Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
18. dec 2007

ahojte tak mi mame uz 4700 😀 doktorka mi vynadala ze je to moc

vladkaz1
18. dec 2007

anni krasne foto

lubii
18. dec 2007

Ahojte, Vladka, prečo ti vynadala? Ty iba kojíš?
Annika, Ty sa pekne lieč.
U nás bola cez víkend tiež invalidovňa. Tatu straaašne bolelo hrdlo a Danka si pre istotu natrieskala nohu do rohu postele, už som myslela, že pôjdeme na pohotovosť pre sádru, ale jej to nejak prechádza.

bejca
19. dec 2007

som prekvapena aj ja preco nadava ked ti pribera ..a ked jej chuti tak co jej nedas papat ci co ???
no co kocky pripravene na vianoce ja zhruba hej len nemame este stale stromcek 😅 dufam ze uz coskoro bude 😀

vladkaz1
19. dec 2007

ahojte tak mam cas sa troska rospisat.Ja aj kojim ale sem tam jej nestaci tak ju musim aj prikrmit.Lubi si dobre scucnut potvorka mala.Doktorka mi vynadala lebo zevraj je moc rospapkana ze jej tolko nemam davat.Mala papka asi tak kaz. 3,5hod. s obydvoch prsnikov a este tych 60 si scucne s flase.Mam slabe mlieko to som uz zistila.Tak co mam robit mam ju nechat hladnu? Keby ste poculi ten vreskot ked je hladna je mi to luto az taky lutostivy.NEviem co mam robit ci ju mam klamat cajom ale to sa mi zda blbost.Neviete poradit?Baby aj ja sa tesim na vianoce 😀

annika
19. dec 2007

Ja som už štvrtý deň rozsypaná a asi aj depka ma chytila. Dnes som zase bola u doktora, ale teraz som už išla k ušno-krčnej, ktorá ma dosť vydesila s tým, že som prišla 5 minút pred dvanástym. Hneď mi pichli hydrokortizon, tak som mala vzdurené mandle. Dala mi iný antibiotikum a zajtra sa uvidí, či treba rezať tie mandle, či nie.Ja som z toho dosť mimo, a aj tá malilinká vianočná nálada zmizla zo mňa, čo som mala predtým. Čo mám robiť, holky, aby sa mi vrátila????????????,

bejca
19. dec 2007

anika 😅 ako ta potesit a povzbudit 😅 neviem ....moja len dufam ze ti zaberu tie antibiotika a bude ti lepsie a nalada potom uz pride 😀 😉 drz sa nam zlatko . Robko ako ??? a mozes kojit 😅

vladka aj ja sa tesim na vianoce len akosi cim dalej menej vladzem 😅 krize ma strasne bolia ako keby som mala nieco na pravej strane vyskocene ci co 😅 a picha ma pod pravym rebrom .... no co uz ... este 7 tyzdnov a hadam bude lepsie 😉

lubii
19. dec 2007

Čaute, my máme dnes 6,39kg a 64 cm
Vladka, ja ti nviem poradiť, ja pre istotu ani nemám doma žiadne kúpné, aby ma nepokúšalo. Musí mu zatiaľ stačiť cica.
Annika moja, ty sa drž, aby si vyzdravela do vianoc
Bejca, mne sa presne toto stalo 7 týždňov pred pôrodom, len mne to z krížov vychádzalo do pravej nohy, tak som poriadne nevedela chodiť. A dr. mi na to povedal, že mám vymeniť nohu 🙄

lubii
19. dec 2007

A ešte vám prajem všetkým krásne Vianoce :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

annika
20. dec 2007

ahojte!
Tak včera večer mi už bolo lepšie, asi z tej injekcie, ale ráno zase všetko také isté. Ale aspoň nejak som už vyspatá, dnes ešte idem na druhú injekciu.
Kojiť môžem, doktorka zavolala pediatričke mojej, či tielieky doporučuje a ona že áno.
Bejca, tie bolesti som mala aj ja, skús trošku začvičiť na chrbticu.
Vladka, prečo kojíš z oboch pŕs? Takto ti tam ostane to zadné mastnejšie mliečko a mala vysaje len to predné, fakt vodnaté mlieko a z toho sa fakt nenaje.

annika
20. dec 2007

Joj, som zabudla! Lubi, malý je kráásnnyy!!!! 😀 😀 😀 Gratulujeme aj k peknému prírastku!Akými mierami sa narodil synček?

lubii
20. dec 2007

Ahojte
Ďakujem, Annika, čo ty tu takto sama dnes? Už ti je lepšie? Ja som malého zas musela od 22.30-23.00 nosiť v babyvaku, aby zaspal. Keď sa narodil, mal 2,99kg a 50cm.

annika
21. dec 2007

Ešte stále chodím ku krčnej, včera mi pichli do mandlí ihlu velikánsku dvakrát, ale nič nepomohlo, aj dnes idem na injekciu hidrokortizonu. Poobede zas idem na kontrolu gyndošovi. Bože, keď sa to začne s tými doktormi, tak nemá konca kraja.
Lubi, nerob z toho nosenia problém, môj Robko to vyžaduje každý večer Od 9-do 12 -tej potom zaspí do piatej, zase napapá a spí do deviatej.

vladkaz1
21. dec 2007

no mne kazala doktorka kojit z oboch ABY MI JEDNO NEZATVRDLO.no fakt som teraz z toho debil.

annika
21. dec 2007

Ked ti zatvrdne, tak odsaješ,nie? ja som rada, ked zatvrdne, aspoň viem,že mám mlieko.

bejca
21. dec 2007

ahojte 😀 no do vasej debaty nemozem zasiahnut este o uspavani a kojeni neviem nic 😅 ale co chvilku asi zistim 😉 potom mi budete radit vy 😀

a ak uz nahodou niekto nepride cez vikend na kobylku alebo by nahodou neisla 😉 tak vsetkym prajeme

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE A VEĽA POHODY A DARČEKOV 😀

bejca
21. dec 2007

a zabudla som 😅 dnes sme boli na kontrole 😅 vsetko oki a Petko vazi cca 1829 g 😀 chlapisko moj 😀 a co ma picha pod rebrami tak tam ma nozicky 😀 a na krize mam viac lezat a menej robit 😅 no da sa to pred vianocami 😀

vladkaz1
22. dec 2007

jeee gratulujem beji 😀 .A vsetkym prajem nadherne vianoce.

bejca
23. dec 2007

ahojte mamulky 😀 ako pozeram tak sem nikto nechodi 😀 asi mate moc robotky ze 😀 ja uz mam skoro vsetko hotovo a som rada 😀 dnes ma caka uz len po vcerajsom zdobeni stromceka obyvacku upratat a salatik a obed spravit to je vsetko 😉 a poobede pojdem k mame na navstevu 😉 takze dufam ze oddychovy den 😀 sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

bejca
23. dec 2007

vladka a dakujem 😉 inak xixixixi skoro som zabudla 😅

annika
23. dec 2007

Aj my Vám prajeme s Robkom krásne a šťastné Vianoce!!!!!!

vladkaz1
23. dec 2007

ahojte som smutna prave sme sa za blbost pohadali s Borisom.TO by ani neboli vianoce ze? tak nic idem pozerat rospravky.

ringyo
23. dec 2007

🙂 Ahojte!annika,vladkaz1,bejca,lubii prajem vám šťastné a veselé Vianoce,veľa darčekov,zdravie,šťastie,pohodu,veľa oddychu,radosť a pokoj.Majte sa krásne 🙂 😅

lubii
23. dec 2007

Ahojte, práve som dobalila darčeky, môže prísť Štedrý deň. Takže vám ešte raz všetkým želám veľa darčekov ale hlavne veľa lásky.

annika
25. dec 2007

Ahojte! Tak, ako sa Vám darí? Ako vianočkujete??? U nás je to zatial v pohode, pokoj, oddych a pohoda. Som najedená ako medveď pred zimou , stále niečo chrumkám, to už nie je normálne! Deti na klzisku s manželom, Robko spí, a ja....Žerem....

lubii
25. dec 2007

Ahojte všetky. Tak aký bol Ježiško? Ja som tie darčeky tak dlho balila a prišla moja dcéra a pootvárala ich rýchlosťou guľového blesku.
Annika, ja robím to isté čo ty. Akurát som dojedla ananás - aspoň nejaké ovocie po kvantách zákuskov.

lubii
25. dec 2007

A ešte som vám chcela povedať o našej štedrovečernj včeri. Položili sme malého k nám na stôl do lehátka a čo si myslíte, čo urobil? Pokakal sa uprostred večere - po troch dňoch. Ale keďže sa od štedrovečerného stola vraj nemá odchádzať, tak v tom musel vydržať až do konca.

bejca
27. dec 2007

ahojte mamulky 😀 no co posviatkovane 😀 my hej - a celkom v pohode 😉 dnes uz iba rodicia pridu a je aj po darcekoch 😉

lubi 😀 pekny zazitok 😀 a muselo mu byt dobre a teplucko 😀

vladkaz1
27. dec 2007

ahojte tak ako sa mete vsetci?? mi fajnovo.Maminka pribrala 5 kg len zeriem hihi.Posielam pusinky 😀

rajeca
27. dec 2007

pozna niekto femisan gel?