Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. okt 2009

A prečo všetky naraz??? U vás to tak robia?? 😅 😅 😅 😅
možno, že je to fakt lepšie naraz...neviem...
A čo malý??? Ako bolo v jasličkách? Drží sa? 😉

janka_fr
20. okt 2009

Annika neviem, tak ho stomatolog objednal, ale bolo tam viacero takych ako Franck, tak predpokladam, ze tu to takto robia a ako pises, bude to mat za sebou naraz.
Dakujem za opytanie, Jullian je nas maly neposlusny certik a ked ho dam do jasliciek tak len zaplace na protest ze odchadzam, ale potom uz je dobre, takze tentokrat nam to po tej pauze netrvalo nejako dlho. Hra sa s detmi a robi neplechu 😀

SOm pozerala fotky a RObko je straasne zlatucky a ako krasne sladko spinka.

annika
20. okt 2009

Tak je to super, že sa s tým mieri tak šikovne. Však som ti písala, že deti sú zázračné bytosti!!!!xixixixixi
Robko je tiež čertík malý, ale rozdáva lásku velikúúúúú!!!! 😅 😅 😅 😅 😅
Francovi rýchle zahojenie, Julianovi a tebe pusinku!!! Joj, ten internet je super vecička...sedím v obývačke a dopisujem do Francúzska.... bože, keby to videla moja babka nebohá....Pa&pa! Idem hajať...aj zajtra je deň...dobrúúúúú 😵 😵

mima07
21. okt 2009

zdravim
dnes nikto tak aspon ja nas posuniem dopredu 😀
annika super kočka je z teba 😉 aj domcek vyzera pekne 😉 v ktorej casti alebo pri com byvate ak pojdem navstivit otca a pojdem na prechadzku tak si to tam pojdem omrknut 😉
janka dufam ze franck mal kludnu noc a julian je taky isty ako alex aj on dava najavo ze je to hrizne ze ho nechavam v jaslickach a po obede nechce odist 😉 ale ked ho vodi muz tak mu zakyva a nacupita dovnutra 😕

mima07
22. okt 2009

baby kde ste?
nemudem nas kazdy vecer tahat z druhej strany 😀 😀 😀

lubii
22. okt 2009

mima,prečo??? Už si tu dávno nebola, tak len ťahaj 😀
Nie že by ja som tu bola nejak často že 😉
Ako sá máš v práci?

annika
22. okt 2009

Ahoooj!!! AH , aj ja som tu, len som ...ani neviem kde začať....kolokolomlynské....dookola všetko...
Včera som dopadla u zubára tak, ze mi vybral nervy zo zuba, nechaL mi otvorený ten zub,nech sa čistí... 😝 😀 😀 😀
Dnes sme zas mali také zasadanie na mestskom úrade kvôli rekreačným poplatkom, chcú to zvýšiť, my sme proti tomu, či nás akceptujú, uvidíme...asi nie.... 😒 😒 😒 hm...prečo by to robili, že???? ☹ 😠 😠 😠

annika
22. okt 2009

Mima, my bývame pri termálnom kúpalisku, príd na kávičku, keď budeš tu niekde na okolí!!! IP!

vladkaz1
23. okt 2009

Annika no teda ina kocanda kolko si preboha dala dole? ale dost ze? 😉
A inak co mate nove? Ja mam sono v poriadku mrknite do albumu dala som vam foto cervicka 😀

vladkaz1
23. okt 2009

Annika no teda ina kocanda kolko si preboha dala dole? ale dost ze? 😉
A inak co mate nove? Ja mam sono v poriadku mrknite do albumu dala som vam foto cervicka 😀 🙂

vladkaz1
23. okt 2009

blbne mi net takze tu mate viacej prispevkov odomna 😀

lubii
23. okt 2009

jéj Vladka, veď to už je normálne bábo 😵 😵 😵

vladkaz1
23. okt 2009

no ze? 10 ty tyzden som 🙂

mima07
23. okt 2009

Lubi v praci v pohode a potom sa strasne tesim na maleho tak sa len jasime a kecame takze sa mu venujem mam pocit ze ovela viac ako ked som s nim bola cely den 😉 len nejako nestiham nic v dome porobit 😀 😀
annika chcela som sa teraz natlacit k fotrovi a on si niekde lebedi v madarsku 😠 ale ked budem v ds tak ti isto zavolam

annika
23. okt 2009

O.K. xixixi, že lebedi....xixixixixi
Vladka, idem kuk malilililinkého....

annika
23. okt 2009

Jejjj, Vladi!!! Krásne to...fakt je už to niekto.... 😉 😉 😉

azuzi
23. okt 2009

Vladka tak gratulujem k uspesnemu pokracovaniu. 🙂 🙂 .Priznam sa ze ani ja som tu uz dlhsie nebola. Zajtra by som sa chcela dostat k mojmu hoby sitiu, latku uz mam davno kupenu, tak len dufam ze Martinko dovoli 😉 😉 .
Annika domcek sme kukli, tak kedy sa vraciate naspat?

annika
23. okt 2009

Juj, Azuzi!!! Neviem.... Z vnútra sme to ani nezačali...krb, plávajúce parkety, maľovanie...kuchyňa...nemám šajnu..niekedy len v novom roku...

bejca
23. okt 2009

Anika nadherne fotecky 😵 a vyzeras super 😉 aj dom je uzasny a Robko na spapanie 😵

Vladka jeeeeeeeeeej super krsne babatko 😵 a kolko si pribrala ?? 😉 a ako sa citis ?? 😵

Janka teda Franc si teda uzil 😅 a Juliankovi aj maminke posielame pusinky 🙂

Lubi aj Alexikovi letia pusinky 😉

Azuzi drzim palce aby sa ti zajtra podarilo posit nieco 😉

ja som mala nejaku jesennu depku ci co ..ale snad uz je trosku lepsie 😅 piekla som dnes tortu svokrovi k narodeninam ak chcete tak kuk 😉 inak sa mam v pohode klop klop 😵

mima07
23. okt 2009

beji cauko torta peknucka ked bude potrebovat uz viem na koho sa obratim 😉 pozerala som aj petka sikovnicek s ranou hygienou 😉
moj ju tiez ako tak zvlada len namiesto zubkov umyva zrkadlo 😠 😀

vladkaz1
24. okt 2009

Cafte ,beji nepribrala som nic schudla 3 kila no co uz .. ved aj to pride ... az sa toho desim 😅
A dakujem vam za podporu ..
Annika dom naozaj pekny to je dominsko nie dom .. dost velky ...
Mima my sme tak isto na to iba pastu zjest a zuby nist ... hahaha ale jaka je pritom spinava jak prasko sama pasta ,,,
Azuzi a co sijes ty si taka sikovnica?

annika
24. okt 2009

Ahojjjj!!!!!Bejca, Vladka, díky za pochvalu, dobre mi padlo.... AJ ja som trošku v depke, náladu mám zamračenú. ako to počasie.....
😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ALe čo už? jdeme dál, ne???? Niečo bolo, niečo bude.
Bejca, krááásna torta!!!! Mňam a z vnútra je akááá????? Tipujem ananásovú...
A pekne si urobila aj albumík, zhrnuté všetko do jedného albumu. Peťko je už velikýýý!!!!Cmuky!!!
Ja dnes varím rybaciu polievku. Našla som v mrazničke kapra 😅 😅 😅 😅 Vy čo varíte???

mima07
24. okt 2009

caute
annika mnam rybacia 😉 ale tu jedinu som este nikdy nerobila 😀
ja len zemiakovy privarok s volskym okom kedze sme doma iba ja a alex 😕 a zajtra spravim svieckovu zo zajaca

annika
24. okt 2009

Mima, aj u nás to vždy varila svokra nebohá, ale odkedy od nás odišla.... ☹ ☹ ☹ , tak som to začala variť ja a ide mi to celkom fajn... 😉
U nás celý deň prší....ja som teraz práve vyžehlila...pozerám dvdčko,film- Mama mia!!! A je to super na moju depku teraz... 😉 😉 😉

vladkaz1
24. okt 2009

fuha baby vy vyvarate ... 😕 😉
my pohoda dnes sme boli u babky ale mojej a dedka .. chlapi boli rubat drevo a my na hroboch pomoct toska umyt a tak ..
Lucka od nich dostala nadhernu pamiatku k 2 rokom retiazku so srdieckom zlate .. a velmi si to vazim od nich kazda mame to nam babka dava robit ma 73 rok. ze nech mame po nej pamiatku 🙂

azuzi
24. okt 2009

S tou depkou to ide trochu aj na mna, asi je to ta uprsana jesen.
Vladka chcem si usit kostym ale zatial som stale len pri strihani 😒 😒 .
Annika takze do leta to snad bude 🙂 🙂 .

bejca
24. okt 2009

ja som dnes nevarila 😉 boli sme u svokrovcov tak sme sa najedli tam 😵 Petko gratuloval dedovi : dedo Rudo naj 😀 no zjedla by som ho 😉 torta mala uspech a bola super stavnata 😵 vsetci chvalili tak sa tesim 😵

dakujem vam za pochvalu 🙂

co sa tyka hygieny u nas tak vacsinou ho umyvam ja 😉 to je jasne 😀 ale tak snazi sa obcas 😉

bejca
24. okt 2009

a vnutro :

biskvit na nom jahodovy dzem , biskvit na tom kakaovo pudingovo jahodovy krem , biskvit a na nom vanilkovo ananasovo pudingovy krem no a na nom trosku maslovo pudingovo cukroveho kremu s ktorym bola aj cela torta dokolo natreta koli tomu marcipanu 😉

Mima no ja by som aj upiekla ale akosi neviem ci by niekto bol spokojny ako vyzera 😅 na nejaky predaj myslim ze som neni este az tak zrucna 😅 😉

ale dakujem vam za pochvalu 🙂 dobre sa to pocuva 😵

annika
24. okt 2009

Mňam!!!! Bejca, to mohlo byť vynikajúce!!!! Jahodový džem zbožňujem, jeden známy raz bol v Nórsku a odtiaľ doniesol original norský jahodový džem!!! no to bol bohovský!!!! Niečo ešte mám z toho, už viem čo si dám na raňajky....xixixixix
Bejca a ten kakaovo pudingový jahodový krém ako robíš????

bejca
24. okt 2009

xixixi no ved uvaris si zlate klasy a pridas kakao ......... uz neviem presne 😉 a ved som ti to pisala do IP vtedy ;-ň