Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

l.lara
12. dec 2009

ahojte maminky.. 🙂 vladka, annika, bejca.... 🙂 neviem ci si ma este pamatate, dlho som tu nebola..

vladka to je super, ze cakate babatko! Gratulujem 🙂 😵 😉

zuzi, ja som rodila prirodzenym sposobom ked som mala 36 - tahalo mi na 37.. 🙂 mala som aj epiduralku zaplatenu, ale nestihli mi ju dat 😀

annika
12. dec 2009

Ahojte!!!
Zuzana,ja som mala 36 a hoci to bol tretí pôrod, ale tak rýchly nebol ani jeden... 😉 A hoci cisársky vypadá mnohým mamičkám ako ľahší spôsob, ale ver mi, že po pôrode si viac vytrpia, než my pri prirodzenom pôrode.Je to dosť vážny zákrok, kde máš jazvu na maternici, na bruchu a hojí sa to dosť dlho....
Ja ti držím palčeky, aby si mala pôrod bez problémov a prajem ti krásne zdravé mimimiminko!!!
Lara, kde si bola tak dlho?????? 😀 😀 😀 😀 Som rada, že sa máte fajn a že si sa vrátila k nám!!!! 😉 😉

bejca
12. dec 2009

dakujem vam vsetkym 😵

ja este nepeciem ale od pondelka zacnem 😉

Zuzana ja som rodila prirodzene bez epi v 37 😉

Lara ahoj 🙂 a veru davno si tu nebola 😵 trosku nam popismenkuj ako sa mate 😵

Ozi vitakj a teeeeeeeeeeeeda mala jke uz krasna slecna a sikulka 😵

ozi
12. dec 2009

Ahojky, tak som tu zas na skok 🙂

Díky za komplimenty

ozi
12. dec 2009

zuzana, ja som rodila v 36-tich, ale je pravda, že tretie, ako Ti baby písali, závisí to od priebehu tehu a tvojho zdravia, ak sa dá, tak radšej prirodzene, predsa len je sekcia operácia 😉

lubii,možno sa Samuelko/ ináč nádherné meno 😉/ pripravuje na vojnu, tam sa strihali krajčírske metre 😀

l.lara
13. dec 2009

ahoj annika, bejca.. 🙂 prestala som sem chodit, najskor som to casovo nezvladala a potom som si odvykla..chodila som po lekaroch, zistili mi 11 druhov alergii, uff a oslabeny imunitny system. skoda len, ze mi liecba nezabera, na jar to bude rok, co uzivam lieky a nevidim zlepsenie. ☹ na kontrolu som sa objednavala v auguste a objednali ma az na januar! 😠 tak som zvedava ako pokrocime 🙂 mame sa vyborne, (akurat ja dost unavene kvoli tym alergiam) stale som na MD, do prace sa teda nehrniem, ak nebudem musiet, chcela by som byt do 3 rokov doma a vytesovat sa z krpca.. 🙂
..pozerala som vase fotecky a som sa nestihala divit, ako tie vase dietky vyrastli.. 🙂 😵 ale co sa cudujem, ved aj moja je uz riadna slecna, normalne sa s nou da niekedy rozumne komunikovat.. 😀 ale niekedy je strasnyyyy cert..😵 🙂 😀

inak, aj ja zacinam od zajtra piect, musim sa priznat, ze som si neuvedomila aky je datum, keby som si neprecitala, ze tu sa uz vypeka.. 😅 ja mam vzdy cas ( a potom to tak dopadne).. 😀

azuzi
13. dec 2009

Ahojte kocky, tak ja som tiez rodila prirodzene po 41 a nemala som ziaden problem a ani mi nikto iny sposob nenavrhoval.
Tak ja sa chystam vypekat az na buduci vikend 🙂 🙂 . Tak zo tri styri druhy, keby som skor tak to by sa pojedlo 😀 😀 .

annika
13. dec 2009

No, s tým vypekaním začnem tiež len okolo piatku...ináč by sa zjedlo aj u nás určite!!!!
U nás dnes snežilo!!!! Pekné by boli biele Vianoce!!! 😉 😉 😉
Lara a čo staršia dcérka???? Puberta robí problémy???
Moja GAbina má práve dnes 16. ako pozerám na hodinky, o 2,5 hod. sa narodí!!!xixixixixi A ten čas ako letí....

annika
13. dec 2009

A všetkým Luckám dnes prajeme veľa šťastia!!!! CMUK!!! 😉 😉 😉

bejca
13. dec 2009

Lucky vsetko naaaaaaaaaaaaajsamlepsie 😵

ja som dnes upiekla jeden druh kolackov suchych 😉 spravila som si cesto na medovniky 😉 zajtra spravim tie a aj fukane 😵 a potom uz len linecke v utorok 😵 a ja robim toho trosku viac a kazdy den po troske vykladam 😉

Lara tie alergie su hrozna pliaga a velmi tazko sa z toho clovek dostane / moj muz ma / a tabletky len zmiernia ale nevyliecia ☹ no a moze to viest az k astme .... drzim palce nech sa ti polavi 😵 a ako pises veru veelmi to rychlo ubehlo a rastu ti nasi drobci ako z vody 😵 mohla by si dat par fotto 😉 siom rada ze si si na nas spomenula a opat zacala sem chodit 😵

Azuzi , Anika vas je doma viac tak vam ma kto vyjest 😀 😉

a aj u nas dnes poletoval sniezik bolo to uzasne keby chcelo mrznut a poriadne snehu byt na vianoce 😀 😉

vladkaz1
13. dec 2009

ahojte moc dakujeme 😵 😵 napisem podrobnejsie zajtra, sak nestiham nic a som unavena uz tak pekny vecer vam prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A zajtra zas oslavujeme ,no stale nieco vam poviem veru ... Annika kedy oslvujes ty??? 😉 Ty si strelec jak ja tusim ze? 😀

bejca
13. dec 2009

Vladka zlato nevies mi povedat co to mas aky odtien farby vlasov ?? alebo hfarbu ?? alebo to si bola u kadernicky ?? ja chcem nieco do medena a nemozem narazit ..a ta tvoja sa mi zda taka medenna 😉 a uzite si oslavy 😵

annika
14. dec 2009

Všetko najlepšie k narodeninám, Vladkaaa!!!!!! Veľa šťastia, zdravia a všetko najnajnaj ti prajeme s Robkom!!!! 😀
Veru aj my sme oslavovali tento víkend, hoci ja mám tiež len dnes moje 20-te narodeniny....xixixixi no dobre!!!! 30-te.....

mima07
14. dec 2009

dobre ranko
vsetko najlepsie lucke k meninam
vladke a anike k narodeninam 😉 tak jedna ma 20 a druha postarsia 30 😀 si to teda pouzivajte
ja nepeciem ale mamina snad uz zacne 😀
dnes chcem dokupit darceky a ak sa bude dat co to poupratovat ale ako sa poznam tak nestihnem 😠 😀

vladkaz1
14. dec 2009

Ahojte kocky ,dakujem vam velmi pekne
Annika vsetko naj k narodkam ,vela zdravicka, stasticka,lasky !!!!!!
Ostatne kocky no konecne ste sa tu ukazali !!!!
Chodte castejsie .. nech to tu opat zije !!!
A mate nadherne deticky kukala som do albumov ,leti to jak voda veru..
Bejuska mam tuto http://www.strihplinky.xf.cz/navody.html mrkni dufam ze to pojde 🙂

lubii
14. dec 2009

Jéj,Vladka,Annika, všetko najlepšie 😵 Aj Lucke 😵 .Prajem Vám veľa veľa lásky 😵

vladkaz1
14. dec 2009

http://www.palette.sk/nase-vyrobky/color-xxl/co... tato prepac dala som ti tam nieco uplne ine ...

vladkaz1
14. dec 2009

Lubi dakujeme velmi pekne cenime si to aj vam prajem vela lasky !!!!

annika
14. dec 2009

Jejj, aj ja ďakujem!!! Ste milé!!!*Cmuk! 😉 😉 😉 😉 😉

l.lara
14. dec 2009

vladkaz1 dodatocne vsetko najlepsie! 🙂 🙂 🙂

l.lara
14. dec 2009

a kto tu ma este sviatok..? 🙂

vladkaz1
14. dec 2009

lara dakujem ja a Annika 🙂 😉

annika
14. dec 2009

Mám fotky, kuk!!!

janka_fr
14. dec 2009

Tu su sami oslavenci 😵
Vladke, Annike vsetko najlepsie k narodeninam, vela vela zdravia a lasky vam prajem 😵 😵
Lucke tiez vsetko najlepsie.

Annika pekny darcek a torticky 🙂

My mame tento rok francuzske Vianoce a to je uplne ine ako na SVK. Budu mi velmi chybat nase Vianoce. Menu nebude slovenske, kedze budu u nas aj svokrovci a piect nemusim, lebo svokra sa postara o dezert.

Jullian mal minuly vikend vysoke teploty, tie mu na dva dni ustupili a vo stvrtok zase dostal vysoke horucky. Nastastie uz tento vikend neteplotkoval. Do jasli ho uz nedam, nechcem aby bol zase chory.
Inac zlosti ako cert a teraz nam asi zacalo obdobie vzdoru, lebo je este vacsi certisko ako bol, na vsetko povie nie a ked ho idem ja obliekat zacne vrieskat ze papa, papa, ked ho papa oblieka tak si to rozmysli a zacne vrieskat mama, mama, no sam nevie co chce.

bejca
14. dec 2009

ahojte 😵

Anika tebe aj Gabine 😉 a aj Vladke vsetko naj k narodeninkam 😵 posielame pusinky 😵

Anika super fotky 🙂

Vladka dik za link ale to by som asi mala mooooooooooc cervene 😅 je chcem nieco medene.....

JAnka a ake menu budete mat ?? 😉 a ved sprav nase menu nech maju " šok " 😉 alebo prekvapko 🙂 my sme boli na tom podobne tiez sme mali teploty 😝 som rada ze ste uz oki 😵 a taky isty certisko je aj Petko 😉

vladkaz1
14. dec 2009

jani dakujeme
Beji neboj nemala uplne to mam mrkvove medene 😉 a hodne rychlo sa straca ta farba a je to blede medenne 🙂

vladkaz1
14. dec 2009

Janka to u ake tie Fr. vianoce popis troska .. nechvieme aj tu 😀
To co predvadza Julianko mam ja uz doma 2 roky .. no aka je zlostna to ste este nezazili 😝 😀
nes sme jej kupili tu fifi pojdeme este nieco kupit a zajtra idem emke sestrinej kupit ruksak hannah montana a Adamkovi uz mam hulca postavicku a hokejku ,leo mala mu zhrabla auto co sme mu kupili 🙂

annika
15. dec 2009

Ahoj!!! a Ďakujeme s Gabinou za gratulácie!!! 😉 😉 😉
Janka, na francúzske vianočné menu som zvedavá aj ja! 😉 😉 😉
Ja mám neviem odkedy farbu mahagon, tiež sa to rýchlo sráca, ale bude z toho kaštanová...xixixixi
Práve včera som bola v 101-ke, majú tam pekné vianočné balíčky také aj s parfémami, hneĎ som si kúpila pre MM a svokrovi značku Mexx Man, je tam spray, gél na holkenie a toaletná voda 30 ml. a bolo to za 13 eur! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. dec 2009

Mex pouziva moj iba za toaletku davam 400sk!!! oplatilo sa anika pojdme aj pozriet ta modra pekne voni 🙂

ozi
15. dec 2009

Brééé ránko, dodatočne všetko naj oslávencom 😵 😵 😵