Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

vladkaz1
21. jún 2010

@pizzamati ahoj moja nao pomoze ,ale zacala sa nam sem tam naschval pocikavat a je hrozne zla a uplakana 😅 som z nej na nervy kolko krat

pizzamati
21. jún 2010

@vladkaz1 No hej asi chudatko ziarli vidi ze sa musis venovat viac malemu doteraz si bola len jej maminka a teraz sa musi delit o teba aj s Oliverkom ale neboj vsetko prejde. 🙂 🙂 🙂 Len ti zelam vela pevnych nervov. 🙄 🙄

vladkaz1
21. jún 2010

@pizzamati dakujem ako pises,mas plnu pravdu moja ,som si to tak vsetko nepredstavovala ,je to vycerpavajuce ,nie Oliverko ale mala 😔 je mi s toho sem tam do placu ,kde je to moje krasne usmiate dievcatko?
teraz je to cert len robi zle a naschvale . 😢
rano vstanem uz kricim po nej ,je mi to tak luto ,len na nu nic nezabera ... ani ked ju lubim ani nic ani bitka ... 😢 maleho budi ,robi zle 😔

pizzamati
21. jún 2010

@vladkaz1 Vladi uplne ta chapem take deticky nevedia dat najavo ze sa bojia o mamu alebo si mysli ze ju uz tak nelubis a sustreduje pozornost na seba aj ked len zle robenim, isto ti to ide na nervy a si z toho smutna pretoze si ju taku nepoznala bola mila posluchalaze? Nuz teraz je asi take obdobie musis len vydrzat a ked pride manzel domov tak sa jej venuj a manzel nech je s oliverkom chod s nou sama von do obchodu skus ona je naozaj rozumna. 🙂 🙂
A ty hlavne ked mas klud tak oddychuj a nebud po nociach na pc xixiix 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
21. jún 2010

😀 Piza si zlata ,mam taku depku ze sedim a vypisujem ,uz som mala davno spat 😀

pizzamati
21. jún 2010

@vladkaz1 Ja viem moja ja mam len jednu malu betarku ale niekedy mi tiez zaj.....va ked som s nou najma cely den sama tak som nervozna ale mm ma nechape na vsetko som sama ale ved som materskej DOVOLENKE tak co by som chcela. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Idem aj ja spat tak ma boli chrbat jak kona pretoze my sa nosime vecne na rukach tak bezim kym je pokoj . Peknu noc. Pa. a vela sil. 🙂

wodana
22. jún 2010

@nika07 dakujem za povzbudenie. 🙂

nika07
22. jún 2010

@wodana a ked ideš na odber,?

wodana
22. jún 2010

@nika07 este neviem. vo stvrtok mam poradnu v 15 tyzdni a vtedy mi to asi pevedia. ja som zo zv, podjem do BB do Roosveltky.

nika07
22. jún 2010

@wodana ak si dobre pamätám tak sa to robí okolo 19tt, budem držať palce, ved Roosweltka je dobrá nemocnica, nie? 😉

wodana
22. jún 2010

nemam nejako strach z nemocnice, a v BB dobri doktori, len chodi okolo mna taky maly strach lebo "nahoda je blbec". ale vsetky testy zatial boli ok.

ssonusa
22. jún 2010

@vladkaz1 Ahoj Vladi, neda mi nezareagovat, aj ked ti uz pizzmati poradila...

Ja som mala skoro ten isty problem ako ty,, pisem skoro, lebo moja starsia mala uz 5 rokov ked sa nam narodila druha - cize sa jej dalo viac vysvetlit.. ale presne ako ty pises Vladi, kym bola sama - zlate dievcatko...nasa sice nerobila mensej zle ale stale padala na zadok a na zem (akoze) a akoze si pri tom ublizila...presne ako napisala pizza, je to sposob ako ti mala dava najavo svoj strach, ze o teba prichadza... nezostava ti asi nic ine, len ako najviac budes vediet a hlavne vladat a mat sil tak malickej davaj najavo svoju lasku...zapajaj ju do starostlivosti o oliverka - nech ti pomaha so vsetkym cim moze, uvidis, ze to casom polavi a zmeni sa... a ak sa ti bude dat (zasa ako pisala pizza) bud s nou len ty sama aspon chvilocku denne a stiskaj ju kolko sa len da... Skus sa vyvarovat pristupu - nerob oliverkovi zle, to nesmies oliverkovi robit - lebo ti to mala bude robit naschval este viac... skus z nej spravit velku sestricku, ktora moze mamine pomahat sa o oliverka starat...
Ja som mojej starsej vysvetlila, ze Petka je malicka a musim ju krmit, lebo by sa sama nenapapala a ze ju musim prebalovat, lebo nevie sama cikat - a ze Domca je uz ta velkacka, ktora mi moze pomahat a ktoru uz som tieto veci naucila a preto ich vie robit sama - len ako som pisala, bola starsia ako je tvoja teraz a preto som to asi mala lahsie.
Snad sa nenahnevas, ze tu takto "mudrujem", ale vazne mi tvoja situacia velmi pripomina tu moju spred niekolko rokov
tak sa drzkaj Vladi 🙂

Ostanym krasny dnicek, nejako som este nedospata... ale mame tu teplucko, uz rano bolo fajn...

nika07
22. jún 2010

@wodana to máš pravdu, že náhoda je blbec, aj ja som mala všetky výsledky OK, ale aj tak som šla, ale mam kamaratku , ktorá nechcela ísť, jale rozhodnutie je len na Tebe, ale ako koľvek sa rozhodneš, budem Ti držať palce 😉

l.lara
22. jún 2010

pizza, my sme to doma nemali, ale ked sme boli raz odcestovany, ziadne hracky tam neboli len auticka k dispozicii a vtedy ju to chytilo. 🙂 a este vonku obdivuje ked vidi autobusy, elektricky, bagre atd.. tak vyskusaj 🙂

bejca
22. jún 2010

ahojte

ja uz chcem teplo , pekne a aby nefucalo 😅 toto pocasie ma momentalne ubija 😔

inak som vam nespominala ale saty som bola opat menit 😅 lebo tie co som davala fotku mi boli teraz uz ked som neni tehu siroke aj pod prsiami aj pod pazuchami a jasne ze na zadku a bruchu 😅 no ale boli mile a vymenili - a jasne ze som musela doplatit lebo boli o dooooooooooost drachsie 😅 😝 ale tak snad budem spokojna 😅

Petko spinka prisla som vas kuk 😉

Vladuska zlaticko ja to nepoznam taku situaciu a ani si to neviem predstavit ale ako kočky pisu isto je to svata pravda 😉 a ani ja si neviem predstavit ako to bude ak nahodou by sme my mali druhe 😅 a aj viem ze baby co maju druhe babatko nedavaju deti do skolky ale su doma s maminkou aby sa necitili odstrcene ze prislo nove miminko a mna uz mama nechce ......nebojkaj vsetko bude opat super 😵 cmuk cmuk a objatie 😵

@wodana neboj vsetko dobre dopadne drzime palceky 😵 aj ja som mala vsetky vysledky dobre ale na odber som isla 😉

annika
22. jún 2010

Ahojte, vidím, že tu riešite veci, ktorými som prešla aj ja... Gabina mala 2roky a 2 mesiace, keď sa Anka narodila... a hneď mi pripadala taká "velká" vedla Anky... niekedy som urobila chybu v tom, že som od nej 😢 chcela také veci, ktoré ešte nevedela... a potom som kričala na ňu.. 😢 veru vtedy také fórumy pre mamičky neboli...len moja mama ma "smerovala" a radila čo a ako... a pritom sme boli v takej situácii, že sme práve začali súkromničiť , manžel došiel domov z práce a išiel von na barák, lebo sme aj stavali dom... ani neviem ako som to zvládala sama s deckami... Práve mi včera manželík pripomínal, že ani sa nepamätá na dcérky, že by boli také maličké... 😅 😅 😅 😅 No, veď ani nemôže... 😒 😒 😒 😒

@wodana Aj ja som bola na amnio, hoci som mala výsledky o.k.....veková indikácia....môj doki to doporučil, aj známi, tak som šla...tiež som sa bála, že čo bude..a tie tri týždne čakania...no ale tá správa, že je všetko o.k.!!!! stálo to za to...

vladkaz1
22. jún 2010

Kocky diki za podporu ,napisem neskor ....ved chapete mam toho vela 😉 cmuk dakujem

annika
22. jún 2010

@vladkaz1 Trpezlivosť a láska.. to ti teraz pomôže!!! 😉 😉 😉 😉 😉

annika
22. jún 2010

Joj, babulky, ja som teraz psychycky unavená...bola som na STk-čke a emisii s našim autom v Nových Zámkoch... No a cestou domov hovorím: Nejde to auto, čo je s tým autom??? Potom začal pískať.... ešteže tam bol môj otec so mnou... 😝 😝 😝 😝 😝
a predstavte si, ručná brzda sa nejak zasekla na zadných kolesách... tak, naspäť do servisu, nech to urobia, keď už to tak natiahli.... 😠 😠 😠 😠 😠 ale sme už doma, treba tam niečo vymeniť...zase výdavky... 😠 😠 😠 😠

riki1
22. jún 2010

Ráno som bola na NT ,ale nerobili mi to ,vraj je ešte skoro ,bábo má teraz cca 3,3cm a na to meranie NT je ideálna veľkosť aspoň 4,5cm ,je lepšie počkať do 13. tt ,tak ma preložili na 7.7. o 7.00 🙂

ssonusa
22. jún 2010

babulky ahojte... u nas je zasa cely den pekne, klop, klop, klop.... tu pri mori trosku chladnejsie ako v centre ked som sla z prace ale aj tak teplucko na nase pomery...

@riki1 - jejda, ja vobec neviem co je to NT, ked som ja bola tehu /sto rokov spat/ tak taketo vysetrenia neboli.... 😀

@annika - ti nezavidim ten rozruch u vas v rodine od kedy vas tu citam...to mavas stale takto rusno? ja som si tu nejako odvykla... 😎

@bejca - nedas fotku? nech sa potesime ? 😉

pizzamati
22. jún 2010

@wodana ja som tiez mala vysledky dobre a protom som do 20 tyzdna krvacala. ☹ ☹ Ale jednoducho som ja odmietla amniocentezu nakolko som bola presvedcena ze co ked vidu zle vysledky? co sa zmeni ja by som si babo nedala zobrat takze som neriskovala a cakala, vzdy sme mali USG dobre, boli sme aj na 4DUSG, aj tam nam povedali ze je v poriadku tak asi takto ale je na tebe ako sa rozhodnes. Vela stastia. 🙂

nika07
22. jún 2010

@riki1 pekný dátum a čas 😅

bejca
22. jún 2010

@riki1 veru super datum a cas 😵

Vladuska chapeme ze mas toho dost 😵 ale ved my ta tu pockame 😉 😀

Anika ale dufam ze za opravu rucnej ste nic neplatili !! su to teda sikulky 😠

Soni zlatko nechcelo sa mi sa v nich fotit asj tak ked som neni upravena tak to neni ono 😅 ale ze si to ty 😉 tak zajtra sa premozem a odfotim 😀 😉 a super ze mate dobre pocasie nech vam vydrzi 😵

Nika a vy ako sa mate ?? 😉

riki1
22. jún 2010

@ssonusa ..aj ja idem na to prvý krát ,mám už veľké deti 🙂 ,ale už som si o tom vysnorila na nete ,tak viem o čo ide ... 😉

annika
22. jún 2010

Tak, moje milééé, ani ja som nemala šajnu o takýchto veciach pred troma rokmi...
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lubii
22. jún 2010

ja ani teraz nemám. Čo je NT?

ssonusa
22. jún 2010

@bejca - uz sa tesime na fotecky 😀

@riki1 - az budem mat cas tiez to pozrem na nete, alebo ak by sa ti chcelo napis v skratke o com to je... ani lubii nevie 😎

dobru nocku vam prajem 😔

bejca
23. jún 2010

ahojte 😵

tak sa zasmejte 😉 😀 kuk :

ja tiez neviem co je NT 😀

annika
23. jún 2010

@bejca jéééééjééjjjj, super!! Si krásna, Bejuška!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
A keď sa mi o dva mesiace končí dovolenka a sa chystám do práce, tak aj ja som začala pokukávať o neajké také šatičky do práce....ale som azial nič nenašla....