Snažilky, tehulky a mamičky - 35 a viac. Ste tu nejaké?

aja7
27. jún 2007

Ahojte babulky, najde sa medzi vami buduca mamina cca 35 rocna ? Nechcem tu byt sama 😉

annika
20. jan 2008

Aj my máme obe deti v Aliansi, no nie som s tým velmi nadšená.Robka sme ešte nestihli zaistiť, rozmýšlame.vAuto , motorky a dom máme v Kooperatíve....xixixixiMožno, že by sme mali aj Robka????

aja7
autor
20. jan 2008

ella...chalani sa drzia...ked nahodou "prudsie" vzdychnem, obaja v pozore...Ze este nemam ist rodit, lebo oni na to nie su psychicky pripraveni. 😀 ...uboziatka 😀 😀
a omielaju dokola, ako ich bude ten maly obtazovat, a bla bla bla.....uz to nepocuvam...puberta je teda obdobie, poviem vam kocky!!! 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
21. jan 2008

ahojte tak konecne mam vymalovanu kuchynu 😀 😝 bola to fuska mali sme ju predtym na modro a neslo to bielou prekryť katastrofa.Anika dakujem za gratulaciu je to od teba zlate dlho som tu nebola tak ani nemam prehlad o com kecate.Aji a beji uz sa vam to krati tak vam zavidim tu chvilu ze zazijete, ja normalne tuzim po druhom ale to je este skoro xixixi.A tych pubertiakov si viem zivo pedstavit 🙂 🙂 .Na temu serali vam poviem len jedno zazrala som sa do rodinnych put na prime a fak som od toho ties zavisla, uz aj muz pozera somnou a to najprv frflal a potom pozeravam uz asi 5x elisu s rivombroze to je ties dobre taka romantika hihi .Lucinka je v poslednej dobe nejaka melancholicka len by sa pestovala a bavi ju sa rospravat.V postielke nechce byt lebo sa jeduje na hracky no to by ste mali vidieť to je inaksia telenovela.A ako sa cite a mate kocky?Ja sa pokusam chudnut aj sa zdravo stravujem a stale mi to nejde schudla som kilo a vsetko co som pribrala na vianoce namne zostalo 😝

annika
22. jan 2008

S tou diétou som detto, moja. Ale ako moja mama zvykne povedať, z diéty bude len diétne mliečko. Ja som už aj presatala tie vitamíny brať pre tehulky a kojacie maminky, lebo som mala strašnú chuť do jedla. Hlavne večer na mňa to prišlo.
Pre týždňom mi prišiel aj 1.MS, tak som začala s Cerazett tabletkami a ako čítam, tak aj z tých sa priberá. No, to bude hrúza....
Malý dnes v noci bol super ,vydržal od 22.00 do piatej ráno. Tak som dnes vyspatá o 80 peercent. Už sme si všimli aj ušká a strašne sa nám páčia obrusy. Nevieme sa na nich vynadívať..xixixixixi

vladkaz1
22. jan 2008

ahojte pridala som si do albumu fotecky tak sa mrknite mala je tam jak buchticka makova
anika to pekne spinkate mi spime od 11,00 vecer do 7,00.A Stou dietou je mi jedno lebo mliecko nemam takze mozem dietovat.A ajstaj je to na.....hihihi

bejca
22. jan 2008

vladka - malinka je nadherna 😀 xixixi a tatino aky pysny 😀 😀

anika neboj ked maly zacne behat budes mat dietu ako vysitu 😀

figy
22. jan 2008

Ahojte maminy a buduce maminy,

Na zaciatok sa chcem ospravedlnit, ze idem proti pravidlam fora, a pokladam moju otazku do nespravnej temy.
Som tu prvy krat, zatial sa len rozpozeravam. Ale potrebujem pomoc, lepsie povedane take male ukludnujuce slova.
Vcera som zistila, ze som tehotna (zatial len podla teh. testu) . A mam male obavy. Viem presne, kedy doslo k pocatiu. Obavy mam preto, ze pred milovanim som vypila dva pohariky vina. O par dni prisiel Silvester 07, boli sme na chate, a tam sa cosi popilo ....... A teraz ma prepadaju obavy ............ :(

bejca
22. jan 2008

figgy ahoj 😀 a vitaj medzi nami 😉 no ja som tiez cas od casu vypila pohar dva vinka ..ale nikdy som nebola " pod obraz bozi " 😅 a silvester ?? no ak si toho nepopila az nejake strasne velke mnozstvo si myslim ze by to nemalo mat nasledky 😉 aspon ja si myslim - a teraz ked uz vies ze si tehu 😉 gratulujeme 😀 tak treba zacat mineralky a dzusiky 😉 drzime palceky a nebojkaj vsetko bude oki 😉
a prid castejsie 😀

annika
22. jan 2008

Vladka, malá je nádhernááááá!!!!! 😀 😀 😀 A frizúru má super! A nie je až taká baculnatá, čo ty píšeš!?
Bejca, v tom máš pravdu, ale to je ešte ďalekoooooo!!!!!
Figy, ja som otehotnila s druhou dcérkou medzi dvoma štátnicami... Stačí ti to? Káva päťkrát za deň, cigarety a stresy... Potom oslava, že som to urobila... No proste, všteko, čo do toho zmestí. Až potom som zistila, že som v tom...A nikto mi nech nehovorí, že v stresovom období sa nedá otehotnieť. A že po 35 rokov je to zase ťažšie. Ja ho asi potom vysmejem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

figy
22. jan 2008

Dakujem Vam 🙂 pod obraz bozi som nastastie nebola 😅

bejca
22. jan 2008

figy 😀 😀 no vidis tak nemaj strach 😉 vsetko bude oki 😉

vladkaz1
22. jan 2008

ahoj buduca nasa mamicka figi.Tak ta u nas velmi pekne vitame aj s tvojim malickym uzlickom v brusku hihi 😉 .Nemaj obavy podla mojho nazoru nic sa nedeje dokonca mne povedal lekar ze deci cerveneho pocas tehu vobec nezaskodi,skor by vadili cigarety.Drzime palceky a vobec nevadi ze si v inej teme aj ja som sa sem pichla k babam hi a vobec som sem nepatrila. 😀

lubii
22. jan 2008

Ahoj figy, aj ja som mávala také depky pri prvom bábu. Bolo mi zle na návšteve u sesrtry a švagor do mňa nalial 2 veľké vodky že mi to prejde. Potom som zistila, že som tehotná. V panike som začala študovať tehotenskú literatúru a som sa dočítala, že oplodnené vajíčko si voľne pláva vo vajíčkovode a v maternici, kým sa rozhodne usadiť. Dovtedy nie je spojené s krvným obehom matky. A kým sa usadí a napojí, tak alkohol stihne vyprchať 😀 😀 😀 😀 😀
Dúfam, že som ťa ukľudnila. Aj ja som sa tak ukľudňovala. A teraz pri malom som mala tiež depku, lebo som bola na RTG zuba. Ale to už mi moja teória nepomohla. Ale zubár mi potom tvrdil, že má strašne slabé RTG a mala som olovenú zásteru.

vladkaz1
22. jan 2008

lubi ty si normalne odbornik na niektore veci ja o nich nemam ani sajnu 🙂

lubii
22. jan 2008

A ešt som vás chcela pochváliť divčatá, aké máte pekné nové fotky Annika a Vladka. A detičky sú krásne. 🙂

annika
22. jan 2008

Aha, Vladka, Ty máš novú fotku! Aj ja som si vymenila moju.

vladkaz1
22. jan 2008

vsimla som si 😉 sveci vam to s Robkom

vladkaz1
22. jan 2008

baby kde ste vsetci mala mi haja nudim sa podte niektora pokecat 🙂

vladkaz1
22. jan 2008

Anika tak ty mas ale pekne deti!!!Fakt a tvoja dcerka je ale fesanda 😉

bejca
22. jan 2008

baby ale ste si zmenili fotecky 😉 kocky ste 😀

annika
22. jan 2008

Vladka, ktorú dcérku myslíš? Ja mám totiž dve. Ale určite je to Anna, ona je taká modelka jedna....

vladkaz1
23. jan 2008

vies co mas tam jednu fotecku s kocikom tak tam sa mi moc pacila a malicky je roskosny.

annika
23. jan 2008

Díky, si milá. Ráno mi nejak nešiel ten koník, neviem prečo.
Viete aký deň je dnes? 23.januára.... Pred rokom tento deň som mala posledný MS. Toľkokrát sa ma pýtali pri tých vyšetren iach, že asi nikdy na to nezabudnem. A všetko sa zmenilo odvtedy...
Pozerali ste poisťovňu? No, to bol šok, že ukradol toho malého ... Manžel mi musel večer sľúbiť, že takéto mi nikdy neurobí..xixixixi

vladkaz1
23. jan 2008

no este to by mu chybalo!!! ja som pozerala len kusok ani neviem ako to dopadlo 🙂

annika
23. jan 2008

No, nijako. Odletel s malým do Ameriky , nevedno kam. Manžel ináč hned na začiatku to hovoril, že on to plánuje , preto sa ozval.
No, ideme sa kúpať!!!!!Pááááá!

vladkaz1
23. jan 2008

ahooooj mi sme dnes zlyyyyyyyyy Lucka place place place zasa mame zapalenu ritulku.Ozaj baby povedzte mi ake plienky pouzivate.Ja som kupovala na zaciatku pampers teraz hagisky sa nam pacili ale mala sa mi zacala prekakavat tak teraz mi kamoska poradila tesco tie fialove.Tak som ich kupila a su dokonca lepsie nez hagis som prekvapena.Co vy na to?

annika
23. jan 2008

Ja to používam tiež. Tesco fialové.Už od začiatku to kupujeme, ale návštevy nám doniesli všelijaké iné . Aj tie skúšame, ale tesco plienky nemajú súpera. My sme včera boli zlý, dnes ja to celkom o.k. Včera mi spal malý trikrát pol hodinku celý deň. Dnes je to už lepšie o niečo. Vydržať, Vladkaaaaa!!!!

lubii
23. jan 2008

Ahojte, tak preto ja nerada pozerám seriály, furt sa tam niečo zlé stane. Včera som pozerala trochu tú poisťovňu na a ukradli bábo. Ja sa viem normálne vytočiť, aj keď je to len film.
Ja používam pampersky - ak je nejaká akcia. Ak nie je, tak fialové Tesco. Ja som hagisky mala len raz a malý sa z nich vysypal a precikával ich.

bejca
23. jan 2008

ahojte 😉 no my sme boli dnes na kontrole 😀 a mame cca 3200 g 😀 a ze placenta sa pripravuje k porodu a hlavicka klesla 😅 no a ja sa citim stale rovnako ako keby sa to ani mna netykalo 😅 asi som na hlavu ....
co sa tyka plienok neviem ale dik za tipy 😉 zatial som kupila tie pampers sleep a play co su akoze na noc ale odporucili mi ich koli tomu ze su pre chlapcov lepsie 😉 a tiez planujem bud pampers ak budu v akcii alebo tie tesco plienky lebo ze su dobre som uz pocula tusim odvsadial 😉

lubii
23. jan 2008

No ahoj Beji, za chvíľu sa ťa to bude týkať až až. Váhu máte peknú, môj keď sa narodil mal 2,99. 🙂