nás nehrozí....Povie, že sa pokakal, ale to je vsjo... 😅 😅 😅

vladkaz1
6. júl 2009

my akcie? Annika no tu nic neni .. len vedia ludia vysedavat na namesti a mesto robi aj akcie ale nic moc premna