Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

nika07
25. aug 2009

čítam, že máte riadnych nezbedníkov 😀

annika
25. aug 2009

Veru Nika, máme...Teš sa, že tvoja Linduška nie je taká aktivistka...

vladkaz1
25. aug 2009

Ninka no veru mame ale teda som si myslela ze len nasa je taka ,som prekvapena tatinko ju kupkal utrela som ju dala pizamo a sama zalahla do postele spi s nami jak cecok ,musim ist kupit tie plachty nepremokave lebo je prechladnuta teda stale mame este tie sople a stupnuje sa to uz kasle musim ist dokine zas lebo to trva dost dlho aby jej to nesadlo na priedusky alebo co...a v noci sa pocikala no nestalo sa nam to dobry mesiac .. a 2 dni po sebe prezliekam periny ... a periem.. hmm... co je vsetko pocikane aj nestihne dobehnut na serblik chuda moje..
Ninka pekne fotecky mala je strasne pekna herecka ..mne sa strasne pacia dievcence take snede aj Lucka je taka pokozka .. juj zjedla by som ich cukricky nase...
a vy ste s Mimu susedy ked ste stale spolu na foto? Aj maly Alex jaky uz je velky ... booze ked som ho videla na atretku taky stuplyk a tot uz chlap jak hora 😀

vladkaz1
25. aug 2009

Mima ty si jaka kocka v tych plavkach ja odpadnem postava jak 18 naska 😉 klobuk dole!!!kocka!! maly ma strasne pekny usmev 😀

nika07
25. aug 2009

Vadi, nie sme, ale máme k dispozícii autá, tak sa snažíme stretávať sa
😀

Annika v nedeľu sme boli pozrieť v tom Dunajskom Klátove, je to fakt pekné, a kľud

vladkaz1
25. aug 2009

jaj a neviete zavolat ze by som dobehla na kafco? 😀

nika07
25. aug 2009

ved môžeš hocikedy 😉

mima07
25. aug 2009

no pozeram ze fotky kukate skor ako napisem 😀 😀
vladka dakujem ale dalo mi zabrat vybrat fotky kde nie je vidiet moje sadielko 😀

lubii
25. aug 2009

Mima,fakt si kočka 😵 Kde ste boli?Tie zvieratká v bazéne sú super 😉

annika
25. aug 2009

Jeeeeej, Mima krásne fotky, aj tie atelierové!!!!! Tie som ani nevidela, až teraz! suprové§
Nika, tak ste boli na ranči.... veru je tam krásne, aj ste koníkovali na poníkoch? Poníkovali.....xixixixixixi
Jopj, ja som unavená už detičky.... ale humor som nestratila....xixixixi

mima07
25. aug 2009

lubi dakujem
boli sme v chorvatsku
http://www.adriatica.net/hotels/hd_sk__4ji3h3g3...
annika dakujem sa tiez tesim tym atelierovym
🙂 musela som aspon raz predbehnut bejcu 😀

vladkaz1
25. aug 2009

😀 😀 😀 no predbehla si 😉 Bejcu len do kedy ta sem hodi foto petuska a som na ... taky je chutny 😀 ale vsetci su ..
OKi dame stretko ´baby?

mima07
25. aug 2009

zalezi kedy ja mozem len po 15,30

vladkaz1
25. aug 2009

mne je jedno prisposobim sa ked bude moj na poobednej .. tak sups niekde na kafcooo.... aj vecer 😀

vladkaz1
26. aug 2009

ahojte v noci som 3X grcala staci vam? s malu som dnes bola u doki no mame zapal stredneho ucha ☹

annika
26. aug 2009

Joj, Vladka! To je veru zlá správa.... Malá má zápal, alebo ty? Ty si z čoho grcala??????
Aj ja som nasr.... na happyfoto! Chela som si objednať fotky cez internet, vložila som 104!!!! fotiek, chcela som poslať , ono mi vypísalo, že mám starú verziu, tak som stiahla novú.... a potom som zase chcela poslať fotky, no a nejde to!!!! Asi ma šlak trafí!!!! Hrala som hodinu a pol s tými blbými programami a ani teraz to neakceptuje!!!!!!!!jojjjjj!!!!!

vladkaz1
26. aug 2009

baby mala ma zapal ucha ja som len grcala a neviem s coho len zo spanku mi prislo zle a 3X som utekala vracat sama zlc .. baby chcem vam len povedat ze uz dnes je v predaji Rebecca casopis a sme tam mam ho uz doma sa smejeme je to humorne napisane !!! aj foto je tam pekne!!!!!kupte si!!!K CHCETE

vladkaz1
26. aug 2009

popijame s MM lom sampano na oslavu 😀

annika
26. aug 2009

joj, Vladka, to znie super!!!!! a vášnivo!!!§xixixixixi

vladkaz1
26. aug 2009

no super tesim sa ja som si dala pohar a MM cele ,... no ale dovolila som mu 😎

annika
26. aug 2009

a čo si mu dovolila, moja????heee????

mima07
26. aug 2009

cauko
vsetko najlepsie samkovi k meninam
vladka kupime a fakt nie si tehotna 😲
annika este ze ta tu mame pozeram ze akciu predlzili ja cakam na tie knizky a potom uvidim ak to bude dobre vyzerat tak si este porobim

bejca
26. aug 2009

kocky ahojte

prepacte ale nechce sa mi nic ☹ snazila som sa dostat alebo teda nastupit spat do prace ale neni mi to umoznene a uz vobec nie na moju pracu a ani na nic co by bolo podobne ... nastalo dost problemov aj sa vyvrsuje riaditel na muzovi .... som na nervy aj on neviem ako to dopadne ... dam vam potom vediet ...

pa pa snad vas potom precitam ...

bejca
26. aug 2009

Samko vsetko naaaaaaaaaaaaj k meninkam a veeeeeelmi vela pusiniek posielame 😵

bejca
26. aug 2009

Janka aj tebe vsetko naj k meninkam ty si mala v piatok 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

mima07
26. aug 2009

bei ale naspat ta musia zobrat inak by ti museli dat odstupne mam pocit ze v tvojom pripade 3 mesacne
ale mozes pockat az petko bude mat 3 roky mozno sa to dovtedy nejako napravi drzim palce

mima07
26. aug 2009

janka ja sa tiez pripajam nejako som zabudla 😕

bejca
26. aug 2009

Mima hej ale robila som zastupcu veduceho prevadzky a teraz mi dava ze mozem ist robit skladnika 😅 😕 😕 😕 😕 a za par korun ...... to akosi nie ... to radsej potiahnem matersku a potom si vezmem odstupne .... a na muzovi sa buri ao len moze ☹ normalne ho obdivujem ako to muz zvlada 😅

stretko suhlasim len mi dajte vediet cez IP kedy a kde 😉

pa

annika
26. aug 2009

Janka, Samko gratulujeme k meninám!!! Posielame cmukynky!!!
Bejca, veru je to kruté...neviem k tomu čo dodať...v dnešnej dobe nikto nie je istý v ničom....ale nejak sa to určite vyjasní, neboj sa! Život jde dál, holko!!! Len aby zdarie slúžilo!
Držíme palce!

annika
26. aug 2009

joj, zdravie som myslela...sorry!