Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

lubii
14. máj 2010

Boli dnes u nás na chvíľočku, je nádherná, má 2 týždne 😵

vladkaz1
14. máj 2010

Nemam ake moja ,nik tu nema .. 😀 ,ty ale mne zostalo cudne, nie bolesti ja nemozem spat 😔 😅
Aj mne kyvalo vcera ze 15 teho som zvedava 😀 snad nebudu komplikacie ,ale dohovaram pekne malemu nech uz ide zajtra 😅
Lubi verim take malicke a vonavucke ze? 😵 😵 😵

bejca
15. máj 2010

ahojte 😵

dakujem vsetkym za pochvalu 😵

Mima dakujem 🙂 a inak odkedy chodis na FB tak nas tu faaaaaaaaaakt ze zanedbavas 😠 😉 😵 a uzi si syna 🙂

Lara super !!! gratulujem ze si sa odhodlala a teda co to je za majitelku ked jej takto rupnunervy ??? a dobre si jej povedala 😵

Vladka zlatko ty co nam tu budes prispievat az do rana ??? zlatko sa tineda spinkat ?? no drzim palceky aby to bolo z toho ze pojdes rodit 😉 a inak ako tak pozeram na tu Gro Baby plienku tak nam bude asi mala 😅 ja truba nie ze by som skusila na mu ju ci bude dobra ale hned som tie plienky oprala .....no ved uvidim 😅 ale ak nahodou by nam bola mala nechcela by si ju teda kupit ?? ved to ma jasne ze cas nemusis hned teraz 😉

Pizza vitaj som rada ze si sa konecne ukazala a pis castejsie 😉 malej cmuk k narodkam 😵

Anika aka kocka na fotke 😵 a no uvidime ci to bude dievcatko alebo chlapcek 😉 mne to je v podstate jedno 😵

Lubi hej vie 😀 a niekedy sa k bruchu prituli ze babo babo a niekedy povie ze nechce babo , 😀 a tak ...este ma cas do decembra 😀 😉

vladkaz1
15. máj 2010

Ahojte ja som v noci nemohla spat ,otila som sa jak svina normalne mam v sebe nervozitu neviem to opisat .
Beji skoda ja som si uz objednala aj vzor aky som chcela ,len nechapem preco by mu mala byt mala ???? nesedi mu strih?

l.lara
15. máj 2010

lubi, veru trapil.. a treba sa poucit, totiz ked som zlozila, tak som bola takaa spokojnaa... 😎

l.lara
15. máj 2010

btw..janka sa dlho neukazala..janiii, co je s tebou? 🙂

annika
15. máj 2010

Ahoj!!!! ja som vyspatá, manžel je na tom horšie, o štvrtej sa vrátil z koštovačky vín....točí sa mu hlava a tára mi tu hovadiny... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Janka nám tu veru chýba, a aj Azuzi sa stratila niekdy v éteri...kde ste?????? 😅 😅 😅 😅
Beji, tie naše plienkové nohavky včera došli, dnes to aj vyskúšame...potom referujem... Ináč ja viem kde robím chybu...Robko zbožňuje polievky, varím mu také hustejšie, lebo druhý chod už ani nezvykne, no a keď ide spať, tak mu dávam trošku čaju, preto chúďa nevydrží do tretej bez cikania... 😒 😒 😒

annika
15. máj 2010

Kde ste všetci????? Vladka??? ako????
U nás zima,prší,sedíme pred telkou... 😠 😠 😠

l.lara
15. máj 2010

annika, ja som tuuu...este popijam kavicku a stale odkladam robotu. mam upratovat, ale sa mi nece, lebo rano tu bol poriadok a zas byt rozhadzany, tak nemam motivaciu 😀 aj u nas zima, vietor, a poprcha..

pizzamati
15. máj 2010

Ahojte dievčata.
Prihodila som zopar fotiek, ale z oslavy 2 roka neskor mozno vecer. ☹
Soni a ty mas ako stare deturence? Lara aj mna tesi, 😵
Vladka naozaj kde si hm? Zeby si to uz mala stastne za sebou? 😅 Drzime palceky nech je vsetko v poriadku. 😎
Beji tajne ti zavidim mas naozaj krasnu fazulku. 🙂
My mame dnes a zajtra hody a pozrite sa ako je vonku. Hruza prsi fuci asi z kolotocov nebude nic. ☹
Snad sa pocasie na chvilku umudri. 😒

lubii
15. máj 2010

Ahojte,aj ja som tu. Čakám, či sa Vladka ozve. 🙂

ssonusa
15. máj 2010

Pizzmati,,, ja mam pubertiacky... dve baby... 13 a 17 rocne... a dufam, ze to este nie je vsetko 😉

Vladi,,,, kde siiii??? viete niekto nieco???, 😨

lubii
15. máj 2010

Pizza,pekné fotky, dievčatá máš krásne 😉

vladkaz1
15. máj 2010

baby nie od rana som sa nezastavila oc sme boli na nakupe u nasich a varila som 3 chody mi drbackuje a polozilo ma to a teraz som vstala 😀

lubii
15. máj 2010

hm, a ja že sauž dačo deje 😉

vladkaz1
15. máj 2010

Lubi nic nic ,aj prehovaram ,aj vanu som dala a nic ☹ ... troska ma boleli krize po obede ale nic ...teraz nic uvidime .. ved raz to prist musi ale verim ze dnes pojdeme ,mne vychadza vecer tak nechcem to uz prehanat a stale kyvat.. to by sa ani nemalo

ssonusa
15. máj 2010

😀 Pizzmati,,, pozerala som fotecky... krasna rodinka.... aj ja mam doma dominiku - len kusocek starsiu od tvojej... ta ma 17

Vladi, mna pri druhej cele tehu sledovali. najprv to bolo akoze mimomaternicove, ked sa to vylucilo po 3 tyzdnoch hospitalizacie, stresu a ultrazvukov- kde pre zmenu zisitili, ze tam mam plodovy obal bez telicka alebo srdiecka a chceli mi to zobrat... , - ked teda po tych 3 tyzdnoch zistili, ze je to ok, tak ma brali viac menej ako rizikovu, stale kontroly, ultrazvuky a stale, ze je to nejake malicke, ze to nebude dobre a bla bla... vtedy este neboli take testy ako teraz takze sme cakali co z toho vlastne bude....... ale moj lekar mi tvrdil jedine - nebojte sa, je to zdrave a ako to ma byt... a ked to dorastie a bude cas aby to vyslo von tak sa to samo prihlasi a von sa to vyberie... takze trpezlivost moja, dom si to v brusku isto nepostavi a ked bude ten spravny cas tak to pride 😀

vladkaz1
15. máj 2010

Soni mas pravdu ,dom si nepostavi ,len ta nedockavost je uz neuveritelna ... ved vydrzim aj tyzden co ine mi zostava ze? 😀
Si si vytrpela veru

l.lara
15. máj 2010

sonicka, teda, si si "uzila" ☹ akurat ked si mala byt v klude, tak taketo soky.. ☹

pizza, pozrela som albumcek, krasne fotocky.. 🙂 a mario sa s vami uz nechce fotit? moja starsia sa veru nechce, a ked si davam na FB jej fotky, tak si musim vypytat dovolenie.. 🙂

pizzamati
15. máj 2010

Soni ty chces este babatko? veru by sa ti hodil taky maly huncut ked uz mas tie dve baby. 😀 A to tvoje druhe tehotenstvo ti teda nezavidim ja som prezila nieco podobne ja som zas stale krvacala az do 21 tyzdna tak tiez ma stale sledovali ja som amniocentezu odmietla proste som sa bala a pritom som zdravotna sestra. A nastastie mala je zdrava a sikovna.
Vladka no toto? Ty este cela. Ale isto ti to ide na nervy ked sa stale cudujeme ze si cela ze? ja som tiez prenasala az tyzden a kazdy ze este si tu a sama no ja som bola na konci taka nervna z tych reci. Drzim palceky. 🙂
Lubi veru su riadne betarky ako mala tak aj velka. Mala chce vsetko robi velka aj ked sa uci tak stale do nej dobiedza pise vsade my mame popisane steny v chodbe ako v galerii. xixi 😀
lara mas pravdu Mario sa fotit nechce on je uz velky. 😉

ssonusa
15. máj 2010

Pizzmati, no kedze som vlastne este par dni novomanzelka, druhy krat som sa vydavala pred rokom 29.5. tak o tom este premyslame... a tuho 😉 hlavne moje dve baby do mna stale hucia, ze uz je cas...tak uvidime... 😀

pizzamati
15. máj 2010

Soni gratulujem. Aj ja som sa druhy krat vydavala v marci tomu bol rok a mala sa nam narodila v maji. A vidis aky odstup mame. syn ma 19, dcera 13 a mala2. Ja by som prijala este miminko ale uz si netrufam uz som stara. A vidim sama ze nemam tolko trpezlivosti ako za mlada xixixi. Ale som rada ze mame malu, 😲

Soni takze drzim palceky aby vam to vyslo. Baby ti budu pomahat a bude vam fajn. 😅

ssonusa
15. máj 2010

Pizzamati,,, jej, tak to mame podobne osudy,,, dufam, ze ten tvoj osud dobehnem do konca... 😅

pizzamati
15. máj 2010

soni veru tak ale neboj ak naozaj tuzis po dietatku a pride ta najvhodnejsia chvilka tak isto sa vam zadari a budete sa vsetci tesit ako teraz bejca. 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
16. máj 2010

Dobre ranko ,som mala dobru noc ..
Soni ,ved etse zarobite verim v to 😵

lubii
16. máj 2010

dobré ránko 😉

Vladka,tak sobota nevyšla??? Nevadí aj nedeľa je pekný deň 😉 , Ako sa máš?

Soni, aj ja držím palce,nech vám to vyjde 😵

vladkaz1
16. máj 2010

Lubi nie ,nic tak som spala jak dudok 🙂 dnes to tiez nevypada na porod no nevadi 🙂 ,kedy bude tedy bude ... ale som bola vcera troska sklamna 😅

l.lara
16. máj 2010

ahojte.. 🙂 to je strasne pocasie..neviem aky program mam urobit malej, chuda sa nudi, od rana nam bezi telka..

soni, pizza, aj ja som bola sledovana celu tehu, hrozil mi predcasny porod. tiez som krvacala... v 33tt som bola hospitalizovana tvrdlo mi brusko a zacala som sa otvarat, pre istotu do mna napchali injekcie, aby sa malinkej vyvinuli pluca ale nakoniec som to prelezala a porodila som v termine.

l.lara
16. máj 2010

my sme stihli s malou aj pradlo vyvesat (po slovensky je to tusim bielizen 😀 ) aj obrazky nakreslit, aj nahrdelnik som jej dala, na ktory som zabudla na jej meninky a teraz ideme asi skladat puzzle.. 🙂

annika
16. máj 2010

Lara, tiež sme pred telkou...ja sa asi vyrazím do tesca s malým a Ankou, je tam super detský kútik, dáme tam Robka, nech sa pohrá a my skočíme na kávu....nemám iný nápad momentálne....ale je to dlhé do večera ešte.... 😉