Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
4. máj 2010

ahojte 😵

vyzera to tak ze teplotku zatial nemame 😅 klop klop 🙂

Ozi dik 😉 a my mame tiez stale dudu a nechce sa jej vzdat a doknca cim dalej tym viac zacina pytat 😅

Janka tato sa mi tusim paci viac , a dakujem 😵

ta pani my na moju otazku odpisala toto na tie co som davala link .... :

> Dobry vecer,
treningove nohavicky su vybornym pomocnikom, nenahradia vsak plienku,
preto je potrebne ich hned po znecisteni vymenit. Lemy okolo noziciek pri
vacsej davke mozu lahko pretiect a znecistia oblecenie, prip. postelne
pradlo. Z toho dovodu, ak dieta este pravidelne a vela cika aj v noci,
velmi by som sa na ne nespoliehala. V pripade, ze sa rano uz zvycajne budi
so suchou plienkou, ako poistka budu postacujuce. To je pravdepodobne vas
pripad.
Vyskusat urcite mozete aj kombinaciu nohaviciek a vkladacky. Myslim, ze
pri malej nehode je mozne vymenit len vkladacku a nohavicky mozno mat
dalej oblecene. Osobnu skusenost vsak nemam, pouzivali sme len tren.
gatky, aj to iba na den.

Vladka ja nepotrebujem aby citil mokro ale aby mu to v noci vydrzalo a rano som mu to mohla oprat popripade ze by si cvrkol do rana 😉

bejca
4. máj 2010

a netusim ci by som vedela manipulovat s tou plienkou ked ju objednam 😅 😀

bejca
4. máj 2010

Janka a ta co si dala link ty tak to je isto na noc ????? ty si tiez uz odbornik tak sa ta popytam 😉 a ktore vnutro mam potom objednat k tomu ???? dakujem 😵

vladkaz1
4. máj 2010

beji ano tak potom co dala Janka su lepsie ,na cikanie ako plienka 😉 vnutro mas uz v tom

bejca
4. máj 2010

to znamena ze tam dam nejake vnutro a ked si cikne tak rano vyberem a operem hej ?? a ta " plienka " funguje dalej 😉 no a ktore vnutro treba objednat ?? a dufam ze to nebude šušťať 😀 v noci ked sa bude prehadzovat 😉

vladkaz1
4. máj 2010

http://www.plienka.sk/product_info.php?products... beji precitaj si nieco podobne apson ten princip ... je tu ukazane aj na obrazku ....

bejca
4. máj 2010

jaaaaaaaj to je na mna moc citania a studovania 😝 😀 to ja potrebujem ked sa v tom vyznate poradit ze kuk toto ako plienku a toto ako vnutro 😀 a hotovo 😉 ja objednam pride a zaplatim 😀

bejca
4. máj 2010

xixi nie kuk ale kúp 😀

bejca
4. máj 2010

haloooooooooooo no kto mi to poradi ?? rada by som to objednala lebo mam len cca 5 jednorazoviek a uz nechcem kupovat 😅 😉 babyyyyyyyyyyyyyyyyyy

vladkaz1
4. máj 2010

Beji ja neviem ja sa zas az tak v tom nevyznam ,pockaj radsej na janku .. 😀 no tuto ked sa precika tak budes musiet aj tie vrchne gatuse oprat chapeme sa? 😀

bejca
4. máj 2010

ja tomu vobec nechapem ☹ ja potrebujem nieco co mu oblecem - ci uz gate alebo plienku to je jedno ale do toho chcem nieco vlozit a ak sa pocika aby to zostalo na tom vlozenom , a rano to vytiahnem a operem a gate nech su suche , aj tak vacsinou byva rano suchy ...., no a tych vkladacich vloziek chcem ale 3 a tiez netusim aky tip mam do toho objednat .......

janka_fr
4. máj 2010

Beji tie treningove nohavicky urcite nie to su len zosilnene slipky, takze na noc urcite nevhodne. Tebe stacia nejake vrchne PUL nohavicky- oni su tenke z vnutornej strany je PUL vrstva (nesustia) a do toho bud uz mas taky obdlznik ako vkladacku, cize plienku, alebo si tam das vlastnu vkladacku a to mozes dat aj vlastne klasicke stvorce ak mas, ktore poskladas, rano uz len vyberie su plienku a das oprat a vrchne gatky len preplachnes, schnu rychlo. Teraz nemam Beji cas ale odfotim ti poobede moje vrchne PUL nohavicky co mam z vonku aj z vnutra a hodim do albumu.

vladkaz1
4. máj 2010

No ide podla mna o tom ze takato plienka tak funguje ,ale ked ti nacika moc jasne ze budu trocha vlhke aj tie vrchne gatky ... tak bude ich das len uschnut alebo ked su moc tak oprat ze by smrdkali od mocu ... uz chapes???
Mozno Janka ti to vysvetli lepsie ,ja to neviem proste 😀

vladkaz1
4. máj 2010

Beji ved ked chces poziciam ti tie od Janky a ked ich vyuzijete potom mi ich zas posunies ...to su 2 je vrchne gatky a das si do toho uz len stvorec plienocku na noc ....

janka_fr
4. máj 2010

Este som chcela ak chces aby pocitoval mokre, tak treba vkladacky, ktore nemaju fleecovu vrchnu vrstvu, lebo ak je fleec vrchna vrstva tak pri nej deti maju pocit sucha. Ja by som na tvojom mieste objednala PUL nohavicky ak by boli s vkladackou o to to mas plus a ak nie tak si budes davat vlastne stvorce klasicke dovnutra a tie budes menit.

bejca
4. máj 2010

no tak mi daj link na tie pul gate + tie vlozky uz kurnik 😀 😀 a ja to objednam a hotovo 😀

bejca
4. máj 2010

a vobec mi nevadi ze treba tie gatky trochu rano preplachnut a nechat uschnut 😉 aj tak ako pisem vacsinou je uz rano suchy 😉

vladkaz1
4. máj 2010

beji ved nekupuj co si ,hovorim ti ze ti posuniem tie moje od Janky .. na co budes na ne aj tak 2 tyzdne cakat ... kym by ti prisli ..

bejca
4. máj 2010

mne sa jedna o to aby si to lahko sam rano stiahol ak nahodou alebo vecer , poobede 😉

bejca
4. máj 2010

preco 2 tyzdne ??? a ved mne sa hodia aj pre druhe mimi 😉 Vladka dakujem si zlata 😵 ale ved to sa mi nestrati 😵 ja som myslela ze to pride ale do 3 dni 😕

vladkaz1
4. máj 2010

beji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa steba usulam a taku nechces aby ho sama posadila na serblik? 😀 😀 😀 😀
Robim si srandu ,nic nekupuj dojdi si zobrat tie od Janky ... kym my do nich narastieme tak vam posluzia 😉

vladkaz1
4. máj 2010

no ja som cakala na objednavku s Plienky ... asi 2 a pol tyzdna .. neviem ako je to inde

janka_fr
4. máj 2010

Vladi v tych Popollini PULkach neviem ci by plienka dobre drzala bez snappy sponky, oni su dost strihovo volne tak si myslim ze plienka ako vkladka by sa mohla hybat to su skor vrchne nohavicky na plienocku. Beja potrebuje skor nieco take ako som davala link, tam je vo vnutri taky zahyb kde sa plienka vlozi a tym padom dobre drzi.
Beji prepac ale uz musim ist maly ma tu zje, mozem sa sem prihlasit poobede ked bude spat tak ak budes mat akekolvek otazky, napis a ja ti to odfotim poobede a dam do albumu aby si mala komplet predstavu.

Vladi mala uz lesie??

vladkaz1
4. máj 2010

Jani aha neviem nemam s nimi skusenost ,ale aj BL maju ten zahyb hore a stoja par korun ...
Mala sa mi prave pogrcala

bejca
4. máj 2010

no a linku som sa nedockala ☹ ja som chcela len link ze kup tieto gate a tieto vlozky do toho a hotovo . ved ked to poznas tak jasne ze vies co je to ...ja tomu nerozumiem vobec ....

oki pockam poobede .......

Vladka je mi luto ze je Lucke stale tak zle 😔 pusinky 😵

annika
4. máj 2010

TAk asi aj ja počkám, možno, že aj dočkám....xixixixi my máme ešte taký problém s váhou....xixixitotiž máme už teraz 17 kíl.... a tie nohavky, ktoré písala Janka, sú len do 16 kíl...hmmmm
Vladka, chúďa Luci, asi má podobné ochorenie ako Gabina, nie??? aj tá mi tri dni grckala, aj paralen vytotoooo... 😖 😖 😖 😖 Má ešte horúčku? My sme mali 4 dni.. A teraz som volala´doktorke po tie výsledky, tak má vysoký zápal v krvi, do školy ju nepustí, v piatok ešte ideme na krv...atb máme už len na dnes... 😒 😒 😒 😒 😒

bejca
4. máj 2010

objednala som si toto :

Gro Baby Shell set (26 00001) - Farba: Zelená 26 00001 1 × 18,45 € s DPH (15,50 € bez DPH) NOVINKA. Skvelá plienka typu všetko v jednom, jednoveľkostná s vymeniteľným sacím jadrom.

Gro Baby extra vkladacia plienka 2 ks (26 00004) 26 00004 1 × 6,50 € s DPH (5,46 € bez DPH) NOVINKA. Extra vkladacia plienka na zvýšenie savosti plienky Gro Baby.

tak a uz len cakam kedy mi to pride 😉 pa ideme papat a spinkat 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuu

vladkaz1
4. máj 2010

beji tie gro si kupim aj ja a baby si ju chvalia 🙂 podla mna dobry vyber