Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

ozi
7. máj 2010

ja som tie, čo som sem dala hore link, kúpila dnes na MMB, včera ich tam pani dala a hneď sú aj preč, ináč som sa ich snažila hľadať na Slovensku, ale všade vypredané 😕 , tak asi budú dobré

vladka, to už môže znamenať, že už to príde, sa to hovorí, že vtedy sa telo čistí 😵 ...šak už kľudne môžeš ísť, som zvedavá, či to bude ono 😉

vladkaz1
7. máj 2010

Ozi bodaj by si mala pravdu ale taku zltu? boooze 😕 ☹ nic ma inak neboli a mam to uz 2 hy den ze nieze beham ale rano vstanem hned sa precistim ,a teraz vecer no hruza vela .

janka_fr
7. máj 2010

Ahojte,

Beji ja ti osobne nepoviem aku plienocku si mas konkretne kupit, pretoze kazdemu dietatku sadne ina, ja by som brala GB,alebo SWB ako som ti pisala a vidis Vladke sa mala precikala a tak je to s kazdou plienockou. Poradim ti, zavitaj do temy latkovky, su tam velmi ochotne kocky a maju toho odskusaneho az az a su tam aj kocky co robia prezentaciu a jedna dokonca vravela ze nie je pre nu problem ist aj do Dunajskej Stredy, vola sa Labutka, ona zacala s latkovanim od zaciatku ako sa jej maly narodil a myslim ze ma dost velky prehlad a nielen ona v tej teme.
Ako som ti uz pisala tak si zober PULky nohavicky ale na cvoky a nie na suchac, ja mam dvoje na suchac, zatial velmi dobre drzia, ale mne sa viacej pacia na cvoky. Vo vnutri nech ma zahyb na vlozenie plienky.
Ako vkladky si kup bambusove stvorce vela saju napriklad Baby Lucy ma bambusove stvorce a je to slovensky vyrobca a nie je to ani velmi drahe ja mam od nich tiez, ale malinke stvorce 30x30cm, ty by si potrebovala vacsie.

Soni u nas je otrasne pocasie, ochladilo sa, bolo nadherne a teraz dva dni lialo, silny vetrisko, dnes konecne slnecno, ale len 18 stupnov. Pred tyzdnom bolo takto :

janka_fr
7. máj 2010

jj ja som tiez pocula ze niektore to maju tesne pred porodom tak Vladi potom na nas nezabudni.

Beji s tou plienockou GB nic nepokazis velmi si ju chvalia a kup si teda jednu komplet aj s vnutrom a potom uz len bambusove stvorce na vkladanie na vymenu. 😉

bejca
7. máj 2010

Janka dakujem velmi pekne 😵 Julianko je naaaaaaaaaaaaadherny a to v tych plavkach take teplucko vam zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 aj ja chcem uz teplo 😵

pozrem zajtra teraz idem k muzikovi 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

bejca
7. máj 2010

Janka ale ked ja neviem ake tie stvorce na vkladanie do tych GB mam kupit ☹ ja netusim ktore .....a ci musia byt na tie cvoky ...alebo ako ....

ozi
7. máj 2010

jééééj, jani, to je paráda, malý je zlatý, a ten piesok na pláži, to je super, to máte niekde bližšie pri dome? 😕

janka_fr
7. máj 2010

Beji nemusi byt na cvoky, normalne si kupis stvorcovu plienku bambusovu a tu si poskladas do tej plienky teda tych PUL nohaviciek a prave preto je dobre ak je tam ten zahyb vo vnutri, lebo ten ti tu plienocku podrzi a nebude unikat kade tade. Ja co som ti fotila Itti Bitti, tak vkladacky original co som k tomu mala su tiez na cvoky, ale ked som ich minula a potrebovala som vkladku, tak som davala normalne bambusovy Kikko stvorec, ale aj klasicke stvorce co mam biele.

janka_fr
7. máj 2010

Ozi toto bolo asi tak 10 min autom, ale mame aj blizsie asi 1km 🙂

ozi
7. máj 2010

bejca, do tých GB idú aj poskladané obyčajné bavlnené plienky, tak sa neboj, objednaj jedny, možno k nim jednu vkladajúcu plienku, / sú tam popísané sety, alebo vkladky, ktoré k plienkam patria a uvidíš, že nič nepokazíš, alebo im kľudne napíš otázku a oni Ti tam poradia, sú ochotní, neboj

ozi
7. máj 2010

tak to máš jani super, o tom my môžme len snívať...

annika
7. máj 2010

Ahoj!!! Vidím, že sa máte fajn!!!! V telke nič nedávajúúú,že ste tu ? 😀 😀 😀 😀

annika
7. máj 2010

Manželík šiel na pivko s kamošmi...decká už spia...a ja tu čítam emaily a koníka...

ozi
7. máj 2010

anni, ahoj, a kedy v telke niečo dávali??? 😀

no asi idem oslavovať, môj syn prečítal svoju prvú knihu v živote a normálne ho to bavilo, kniha má 100 strán a on to prečítal od stredy poobede 😕 , normálne nechápem 😅

annika
7. máj 2010

Ozi, nebol to Harry Potter?

ozi
7. máj 2010

ee, Harry Potter a 100 strán? Iba ak by ich niekto vytrhal 😀 Dračie srdce

no aspoň bol chvíľu ticho, lebo jemu sa ústa nezastavia , budem ho v tom podporovať a už zajtra na jeho žiadosť ideme do knižnice požičať ďaľšiu 😉

annika
7. máj 2010

U nás mal taký úspech len Harry... 😉 😉

ozi
7. máj 2010

no uvidíme, ako to bude potom, ale hlavne som na ňom videla, aký je hrdý, že to prečítal a ešte tak rýchlo, tak to musím uňho podchytiť, aby ho to neprestalo baviť 😉

annika
7. máj 2010

My máme zajtra dosť náročný deň... Anka má vystúpenie na ranči, už tri týždne na to intenzívne trénuje... Gabina sa chystá na narodeninové party jedného kamoša... 😝 😝 😝 Nervy, čo? Bože, sú to také INÉ problémy ako s malým Robkom... 😅 😅 😅 😅

annika
7. máj 2010

Ozi, tak ho pochváľ, nech mu neprejde to nadšenie!!!!§ 😀 😀 😀

ozi
7. máj 2010

veľké deti, veľké starosti... 😉

jasné, že som ho pochválila 😵 , sa teším, lebo ho donútiť sa nedalo, len zrazu to prišlo, tak dúfam, že to tak skoro neskončí 😝

ozi
7. máj 2010

no ja idem off 😔

majte sa!!! Vladka, daj vedieť, keby niečo 😉

dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😔 😔 😔

annika
7. máj 2010

Ahoj, a dobrú noc...idem aj ja... 😉

bejca
8. máj 2010

diky kocky idem pohladat a nieco hadam vyberem 😅 😉 ale aj tak sa minajviac pacia tie GB plienky 😀 😉 😅 takze asi aj tak objednam tie 😀

bejca
8. máj 2010

Vladka ako ?? este si doma ?? 😉

bejca
8. máj 2010

no a teda objednala som tu Gro plienku v novej farbe 😉 +tie dve vkladky a hotovo ..vide to cca 34 euro aj s postovnym ale slak to traf !! bude mat pekne a dobre 😉

bejca
8. máj 2010

a dnes smeboli u holica 😀 1x 😀 Petko drzal ako hluchy dvere a vraj sa mu paci ze nema vlasky 😀 len ja si musim zvyknut 😀 kuk :

vladkaz1
8. máj 2010

http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/fli... skoda ze si nepockala ,podla mna toto je pre vas jak stvorene a jedna baba z linca ich predava tu na konovi ...

vladkaz1
8. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/8wth/bu... ,plienka je za 12,5 eura a vkladky do toho mozes dat aj obycko plienku nemusis kupovat ,velmi sa mi paci ten sistem no co uz .. ale super si kupila aj GRo ... ja po nej tuzim 😀

annika
8. máj 2010

Jejj, Bejca, Peťko je krásavec!!! Fešák, čistý chlap.... 😉
My sme sa unavili dnes, celá rodina...Preto len krátko, lebo som hotová... Ankine vystúpenie bolo super, za takéto krásne chvíle má význam žiť, verte mi!!! 😉 😉 😉
Robko sa cítil tiež fajn, naučil sa liezť hore na taký veLký nafukovací hrad...bola to drina pre neho, ale mal výdrž... xixixixi
Gabine zas začal bolieť to hrdlo... ja už neviem, asi sa musíme vrátiť k doktorke pondelok...
Ale na to narod-party odišla...teraz ju čakám domov, lebo ja neviem zaspať, kým nie je doma..