Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

bejca
23. máj 2010

kocky dakujem som rada ze som sa dobre rozhodla 😉 😵 vy ste toho popisali ze nemam sancu vas precitat 😅 a za chvilku mienim ist sprcha a spinkat 😅 😀

pizzamati
23. máj 2010

ahojte dievcata. 🙂

Aj my sa pripajame ku gratulacii Vladkinemu manzelovi 😵
My sme zas dnes boli pri konoch, mala strasne miluje kone vobec sa ich neboji bozkava ich hladka krmi vzdy musime nieco priniest bud suche rozky alebo mrkvu a je vo svojom zivli. Ked odchadzame tak vzdy tak place najradsej by chcela ziveho kona ja domov do bytu xixiix. 😖

bejca
23. máj 2010

Vladka muzikovi vsetko naj 😵

annika
23. máj 2010

Pizza, asi aj ona bude ako naša Anna, pri koňoch sa cíti najlepšie...a na koni sa cíti ako v raji... 😀 😀 😀

pizzamati
23. máj 2010

No asi naozaj, ona ma sice vsetky zvierata rada ale kone najviac, manzel aj uvazoval ze je kupime ponika a dame ho svokre do domu ale to sa musi clovek aj on starat a neviem kto by to robil zas asi ja a to by som uz nezvladla xixix. 😀
Byvame v sali a v Kralovej je to len par km asi 3 od nas tak tam mozeme kedykolvek zajst a moze sa nabazit konov kolko chce.

l.lara
23. máj 2010

ahojte vsetci, kolko ste toho popisali, ledva som to precitala 😀

aela, vitaj 🙂 aj ja som rovnaky rocnik, ale kusok starsia, uz som mala 39 🙂

Beji, v obidvoch satach vyzeras vyborne, ale v tych "ciernych" lepsie, aj sa v nich asi lepsie citis, lebo ziaris..a tie pozy pred fotografom..velmi pekne.. 🙂
maly petko je naozaj na zozratie. 😵 😵 😵 kde si mu zohnala oblek?

vladka, aj ja zelam muzikovi vsetko najlepsie k narodeninam.. 🙂

annika, to poznam, minule som bola s malou 3 a pol hodiny vonku a i tak nechcela poobede zaspat, potvorka mala 🙂

l.lara
23. máj 2010

a skoro som zabudla..nika, srdecne gratulujem ku kolaudacii.. 🙂

l.lara
23. máj 2010

aela, uz som pozrela aj fotky, mas krasne dcerky! 🙂

pisem po castiach, lebo je toho vela a zabudam..no co uz, asi to bude vekom.. 😀

janka, jullianovi posielame boztek, nech sa mu uz konecne prederu zubky a prestanu ho trapit.. 🙂

pizzamati, synovi gratulujeme k maturitam! moja na ucenie kasle, uz teraz sa bojim, ze nezmaturuje a to je len druhacka..ale neviem, preco sa bojim ja, jej by to nemalo byt jedno..potvora mala.. 🙂

l.lara
23. máj 2010

este som zabudla napisat, ze aj my ideme o 2 tyzdne na svatbu a nemam saty. som chcela do jednych cca 13rocnych schudnut, ale to sa mi asi nepodari 😀 nevadi, i tak dcera vravela, ze nie su vhodne..takze mam co robit, aby som nieco zohnala..

uz idem spat, prajem vsetkym dobru nocku.. 😵

bejca
24. máj 2010

Lara dakujem 😉 a fotograf som bola ja sama 😀 takze je to na "prd" ked mam rychlo nastavit fotak a rychloletiet potom pred neho sa este aj fotit 😀 a Petkov oblek som zohnala u nas v obchode podobnom ako čínsky 😉 a neboj saty zozenies len teda ceny su " užasne " 😝 uz nevedia co za to pytat + obchod od obchodu sa lisia ceny aj o 20-30 eur 😝 takze najskor si to obehni a az potom kupuj 😉

Nika aj ja gratulujem ku kolaudacii 😵

bejca
24. máj 2010

jaaaaaaaaaaaaaj a Petko uz je jasne tiez hore ale !! ja som pisala tu no a Petko sa zobudil a kričí: mamičkaaaaaaaaa tak som isla za nim do spalne , hovorim mu dobre ranko on mne tiez , zobrala som si ho k sebe na postel tak sme sa pomojkali a naraz si sadol a pohladkal mi sam od seba brucho 😅 😕 😵 jeeeeeeeeeeej tak ma totesil zlatko moje 😵 lebo zatial moc nejavi " zaujem " o babatko , obcas iba povie ze maminka ma babtko v brusku , ale inokedy ze nechce babatko ...a nejako sa zatial " az tak " nevenoval tomu ze bude babo 😉 tak sa tesim 😵

vladkaz1
24. máj 2010

ahojte my sme sa zobudili a mala v horucke 38 ☹ a vonku konecne teplo mna porazi snad je to len jednodnove

bejca
24. máj 2010

Vladka juuuuuuuuuuuuj to ma mrzi 😔 dufam ze jej to skoro prejde , u nas jedna kocka vzdy spomina ze na horucku nastruha zemiaky da do sackov a da na nohy ......skus 😉

vladkaz1
24. máj 2010

no skusim teda ,inak jej nic neni je aj cula ,len rano sme ju nasli sa zvijat na koberci ze jej je zle ☹ a kukam boze ty horis som jej pod pazuskou odmerala 38,1 ,teraz uz vypada lepsie ,spravila som jej Leros cajik ,do toho troska sirup tak nech sa prelieva aspon

janka_fr
24. máj 2010

Ahojte,
vy ste tu toho popisali ts, ts, tssss

Vladka dufam ze to malinkej prejde cim skor, chudatko take teploty ked je vonku tak teplucko.

Beji saty si si vybrala velmi pekne, pacis sa mi viacej v tychto a vobec sa mi nezdaju smutne 😉 a najdolezitejsie je ako sa v nich citis.

Vitam novu clenku v klube a ako Mima pisala vsetky sme tu mladice. Mas krasne dcerky Aela( dufam ze som neskomolila nick)

Pizzamati blahozelam cerstvemu maturantovi.

U nas je dnes statny sviatok a chystaju nejaky program na dnes s maskami, malo by to byt oficialne otvorenie sezony, turistov je tu uz ako maku.
Prajem vam krasny den a prepacte ak som na nieco zabudla ale v tej mojej sklerotickej hlave sa viac neudrzalo a fakt by som uz mala ist pracovat, lebo ta materska ma poznacila.

A este Lubi paci sa mi ta sukna, ci saty, neviem ako to nazvat prepac ale vyzera to velmi vzdusne.

vladkaz1
24. máj 2010

Tak mala uz teplotu nema ,ja to nechapem 😕

l.lara
24. máj 2010

vladka, tak to je ale rychlost. teda.. 😵 davala si jej aj ten postuhany zemiak?

vladkaz1
24. máj 2010

nie nedala ,akurat jej prisiel kurierom bicykel tesi jak jak blazonko ,len je velky dost teda 😀

kutlicka
24. máj 2010

Ahojte,
prosim, napiste mi nieco o odbere plodovej vody, pocula som o tom same horrorove spravy, vraj to moze zapricinit potrat, vraj sa pri to prezivaju pekelne bolesti a plno dalsich veci... Ostava sa po tomto zakroku nejaky cas v nemocnici? Mozu sa vysledky tohto vysetrenia mylit? Ďakujem vopred za vsetky info 🙂

lubii
24. máj 2010

@kutlicka TU JE O TOM TéMA:

Ja som sa tiež veľmi bála, ale takmer vôbec to mebolelo,len to bolo nepríjené. Riziko potratu hrozí u 1%, to treba podpísať, že si si toho vedomá. Ja som ráno prišla a okolo 16 hodine ma pustili domov, ale potom som ostala ešte 2 dni doma ležkať pre istotu. Najhoršie je čakanie na výsledky. Mne lekár tvril, že výsledky sú 100% pravdivé, ale ja som počula o 3 prípadoch, keď vyšli zle, rodičia si dieťatko nechali a narodilo sa zdravé. Musíš sa sama rozhodnúť. A ešte pomôže morfologický ultrazvuk. Tam vedia zistiť, či má bábätko nejakú vrodenú vadu. V tej téme píšu niektorémamičky, čoodmietli amnio, žeboli ne tom ultrazvuku

lubii
24. máj 2010

Vladka, no super, že jej je už dobre, možno,že len niečo spapala,čo jej nesadlo?

l.lara
24. máj 2010

vladka, noo, co dokaze jeden bicykel!🙂)))

kutlicka, ja som bola na odbere plodovej vody pri obidvoch mojich babach. pri prvej mi vysli zle vysledky, tak navrhli odber. a pri druhej som bola kvoli veku. nebolo to nic hrozne, teda, na to, ako to vyzera..dokonca pred samotnym odberom robia vysetrenie ultrazvukom, aby vedeli ako je otocene babo, aby ho nepichli..ak by bolo otocene zle, odlozia to. aspon mne to tak vraveli.

vladkaz1
24. máj 2010

Baby no som to asi uriekla ,ma 38,6 sme doma v posteli ma zimnicu ☹

aela
24. máj 2010

@l.lara, tak ty mas tiez dve dievcence a skoro taky vekovy odstup ako ja a manzel nechce este chlapca ako ten moj? 😀 moja starsia je teraz prvacka na strednej, ale nastastie sa velmi polepsila v uceni oproti ZS, no ale uvidime, ako jej to pojde dalej 😀
@vladkaz1, len nech sa malicka cim skor vylieci, este kym si doma, dufam, ze este si 😀

@kutlicka ja som na amniocenteze nebola, odmietla som, moje dve sesternice v mojom veku boli a prezili to v pohode, aj vysledky mali dobre, ani nemali ziadne zle zazitky a mam jednu kamaratku, ma 47 rokov a krasnu zdravu 6-rocnu dcerku, v septembri pojde do skoly a po amniocenteze jej povedali, ze malicka bude poskodena, velmi sa natrapila a naplakala kvoli tomu, ale nemala to srdce ju dat prec, ako jej radili a teraz sa tesi z krasnej dcerky

@janka fr julianko je krasny chlapcek, mm chce este chlapca, no ale neviem, ci sa este dam nahovorit 😀

a vsetky vas zdravim, ked som este nepozdravila 😀 ja uz chodim do prace a vecer potom mam toho vela na srdci 😀 😀

l.lara
24. máj 2010

juuj vladka, to mi je luto, snad to nebude vazne. posielame boztek..

l.lara
24. máj 2010

aela, vlastne ano, takmer rovnaky vekovy rozdiel 😉 my sme uvazovali este o dalsom dietatku, ale bola som casto chora, tak sme to vzdali. muz by mozno aj chcel, ale ked ma teraz viki, nevie si predstavit, ze by mal syna.. 😀 je z nej uplne hotovy..my sme aj preberali temu chlapec, ci babulka, ale sme sa zhodli na tom, ze to je naozaj jedno, len aby boli dietky zdrave. to je uuuuuplne najnajnajdolezitesie... 🙂 😵

aela
24. máj 2010

@l.lara no ved to aj ja mm hovorim, aby boli deti zdrave, aj on sa v malickej vidi, ale on aj tak stale basni o synovi, ale ja tym nie som velmi nadsena, som povodne ani malu uz nemala v plane 😀

l.lara
24. máj 2010

hmm.. skoda, ze chlapi nemozu rodit.. 😖 😀 podla mna zalezi na tebe, ako to ty citis.. a ked budete mat aj tretie dievacatko, to chce skusat donekonecna? 😀

l.lara
24. máj 2010

btw..moj exmangel bol posadnuty synom..ale fakt posadnuty.. 😠

bejca
24. máj 2010

podla mna je tiez jedno ci je chlapec ci dievcatko 😵 hlavne je zdravicko 😵 a podla mna babatko tak ako sa kto citi 😉 ked to neciti clovek ze chce tak netreba nad tym ani uvazovat 😉 ja som velmi chcela Petkovi surodenca 😵 ale vy vacsinou uz mate minimalne dve deticky 😵 atak by to podla mna malo byt aby nebol ten jeden sam na svete 😕 😅 😉 ale to je moj nazor 😵